Forum Dragon Ball Nao

» Kogo chcielibyście wskrzesić ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Ja chciałabym wskrzesić Jirayę. Fajny był z niego zbok, zawsze bawiło mnie to jak on się ,,zalecał". Zawsze mnie bawiło, jak on czymś oberwał po głowie.Dużo scen w anime było właśnie z jego udziałem. No i wspaniały nauczyciel- on nauczył Naruto wiele technik i rzeczy. Jakby(przynajmniej ja to tak odczuwał) próbował mu zastąpić ojca( w sumie był jego ojcem chrzestnym, trochę takie masło maślane). Wesoły, poczciwy staruszek. Bez niego to tak anime traci to ,,coś".
A wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Zgadzam się z Tobą, Jiraya był bardzo zabawną i oryginalną postacią. Choć nie doszedłem w Szipku jeszcze do tego momentu, to od dawna wiem, że Ero-sennin umrze, wszyscy już o tym trąbią, choćby człowiek nie chciał znać spoilerów, to i tak się dowie...
Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Ja wiem, że wszelkie uśmiercania w "Naruto" wynikają z takiej a nie innej koncepcji autora i zasadniczo powinnam się z tym pogodzić, ale... Ale. Dwa słowa. Gekkou Hayate. Nie wiedzieć czemu, ale ta właśnie śmierć wydała mi się szczególnie przykra. Nie mówię bynajmniej, że nie brakuje mi innych postaci, które decyzją pana Kishimoto opuściły ten padół, ale... śmierć Hayate była chyba jak dotąd najbardziej przypadkowa. Znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie, usłyszał za dużo i... ech.

Naprawdę nie obraziłabym się za wskrzeszenie Pana Kaszelka...

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Stokrot: 09.02.2010, 18:39
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
o, właśnie, Hayate! Zupełnie o nim zapomniałam, ugh. Wcześniej myślałam, że kto umarł, ten umarł, na zdrowie mu - ale fakt faktem, jak zauważyła powyżej koleżanka Stokrot, tego pana akurat bardzo żal

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Ja sie zgadzam z TaiKunem i z Byczusią. Jiraya był nazabawniejszą postacią w całym anime. Szkoda że nie pokonał Paina
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Namikaze Minato vel Yondaime Hokage. Tak jak Jiraya umarł już w miare podeszłym wieku, tak Minato był młody i z pewnością mógłby jeszcze pożyć. Ponadto było by ciekawie, gdyby Naruto mógł mieć chociaż jednego z rodziców, który by wskazywał mu drogę i przekazywał wartości moralne. Minato był ponadto bardzo potężnym shinobi i z chęcią bym zobaczył jak sobie radzi choćby z członkami Akatsuki

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja tak jak pani Byczusia chcialbym ozywic Jiraye szkoda ze umarl byl fajna i zabawna postacia.

Obraz
Bordock Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 4.986
Posty: 2
Skąd: kraków
ja chciałbym wskrzesić orochimaru i kakuzu hidan tez zajebisty al eon zyje w kawałkach xd
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.760
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Bordock napisał(a):
ja chciałbym wskrzesić orochimaru i kakuzu hidan tez zajebisty al eon zyje w kawałkach xd
Nie wiem czy wiesz, ale Orochimaru nadal żyje. Choć w zasadzie jako coś totalnie innego.
Kogo chciałbym wskrzesić?
Zabuze i Haku. Dwie bardzo fajne postaci, z początku naruto. Jestem ciekawy jak by się rozwinęła akcja gdyby zostali wskrzeszeni.
Benitosan033 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 39
Dni na forum: 3.788
Posty: 2
Skąd: sosnowiec
Tez chcialbym zeby czcigodny Jiraya byl z nami i bral udzial w wielkiej 4 wojnie shinobi. Byl dlamnie jak ojciec ktorego nigdy nie mialem. Jednak zginal jak prawdziwy shinobi.
kamename
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.227
Posty: 5
Mi najbardziej brakuje zboczonego mistrza, to była najbardziej barwna i kozacka postać ze wszystkich ze starszego pokolenia.
hektos
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.640
Ostrzeżenia: 1
Posty: 4
jiraya
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Jakby złota rybka była fanką Naruto to pierwszym życzeniem byłoby przywrócenie Nagato do życia, drugim umożliwienie mu przywrócenia do życia wiele osób naraz a trzecim, nawet tych zmarłych dawno temu, wtedy poprosiłabym go o wskrzeszenie całej paczki: Itachi, Obito, Jiraiya, Minato, Kushina Yahiko, Konan.. Kto jeszcze...

私は日本語がすきです
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Właściwie to Jiraiyę. Niemal cała reszta miała swoje pięć minut (aż do przesady) w końcówce.

Z nowszych Nejiego, bo jego śmierć była na siłę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Caliall95 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Caliall95
Wiek: 27
Dni na forum: 1.443
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Zgadzam sie z TaiKunem i z Byczusią. Jiraya był nazabawniejszą postacią w całym anime.
GardenJoseph
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 1.130
Posty: 1
Skąd: UK
Jiraya nie był moim ulubieńcem, ale jego postać jest zabawna lol
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Jirayie, niby jest Kashin Koji ale to nie to samo
RoshiMaster
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 118
Posty: 3
Neji Hyūga jego smierc mnie dobiła. mam wrazenie ze byla taka niepotrzebna, strasznie mi go szkoda. cale dziecinstwo mial zniszczone - zyl w klamstwie przez cale dziecinstwo, byl zagubiony, stracil ojca i mial zle mneimanie o Hinacie. a jak dzieki Naruto wszystko zrozumial, to stal sie naprawde spoko postacia. nie wiem, zawsze mialem do niego sentyment po ich walce na Chūnina... Jirayie tez bym chetnie wskrzesil, ale Neji ma pierwszenstwo - mial jeszcze cale zycie przed soba
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kogo chcielibyście wskrzesić
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook