Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Supersonic Warriors

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o tej grze ? Według mnie Banpresto stworzyło najlepszą bijatykę na platformę GBA. Wiele combosów, dynamika, animacje, długie akcje itp. - to wszystko sprawia, że, aż chce się grać No i jeszcze Story Mode dla Cella, czy Frieezy, no naprawdę przedobra gra
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No tak, bardzo przyjemna "bijatyka" na Game Boy Advance. Jest jeszcze DBZ Taiketsu, ale nawet niewarto o niej wspominać. po prostu [ ort! ] japończycy robią najlepsze gry . Full postaci, story mode mimo, że często mocno pozmieniane pozwala nam w ten sposób bardziej cieszyć się przygodą. Grafika jak na GBA przystało - dobra, choć mogła być lepsza. Rekompensują nam to świetne walki na których naprawde moco się skupiamy. Dynamika nie zawodzi, a przeciwnik nie jest bezmyślną kukłą czekającą na nasz cios, często może nas zaskoczyć !

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
o tak w SSW gralem duzo czasu. Moim zdaniem grafik jak na advanca jest bardzo dobra. Duza zaleta jest swobodne poruszanie sie po planszy i przede wszystkim sprawne to wlasnie mi do gustu najbardziej przypadlo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Gierka fajna dużo trybów gry najfajniejszy według mie był Story mode!!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gra bardzo dobra, świetna grafa, doskonała grywalność, system ciosów, i fabuła. Story Mode wg. Piccolo mnie rozwaliło, Vegeta Stroy też nieczego sobie było. Szkoda tylko że na poszczególnych poziomach niektóre postacie się niczym nie różnią (Piccolo, Gyniu). No i nie ma Kid Buu.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
teraz niedlugo bedzie premiera Supersonic Wariors 2, na okladce i screenach wszedzie postac Broly'ego (prawie kazda nowa gra DBZ chce jakos na tym Broll'ym zarobic:D). Ciekawe jak spisze sie druga czesc tej gry:)
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Brolli?To super!Ciekawe kiedy będzie mozna ściągnąć?
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Jakby do tej gierki dodali Trainig mode do grałbym tylko w nią i w Neverwinter Nights

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A po co trening?? zaby załapać wszystkie ruchy, wystarczy chwilę pogeać (albo spytać się kolegi ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Spędziłem przy niej sporo czasu, którego nei uważam za stracony. Na GBa najlepsza bijatyka, ale może buty czyscić DBZ Budokaiom.

Pozdro
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
chlopie budokaie wyszly na ps2. w ogole co to za porownanie?
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Wziołem proporcje graficzne i sprzętowe,czas grania i przyjemnośc z przejścia i Budokai lepsze dosyc duzo.

Pozdro
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
nie wiem [ ort! ] z kąd ale mam filmik pokazujący SSW2 w akcji, az ślinka cieknie!
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Świetna i bardzo ciekawa bijatyka. Moim zdaniem może się równać z popularnymi Mugenami Apropo - jaka jest wasza ulubiona postać? Moja to Vegeta SSJ, lubię go za zwinność i spryt.

Bomba di luce!!
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja lubie buu a tak zapytam jak sie robi np kamehameha?? bo mi raz wyszlo przez przypadek

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ulubiona postać? Piccolo. Świetnie się nim gra, ma kapitalne ataki bezpośrednie (ciosy ręką, kopnięcia) i pociski ki "samonaprowadzające". Jest szybki i łatwo się nim gra a efekty są wspaniałe. Z nim można przejść całe story bez jednej rysy

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Piccolo ma chyba jakąś zwieksżąną wtrzymałosc bo mniej HP mu spada nisz dla np goku

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
super ciosy łatwo zrobić ale trzeba ustawienia zmienić na a,s,d,f i wtedy a+s+f jest super cios i jak nad gostkiem to inny pod tez inny a jak z z lewej i prawej to taki sam.A moja ulubiona postać to majin buu

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
super ciosy łatwo zrobić ale trzeba ustawienia zmienić na a,s,d,f i wtedy a+s+f jest super cios
da sie tak ustawic?? mozesz powiedziec jak ja próbowalem i ciogle mam A,S
Z,X

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
vasson wchodzisz w optionsi tam jest i potem ok i tyle

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Supersonic Warriors
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook