Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione książki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Najbardziej lubię książki Kinga. Moje ulubione to Szkieletowa załoga i Bastion ale Zielona mila tez była niezła Jakieś powieści fantazy i od czasu do czasu jakieś romansidło Ale bardzo żadko.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Z fantasy co czytałaś jesli można wiedzieć?

Ja ostatnio czytuje tylko mangi (Naruto rulez niedługo zabieram się za GTO i Dragonka do końca zamierzam czytnąć
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Co czytałam? A no Sieć pająka (tak to chyba ten tytuł) Wyspa umarłych, Żołnierz Arete, Wampira Armanda można zaliczyć do typowo fantastycznej powieści niż horroru. Hmmm....No trochę tego było już do końca nie pamiętam. A Władca pierścieni był nudny. Wolę film.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja ostatnio przeczytalem wyrąbistą ksiązke... ale nie zdradze wam tytułu bo nromalnie rzucicie sie do empiku opowiada ona historie takiego człowieka, niedoczuonego który musi ją czytać... albo po prostu [ ort! ] sobie z nudów czyta... a jest to.. Windows XP ksiazeczka uzytowknika

END
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
J.R.R Tolkien - "Hobbit", "LoTR" & "Silmarillion"

^
|

Moje ulubione ksiązki

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jak wyzej plus Dziwny przypadek psa noca,11 sekund oraz naszej polskiej trylogii

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Książki... Tak, bardzo je lubie, lecz jakoś nie specialnie je wyporzyczam. Można by rzecz, że po prostu czekam, aż mi ktoś je da na tacy, inaczej sam się nie zainteresuje... Oczywiście bywają wyjątki, lecz między Bogiem a Prawdą, żadko wpadam do Księgarni, a jak już, to nie mam czasu by czegoś poszukać... No i kieszeń nie jest na tyle "wypchana" pieniędzmi...Niestety.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 12.06.2006, 14:29
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
HEeheh... mój ulubiony pisarz to J.R.R Tolkien przeczytałem jego 2 dzieła pt: "Hobbit" i "Władca Pierścieni", ale lepszy od Tolkiena jest na pewno R.A Salvatore i jego "Trylogia Mrocznego Elfa" jeśli kotś przeczytał choćby jeden to m wie o czym mówię.. Zaknafein rulezzzzzzzz..................KONIEC

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja najbardziej cenie sobie A. Sapokowskiego.. Jego wiedźmin wymiata nawet WP. . Ale J.R.R. Tolkien jest na drugim miejscu. Co tam Wiedzmin ma taką fabułkę( czy co tam ma kniga) że zanim się połapałem o połączeniu Ciri i Falki to zarwałem z dwie noce jak nie lepiej. Dlatego wszystim radze przeczytać to tylko 7 tomów.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Moją ulubioną książką jest harry potter i zakon feniksa(Harry potter and the order of tho phoenix)
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jak wyzej plus Dziwny przypadek psa noca,11 sekund oraz naszej polskiej trylogii Wink
11 minut to zboczona ksiazka XD ale nawet fajna ;p. A co sie tyczy trylogii to straaaszne nudy, z reszta jak ogolnie historia ;p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Rzeczywiście,można ją uznać za zboczoną,ale wszak jest bardzo fajna i dobrą literaturą: ),co do historii,hm mam odmienną teorie-każdy lubi co innego,Ciebie jak dobrze wiem fascynuje biologia i geografia,mnie historia,podoba mi się to w jaki sposób ludzie ucząc się na błedach dąża do doskonałości w tym świecie(chodż w wielu przypadkach powtarzają błedy swych przodków),historia jest bardzo podobna do biologi:pokazuje nam budowe czegoś,praktycznie od zera,w twym przypadku są to organizmy i otaczający nas swiat,w moim dokładnie to samo,lecz z innej perspektywy.Zreszta nie sprzeczaj sie: )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Ja osobiście nie znoszęTolkiena wolęHarego Pottera. A moją ulubioną książką jest " Lot nad kukulczym gniazdem " Kena Kesleya a poza tym ciągnie mnie do książek o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich takich jak: "Cicha noc", "Siedem dni ciemności", "Kaziroctwo" itp.

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nienawidzę książek Tolkiena, bleee . W ogóle ostatnio nie chce mi się nic czytać oprócz komiksów i mang. Książki mi się już "znudziły".

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 28.07.2008, 14:08
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jak książki mogą się w ogóle znudzić??
Ja czytam dużo książek, bo to np. rozwija moją wyobraźnię, powiększa mój zasób słów i ogólnie pozwala wczuć się bardziej w to, co akurat jest zawarte w książce. Jeżeli przewtałeś czytać, to radzę ci zacząc, bo to naprawdę nie jest jakaś tam strata czasu
Aha i czytanie rozwija jeszcze ponoć wzrok

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Ja w życiu dużo nie przeczytałem. Głównie komiksy, ale książek trochę. Teraz mam zamiar zabrać się za wszystkie mangi DB. Nie czytałem ich jeszcze . Widziałem tylko anime, ale jak byłem u kuzyna i chwileczkę poczytałem to mi się spodobało. Ale wracając do książek to podobał mi się Hobbit, którego niestety nie skończyłem, ale postanowiłem zakupić. Jeszcze na dodatek jest lekturą dodatkową na 6 z polaka. I Władcę Pierścieni. A najbardziej lubie z przeczytanych dotąd Pottery. Jak na razie, ale widząc wasze posty chętnie sięgne po Wiedźmina i po książki w świecie. Ale seria w tym ostatnim świecie jest mało dostępna w Polsce, bo wszędzie wyszły 23 jak na razie, a u nas tam może 2 trylogie dostaniesz. A u mnie w okolicy żadnej.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.710
Posty: 7
Skąd: Krk
Hmmm... Gombrowicz, Dostojewski, Gogol, Marcel Proust, Tyrmand, Hłasko, Camus, Beckett, Marquez, Prus, Balzac, Szczypiorski, Wilde... i wielu innych^^ /kolejność przypadkowa, niom i niewszystkich podałam/. Poza prozą lubię też dramaty oraz poezję (np. Herberta, Różewicza, Baczyńskiego, Przybosia, Lipskiej, Wojaczka, Białoszewskiego i innych).

Tolkiena "Włacę pierścieni" czytałam - książka interesująca (ale czy czyta się ją lepiej czy gorzej - zależy od tłumaczenia^^) i wszystko byłoby git, ale ja wolę inną literaturę (Sapkowski na przykład nie był dla mnie... oj, nie byl...)...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zaczynałem już od najmłodszych lat, czytałem książki, których nawet w połowie słownictwa nie rozumiałem. Czytanie to była moja pasja, ale obecnie nie mam czasu na nie teraz, wolę poczytać sobie mangi.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 28.07.2008, 14:09
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jak to sie mowi, czasem czlowiek z wiekiem glupieje...

Rzeczywiście,można ją uznać za zboczoną
W takim razie po co ja czytales? ;p Masz brudne mysli XD

historia jest bardzo podobna do biologi:pokazuje nam budowe czegoś,praktycznie od zera,w twym przypadku są to organizmy i otaczający nas swiat,w moim dokładnie to samo,lecz z innej perspektywy
No ok zgodze sie tu z toba, jednak powiem szczerze ze cud zycia bardziej fascynuje, niz bledy zycia (:

Zreszta nie sprzeczaj sie
A bede! Wiesz ze ze mna nie wygrasz xD

Jesli sie juz o poezje rozchodzi to lubie futurystyczna i skamandrytowska, np. "Hymn do maszyny mego ciała", "Miłość", "But w butonierce", czy "Do krytykow" (;
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
moje ulubione gatunki to fantastyka [glownie king i tolkien], horrory [tutaj przede wszystkim king, a takze m.in. dean koontz] oraz powiesci o tematyce psychologicznej [np.murphy, tipping] oraz dot. starozytnosci [np kubiak, wszelkie mitologie, ceram].

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Ulubione książki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook