Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Earth Special Forces - SSJ4

FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
Proszę o pomoc chodzi o ssj4 a konkretnie to o kid goku. przyzywam smoka proszę go o księżyc i jest ten księżyc. podlatuje do niego [ponieważ on jest niziutko] naciskam "z" i mi sie w ssj1 zmienia a nie w kid goku. mam 15milionów ki oraz z 8hp. co mam robić żeby być kid goku
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
mam pewną wskazówke która [ ort! ] pomoże wam rozwiązać mój problem! czytalem pewien temat w kturym pewien gość napisał że w postaciach nie ma kid goku !! ja mam tak samo!!!! to wam pewnie pomoze!
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
Do tych postaci (w tym kid Goku) nie jest potrzebny "bigpack"? Szczerze mówiąc w ESFa nie umiem grać i nie gram, jedynie patrzę jak bracia grają. Jak się spytałam brata to powiedział, że nie pamięta. Ale. W folderze ESFa znalazłam folder:

"Mod Dragon Ball Earth Special Forces"

W nim mam takie pliki:

"1) HalfLife"; "2) Dragonball Z Earth's Special Forces"; "3) Evolutionx";

"4) Evolutionx patch"; "5) DBZ ESF Modelpack 1.0"; "6) ECX RC2";

"7) ECX RC1"; "8 ) NewClass"; "9) Big Pack8.4"; "10) frieza";

"Instalacion en 10 pasos".

Kolega nam załatwiał ESFa i to on nam ustawiał wszystko, tj. postacie, mapy, itp. Wydaje mi się jednak, że musisz mieć te wszystkie pliki co wyżej wymieniłam. Nie jestem tego pewna, ale mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
nie wiem czy mam 5) DBZ ESF Modelpack 1.0 lecz te inne pliki mam lecz zamiast half life mam counter strike a nadal nic sie nie dzieje tylko w tego ssj sie przemienia
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Earth Special Forces - SSJ4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook