Forum Dragon Ball Nao

» the HIATUS

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jako, że temat o J-Music trochę zamiera swojego czasu, to postanowiłem przybliżyć wam sylwetkę zespołu który jakiś czas temu spodobał mi się, a własciwie jego muzyka ;p

Obraz

the HIATUS, bo o nim mowa, jest stosunkowo nowym zespołem rockowym, lecz podparty jest doświadczonymi muzykami z takich zespołów jak: ELLEGARDEN, Thee Michelle Gun Elephant czy chociazby Radio Caroline.

Skład zespołu (w studiu):
- Hosomi Takeshi (wokal, gitara)
- masasucks (gitara)
- Koji Ueno (bas)
- Takashi Kashikura (perksuja)
- Hirohisa Horie (klawisze)

Skład zespołu (podczas koncertów):
- Hosomi Takeshi (wokal, gitara)
- masasucks (gitara)
- Koji Ueno (bas)
- Masakazu Ichise (perksuja)
- Ichiyou Izawa (klawisze)

Właśnie dzięki tej mieszance, zespół szybko zyskał sobie przychylnosć sporej grupy fanów, a bilety na ich zeszłoroczne koncerty sprzedawały się dosć dobrze. Piosenki grupy są w głównej mierze śpiewane po angielsku, ale co warto zaznaczyc "płynnie" gdyż wokalista ELLGARDENa świetnie spiewa w tym języku, w ogóle [ ort! ] nie czuć "engrisha"


Dyskografia:

Albumy:
- Trash We'd Love (27 maja 2009 roku)

EP:
- Insomnia (18 listopada 2009 roku)

DVD:
- Trash We'd Love Tour Final at Studio Coast (21 lipca 2009 roku)


Zespół planuje wydać swój drugi album 30 czerwca br. nazwa nie została jeszcze ujawniona, wiadomo jedynie że ukaże się tylko i wyłącznie w wersji CD. Zespół planuje także wyruszyć w nową trase koncertową po Japonii, rozpoczynającą sie od lipca, trwająca do października.

Jakby ktoś chciał się zaznajomić PV do wg. mnie ich najlepszej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=T48v5digyj0&feature=fvst

Słucha, ktoś lub słuchał albo ma coś ciekawego do powiedzenia ?


Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » the HIATUS
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook