Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Online MMORPG ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Czemu nie jest on z oficjalnej strony gry?

szczecin
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Gral ktos juz w to ?

Obraz
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.047
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Ja grałem i... czekam na angielską (europejską) wersję gry, z racji takiej, iż patzenie na koreańskie krzaczki razi po oczach
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
I jak fajne ? A i wie ktos kiedy wyjdzie angielska wersja ?

Obraz
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.047
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Gra ma wyjść w 2010 r. w Polsce, więc może niedługo?
Nie będzie wydania w Polsce uwierzcie mi, ale będzie wydanie w Europie, w 2010 r., więc strony typu Allegro mogą nam jakoś tą grę udostępnić więc niema co się martwić.

I jak fajne ?
Wizualnia - nawet bardzo. Postacie posiadają ładny Pixel Shading (czarna obwódka wokół postaci) dzięki czemu czujemy ten mangowo-animowy klimat ;P W dodatku Ilość skilli jest powalająca, ich wygląd także, animacje płynne... jedynie do okrzyków postaci mam zastrzeżenia, i do tego że nie można grać Saiyanami, ale grając ziemianinem, mamy prawo zmienić się w SSJ (ok. miesiąc grania - trzea mieć duży lvl )
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Wiec teraz tylko trzeba poczekac na europejske wydanie

Obraz
shadix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.087
Posty: 1
Skąd: Łódź
Siemka ekipa wie może ktoś jak zarejestrować się na tej stronce ? Netmarble ? Męczę się z tym już 6 miesięcy. I nikt mi nie chce pomóc...

Nie mogę znaleźć KSSN
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To się nie męcz, tylko poczekaj aż wyjdzie angielska wersja i nie będzie cyrków z wysyłaniem SMS-a z koreańskiej komórki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vbig Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.084
Posty: 2
Skąd: Poznań
DRAGON BALL ONLINE
Gra wydana przez namco bandai, poczatkowo na rynek koreański i japoński. Od 14 stycznia jest ostatnia faza open bety. W grze oprócz koreańczyków, można spotkać masę europejczyków. Gra opiera się w realiach DBO, około 200 lat po wydarzeniach z DBZ.

Zarys fabularny
Wszystkie rasy (ludzie, nameczanie, majini) zamieszkują planete ziemię. Jak do tego doszło? W roku 851 gwiazda w układzie, gdzie krążyła Nowa Namek przestała świecić, zmusiło to mieszkańców na migracje w inne rejony świata, wybrali ziemię. Bubuu nie próżnował, obecnie jest wielu przedstawicieli jego rasy na planecie ziemia. Sajianie zasymilowali się z ludźmi, teraz każdy człowiek ma we krwi trochę krwi sajańskiej, po odpowiednim treningu ma szanse nawet na transformację w SSJ.

Rasy
Jak już wspomniano mamy do dyspozycji 3 grywalne rasy, Majin, Human, Namekian. Każda ma 2 profesję.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ludzie
Material Artist - wojownik, taki jak Goku lub yamsha (master klasa umożliwia walkę pałką lub mieczem)
spiritualist - odpowiednik \\\"maga\\\" używa ataków ki - chaozu (jego master klasa to właśnie genialny żuraw - w polskim anime kruk lub genialny zółw)

Nameczanie:
Dragon clan - postać lecząca, odpowiednik dendee,
warior - \\\"tanker\\\", odpowiednik Piccolo,

Majini:
Wonder majin - odpowiednik maga, posiada debufy
Large majin - wojownicy, mają dużo bufów.

szczegółowy opis znajduje się tutaj * zaloguj się, aby zobaczyć link *

O grze
Gra w tej chwili umożliwia wbicie 50 poziomu. Dla zapalonych koreańczyków to kwestia miesiąca ... grając racjonalnie w 3-4 msc jesteśmy w stanie nabić taki poziom. Jednak to nie koniec gry, od tej pory możemy swobodnie podróżować po świecie w poszukiwaniu kul smoka (można to robić także wcześniej), jako zachartowany wojownik brać udział w turnieju sztuk walki - budokai (o tym później), bądź brać udział w wojnach gildi (pvp 30 vs 30 tzw mayhem).

grywalność
Gra można powiedzieć podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy \"przed master clasą\" to wykonywanie liniowych questów, różnego rodzaju (troche misji na rozmowe z npc, głównie na zabijanie mobów i \"super\" mobów). Pozwalaja one na wbicie 30 lvl, właśnie poprzez wykonywanie misjii. Do 30 poziomu jesteśmy dziećmi. Na 30 lvl dostajemy misję, w której musimy przejść próbę, podobną do tej jaką przeszedł Goku za młodu. Udajemy się na wieże karin i musimy walczyć z Karinem (który na początku daje nam dzbanek z wodą), jednak sprowadza się to do zwykłego pojedynku. Gdy walka zakończy sie sukcesem stajemy się nastolatkami! Następnie udajemy się do swojego mistrza dla master clasy i tam przechodzimy następną próbę (zależną od wyboru master klasy). Poniżej prezentuje 2 filmiki które pokazują \"aging quest\".

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

od 31 poziomu misje dają nam zaledwie 30% - 40% lvla. Pozostałą część należy wbić normalnie expiąc na mobach, lub można chodzić na instancję. Nosza one nazwę Time Mashine Questes. Trunk ma dla nas zadanie. Musimy przeszkodzić \"piratom czasu\" w ich próbie zmiany historii jaka się wydażyła 200 lat temu (czyli w toku akcji anime). Za pomyślne wykonanie zadania dostajemy (oprócz nabietego expa i zebranego ekwipunku w trakcie instancji) dodatkowo 40k expa ( na 32 lvl potrzeba nam 700 k exp) oraz przedmiot excelent lub legendarny (różnią się liczbą dodatkowych atrybutów). W tej chwili dostępne są TMQ 1 (21-30 lvl) tmq 2 (31-40 lvl) tmq3 (41-46) oraz TMQ 4 (niepamietam jaki lvl). Każde tmq jest w 3 wersjach (easy, normal,legendary). TMQ 1 normal ze zgraną ekipą można wykonać już w 10 minut.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Oprócz tego na mapie znajdują się dungeony. Gdzie na końcu znajdują się \"bossy\" znani z anime (kryminator - tao bai bai, generał czerwony, robot gero ... )
To co tygryski lubią najbardziej PVP.
Nie ma co ukrywać, Dragon Ball to głównie bijatyka, dlatego tu nie mogło być inaczej. Wszyscy ostro trenują aby raz w miesiącu w sobotę stanąć w pojedynku na światowym turnieju sztuk walki. Są 2 klasy wiekowe (junior i senior) oraz 2 tryby - solo oraz team. Na poczatku rozgrywane są kwalifikacje. Na macie może być do 8 graczy, którzy biją się każdy na każdego. Tylko ten co pokona innych najwięcej razy przejdzie do kolejnego etapu. Drugi etap to finały 1vs1 (top 32) cały server może podglądać drzewko i patrzeć postępy w rywalizacji. Poniższe 2 filmiki prezentują solo junior budokai oraz senior team budokai.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Turnieje odbywają się co miesiąc w soboty (na przemiennie co 2 tygodnie senior i junior). Oprócz tego jest też myahem czyli pojedynek gildii (30 vs 30). Jest też tryb zwykłego pojedynku rankingowego lub wyzwania. Trzy pierwsze tryby wliczane są do rankingu pvp.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Parę innych filmików:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
kanał, ze wszystkimi filmikami znajduje się tutaj: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Kilka random fotek:
siła mierzona skouterem.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

gdzie mnie zawiało xD
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

turniej
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

mapa
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

plansza nie jest ogarniczona, można wejść praktycznie wszędzie
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

nad projektem czuwał akira, widać to w wielu aspektach
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Nie ma co się bardziej rozpisywać, liczę, że jak ktoś się zainteresuje to doczyta więcej. Oficjalna polska strona o Dragon Ball Online to: * zaloguj się, aby zobaczyć link *. Jest tam kopalnia wiedzy o DBO oraz to jak się rejestrować na koreaskiej stornce - adres to * zaloguj się, aby zobaczyć link *.
OllKa Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
OllKa
Wiek: 29
Dni na forum: 5.084
Posty: 6
Brzmi nieźle , można będzie spróbować ściągnąć
vbig Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.084
Posty: 2
Skąd: Poznań
@up
nie ma co próbować Najpierw radzę konto założyć, bo to w tym jest sztuka...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z tego co widzę, to grafika trochę dziecinna, przez co sama gra robi się dziecinna, jeszcze bardziej niż anime, postacie jakieś mikro. A poza tym grafika jest zwyczajnie kiepska.

Ale i tak chętnie pogram, jak już wyjdzie normalna wersja i w angielskim języku, pozostaje czekać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Galaxy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Galaxy
Wiek: 33
Dni na forum: 5.119
Posty: 11
Skąd: Kielce
Czekam z niecierpliwością premiery Dragon Ball Online na Tajwanie
tam najprawdopodobniej zostaną zniesione kryteria rejestracji
które panują na stronie koreańskiej
Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.013
Posty: 15
Ma ktoś jakieś informacje świeże o tej grze? kiedy wyjdzie jakieś linki co i jak.?
Ronon
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.005
Posty: 1
Witam, mam taki problem znalazłem dziś stronę myślę że ta strona do gry dragon ball online nie jestem pewny i mam taki problem że nie wiem jak pobrać clienta i załorzyć konto ponieważ strona jest po chińsku może komuś uda się coś zdziałać byłbym bardzo wdzięczny [jak komuś się uda to niech da linki bez pośrednio do downloadu i założeniu konta lub da jakieś screeny lub coś w tym stylu]
link do forum ? tu daję takie inne forum co koleś opisał trochę tę grę
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
A tu bezpośrednio do forum o grze
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

[ Dodano: 16.07.2010, 20:49 (po 23 minutach) ]
Prosiłem o pomoc i co ? dupa nikt nic nie napisał istotnego fajne forum -.-
Dase-Sama jak grałeś w tą grę to może byś pomógł ? a nie pisać jakie to ma wady i zalety
songogu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.004
Posty: 8
Widze że szerzy sie tu zabobon, postaram sie wiec rozjasnic kilka spraw. DragonBallOnline (dalej DBO) jest dostepne dla Koreanskiej rzeszy graczy pod postacią Open Bety (teoretycznie jest już to pełna wersja) trwającej od stycznia tego roku. Obcokrajowcy również mogą jednak zasmakować DBO, jeżeli jednak admini cię na tym przyłapią, banują. Gra wielu Polaków, mamy polską gildię. ktoś tam wspomniał że postacie jakieś małe: każdy zaczyna grę jako dziecko. Na 30 lvlu wykonujemy tak zwany Aging Quest. Dorastamy wtedy, oraz wybieramy naszą Master Classę. Każda rasa ma dwie odmiany: walczącą wręcz i bardziej magiczną. Opisy ras i klas znajdziemy tu: * zaloguj się, aby zobaczyć link * (Artykuł nieco przestarzały ale na początek wystarczy ). Przejdźmy teraz do tego jak zagrać w DBO. Jak już mówiłem, jest to Open Beta w Korei. Konto można załorzyć w następujący sposób: * zaloguj się, aby zobaczyć link * (Ja zakladalem bez Proxy, mozna sobie to odpuścić.). O autoryzacji można poczytać tu: * zaloguj się, aby zobaczyć link *[/url]
Red13
Ziemianin
Ziemianin
Red13
Dni na forum: 5.001
Posty: 5
ja czytalem na forum dbo2 kiedys i tez wlasnie pisało ze w 2010 roku wyjdzie ta gra , ale na wakacje bym sobie pograł....
marioxxx12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.001
Posty: 1
Witam Serdecznie!
Mam pytanie:
czy może ktoś z was ma dostęp do tworzenia kont na Dragon Ball Online???
oto stronka z Dragon Ball Online: * zaloguj się, aby zobaczyć link * !!!
jeśli tak to prosił bym o stworzenie konta! PROSZĘ!! :DDD
oto kontakt:GG-5962188
lub e-mail: [email protected] !!!
BARDZO BYM PROSIL O TO KONTO!!!!
songogu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.004
Posty: 8
Panowie UP
Zapraszam na podane przeze mnie linki. Wszystko macie wyjaśnione wręcz idealnie
Red13
Ziemianin
Ziemianin
Red13
Dni na forum: 5.001
Posty: 5
ja nie wiem, u mnie te nowe db online napawno nie pujdzie ja mam tak

CPU:2,4 gigacherca
Procesor : Pentium 4
RAM: 256 MB
i ma 8 lat moj komp;/
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Online MMORPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook