Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Gohan czy Goten?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Który z tych synów Goku jest według Was fajniejszy? Ja bardziej lobię Gohana, ponieważ lepiej walczy, jest inteligentniejszy! Ale Goten też jest bardzo fajny! Kogo wolicie?
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Gohan rządzi, ale mam poszanowanie dla Gotena, no bo przecież [ ort! ] był częścią Gotenksa
A gohan dla ego że: Patrz dział" Kid gohan, Teen Gohan czy Adult?".

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Otoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Otoshi
Wiek: 31
Dni na forum: 6.712
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
JA będe oryginalny i powiem że wolę... Gohana!!!
To jest moja ulubiona postać więc nie ma o czym mówić. Ale goten też jest fajny, zawsze uśmiechnięty
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
gohan, zdecydowanie. mial ciekawszy charakter, a goten byl miejscami zbyt zuchwaly [szczegolnie w towarzystwie trunksa]. chociaz miejscami chibi goten byl zdecydowanie bardziej rozkoszny niz jego chibi-brat : D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Zdecydownie Gohan bo ma fajna technike i jest smieszny i w ogole
ale Goten tez jest fajny, wyglad po tacie i nawwet niezle walczy ale jednak zdecydowanie GOHAN!!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Gohan... Ciekawszy, silniejszy, z bardziej rozbudowaną osobowością jak i historią... Po prostu (dla mnie, ale z tego co widze, dla większości również) lepszy. Poza tym, jest moją ulubioną postacią w całym DB, a dlaczego to pisałem już w innym temacie i nie mam ochoty się po raz któryś powtarzać...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
A ja stane w obronie Gotena! Gohan byl the best w dwóch kluczowych momentach: w cell games gdy osiagnal ssj2 oraz jako mistic sj(nie wiem czy tak to sie zwalo ale chyba wiecie o co chodzi). Ale poza tym jego moc byla przecietna bo zaniedbywal treningi i oddal sie nauce. A Goten jakos zupelnie inaczej ukazany zostal w dbz i byl czescia gotenksa. A o gotena w dbgt to nie mozna miec pretensji bo to nie Akira go robil(jednym slowem byl po prostu [ ort! ] zalosny).

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Też wole Son gohana ale był fajny tylko w młodości jak rozprawił sie z cellem. Potem zaniedbał treningi ale też był ok!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
eMate napisał(a):
gohan, moja ulubiona postac w DB
Przychyle się do wypowiedzi kolegi

Gohan jest fajniejsz z 4 ważnych powodów:
- siła
- wygląd
- rozsądny chłopak
- dużo odcinków mieliśmy z tym bohaterem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
magdassj Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
magdassj
Wiek: 32
Dni na forum: 6.661
Posty: 4
Skąd: tg
moim zdaniem gohan to jedna z kluczowych postaci calego dbz a goten (tak mi sie wydaje) zostal narysowany dla buu sagi
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
bardziej wole gotena bo jest smieszny i fajny ...
a na siłe za bardzo sie nie patrzy bo widac w jakim wieku jest gohan a w jakim jest goten ;p
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ostatnio znów przeczytałam sobie Dragon Balla i muszę stwierdzić, że jeszcze bardziej lubię Gohana - za tom 36
A Goten był zbyt silny jak na ośmiolatka [DBZ] (ośmiolatka?)

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Łażąc po stronkach zwiazanych z DB i przeglądając własne zbiory Bragon Balla, znalazłem dobry obrazek :Obraz
Ciekawie zrobiony, i do niego dołączony text coś w stylu (nie powiem dokładnie bo nie znam tamtego języka ) : Goten Będący silniejszy do swojego brata, wygrałby z Buu.

Czytając to prawie nie spadłem z krzesła " Goten silniejszy od Gohana". Otóż nie było nawet takiej mozliwości oby przerastał Gohana, bo Gohan będący uczestnikiem wielu walk miał więcej doświadczeń i protafił lepiej przewidywać przebieg walki, siłe równierz posiadał wiekszą od Gotena, jedynie jej nie ujawniał (mam na myśli SSJ2).
Goten będący nawet podczas fuzji na poziomie SSJ3 nie dorównywał siłą Mistic Gohanowi, było to bardzo widoczne.
Wiec stwierdzenie "Goten bedący silniejszy od Brata...." bardzo mnie rozbawiło i zaciekawiło jednocześnie.
Powiedzmy że Goten osiągnął SSJ2 i walczy z Buu, gGohan równierz na SSJ2. Jak myslicie, kto ma większe szanse?? Mały, niedoświadczony Goten, myślący że walka to zabawa; czy Gohan, Dorosły wojownik, wprawiony w walce, posiadający wiele informacji i technik ?? Odpowiedzcie sobie sami

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Ja teżwolę Gotena, ma w sobie tyle z Goku. Nie tylko wygląd ale też te swoje wejśćia

Obraz
budyń Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
budyń
Wiek: 33
Dni na forum: 6.656
Posty: 7
Skąd: Demon
wole gohana ponieważ miał zajefajne przemiany ale goten zmieniał w gotenksa(moja ulubiona postać wraz z trunkiem
Rocky
Ziemianin
Ziemianin
Rocky
Dni na forum: 6.652
Posty: 2
Ja tam uważam że ZGohan jest śilniejszy bo jagby nie poświęcił się nuce to by był silniejszy7 nawet od Goku
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Ja tam uważam że ZGohan jest śilniejszy bo jagby nie poświęcił się nuce to by był silniejszy7 nawet od Goku
sorry ale cieżko ciebie zrozumiec, mógł bys mi to przetłumaczyc na polski?
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóz... Bardzo oryginalnie opowiem się po stronie pierworodnego w rodzinie Son. A czym sobie zasłużył na tak przychylną opinię?
Cóz... kiedy było to tylko małe to-to w obciachowej czapeczce na zarośnietym łbie, mogące czerpac zyski jako naturalny nawadniacz, wzbudzało we mnie jedynie irytację.
Kiedy chwile później nagle zostało półsierotą i równoczesnie ofiarą kidnapingu, zaczęłam się przyglądać z zainteresowaniem.
Kiedy na pustyni, oczywiście po tradycyjnym łzanym wylewie zaczał się z niego robic chłopak, moje uznanie wzrosło.

A podczas walki z Vegetą i Nappa straciłam dla niego głowe, serce, i wszelakie inne organy wewnetrzne. Straciłabym i dusze, ale juz dawno ją diabłu sprzedałam.

Z takiego małego płaczka wyrósł dzielny wojownik. On jedyny "oswoił" Piccolo (choc potem odnosił sie do niego z wyzszoscia XD). Moc miał wielka i miałby wiekszą, gdyby nie ChiChi, bo jestem przekonana, że to ona zmusiła go do nauki, a sam tego nie chciał ;]

Dodatkowo był sliczny. Inteligentny. Miły. Kochany. Silny. Sympatyczny. Miał takie fajne, długie włoski (no, pomijając idiotyczną fryzure na Nameck).

Kiedy podrósł i stał sie chłopakiem w nastoletnim wieku, moja sympatia nagle gdzies sie ulotniła, a głowa, serce i reszta organów w niepojety sposób do mnie wróciły.
Co tu duzo mówic - spantoflarzył sie chłopak, zrobił nudny, dziwny, irytujacy... bleeh... A tak dobrze sie zapowiadał.
Mimo wszystko pewien sentyment został ;]

Z kolei Goten za młodu zbyt przypominał Goku, żebym go polubiła. Nie lubie powtarzalnosci. Był tez głupi, ale nie w ten zabawny, naiwny sposób, który cechował jego ojca, tylko w sposób dobijajacy i irytujący. Cechowała go młodzieńcza buta i pycha, czego z reguły nie trawię.

Serii GT tutaj nie biore pod uwage ;]


Tak wiec w pojedynku Gohan vs. Goten moim zdaniem bezapelacyjnie wygrywa Gohan *^^*

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Ja lubie bardziej Gohana za Great Saiyamana bo żeby sie przebrać w taki strój to trzeba mieć poczucie humoru

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja bardziej lubie Gohana ponieważ:
jest fajniejszy
jest silniejszy
bardziej lubi walczyc
miał wieksze muły
czysta sympatia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Gohan czy Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook