Forum Dragon Ball Nao

» Mistrzostwa Nao w Snookera - propozycja, zapisy

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Witam, jako że zbliżamy się do okresu wakacyjnego, czyli czasu kiedy mamy trochę luzu (mowa o studiujących lub uczących się), to pomyślałem sobie, że można znowu zabawić się w dobrze znanego użytkownikom - Snookera w równie znanym pokoju - 60. Jednak, jako ze jest on u boku kotów Gota, Wazona i liberalnych poglądów politycznych Joego znakiem rozpoznawczym naszego forum, to chciałbym zamiast zwykłego szarego turnieju, który przemknie gdzieś drugoplanowo zorganizować I mistrzostwa naszego forum w tejże rozrywce! byłaby to obok "Złotych Wazonów" impreza prestiżowa rozgrywana co 2 lata, w której zwycięzca nosił by niepodważalnie miano najlepszego snookerzysty przez ten okres czasu + inne wyróżnienia wymyślone i ustanowione przez Administratora oraz Moderatorów. Mam pewna koncepcje takowego turnieju jednak najpierw chciałbym się dowiedzieć czy pomysł zostałby przez was zaakceptowany i kto by się na niego pisał. Termin byśmy ustalili tak aby wszystkim pasował, po ustaleniu wszystkich najważniejszych szczegółów. Zachęcał bym do zabawy wszystkich użytkowników (no bez przesady, nie wszystkich ;p), nawet tych którym obca jest gra i zasaby, gdyz byłaby to fajna zabawa i doświadczenie.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 24.06.2010, 19:44
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem całkowicie za tym pomysłem. Snooker to piękna gra, która zbliżyła wielu użytkowników Nao. Uważam, że powinniśmy zrobić coś, co by mogło zacieśnić więzi na forum. Piszę się zarówno w uczestnictwie, jak i w ewentualnej kandydaturze do administracji

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zależy, kiedy miałoby się to odbyć.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Ja także się zgłaszam.
Tylko powiedz czemu co 2 lata, nie lepiej raz na rok?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tylko powiedz czemu co 2 lata, nie lepiej raz na rok?
Albo nawet 2 razy na rok, raz w wakacje i raz w ferie zimowe.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja też się zgłaszam, tylko jeszcze sprawdzę czy gamedesire działa na x64
No, działa.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Endzik: 24.06.2010, 11:36
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Spoko, nawet na Windows 7 działa.

Ja też wezmę udział, jak będę mógł.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja także spróbuje swoich sił.

Gotenks napisał(a):
nawet na Windows 7 działa.
No, działa.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Thorik napisał(a):
Tylko powiedz czemu co 2 lata, nie lepiej raz na rok?
Đa napisał(a):
Albo nawet 2 razy na rok, raz w wakacje i raz w ferie zimowe.
Chodzi o pewien prestiż, chce zrobić coś, co będzie jednoczyć użytkowników i przez pewien czas ożywi forum. Jak juz pisałem, zwykły turniej przeminie i nikt nie zauważy kiedy się zaczął i skończył, a tutaj proponuje coś nowego, co przykuje uwagę nawet zwykłych obserwatorów. noi oczywiście zwycięzca, zwycięzców turnieju było kilku 2 razy wygrywał Dan, raz Focus i Iszok, a w meczach przy piwie tez różne były wyniki, także ten turniej byłby odpowiedzią na pytanie - kto jest najlepszy. Do corocznej edycji rozgrywania turnieju mogłbym sie przychylić natomiast 2 razy w roku, raczej nie. Zima można zrobić turniej VI.



Dobra pewne zainteresowanie jest, to chciałbym wam przedstawic moja wizje. Dobrze by było gdyby się zapisało 16 osób (czyli namawiajcie jeszcze 8 żeby się zapisało), zrobiłbym cztery, czteroosobowe grupy (A,B, C, D) w których grałby każdy z każdym, a dwóch najlepszych userów z każdej grupy przeszło by do ćwiercfinału, który odbywałby sie w sposób nastepujący:

1A - 2B (cyfra oznaczone miejsce, jakie zajął user w swojej grupie, natomiast literka to nazwa grupy)
1B- 2A

1C - 2D
1D - 2C


Zwycięzcy ćwiercfinału przeszli by do półfinałów:

1A, 2B - 1D, 2C
1B, 2A - 1C, 2D

noi finał

Oczywiście ze względu na liczbe osób biorących udział, byc moze trzeba będzie rozgrywki zmodyfikować, więc zdaje sobie z tego sprawę.


Gdybysmy wszystko dopieli na ostatnie guziki, to prowadzącym-adminem turnieju zostanie Focus.


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Zgłaszam się! ;]


Blanc侍KATZ napisał(a):
Dobra pewne zainteresowanie jest, to chciałbym wam przedstawic moja wizje. Dobrze by było gdyby się zapisało 16 osób (czyli namawiajcie jeszcze 8 żeby się zapisało), zrobiłbym cztery, czteroosobowe grupy (A,B, C, D) w których grałby każdy z każdym, a dwóch najlepszych userów z każdej grupy przeszło by do ćwiercfinału, który odbywałby sie w sposób nastepujący:
Ja myślę że nowy system powinien zostać stworzony po zgłoszeniu się uczestników a nie ty z góry narzucasz liczbę. Nie możesz teraz tworzyć systemu bo jak zgłosi się 17 czy 11 osób to twój system się zmienia.

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To i ja, co mi tam. Wygram, będę hero.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gangez Almighty napisał(a):
Ja myślę że nowy system powinien zostać stworzony po zgłoszeniu się uczestników a nie ty z góry narzucasz liczbę. Nie możesz teraz tworzyć systemu bo jak zgłosi się 17 czy 11 osób to twój system się zmienia.
Oj zasugierowałem tylko.... zresztą pod spodem napisałem, że jak będzie mniej lub więcej użytkowników, to utworzy się system dostosowany.

Proponuje, aby zapisy potrwały do przyszłej niedzieli, czyli 4 lipca do godz. 20:00. Większość userów powinna uporać się z obowiazkami szkolnymi lub sesyjnymi a sam turniej rozpocząć od 5 lub 6.

No dalej zapisywać się Ishoki, Parvy, Cracki, ciamcie, dany, Kyny, Hayaty i inni pomniejsi.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Blanc侍KATZ napisał(a):
No dalej zapisywać się Ishoki, Parvy, Cracki, ciamcie, dany, Kyny, Hayaty i inni pomniejsi.
Pomniejsi? Czuję się urażony! Powinno być ostrzeżenie ^^

Co mi tam, nie umiem grać, niby zasady znam, ale nie do końca. Najwyżej będę free fragiem. Zapisuję się, ale jakby ktoś mi mógł napisać na jakiej stronie gramy itd. to byłbym wdzięczny.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Nie gwarantuję 100% dyspozycyjności, ale niech będzie.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
To samo co Dan. Nie jestem pewien, czy dam radę wpasować się w terminy, raczej będę musiał osobiście z kimś ustalać.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Marny ze mnie gracz ale niech będzie, zapisz i mnie.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
To co jutro zaczynamy? Jakie grupy, ile zawodników? Trzeba to jakoś ogarnąć.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
14 zawodników:
Katz, Gangez, Thorik, Cwel, Danevert, Got, Da, Dark, Kyanna, Focus, Avensus, Pabaiga, Hako, Shiro

Proponowałbym 2 grupy po 7 osób

Grupa A:
1. Cwel
2. Davevert
3. Da
4. Dark
5. Focus
6. Got
7. Kyanna

Grupa B
1. Hako
2. Shiro
3. Gangez
4. Avensus
5. Katz
6. Pabaiga
7. Thorik

Tak sobie myślę że można by zrobić aby z każdej grupy wyszły nie 2 a 4 osoby wtedy w rundzie finałowej byłoby 8 najlepszych grających w systemie pucharowym zaczynając od 1/4 finału.

po wyjściu z grupy gry mogłyby wyglądać tak:
Ćwierćfinał:
IA - IVB
IIA - IIIB
IIIA - IIB
IVA - IB

Półfinał:
(IA - IVB) - (IIIA - IIB)
(IIA - IIIB) - (IVA - IB)

Finał:
[(IA - IVB) - (IIIA - IIB)] - [(IIA - IIIB) - (IVA - IB)]

Gry o 3cie miejsce nie chcę mi się rozpisywać bo to są 4 kombinacje

I wychodzi że zwycięzca grupy A mógłby się zmierzyć ze zwycięzcą grupy B dopiero w finale.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Mi to odpowiada, a jak reszcie?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No nawet podział na grupy mi odpowiada, to jak zaczynamy? Focus niech będzie adminem głównym całej imprezy, mysle, ze w tydzien sie uwiniemy z grupą?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Mistrzostwa Nao w Snookera - propozycja, zapisy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook