Forum Dragon Ball Nao

» Japońskie pismo w przeglądarce

Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Witam wszystkich serdecznie
Mam na imię Agnieszka i jestem nowym userem na tym forum
Postanowiłam się tutaj zarejestrować, ponieważ DB jest moim ukochanym anime, które ubóstwiam odkąd obejżałam pierwszy odcinek. A było to dawno temu (kurcze jaka ja stara jestem, ahh kiedy to było jak miałam z 10 lat ^^""") No ale przejdźmy do rzeczy. Od niedawna zaczęłam się trochę uczyć japońskiego. Wiadomo, anime, japońskie sprawy itepe itede ^^ Także dzięki DB zainteresowałam się krajem gdzie został stworzony, a język jakim sie posługują stał się dla mnie niezwykle fascynujący (ahh jakie śliczniutkie, fajniutkie są te znaczki ^^"") No i z takim entuzjazmem i optymizmem podeszłam do tej nauki, bo zawsze (odkąd tylko DB pojawił się w moim życiu) chciałam pojechać do Japoni. I nagle zonk Bo patrze a tu mi jakies kwadraciki wyskakują ^^ Postanowiłam się z tym uporać... Poszperałam, poczytałam w necie. Jest! pisze że trzeba wgrać sobie ten język w opcjach regionalnych. Ahh no to biore się za to i kurde wyskakuje mi okno, że trzeba włożyć płytke z systemem. Chwila namysłu, posmyranie się po głowie no i wiem ^^ nie mam płytki z win xp (cóż to za genialne stwierdzenie) Szukam dalej, gdzieś wyczytałam, że ściągnie sie jakiś plik, potem się normalnie zainstaluje i bum japoński chodzi piekniutko w przeglądarkach. No ale i to próbowałam i nic Ja tak bardzo chcę się nauczyć japońskiego, z początku mi super szło, nauczyłam się znaków katakany, hiragany, ale... dalej nic z tego nie będzie... Żeby móc się dalej uczyć wszędzie musiałoby pisać jeszcze romanji, a tak same znaki są więc z dalszej nauki guzik I w związku z tym, mam pytanie do Was. Czy może mi ktoś pomóc? Może ma ktoś jakiś pomysł albo coś? Bardzo byłabym wdzięczna
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Niestety nie moge ci pomóc [ ort! ].
Szkoda bo chyba nie dużo ludzi jest tak ambitnych jak ty żeby uczyć się japońskiego. Może po prostu kup sobie słownik.
Język Japoński to mi się wydaje że jeden z najtrudniejszych na świecie.
Ja też mam xp i też nie mam płytki. Nie potrafie ci pomóc [ ort! ]
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Byłam już na tym forum. Próbowałam wielu sposobów, które tam podawali i żaden z nich nie rozwiązał mojego problemu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja takze mam taki problem.
Wczesniej mialem japonskie znaki, bo to chyba przy instalacji sie wybiera, a teraz nie mam, z tym ze ja mam plyte instalacyjna, wiec moze to sie uda.

A jesli Ty nie masz tej plyty, to raczej znakow nie bedzie Ci czytac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Ehhh to nie zostaje mi nic innego jak tylko pożyczyć od kogoś byle jaki windows i wgrać system od nowa z uwzględnieniem tego japońskiego na początku
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem czy Tobie zadziala, ale ja zrobilem coś takiego. Wszedlem sobie na japońską wikipedię www.jp.wikipedia.org kliknąlem PPM i wybrałem instaluj pakiet językowy czy jakoś tam, nie pamiętam musisz popatrzeć. I koniecznie musisz mieć plytę z win xp. Mam nadzieję, że pomogłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Po pierwsze link mi nie działa
Po drugie jeszcze nie mam płytki z windowsem, więc na razie [ ort! ] nic nie jestem w stanie zrobić
Ale dzięki za chęci
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Iskierka napisał(a):
Po pierwsze link mi nie działa
I nie dziwię się,bo Joe podał zły link Prawidłowy adres japońskiej wikipedii to www.wikipedia.jp ,a sposób o jakim mówił mnie pomógł,tylko że właśnie niezbędna jest płyta...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Może w najbliższym czasie uda mi się skombinować płytkę, więc zobaczy sie
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Poszukuję sposobu, abym widział katakanę w przeglądarce. Nie mam pojęcia, jak to zrobić, nigdy się tak nie bawiłem w dodawanie języków.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jeżeli masz XP to wgraj języki wschodnioazjatyckie z płyty instalacyjnej. Poszukaj w googlach jak to dokładnie zrobić. O ile o to ci chodzi.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ok, dzięki. Myślałem, że się obejdzie bez płytki, no ale trudno.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Japońskie pismo w przeglądarce
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook