Forum Dragon Ball Nao

» Mundial 2010 - RPA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Argentyna - Meksyk to będzie mecz! Dwa ofensywnie grające zespoły. Mam nadzieję, że zagrają otwartą piłkę i żaden z zespołów nie podejdzie z nastawieniem "nie stracić bramki".

Co do samego mundialu, mamy już 2 niespodzianki. Mistrzowie i wicemistrzowie jadą do domu. W sumie to dobrze im tak, bo ani Francja, ani Włochy nie pokazały jak się na prawdę gra w piłkę. Bez urazy, ale podwórkowi gracze lepiej grają od tych dwóch zespołów... Chodź lubię Włochów, to zawiodłem się na ich grze i nie żałuję, że odpadli.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Shiro napisał(a):
Co do samego mundialu, mamy już 2 niespodzianki. Mistrzowie i wicemistrzowie jadą do domu. W sumie to dobrze im tak, bo ani Francja, ani Włochy nie pokazały jak się na prawdę gra w piłkę.
Dokładnie. Jak na razie mnóstwo niespodziewanych wyników. Czegoś takiego jeszcze nie było w historii Mistrzostw. Zawiodłem się strasznie na Anglii, może być ciężko ze Szwabami. Argentyna wyrasta na faworyta, biorąc pod uwagę ich przeciwników w fazie pucharowej. Liczę też na to, że jutro Chile wyeliminuje Hiszpanów z Mundialu .
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Po drużynach Urugwaju i Korei Płd na pewno nie można powiedzieć, że nie potrafią strzelać bramek. Możemy spodziewać się dobrego spotkania, jednak w roli faworyta upatrywałbym jednak Urugwaj, brak straconych goli w trudnej grupie świadczy o bardzo dobrej obronie tej ekipy.
W drugim meczu stawiałbym na Amerykanów, ze względu na bramkostrzelność i dobre przygotowanie kondycyjne. Ghana swoje jedyne dwa gole strzeliła po rzutach karnych i to raczej nie stawia ich skuteczności z gry w dobrym świetle.
Faworyta w meczu Anglia-Niemcy trudno wskazać, bardzo prawdopodobne, że spotkanie nie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie. Anglicy w meczu ze Słowenią zaprezentowali się całkiem nieźle, pewnie weszli w końcu na właściwą drogę i to im dawałbym minimalnie większe szanse.
Faworyt ostatniej pary może być tylko jeden. Argentyna gra solidny futbol. Jak nie pozwoli sobie na momenty dekoncentracji powinno pójść w miarę łatwo.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Właśnie skończył się bardzo ciekawy mecz Japonii z Danią. 3:1 dla Samurajów. Mam nadzieję, że drużyna z Kraju Kwitnącej Wiśni wygra z Paragwajem i przejdzie dalej. Pokazali, że są mocni w stałych fragmentach gry (dwa wolne i dwa gole), a do tego ładna akcja na 3 do 1, gdzie bramka mogła być strzelona na więcej niż jeden sposób. Do tego obrona tych zawodników funkcjonuje przyzwoicie i myślę, że jeśli będą dalej solidnie grać to pokonają kolejnych przeciwników.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wolałbym, żeby to Dania wygrała z Japonią, ale skoro tak, to niech Japończycy wygrają z Paragwajem, którego nie cierpię.

A w meczy Holendrów ze Słowacją, będę oczywiście kibicował Słowacji, jakże można inaczej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Japonia, odkąd na emeryturę poszedł Hidetoshi Nakata, ma chyba nowego lidera, którym jest Honda. Poprowadził Japonię już do 2 zwycięstw na tym Mundialu. Nie zdziwiłbym się jakby po Mistrzostwach jakiś większy klub zgłosił się po niego. Ich szanse w spotkaniu z Paragwajem oceniam na 40-60. Ze względu na formację ataku, kraj z Ameryki Płd. ma u mnie większe szanse.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mundial mi się nie podoba pod względem poziomu. Trochę nudne mecze, wolałem oglądać Atletico w meczach ligowych, ale mniejsza. Fajnie, że poodpadały lamusy. Jak Włosi grali pierwszy mecz z Paragwajem nie wytrzymałem oglądając ich przez 5 minut i powiedziałem do taty: "Włosi z grupy nie wyjdą". Miałem racje. Tak beznadziejnej drużyny dawno nie widziałem. Wracając do Mistrzostw. Moim zdaniem na chwilę obecną najlepszym zawodnikiem imprezy jest Honda z Japonii. Byłem zszokowany grą tego gościa w pierwszym meczu, a z Danią to w ogóle. Niesamowity zawodnik, gdzie on tam gra? W CSKA? Za słabo, niech spada do Hiszpanii i walczy z Messim i Ronaldo.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Japonia i Paragwaj to drużyny, które grają szybką piłką, dobrze grają w obronie i są groźne przy stałych fragmentach gry. Paragwaj trochę zawiódł w meczu z Nową Zelandią, a Japonia jest na fali. Kluczowa w spotkaniu może okazać się taktyka i cierpliwość.
Słowacja z Włochami zagrała chyba mecz życia i tym samym udowodniła, że pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej jej się należało. Na Holandię może być to jednak za mało, Robben zdążył się już zaklimatyzować. Pomarańczowi grają bardzo równo, rzadko zdarzają im się błędy w obronie, o Słowacji tego nie można powiedzieć. Każdy wynik inny od zwycięstwa Holendrów będzie niespodzianką.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mecz Hiszpania - Chile. Był kapitalny, szczególnie zainponowała mi gra Chile. Szkoda, że mistrzowie Europy na farcie wygrali... Pierwsza bramka = przypadek... Czerwona kartka powinna być, ale dla Torresa, za symulowanie faulu... Hiszpanie wcale nie zagrali jakiejś wspaniałej piłki, za wyjątkiem akcji, po której padła 2-ga bramka dla nich.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po cichu liczę na wygraną Chile w meczu Brazylią. A także na zwycięstwo Hiszpanii nad Portugalią.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Dziś o 16 odbędzie się ciekawy mecz, Niemcy - Anglia. Niech Anglicy skopią szkopom dupy. Mam nadzieję, że Japonii uda się dotrzeć do ćwierćfinałów, bo na dalsze rozgrywki mają małe szanse. Typuję, że w finale zagra Argentynka z Brazylią, choć liczę na Holandię.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Jeśli Japonia zagra kolejny mecz na takim poziomie jak z Danią, to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu, że przyjechała tu po mistrzostwo. Kibicuję tej drużynie i mam nadzieję, że wygra cały turniej.
Mam też nadzieję, że Ghana poradzi sobie z Urugwajem. Lubię Afrykańskie drużyny, które są pełne waleczności i ambicji. Chcą się w końcu pokazać i udowodnić światu, że też mają coś do zaoferowania. Do tego posiadają świetne przygotowanie kondycyjne, wydolnościowe i fizyczne. Wczoraj większość pojedynków biegowych wygrywali z Amerykanami.
Liczę na to, że Brazylia się jeszcze rozkręci, zaś Portugalia wygra z Hiszpanią.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Ditte
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.030
Posty: 18
Mundial nie jest aż taki zły, mimo że niektóre drużyny mnie zawiodły (np. takie Włochy).
Z wczorajszych wyników jestem zadowolona, bo liczyłam na wygraną Ghany i Urugwaju. Co do dzisiejszych meczów, to zapowiada się ciekawie. W pierwszym jestem za drużyną Anglii, chociaż za bardzo za nimi nie przepadam. Wolę jednak, żeby do ćwierćfinałów awansowali oni, a nie Niemcy. W drugim meczu zdecydowanie stawiam na Argentynę, bo według mnie (i wielu osób, z którymi o tym rozmawiałam) będzie ona w finale walczyć o mistrzostwo i jest duża szansa, że wygra. W pozostałych meczach stawiam na: Holandię, Brazylię, Japonię i Hiszpanię. To tyle.

Pozdrawiam
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Nie wiem czy drużynę Niemiec można nazywać drużyną Niemiec. Oni tam mają Turków, Ghańczyka, Polaków, Hiszpana, Bośniaka. Niestety wygrali z Anglią. Szkoda że sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola bo wtedy mecz całkiem inaczej by wyglądał. Liczę na Brazylijczyków i Japończyków, ci pierwsi to murowany faworyt, drudzy potencjalny czarny koń.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie oglądałem, szkoda że Anglia przegrała. Choć Niemców też lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mecz Anglii ze Szwabami to najlepszy jaki dotychczas był na tym Mundialu. Jednak pech chciał, że do sędziowania tego spotkania dali ślepych arbitrów. Gdyby uznali prawidłowo strzeloną bramkę przez Lamparda na 2-2, jestem pewien, że Anglia grałaby spokojniej. Niestety w II połowie musieli zagrać bardziej ofensywnie, przez co nabili się na zabójcze kontry ze strony Niemców. Skandal.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
W końcu faza pucharowa przynosi taki poziom, jaki powinien prezentować mundial. Niestety na pierwszy plan w dotychczasowych meczach wysuwają się nie piłkarze lecz sędziowie. Skromnym zdaniem, powtórki video powinny już być dawno nakazane przez fifę na wielkich imprezach. Działa to w hokeju na lodzie, w Turniejach Wielkiego Szlema zawodnicy mają prawo do challange'a, czemu podobnie nie miało by być na mundialu czy Euro?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Odpadła Słowacja, szkoda, bo w ten sposób swój udział na mistrzostwach zakończyli Słowianie, ale bardzo miło się zaskoczyłem i jestem zadowolony.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Typuję finał:
Brazylia - Hiszpania.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Mundial 2010 - RPA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook