Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Earth Special Forces - boty

kiomor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.377
Posty: 3
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka jest komenda którą się wpisuje do consoli aby boty się zatrzymały, nic nierobiły po prostu [ ort! ] stały. Potrzebne jest to mi do scalenia poprzez taniec, normalnie bot mi ucieka jak chce się scalić i to jest kłopot. Kiedyś grałem w ESF i posiadałem taką komende a teraz juz niepamiętam. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Nazwij temat poprawnie.
SoheiMajin Gotenks
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
Gościu z botem sie nie scalisz!!
wybierasz opcje fuzji w rużnych umiejętnościach- w tym pasku co tam można np kamehameha wybrać to takie dwa ludziki stoją tak to wygląda. musisz miec 5 milionow ki i nacisnac prawy przycisk myszy i go trzymac i bedzie takie vegeta i musisz odpowiednie strzałki naciskać jak za puzno to ci zniknią te strzałki i bedziesz musiał zapamiętać lecz przez krutki czas są pokazane te strzałki co ci pokazują co musisz nacisnąć. boty są tylko do walki
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
ciekawe czy kiomor to przeczyta jeśli jego post jest z lipca 2009
ale dzięki że napisałeś innym to na pewno pomoże jak będą mieli problemy z ESF
szczepan
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 5.002
Posty: 2
mam pytanie jak sie scalić dzięki kolczykom czy potrzeba bota czy nie
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
O ile pamiętam, jak grali moi bracia, to też mieli z tym problem, znaczy próbowali rzucić kolczykiem w bota, ale nie trafiali i gubili tą jakże cenną biżuterię (choć udało im się ją czasem znaleźć).
O, czekaj, brat mi mówi, że wyrzucali go jak kliknęli lewym przyciskiem myszy a scalili się jak nacisnęli (być może i przytrzymali) prawy przycisk myszy. Grali oni dawno więc nie jesteśmy tego pewni. Pamiętam, że przy dobrym scaleniu pojawiał się Goku/Vegeta (zależy kim grasz) i scalałeś się tak jak w anime (też lecą do siebie i powstaje "Vego").
Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Earth Special Forces - boty
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook