Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Głupio z deka. Zgadzam się z Focusem, zdecydowanie za szybko cała akcja poszła. Widać, że wszystko jest naciągane, aby prędzej zakończyć dany epizod. Bardzo średnio, choć ostatnia strona mi się podobała.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
bedzie troche wiecej niz o jednym rozdziale - bo trzeba nadrobic zaleglosci. Mam wrazenie, ze Bleach to manga posuwajaca sie w tempie: 10 rozdzialow bitki, 1 genialny rozdzial pelen tresci badz niesamowitych zwrotow akcji i emocji. Taki byl rozdzial 364, w ktorym nagle Aizen sie zniecierpliwil z powodu slimaczego tempa swoich Espad 1-3 i postanowil sam wkroczyc na scene wraz (co nie mniej istotne) ze swoimi najblizszymi dwoma wspolpracownikami. A dalej znow sie bili - az do rozdzialu 371, ktory w fantastyczny sposob przedstawial historie Barragana, ciekawsza niz mozna sie bylo spodziewac. Ile czasu przyjdzie nam czekac na kolejny z tych fajnych?

Wlasciwie trudno sie nawet wypowiadac na temat tych ostatnich rozdzialow, a nie zamierzam rozwodzic sie nad technikami walki, jakie zostaly uzyte, bo to nudne. Czekam na powrot do Hueco Mundo i na to, co bedzie dalej z Ichigo i Orihime, Ishida i reszta. Czekam na Ulquiorre i na Grimmjowa. A jesli akcja ma zostac w Karakurze... Kubo, zlituj sie i pokaz nam wreszcie Gina i Kire!!!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
rozdział 375 - heh.

Brak zaskoczenia - i bardzo dużo goryczy w związku z tym. Aizen postępuje dokładnie tak, jak można się po nim spodziewać, własną ręką pozbywając się swoich popleczników i oddanych sług. Jak to na psychopatę przystało. Brawo. Jakoś ostatnio uświadomiłam sobie, że chyba żadna z postaci fikcyjnych nigdy nie wzbudzała we mnie takiego obrzydzenia jak właśnie Aizen. Świr Muraki z Yami na matsuei zostaje kilka długości z tyłu, zdecydowanie.

Zastanawiam się, czy zanpakutou Aizena zachowuje swoje zanpakutouwe zdolności, a więc czy po uśmierceniu za jego pomocą Hollowa ów Hollow zostaje oczyszczony z win i wysłany do Soul Society, aby się odrodzić, ha... Jakoś ciężko mi wierzyć, by Harribel miała dalszą szansę na występ w tej bajce (w przeciwieństwie do Ulquiorry i Grimmjowa), ale byłoby miło wiedzieć, że tak porządna postać ma jakąś spokojną przyszłość w perspektywie. Ostatecznie to jest manga, tutaj powinno być jakieś moralne przesłanie na temat zła i dobra, a także przyzwalamy na szeroko pojęte miłość, sprawiedliwość i hokus-pokus. Nie powinni znikać jak płatki na wietrze - tylko za to, że służyli złemu człowiekowi.

Poniekąd boję się kolejnego rozdziału.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Bleach 390. Krótko będzie.

Gin Ichimaru zdecydowanie nie jest po stronie Aizena. I Gin Ichimaru stanowczo rozgryzł Aizena. Gin wie - Soul Society nie wie. Jeszcze - bo Gin jeszcze im nie powiedział. O. Innej interpretacji nie przyjmuję do wiadomości.

Aizena na cm kwadratowy w dalszym ciągu za dużo. I jacyś tacy... przypadkowi ci jego przeciwnicy. Gdzie są pozostali, ja się pytam? Gdzie są cieszący się całkiem niezłym zdrowiem oficerowie Oddziału 11 + Iba? Gdzie jest Kira Izuru? A?

Eeeech, pewnie się teraz znów będą bić nie wiadomo jak długo, a Gin pojawi się najwcześniej za kolejnych 10 rozdziałów... (nie ma to jak optymizm ).

PS: Grimmjow lives, dammit!

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Aizena zdecydowanie za dużo. I w ogóle co to za apoteoza? Gin, weź się zajmij czymś konstruktywnym.

Jakiś nudny ten rozdział. Trochę się pobili, trochę nagadali, rzekomo pozachwycali (ach, jaki ten Aizen-taichou potężny jest) - i w dalszym ciągu nic nie wiemy o tych jego rzekomych mocach. Porażka.

Kreska jakaś dziwna - chyba Kubo na kacu rysował.

PS. Ulquiorra lives! Dajcie mi Netoperka!!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Ech, cholera... Powiem szczerze, dawno nie byłam tak rozstrojona po przeczytaniu rozdziału. Zaczyna się kolorowo, sympatycznie i Walentynkowo (choć do wyników ankiety miałabym swoje zastrzeżenia ), ale potem...
Cóż, należało się spodziewać, że kapitanom nie uda się tak po prostu wykończyć Aizena - to by było zbyt łatwe i pewnie za mało epickie. Ale trzeba też powiedzieć, że Kubo wybrał chyba najpaskudniejszą możliwą opcję fabularną. Nie jestem specjalną fanką ani Hitsu, ani Hinamori, ale muszę przyznać, że to, co zrobił im Kubo we wczorajszym rozdziale, nawet na mnie zrobiło wrażenie. Jeszcze gorsze było finalne pokrojenie trójki kapitanów i Shinjiego. Ale tym, co doprowadziło mnie do stanu skrajnej galarety było coś innego...
Strona czwarta - Izuru! Borze szumiący, jak ja się ucieszyłam, widząc go pierwszy raz od dwudziestu kilku rozdziałów. I dalej Izuru na stronach 8 i 9, ach, a ja cała w skowronkach. A potem nagle strony 14 i zwłaszcza 15 - i cała moja radość pryska w jednej chwili. Na dodatek ten cholerny sufiks zasłania wszystko, ech... Pocieszam się myślą, że w Bleachu dobrzy jak na razie nie giną, a Unohana jest w pobliżu, ale i tak...
Ech, źle mi. Naprawdę źle. A Aizen to skończony &%^$&^&*$^.

Gin, rusz wreszcie swój chudy tyłek z tego wieżowca...

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ja napiszę tylko tak: po Aizenie nie można się spodziewać niczego innego.
Ale im więcej będzie się go pokazywać jako wszechmocnego, tym większy będzie upadek, kiedy go w końcu pokonają. I naprawdę wydaje mi się, że Gin będzie miał w tym swój udział...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

mnietuniema Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mnietuniema
Dni na forum: 5.167
Posty: 22
Jednak atak dziadka to było kamikadze, cholera, szkoda. Nie pokazał Bankai . Normalnie aż nie chce mi się wierzyć, przez jeden ułamek sekundy kiedy Ichigo zawisł nad głowa Aizena, w nowej masce, pomyślałem - "zajebisty" ;x. No ale potem się okazało że best badass ever oczywiście go kontrolował, wszystko miał zaplanowane, a kamyczek nie da go skrzywdzić. Normalka. Czap całkiem niezły, jak na blicza.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż ... jak zwykle zrobił Kubo z Aizena wszechwiedzącego. Irytuję mnie ta jego uśmiechnięta gęba i mam nadzieję, że Ichi mu ją nieźle pokiereszuję. Niestety, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, Aizen nie zostanie pokonany. Ba, nawet nie zostanie poważnie zraniony. Ichi pewnie dostanie baty i ktoś będzie musiał mu przyjść z pomocą. Po cichutku liczę, że wpadnie ojciec albo Kisuke. Śmierć dziadka jest bardzo dziwnym posunięciem, zwłaszcza, że jak wspomniał kolega powyżej, nie pokazał nam Bankai. Nie wierzę w nią. Myślę, że być może jego Ryujin Jakka ma jakąś moc, mogącą sprawić, że dziadzio odrodzi się z popiołów niczym feniks. Po prostu jest to dla mnie niepojęte, że człowiek, który nie bez powodu chełpił się swoją mocą, popełnił misję samobójczą dla jakiegoś tam Aizena ... tak samo jak reszta Soul Society. Nic, chapter ciekawy, ale kreowanie Aizena na pana życia i śmierci średnio mi przypadło do gustu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
clio napisał(a):
http://ilovemybishies87.deviantart.com/art/JUST-AS-PLANNED-157668925
Wiem, że spamuję, ale uwielbiam prace tej autorki.. xd Komiksy są genialne..

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Są świetne. Prace znaczy się

Ja już może nie będę bełkotać na temat akcji czy Aizena, ale powiem jedno: z ostatnich 100 rozdziałów mangi Bleacha można by zrobić 25. Jestem coraz bardziej niezadowolona ze sposobu, w jaki Kubo pokazuje walkę w Karakurze. Mówiąc w skrócie: jest ona 5x nudniejsza niż inwazja Paina na Konohę, a tamtą ledwo mogłam znieść i końca doczekać. Nie dziwię się, że w anime wciąż fillery, bo takie rozdziały to wystarczą może na 5 minut odcinka, a i tego nie jestem pewna.

Kompletnie nic się nie dzieje. Biją się, biją i biją. Aizen wciąż górą. Gina wciąż nie ma. Jedyne co, to definitywne załatwienie Tousena - jeden z głowy. Poza tym - kijowo. Odkąd Aizen wyszedł z Hueco Mundo w rozdziale chyba 316, NIC się praktycznie nie zmieniło. Porażka i żenada.

Z tych wszystkich walk jedyne fajne były walki o filary - Ikkaku, Yumichika, Kira i Hisagi pokazali przynajmniej coś konkretnego i efektownego. Później był tylko chaos i rąbanka.

Ja naprawdę lubię tę historię i uważam, że ma wiele świetnych wątków, ale walka w Karakurze to jest jak na razie dno. Tęsknię do arca Arrancarów i zwłaszcza Hueco Mundo...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
no, nareszcie po kilkudziesięciu rozdziałach, których lepiej nie określać, trafił się taki, o którym można powiedzieć: bardzo przyzwoity. Spotkanie Ichigo z Tatuśkiem dokładnie takie, jakie powinno być: łup w ryj Potem się Ichigo popisał swoją pamięcią i zręcznie do rozmowy wplótł mądry cytat z Rukii.

A na koniec... to, na co ludzie czekali nie wiem jak długo, To, czym jest od wczoraj moda się podniecać - więc dołączę w ramach przyzwoitości.

Bankai.

Choć biorąc pod uwagę Gina Ichimaru, można się spodziewać, że potem doda: Prima Aprilis.



No, za tydzień będzie na co popatrzeć. Nie mogę się doczekać.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
W ostatnich rozdziałach Aizen za dużo gadał - co zdecydowanie działało mi na nerwy - i nie zmieniło się to także w dzisiejszym, ale jakoś mimo wszystko atmosfera zrobiła się taka lżejsza, a z jego gadania nareszcie coś treściwego wynikło.

Aczkolwiek najbardziej podoba mi się rozmowa taty Kurosakiego z synem Kurosakim oraz - oczywiście - Gin, który sprawia wrażenie, jakby się doskonale bawił. Jego wpadnięcie w środek przemowy szefa było bezbłędne.

A na koniec, jak już zostało powiedziane, wszedł Urahara.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jedyne co jest ciekawe w ostatnich rozdziałach to kłótnia Ichigo z ojcem, potyczka Ichigo z Ginem. Gin jak zwykle wykazuje się zimnym spokojem, w dodatku zawsze mając ten sztuczny uśmiech na twarzy,
clio napisał(a):
Gin, który sprawia wrażenie, jakby się doskonale bawił. Jego wpadnięcie w środek przemowy szefa było bezbłędne.
Prawda

clio napisał(a):
A na koniec, jak już zostało powiedziane, wszedł Urahara.
Mam nadzieje, że wraz z pojawieniem się Kisuke Urahary akcja trochę się ożywi, chodź obawiam się najgorszego, że nawiąże się rozmowa pomiędzy Kisuke i Aizenem...
Cała ta gadka Aizena tak się dłuży, że to robi się nudne...

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Aizen znów się powymądrzał, Urahara walnął mu kilkoma kidou. No, fajnie. Aizen nawet imidż zmienił, a Urahara mu komplementy prawił. Huh.

Miło by było, gdyby Aizen się wysadził - chociaż mam trochę przerażającą wizję, że potem może się okazać, że głównym evil guy był Gin, a to by było gorsze niż cokolwiek, co mógłby zrobić Aizen. Heh.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Znając zabiegi plotowe Kubo i jego skłonności do trollingu, nie zdziwię się, jeśli Aizen naprawdę padnie.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Nareszcie mój ulubieniec Urahara pokazuje co umie. A już się nie mogłem doczekać. Mam nadzieję że następny chapter będzie równie ciekawy i że wreszcie załatwią Aizena.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Myślę, że szanse na to są mniej więcej takie, jak że Byakkun znajdzie swojego karpia. Jestem na 100% pewna, że za tydzień się okaże, że Aizenowi zupełnie nic nie jest. Poza tym, bądźmy realistyczni: to Ichigo, główny super hero tej bajki musi pokonać zło. Heh.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
I pewnie mu się nawet grzywka nie potarga, huh... W ogóle pomimo standardowych 19 stron jakiś mi się ten rozdział wydawał strasznie krótki — być może dlatego, że inkantacja Urahary zajęła całkiem sporo miejsca . Ale najbardziej i tak podobała mi się mina Gina, który wyglądał, jakby oderwano go od świetnej zabawy .

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook