Forum Dragon Ball Nao

» [J-pop] Ayumi Hamasaki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja podaja JaME:

Popowa piosenkarka Ayumi Hamasaki wyda 16 grudnia trzeci singiel w tym roku, zatytułowany You were... / BALLAD.

You were... / BALLAD ma zawierać, oprócz dwóch głównych utworów, także zupełnie nowy kawałek RED LINE ~for TA~ oraz wersje instrumentalne wszystkich piosnek. Singiel trafi do sklepów w trzech edycjach, z których dwie zostaną wzbogacone o różne DVD. Edycja regularna ukaże się natomiast z orkiestrową wersją Sunset ~LOVE is ALL~ jako bonusem.

Kolejna dobra wiadomość.Pozostaje czekać na premierę.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Japońska policja aresztowała 42 letniego Motoyoshi Fujii,oskarżonego o wysyłanie listów z pogróżkami na adres Ayu i próbę wyłudzenia 500 mln jenów od piosenkarki.
Dobrze,że japońska policja nie zlekceważyła sprawy i miejmy nadzieje,że Ayu będzie mogła w spokoju skupić się na swojej karierze.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A gwałcić nie chciał?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Z tego co wyczytałem, groził podpaleniem.Groził te jeszcze jednej piosenkarce,ale nie mam informacji której.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
14 kwietnia Ayumi wyda nowy album "Rock'n'Roll Circus".Krązek zawierać będzie 15 utworów,w tym piosenki z singli "Sunrise/Sunset" i "You were.../Ballad".Jeżeli,o mnie chodzi to już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To jakaś składanka, czy będzie coś nowego? Właściwie nie wymagam wiele, bo wiadomo, że słysząc tylko na jedno ucho, będzie trochę ciężko. Mam nadzieję, że Ayu się jakoś trzyma

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
To jakaś składanka, czy będzie coś nowego?
Zupełnie nowy materiał.

Laru napisał(a):
Właściwie nie wymagam wiele, bo wiadomo, że słysząc tylko na jedno ucho, będzie trochę ciężko. Mam nadzieję, że Ayu się jakoś trzyma
Trzyma się.Dzielna dziewczyna jest.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
X_____X Gomen, jestem trochę z tyłu z informacjami. Nie wiedziałam, że wydawała jakieś nowe single i stąd to pytanie. Czasem mam tak, że nie wiem, co się dookoła dzieje

Trzyma się.Dzielna dziewczyna jest.
Trzymajmy kciuki, żeby nie poszło na drugie ucho. Na nk trafiłam na spoko dziewczynę, która prowadzi normalny profil Ayu (czy trzymający się z daleka od pokemonów i dzieci neo). Rzetelne źródło informacji.

Pozdrawiam. I dzięki za info Hayato

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
14 lipca Ayu wyda nowy maxi singiel "Moon/Bloosom".Będzie to 48 singiel w dorobku artystki.Trzeba przyznać,że mimo problemów ze zdrowiem,dziewczyna idzie jak burza.Już nie mogę się doczekać nowego singla Ayumi.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jpopowa idolka Ayumi Hamasaki wyda swój 49 i 50 singiel w przeciągu dwóch tygodni.

Crossroad pojawi się na sklepowych półkach 22 września i zawierać będzie utwór tytułowy, UNTITLED (original mix), blossom (remiks) oraz dwie wersje instrumentalne piosenki cross road oraz UNTITLED. Trzy różne wersje singla będą się różnić okładką, a jedna z nich zostanie dodatkowo poszerzona o DVD z teledyskiem i dokumentem z jego tworzenia.

L będzie dostępne w czterech edycjach o różnych okładkach zaledwie tydzień po Crossroads. Znajdą się na nim trzy piosenki.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
22 grudnia ukaże się nowe wydawnictwo od Ayumi Hamasaki - nowy album studyjny "Love Songs",zawierający piosenki z singli "Moon/Blossom","Crossroad" i "L",a także 8 całkiem nowych utworów.

Jako fan panny Hamasaki już nie mogę się doczekać grudnia.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Widać Ayumi Hamasaki postanowiła zrezygnować z panieńskiego stanu i 1 stycznia 2011 roku oficjalnie ogłosiła,że wyszła za mąż za 30 letniego austriackiego aktora i modela Manuela Schwarz'a.Cóż...pozostaje życzyć przysłej młodej parze szczęścia na nowej drodze życia.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 02.01.2011, 21:16
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jest i o tym na JaME:

"Japońska królowa muzyki pop, Ayumi Hamasaki ogłosiła, że 1 stycznia w małej kaplicy w Las Vegas poślubiła Manuela Schwarza, austriackiego modela, który wystąpił w jej teledyskach Love Song, Virgin Road oraz Last Angel.

Ayumi podkreśliła, że pomimo tak wielkiej zmiany, wciąż pozostanie tą samą osobą, jaką zawsze była."

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ayumi Schwarz

Niezły ten jej mąż Tylko miejsce zaślubin takie trochę nieciekawe. Śluby w Las Vegas niezbyt dobrze wróżą. Co nie zmienia faktu, że życzę im szczęścia i niekończącej się miłości

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Obraz

Widać, że dobrze im ze sobą

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lepiej jak wychodzi za Niemca niż za Murzyna, ale nazwisko jednak takie negrowskie.
Zastanawia mnie to, czy wy takie zdjęcia znajdujecie przypadkiem, czy śledzicie życia celebrities i na ich podstawie odpowiadacie sobie na pytania dotyczące ich życia, jeśli tak, to nie dziwota, że własnych bab i chłopów nie macie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak masz wstawiać takie bezwartościowe posty, to lepiej zamilknij chłopcze. Świetnie sobie tutaj bez ciebie poradzimy.

PS. Moderatorzy w ogóle tutaj zaglądają? Ja na ich miejscu już dawno usunąłbym te wypociny powyżej, a może i osta wstawił dla przykładu.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Widać, że dobrze im ze sobą
Nie da się nie zauważyć

Obraz

Fajna z nich para

Co sądzicie o "Love Songs" - najnowszym albumie Ayu?

Pozdrawiam

PS.Joe nie spamuj

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ostatnio słucham dwóch ostatnich albumów, Love Songs i Rock 'n' Roll Circus, bo na tym skończyłem. Zdaje się, że one są zdecydowanie żywsze od wszystkich poprzednich, których słuchałem już dawno temu. Poprzedni (Next Level) jest dla mnie w ogóle nieciekawy.

Z tych dwóch, bo one są muzycznie dość podobne, najbardziej mi się podobają kawałki Love Song, Last Angel, Do It Again, Sexy Little Things, Seven Days War. Mogę słuchać bez końca, zakochałem się

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [J-pop] Ayumi Hamasaki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook