Forum Dragon Ball Nao

» Survivor J-Music

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jako, że dobiega końca Survivor Muzyczny w "Ustępie" i że próżno było tam szukać zespołów z kraju kwitnącej wiśni, to wpadłem na pomysł aby zorganizować coś takiego w tym dziale.

Jak myślicie dało by radę i ile osób by się na to pisało? Gdyż aby zabawa toczyła się płynnie koniczne jest częściejsze odwiedzanie forum i oddawanie głosów.

Na razie trzeba ustalić sprawy organizacyjne, zasady i odpowiedziec na pytanie czy surv w ogóle ruszy, ew. listę zespołów ustali się później.

Do uczestnictwa zachęcał bym również tych, którzy nie udzielają się w tym dziale codziennie.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Całkiem fajny pomysł, jestem za ; )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja też jestem za. Tylko nie wiem, czy Gotenks pozwoli to zrobić tutaj. Być może wykopie nas do Ustępu, żeby postów nie nabijać.

Co do ewentualnych zasad, to proponuję pisać dość konkretną argumentację i nie ograniczać zespołów do j-rocka. Warto zainwestować w pop i nawet rap czy hip-hop

A zabawa raczej w godzinach wieczornych. Tak chyba będzie najlepiej dla każdego.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Być może wykopie nas do Ustępu, żeby postów nie nabijać.
Ta...to w jego stylu...


Laru napisał(a):
Ja też jestem za.
Jestem raczej na nie.Niestety,większość fanów j-music na Nao,zna się raczej tylko na j-rocku... I to też w większości albo najbardziej liczących się w japońskim rynku muzycznym grup,albo tych bardziej promowanych na zachodzie(takie momentami odnoszę wrażenie).W tej sytuacji,raczej ciężko jest mi pozytywnie odnieść się do pomysłu Katza.


Laru napisał(a):
Warto zainwestować w pop i nawet rap czy hip-hop
Wszystko fajnie Laru,tylko ile osób na Nao słucha j-pop'u i ma w nim jakieś szersze rozeznanie?

Ciekawi mnie kto stworzył by listę wykonawców i jakimi kryteriami kierowałby się ich doborze.Patrząc na listy j-music'owego stuffu,który słuchają forumowicze (w zasadzie sam prawie j-rock) i aktywność w tematach o j-music (nie licząc tych,w których stale ktoś pisze),mam spore wątpliwości co do sensu owego survivor'a.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru napisał(a):
Co do ewentualnych zasad, to proponuję pisać dość konkretną argumentację i nie ograniczać zespołów do j-rocka. Warto zainwestować w pop i nawet rap czy hip-hop
Albo j-metal i jazzy <3 xD

aczkolwiek sądzę, że na takiego surva jest jednak zbyt mało osób, które by były zainteresowane...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pomysł ciekawy, ale obawiam się, że może nie wypalić. Nawet ze wszystkich, którzy udzielają się w temacie o J-Music, udział wzięłoby najwyżej kilka osób (nie oszukujmy się, obecnie jest krucho bo bywało lepiej xD). Poza stałymi bywalcami zainteresowanie byłoby prawdopodobnie minimalne (choćby ze względu na słabą znajomość tematyki wśród większości forumowiczów).
Co do zarzutów Hayato mogę powiedzieć tyle, jeden zna się lepiej na J-Rocku, inny na J-Popie etc. etc. W tej kwestii nigdy nie będzie pełnego porozumienia. Większa popularność rocka/metalu wśród użytkowników Nao daje automatycznie pierwszeństwo dla przedstawicieli tego gatunku. Normalna kolej rzeczy.
Podsumowując, wziąłbym udział w takim survivorze gdyby wypalił (w co, niestety, wątpię).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Większa popularność rocka/metalu wśród użytkowników Nao daje automatycznie pierwszeństwo dla przedstawicieli tego gatunku. Normalna kolej rzeczy.
OK.To zróbmy survivora z j-rock'a i gatunków pokrewnych.Jakieś pomysły na listę wykonawców?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Stworzyć zestawienie wykonawców to akurat mały problem. Największym jest brak potencjalnych uczestników.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie ma sensu robić survivora, bo jest za mało ludzi, ale możesz inny typ zabawy wymyślić, coś co nie wymaga codziennego oddawania głosu, coś bardziej elastycznego, coś bardziej na styl bitew z Ustępu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Myślę,że parę osób by się znalazło... Poza tym,jeżeli nie spróbujemy,to się tego nie dowiemy. można by [ ort! ] zarykować.W razie niskiej frekwencji,zawsze można zamknąć temat.

Pozdrawiam

Edit:

No i Got uciął głowę całej imprezie,zanim się zaczeła...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Liste owszem trzeba by było wziąs pod uwage, zrobiłem wstepna, niepełna i jezeli byłoby tylko pare osób to bysmy do wakacji mogli sie z tym nie uporać...

12012
AAA
abingdon boys school
Acid Black Cherry
Antic Cafe
Ayumi Hamasaki
BAISER
BEAT CRUSARDES
BUCK-TICK
cali≠gari
Charlotte
Creature Creature
D
D'ERLANGER
D'espairsRay
DEAD END
DIR EN GREY
ELLEGARDEN
exist†trace
FAKE?
FLOW
GACKT
girugamesh
GLAY
GOTHIKA
HANGRY&ANGRY
heidi.
hide
HIGH and MIGHTY COLOR
INORAN
Janne Da Arc
Joe Hisaishi
Juka
kagrra.
kannivalism
Kanon Wakeshima
KOKIA
L'Arc~en~Ciel
La'cryma Christi
LOUDNESS
LUNA SEA
MALICE MIZER
Miyavi
Moi dix Mois
MONO
MUCC
Nightmare

Czyli lypa?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rozumiem,że to jest wstępna lista... Szczerze mówiąć,sporej części z nich nawet nie kojarzę...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale my za to srednio kojarzymy twoje.... Survivor musi sie najlepiej składac ze znanych zespółów, aby kazdy user mógł coś o nich sensownego powiedziec....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No więc w tym cały problem.Lista powinna zawierać najlepszych i najbardziej znanych wykonawców,tak by każdy,przynajmniej ogólnie wiedział o kogo chodzi.Stąd moje obiekcje,co do ewentualnej listy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Survivor J-Music
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook