Forum Dragon Ball Nao

» DBZ-MOvE !!!

Strony:   1, 2
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
eMate napisał(a):
Troche nudny ten zwiastun. Ale i tak ciekawe co sobie teraz mysla te wszystkie niedowiarki np. Kamzo, ktorzy zawsze byli zdania : nie ma szans na powstanie takiego filmu bla bla bla..
przeciez ten caly zwiastun to ściema...
a czy film powstanie, pomimo, ze sa realne szanse, nadal nie ma pewnosci.

a co do aktora majacego wcielic sie w kakarotto, to wlasnie hugh jackman zostal wywalony i nie wiadomo w koncu kto zagra goku...
Goku: Hugh Jackman was recently fired from this part due to him holding up production. He's the reason why the movie won't come out until 2005, so Roland Emmerich fired Hugh Jackman, and now who will fill his shoes is a big question.

a tak by the way akira mial nadzorowac prace nad projektem, niestety zrezygnowano z jego uslug na proponowanych przez niego warunkach, a szkoda, bo by znikly wszelkie moje watpliwosci co do poziomu takowego filmu.


wszystko z podanego wczesniej linku - http://www.dbzsc.com/?dbzsc=live_action

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Goku: Hugh Jackman was recently fired from this part due to him holding up production. He's the reason why the movie won't come out until 2005, so Roland Emmerich fired Hugh Jackman, and now who will fill his shoes is a big question.

edit:
Oj za szybko Enter wcisnąlem. Popieram wasze zdanie on najbardziej na Gohana pasuje ma w sobie to coś.

Obraz
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
W takim razie użyj opcji EDIT, zamiast dawać post pod postem. Przy okazji: chyba miałeś na myśli Goku a nie Gohana.

Sorry Andonezjo, myślałem że mówiłaś o Wellingu. Czyli zostaje Welling albo Fraser. Czyli wracam do Wellinga, bo moim zdaniem pasuje do tej roli.

Co do Hugh to ponoć przez jego niezdecydowanie opóźniło się rozpoczęcie zdjęć do DBZ Live Action. Tak możliwe że mielibyśmy premierę już w 2004 albo 2005.

Jest jednak jeszcze jedna zmora która mnie trapi. O ile aktorzy to sprawa mniej ważna (bo nawet jeśli podobni za barzdo nie będą ale za to będą dobrze grać to moze być) to jednak sprawa klimatu mnie martwi. Jeśli zrobią z tego bajkę dla dzieci to wyjdzie straszna kaszana.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ale jak przesadzą to też moze z tego wyjść parodia. Jak wiadomo przemoc i sex się najlepiej sprzedadzą. Jak np. Nappa odrąbie dłoń Shin Hanowi i on "utop"i się w ilości swej krwii , bo tak obficie będzie mu lecieć, to.... Jak przedobrzą to też za wesoło nie będzie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Boże jak ja to oglądałem to myślałem że z krzesła spadne!!! A Picolo jak wygląda boże chyba mu walcem po ryju przejechali !!!! Chyba najbardziej podobny jest Nappa wielki bezmuzgi goryl!!
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Jak już napisałem wcześniej nie chodzi mi o rzeźnie pokroju Kill Billa ale żeby było tak jak w anime. A więc kiedy gościu dostanie po ryju żeby było widać ze dostał. Chodzi mi też żeby nie wycinali takich scen jak zabicie Radditza (kiedy Piccolo przebił jego i Goku swoim sztańskim promieniem na wylot).

Więc jeśli dadzą poweidzmy ograniczenie wieku np. 16-17 lat to będą mogli tego typu sceny pokazywać a na film i tak wszyscy pójdą. Tu chodzi tylko o to żeby cenzor się nie przywalił i nie musieli wycinać najbrutalniejszych scen.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tak czy siak, sadze, ze film i tak wyjdzie beznadziejnie... Niech nad aurami sie postaraja, zeby wygladaly przynajmniej tak jak ognie Humana Torch'a z filmu Fantastic Four, bo jezeli to schrzania to bedzie kiepsko
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
a mi sie wydaje, ze ten film raczej bedzie przeznaczony dla nastoletnich [no, powiedzmy, od 15-stu w gore] odbiorcow <co> w kazdym razie mam taka nadzieje.
efektami ma sie zajmowac studio lucasa [o ile dobrze pamietam], wiec jesli o to chodzi, to staram sie byc dobrej mysli.
najbardziej mnie zastanawia czy oddadza charaktery bohaterow. moze sie myle, ale nie wiem czy bohater, ktory w momencie rozstrzygania o losach swiata wypala z beztroskim 'potem pomyslimy, teraz bym cos zjadl', zdobylby popularnosc wsrod widzow [wykluczajac oczywiscie fanow DB]. niestety z ludzmi to jest tak, ze jak sie powiela pomysly - jest zle, a jak ktos ma jakis nowy, innowacyjny - jest jeszcze gorzej, bo 'boze uchowaj coz to!'
i wez tu wszystkim dogódź: P
a producenci musza dostosowac film do ogolu odbiorcow, bo ciezko liczyc tylko na grono fanow mangi i anime. wiadomo, ze filmy powstaja tylko w jednym celu.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Jak już napisałem w poprzednim temacie o DBZLA (czy ktoś to czytał?!) to zarówno FOX jak i ILM (Industrial Light & Magic; firma Lucasa) zdementowały plotki o swoim udziale w tej produkcji. Wytwórnia jeszcze nie jest znana ale na 100% nie będzie to FOX.

Dla nastoletnich powiadasz? Właśnie o to się boję bo Amerykańce uznają że wtedy film nie może być okraszony krwią itd. A tu chodzi tylko o cenzora bo czy ktoś ma 10 lat czy 16 itd. to i tak spokojnie wejdzie do kina. Spiderman miał być od 15 lat a po sali kinowej jak byłem biegały kilkuletnie dzieci i krzyczały że nie wiedzą co ci z ekranu mówią bo oczywiście czytać jeszcze nie umiały. Tu też dochodzimy do momentu kiedy film trafi w końcu [ ort! ] do polskich kin. Jak myślicie, dadzą napisy czy też zdubbingują żeby te małe dzieciaczki dla których ten film będzie przeznaczony mogły zrozumieć co mówią aktorzy? Ja bym się chyba porzygał znając dokonania polaków na polu dubbingu (chyba tylko Shrek im się udał).

A co do dostosowania "dla wszystkich" to lepiej niech zostawią wszystko tak jak w oryginale bo i tak nieważne jak by się starali film będzie niestarwny dla zwykłych obywateli (tj. nie związanych z Mangą a BD w szczególności) a takimi staraniami tylko pogorszą sprawę dla wiernych fanów.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hej, jeśli chodzi o efekty pokroju aur, to zdaje mi się, że wyjdą świetnie. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na reżysera, Rolanda Emmericha, twórcę filmów POJUTRZE i nie pamiętam dokładnie, ale chyba również TWISTERA. Nazywają go specem od tego typu efektów, więc ja mu ufam.
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
film wyjdzie na pewno a jak wam sie zwiastun nie podoba to prosze nie krytykować a film będzie tak1r. kręcony a potem 2lata na kompach przerabiany więc już jest kręcony...

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Raczej kręcony jeszcze nie jest bo nie ma żadnej oficjalnej informacji na temat obsady (wszystkie nazwiska to tylko plotki, zamierzenia bądź pobożne życzenia).
Co do reżysera do zrobił też takie filmy jak Universal Soldier, Stargate, Independence Day i Godzilla (w wersji amerykańskiej). Twistera zrobił Jan De Bont (Speed, Tomb Raider 2). Dlatego o rezyserie się nie boję bo na pewno [ ort! ] bedzie efektownie. Najgorsze jest to że scenariusz piszą kolesie którzy nie mają na swoim koncie nic wybitnego (ale może chociaż są fanami mangi?) i to że Akira nie będzie sprawował pieczy nad projektem. Muzykę ma nagrać Hans Zimmer (odpowiedzialny za ścierzkę dzwiękową do min. Black Rain, The Lion King, Pirates of the Caribbean czy Batman Begins) więc o kompozycję też nie ma się co martwić. Teraz najważniejsze aby scenariusz nie wyszedł denny i żeby nie starali się na chama "ugrzecznić" tego filmu oraz aby aktorzy dobrze poznali postacie w które mają się wcielić (najlepiej studiując wszystkie tomiki mangi i oglądając wszystkie odcinki anime oraz kinówki).

Wracając jeszcze na chwilę do kwestii "dostosowania dla wszystkich a nie tylko fanów" to moim zdaniem i tak im to nie wyjdzie poniważ zaczynają od Zetki więc ktoś nie związany z tematem nie zczai skąd się wzięli poszególni bohaterowie, co działo się wcześniej itd. Ponoć początek ma być retrospekcją z wydarzeń na Vegecie pokazywanych w DBZ Special 1 (narodziny Kakarotto i wysłanie go na ziemię) więc może pokuszą się chociaż o kilkunasto minutowe streszczenie najważniejszych wydażeń z DB (Bulma poznaje Goku, potem spotkanie Kame-sennina i Kurririna, Red Ribbon, Picolo Daimao i 23 Turniej) zanim wjadą na ekran z napisem DragonBall Z?

Ciekaw też jestem czy jeśli ten film w końcu [ ort! ] powstanie i odniesie sukces to czy wezmą się za następne sagi. Ponoć są też plany ekranizacji Neon Genesis Evangelion (planowana premiera 2006r) więc moze to koniec ekranizacji amerykańskich komiksów i początek nowej ery ekranizancji mang?
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
HunteR SSJ napisał(a):
Wracając jeszcze na chwilę do kwestii "dostosowania dla wszystkich a nie tylko fanów" to moim zdaniem i tak im to nie wyjdzie poniważ zaczynają od Zetki więc ktoś nie związany z tematem nie zczai skąd się wzięli poszególni bohaterowie, co działo się wcześniej itd. Ponoć początek ma być retrospekcją z wydarzeń na Vegecie pokazywanych w DBZ Special 1 (narodziny Kakarotto i wysłanie go na ziemię) więc może pokuszą się chociaż o kilkunasto minutowe streszczenie najważniejszych wydażeń z DB (Bulma poznaje Goku, potem spotkanie Kame-sennina i Kurririna, Red Ribbon, Picolo Daimao i 23 Turniej) zanim wjadą na ekran z napisem DragonBall Z?
nie bądźmy naiwni. producenci musza dostosowac film dla wszystkich, bo gdyby byl przeznaczony tylko dla fanow dragona nigdy by na tym nie zarobili. koniec kropka. chyba, ze byl by to film tani, to owszem, moze by sie koszta zwrocily - ale mozna by zapomniec o efektach specjalnych na poziomie.
filmy robi sie dla mas, a nie dla poszczegolnych osob.
co do streszczenia DB mysle, ze wybrna z tego inaczej, chocby opowiedza odpowiednie szczegoly w dialogach.
coz, zobaczymy jak to wyjdzie.

a co do wytworni odpowiedzialnej za efekty specjalne, lucas juz podpisal kontrakt, wiec chyba jednak on sie tym zajmie

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
nie bądźmy naiwni. producenci musza dostosowac film dla wszystkich, bo gdyby byl przeznaczony tylko dla fanow dragona nigdy by na tym nie zarobili. <--- nigdy by nie zarobili ??? Wiesz ile jest fanow Dragon Ball'a na swiecie? Nie bez kozery DB mial byc w podrecznikach do historii w Japoni przedstawiajac mange...

Ale tak samo bylo ze Spider-Manem, byl adresowany do fanow, ktorzy ta opowiescia jarali sie juz od lat 70 i co ? Tyle kasy zbili, ze, az za duzo
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Naprawdę był w podręczniku? uooo ja bym chyba 5+ dostał wracając do meritum zwiastu niezły ciekawe kto zagra Cella Kid Buu i innych
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DBZ-MOvE !!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook