Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2010

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?
Bronisław Komorowski (PO) 25,71% 9 25,71%
Jarosław Kaczyński (PiS) 14,29% 5 14,29%
Grzegorz Napieralski (SLD) 0,00% 0 0,00%
Waldemar Pawlak (PSL) 0,00% 0 0,00%
Marek Jurek (PR) 0,00% 0 0,00%
Andrzej Olechowski 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (WIP/UPR) 45,71% 16 45,71%
inny (podaj kto) 14,29% 5 14,29%
Wszystkich głosów: 35
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
20 czerwca, dorośli obywatele Rzeczypospolitej będą wybierali nowego Prezydenta, wskutek tragicznej śmierci Lecha Kaczyńskiego.

Nie będę przedstawiał kandydatów, każdy ogląda TVN, a 80% jest mu wierna, więc co bym nie powiedział i tak będziecie mieli jedyną słuszną opinię na ten temat. Toteż przedstawianie nie ma sensu. Zrobię ankietę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wiem na ile to obecnie aktualne, ale jeszcze przed Smoleńskiem Dorn planował startować w wyborach. I tak nie ma szans przez krew żydowską, więc niewielkie pominięcie. Sam będę głosował na Jarka, bo oddanie pełni władzy PO byłoby tragiczne w skutkach, a reszta jest bez szans.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Dylemat jest poważny. Z pewnością moim kandydatem nie będzie Bronisław Komorowski. Wyżej wspomniana władza w jednym ręku, a następnie szybka zmiana konstytucji, nie wróży niczego dobrego. Z drugiej strony Jarek? Ksenofobiczna polityka, dążąca do samodzielnej władzy na każdym polu i brak szans na porozumienie z innymi. Trochę to ryzykowne. Dlatego szukam kandydatów dalej, aczkolwiek nie mam jeszcze swojego typu.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A PO i im podobne europejskie ugrupowania to może budują pokój? Doprowadzą do ksenofobii na wielką skalę. Myślę, że to kwestia niewielkiego odcinka czasu.
Głosuję na JKM, dla zasady. W ewentualnej drugiej turze na Jarosława.
A czemu JKM, to kto inteligentniejszy dwie.

P.S.
Widzę, że już dwie osoby zagłosowały na Bronisława. Rozkosz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
P.S.
Widzę, że już dwie osoby zagłosowały na Bronisława. Rozkosz.
Jak tak stawiasz sprawę,to zostaw na liście tylko jednego kandydata.Oczekujesz,że będę poważnie traktował temat,w którym z góry,sugerujesz odpowiedz?

Z racji,że to Ty założyłeś ten temat,oczekuje się od Ciebie pewnego obiektywizmu.Wyrażanie swoich poglądów jest naturalną sprawą i nikt Ci nie broni prawa do tego, natomiast nie powinieneś krytykować wyboru innych,tylko dlatego,że nie jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Na TVNie oglądam tylko Majkę.
A z powyższych nie mam kandydata, który by mi odpowiadał. Pewnie dopiero w drugiej turze zagłosuję; jeśli wybór między bronkiem a jarkiem, to na bronka; jeśli między bronkiem a kimś innym, to na tego drugiego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trochę nie trafiłeś, Ujio. Pasują bowiem mi 2 osoby z tego zestawienia.

Poza tym, krytykowac mam prawo, a fakt założenia tematu nie czyni ze mnie żadnego wodzireja czy konferansjera. Jestem takim samym uczestnikiem dyskusji jak każdy inny. Faktem, że ja pierwszy coś napisałem mogę się co najwyżej podetrzec, do niczego mnie to nie zobowiązuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
A PO i im podobne europejskie ugrupowania to może budują pokój? Doprowadzą do ksenofobii na wielką skalę. Myślę, że to kwestia niewielkiego odcinka czasu.
Może masz rację. To ty w tym siedzisz nie ja. Ale mimo wszystko od Jarka bije zbyt wielka niechęć do całego świata, żeby zyskał mój głos.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pomyślałem trochę i w sumie najbardziej pasowałby mi Sikorski. Ma styl, gadane, sprawia wrażenie niezależnego politycznie i mimo tymczasowego związania z PO, uważam, że będąc prezydentem nie byłby ich pieskiem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Thorik napisał(a):
Może masz rację. To ty w tym siedzisz nie ja. Ale mimo wszystko od Jarka bije zbyt wielka niechęć do całego świata, żeby zyskał mój głos.
To może wspólny podręcznik do historii jest objawem przeciwieństwa tej niechęci, która bije od Jarosława. Niby z drugą wojną jest jakby ok, ale pewnie wszystko zmierzy w niedługim czasie do jakiejś analogii z Jedwabnego, choc oczywiście nie w takim oczywistym stylu. Subtelnie aczkolwiek dosadnie. Ale akurat o Drang nach Osten gadają głupoty i próbują swój dzisiejszy, sztuczny nacjonalizm(bo z natury Niemcy nacjonalistami nie są, już bardziej Anglicy, a nawet Polacy) przenieśc na średniowiecze. (To były zwyczajne motywacje ekonomiczne, bo trwały aż do epidemii dżumy, która umożliwiła Niemcom rozwój na ich własnym terenie)

Żeby nie było offtopu, uważam, że jedynowładztwo PO doprowadzi do takich zniekształceń historii, a co za tym idzie do zmiany współczesnych stosunków Polska - Reszta Świata, które i tak są wrzodem na dupie zdrowego rozsądku. A wiadomo, że kto panuje nad przeszłością, ten panuje na teraźniejszością i przyszłością. Dlatego właśnie Komorowski zachował się tak a nie inaczej, łamiąc elementarne zasady etyki w polityce.

W ogóle cała ta kompromisowa koncepcja życia, czyli eufemistycznie ujmując wystawianie dupy, zabije w końcu ten świat.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Osobiście zagłosuję na JKM. Uważam go za najlepszego reprezentanta, nie tylko jeśli chodzi o wybory prezydenckie 2010, ale i cały ten gówno warty sejm. JKM mówi to, o czym ja myślę, a nie wypowiadam się, bo nie mam głosu - chodzi mi między innymi o karę śmierci, czy sprywatyzowanie szkół.
Niestety wątpię, żeby miał szansę zostać prezydentem, chociaż wielu gówniarzy pójdzie zagłosować na niego, ze względu na chęć legalizacji marihuany, więc może coś z tego będzie. Zauważyłem, że w wielu przedwyborczych sondażach zajmuje czołowe miejsce wraz z Komorowskim. Jak będzie na prawdę, to się przekonamy.
Aha, no i chciałbym jeszcze dodać, że Ci, którzy chcieliby zagłosować na JKM, a myślą, że nie ma on szans, więc wybiorą LK lub BK (bardzo często popierają się słowami, że stawka jest zbyt duża, żeby zaryzykować), to chciałbym odradzić ten jakże durny pomysł i zagłosować zgodnie ze swoim sumieniem tudzież sercem, bo
"demokracja nauczyła was myśleć, że przezorny zawsze ubezpieczony, a ja wam mówię, że kto nie ryzykuje ten nie ma".

JKM

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jarosław mi nie odpowiada pod żadnym względem. Nigdy go nie lubiłam. W dodatku ten pakt z Rydzykiem... Od tego bliźniaka od zawsze źle wiało.

Jedynym kandydatem, który by mi odpowiadał, jest Komorowski. Nie mam mu nic do zarzucenia. Może po prostu nie zdążył mnie zrazić? Nie wiem, ale innych sensownych kandydatów nie widzę.
Korwin? Ten szowinista? Nie jestem feministką, ale moja płeć nie pozwoli mi głosować na kogoś, kto twierdzi, że zadaniem kobiety jest bycie kurą domową i matką.... Nie te czasy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jestem za Komorowskim, gdyż jest bardzo podobny do mego ojca . Chociaz jakis student podszedl do mnie i wspollokatora i wpisalismy sie za Jarusiem xD, bratem krolow polskich, oraz kumplem smoka Wawelskiego i Szewczyka Dratewki. ( chociaz to byly pewnie glupoty i w prawdziwych zaglosuje za Bronkiem). Czlowiek ten nie wydaje mi sie jakis wredny - mysle, ze moze cos wskora w nasze gnijace panstewko i bez wzgledu na wszystko da sobie spokoj z Wawelem, wybierze pole golfowe xD. Poza tym, on w jakis sposob jest bardzo opanowany, co bardzo cenie . Pozyjemy , zobaczymy, nie chce kolejnej kaczki, nie obrazajac pierwszej , ustrzelonej.

ps. za kOorwinem nie jestem, co mnie to, ze chce jaranie zalegalizowac, skoro jest tyle dogodnych zrodel ... Tez mi cos , loool. Poza tym , najwiekszy moj blad - malo znam sie na polityke - nie moje bajki , wiec za duzo nie moge sie wypowiedziec w tym temacie, a bardzo zaluje.
Przydalaby sie jakas rewolucja w koncu - a nie nudne kaczątka . Dadza kaczke , dadza kolejny samolocik i po sprawie, prawda . Dobra - zart.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hm...mimo, że Joe uważa, że jestem bezideowy,pozostanę przy swoim wcześniejszym wyborze,a w nadchodzących wyborach poprę,kandydata PO.Bronisław Komorowski wydaje się być jedynym rosądnym kandydatem na urząd Prezydenta RP.

Braci Kaczyńskich i ich sposobu uprawiania polityki,nie akceptowałem nigdy,co z resztą wyrażałem wielokrotnie.Katastrofa w Smoleńsku niczego w tej kwestii nie zmieniła.Oczywiście,współczuję Jarosławowi,jako człowiekowi.Spotkała go wielka tragedia.Jednakże,jako polityka nie mogę go poprzeć w wyborach.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Laru napisał(a):
Korwin? Ten szowinista? Nie jestem feministką, ale moja płeć nie pozwoli mi głosować na kogoś, kto twierdzi, że zadaniem kobiety jest bycie kurą domową i matką.... Nie te czasy.
Czym udowodnisz? Papką z TVN w wykonaniu Pochanke?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W wyborach prezydenckich zagłosuje oczywiście na kandydata Platformy Marszałka Sejmu pana Bronisława Komorowskiego. Według mnie jest on najodpowiedniejszym kandydatem na to stanowisko i sądzę, że za jego władzy sytuacja w naszym kraju znacznie się poprawi. I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się nabrać na zagrywki ludzi z PiSu i Jarosława Kaczyńskiego.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czym udowodnisz? Papką z TVN w wykonaniu Pochanke?
Tym, że rodzice, rodzina i wielu znajomych też to wie. Pytałam się kiedyś, co z tym KM, że wielu ludzi tak go gani. No i się dowiedziałam. To tak jak z Tomaszem z Akwinu. Niby święty, a .... gówno święty.

Poza tym, nie darzę KM zaufaniem. Niektórzy ludzie i bez nawet gadania odrzucają.

PS. A jego syn nie był czasem w jakimś reality show? Chyba "Bar" albo "Big Brother". Nie pamiętam już... Ale to tak w ramach ciekawostki. Broń Boże nie odbierajcie tego jako argument XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^Dark napisał(a):
I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się nabrać na zagrywki ludzi z PiSu i Jarosława Kaczyńskiego.
No wybacz bracie, ale ty chyba jesteś jedną z ostatnich osób, co by mogła ostrzegac przed wdepnięciem w psią kupę
Laru napisał(a):
Tym, że rodzice, rodzina i wielu znajomych też to wie. Pytałam się kiedyś, co z tym KM, że wielu ludzi tak go gani. No i się dowiedziałam. To tak jak z Tomaszem z Akwinu. Niby święty, a .... gówno święty.
To, że twoi znajomi wiedzą nic nie znaczy. Nawet nie wiemy, co wiedzą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
To, że twoi znajomi wiedzą nic nie znaczy.
I tu się mylisz,Joe. Bo to między innymi jej znajomi idą do urn oddać głos.

Janusza Korwina-Mikke nigdy nie traktowałem zbyt poważnie.Słuszność jego poglądów,znajduje odwierciedlenie w poparciu,jakim jest darzony przez wyborców.A z tym,delikatnie mówiąć nie jest u niego najlepiej...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Al Ed Upek napisał(a):
No wybacz bracie, ale ty chyba jesteś jedną z ostatnich osób, co by mogła ostrzegac przed wdepnięciem w psią kupę
Dlaczego? Przecież śledzę to, co się dzieje w naszym kraju i tą całą kampanię wyborczą PiSu, która jest sztuczna i nieprawdziwa, mam chyba prawo do własnej opinii...
Co do JKM nie byłby on idealnym kandydatem na stanowisko na poparcie moich argumentów zacytuję poprzednika.

Hayato napisał(a):
Słuszność jego poglądów,znajduje odwierciedlenie w poparciu,jakim jest darzony przez wyborców.A z tym,delikatnie mówiąć nie jest u niego najlepiej...
Ponadto prezydent musi być osobą reprezentatywną.

Poza tym moim zdaniem prezydentem nie powinien być człowiek, który twierdzi, że kobieta nadaje się tylko do garów.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2010
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook