Forum Dragon Ball Nao

» Seria GTA

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Czy lubicie gry z serii GTA?? Jak tak to którą najbardziej??? Ja najbardziej lubie San Andreas ale Vice City tez bylo fajne.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Zdecydowanie San Andreas jest najlepsze, tam można wszystko robić, ale Vice City miało dobry klimat.

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja grałem w 3 i Vice City. Obie sa fajne, ale Vice bije na głowę trójkę. JEst bardziej klimatyczne, ciekawsze, bohater w końcu się ODZYWA i ma ten czar lat 80, kóry mi nie jest znany z racji wieku

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Każda częśc lepsza(no prócz części 2 bo była do kitu).
San andreas oczywiście najlepsze-większe,lepsze,więcej możliwości,mniej cenzury... niestety gorsza grafika, ale raz dwa sięprzyzwyczaja opko

Chodzą pogłoski iż w Serii Gta SA istnieje coś takiego jak UFO, Yetti, Wąż pod wodą itp itd. Sami autorzy nie przyznają się do tego, jednak w całym internecie krąży trochę zdjęć na których uwietrznione są ów zjawiska.
Bardzo wiele z nich to najzwyklejsze podróbki(jak w prawdziwym świecie! robione dla sławy! ), jednak niektóre wyglądają bardzo przekonująco. Autorzy podkreślam nie przyznają się do ów rzeczy, jednak mówili o tym podczas premiery na PC. Najbardziej wiarygodne zdjęcia pochodzą jednak najczęściej z konsoli PS2 na której trudno podrobić zdjęcia tak jak na PC. Fani co do tego zamiesznaia podchodzą różnie- niektórzy szukają, większość raczej jednak sceptycznie.
Jeżeli chodzi dokładnie o zjawiska jakie żekomo tam zachodzą to przedewszystkim w/w UFO, Yetti. Głośno jest jednak także o takich rzeczach jak: Jaskinia Bin ladena(??) Człowiek z piła mechaniczną(podaj z menhunta),kilku metrowy wąż wodny(pływający na dnie morza).rekiny, więzienie alcatraz, a nawet takie brednie jak duch matki CJ,a )))
Jest jednak kilka smaczków o których wie większość osób lub dowiedzieć się można poprzez poszukania w internecie...
Należa do nich:

Matrix- W jednym budynku jest chyba błąd(nei sprawdzałem osobiście) i wpada siedo miejsca całego białego w którym stoją tylk obudynki...dlatego matrix(temat z I częsci z szafkami z brońmi)

Kolejny to samochody widmo. Pojawiają się one na peryferiach 1 miasta ok. godziny 23:30. Pojawiają się one na górkach z których automatycznie zjeżdżają.Są co ciekawe całe poobijane.

Samobójcy. Pojawiają sięoni często w miejscach odludnych, w miejscach gdzie są ładne widoki. Są to turyści którzy robią zdjęcia. Jeżeli zrobimy im zdjęcie(a oni w tym czasie zrobią nam) zeskakuja oni z gór,wskakują do morza itp. itd.

Co do UFO to wierzcie w co chcecie. W pubie nie daleko strefy 69(w tym który ma spotek jako reklame) na zapleczu znajduje się mapa. Ukazuje ona podobno miejsca w których najczęściej można spotkać ów kosmitów. Autorzy jednak mówią iż została ona stworzona tylko p oto by być, i nie ma ona żadnego znaczenia. Co ciekawe znaleźć możemy na niej zaznaczone miejsce gdzie rzekomo znajduje się więzienie alcatraz(znajduje sięono na mapie w lewym górnym rogu, chyba w ok. tamy).

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wszystkie czesci przeszedlem, wszystkimi czesciami sie jaralem, wszystkie czesci byly przedobre mowiac prosto Ale najbardziej polubilem SA, lepsze misje (tak jest moim zdaniem), wiecej mozliwosci, pelna swoboda i ogolem jak najbardziej cala gra na plusie. Wszystko dopracowane, niektorzy narzekaja na grafike, lecz ja nie przykuwam jakiejs wiekszej uwagi na grafike grajac w gre, wiec mi to rybka...
Co do tajemniczych rzeczy z SA, sam slyszalem i widzialem Yeti :O Nawet mam zdjecie!!! Od razu jak przeczytalem na necie, ze Yeti prawdpopodobnie wystepuje w grze, od razu polecialem do tej lokalizacji, gdzie wedlug opisu miala byc postac wielkiej stopy... Gdy zaczynalem slyszec wycie Big Foota, od razu dreszczyk mnie przeszedl (mimo, iz to zwykla gra akcji), wszedzie lasy, jezioro, ktore sie swieci, mimo, ze nie ma slonca :O No i padaczka, zobaczylem w oddali Sasquatcha, maaaaasakra

http://img404.imageshack.us/my.php?image=stopa0en.jpg - dowod na istnienie TEGO CZEGOS sam nie wiem co to do cholery jest...
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A próbowałes do tego podejśc?? albo strzelić?? bo to moze po prostu [ ort! ] był taki trick autorów albo cos (np. strzelcie ze snajperki w ksiezyc to zacznie zmieniać wielkość). ale fajne fajne... skoda ze juz usunałem SA

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
zdecydowanie fajne była część który widok był z lotu trunksa sie znaczy ptaka,
tam było fajnie były 3 gangi i trzeba sie było przychlebiać hahah ja zawsze lubiłem z tej części jak przechodzili w rządku muzycy i muzyczka leciała XD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
gdy przycelowalem ze snajpery i strzelilem to cos zniknelo a gdy tam poszedlem, oczywiscie tego czegos nie bylo A co do rekinow, byc moze komus sie pomylil rekin z delfinem Sam kiedys plywalem sobie pod woda, i nagle zobaczylem wielka rybe (myslalem, ze to wlasnie rekin) i zaczalem uciekac, pozniej lukam a to delfn
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
GTA San Andreas jest bardzo fajne pod względem grafiki,grywalność tez nie jest zła, ale najbardziej przypadła mi do gustu seria Vice City.
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
SA nie przypadło mi do gustu według mnie lepsze było VC które urzekło mnie klimatem. Ale co do UFO to widziałem je w VC i SA. Po prostu. W VC znalazłem w necie i pojechałem do tego miejsca i zobaczyłem krążące śwaiatełka, a w SA na farmie gdzie była misja Toreno z Monster Truckiem zobaczyłem mapkę gdzie były zaznaczone punkty. No to se pojechałem na motorku. Czekałem na daną godzinę i z oddali wyłoniło się coś latającego pokryte światłami. Białe światło mnie oślepiało na monitorze, ale najdziwniejsze było, że tak jakby jechało po autostradzie. Jechając za nim zobaczyłem jak się wznosi i zauważyłem, że to spodek. I zniknęło. Ale wszystko działo się tak szybko, że nie zrobiłem screena. Później nie pomyślałem, zeby tsm pojechać.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
SA nie przypadło mi do gustu według mnie lepsze było VC które urzekło mnie klimatem. Ale co do UFO to widziałem je w VC i SA. Po prostu. W VC znalazłem w necie i pojechałem do tego miejsca i zobaczyłem krążące śwaiatełka, a w SA na farmie gdzie była misja Toreno z Monster Truckiem zobaczyłem mapkę gdzie były zaznaczone punkty. No to se pojechałem na motorku. Czekałem na daną godzinę i z oddali wyłoniło się coś latającego pokryte światłami. Białe światło mnie oślepiało na monitorze, ale najdziwniejsze było, że tak jakby jechało po autostradzie. Jechając za nim zobaczyłem jak się wznosi i zauważyłem, że to spodek. I zniknęło. Ale wszystko działo się tak szybko, że nie zrobiłem screena. Później nie pomyślałem, zeby tsm pojechać.
Wejdź sobie na jakieś dorum GTA. Tam jest takich opowiadań na pęczki. Dziwnym zbiegiem okoliczności nikt zdjęć nie posiada.
ja widziałem latającego słonia, ale był tak szybki że jednak tez nie zrobiłem screena.

Emate- Niezła próba, ale widać że to zdjęcie lewe jakieś jest Dziwne że gdy ktoś zamieszcza zdjęcie/ screena ufo czy Yetti, to zawsze jest ono daleko, jest zamazane, i zawsze jest jakaś wymówka. Sorka dla mnie to ściema(tak jak powyższa wyupowiedź) i mówice co chcecie ale nie uwierzę dopóki dopóty nie zobaczę prawdziwego dowodu. Ja jeździłem, szukałem i nie znalazłem. pdoobnie NIKT inny tego nie zrobił(a przynajmniej rzefzowo nie udowodnił). Jest natomiast 1000ce osóbktóre widziały lecz dziwnym zbiegiem okoliczności screena nie zrobiły..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A tak z innej beczki to trwają prace nad GTA 4 (tak naprawdę chyba to już GTA 7 lub 8...). Niestety na razie [ ort! ] przwidziana tylko premiera na PS3. Sony chce wszystkie najlepsze produkcje dać na swą machnę. Lecz pewnie jak było w przypadku VC i SA GTA 4 wyjdzie i na PC z pewnym opóźnieniem.

Przwidywane opóźnienie:
8 miechów

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Hmmm no nie wiem czy wyjdzie tak szybko na PCta.. Dlaczego?
GTA 4 ma mieć całkowicie nowy silnik (dla przykładu GTA VC i SA robione były na enginie GTA3 tylko że był on ulepszany). Znaczy to tyle, ze gra będzie wyglądać absolutnie inaczej- lepiej.
Prawda jest taka że na dziś dzień PCet nie potafi udźwignąć gier z ps2 (tych dobrych i najlepszych graficznie), a o grach z PS3 to już całkiem można sobie pomarzyć...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
no fakt, ze z daleka, no, ale gdy schodzisz z gorki i wchodzisz tam gdzie stal yeti go nie ma. zreszta pojedz sobie tam gdzie on niby jest, to po samych dzwiekach powinienes uwierzyc w jego byt

ps. zreszta od razu jak cos znajdujesz, nie zastanawiasz sie tylko od razu cykasz screena nie ? to jest odruch... a nie kminisz, czy podejsc blizej, w koncu po chwili to cos moze zniknac z pola widzenia.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Grałam we wszystkie serie, ale najbardziej mi się podobała Vice City. Nie wiem dla czego, ale mnie nie wciągnęła San Andreas. W GTA 3 nie było dużej mapy, więc o wiele trudniej było, a 1 i 2 to szkoda gadać.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oczywiście najbardziej lubie San Andreas i Vice City bo maja fabułe w przeciwienstwie do poprzednich czesci

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Mi najbardziej do gustu przypasowała 3-ójka.Najdłużej w tą część grałem .Chociaż bardziej mi sie podoba San Andreas i Vice city to w 3 jest najlepszy klimat i w ogóle.Na temat 1 i 2 nie będe sie wypowiadał .chociaż że w tamtych czasach te części robiły furore.Lubie też grać w Vice city po sieci.Wszystkie 3 częsci od 3 w góre pszeszedłem tylko nie liberty city.W ogóle tej części nie widziałem.

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Ejj no na 1,2 GTA nie najezdzajcie .. swojego czasu byly to zajebiste gierki na szaraka. Co do serii GTA najlepsze moim zdaniem San Andreas, ten klimat jest extra. Szkoda tylko, ze grafa kiepska.. ale nie na daremno wystawili SA 10/10 .. Vice City tez nieziemski klimat i ta muza..GTA 3 prawie w ogóle [ ort! ] porownujac z VC i SA nie podoba mi sie. Lecz to chyba najbardziej przelomowa gra. Pamietam jak wyszla 3 to kazdy sie slinil na jej widok i mozliwosci .Az mi sie zachcialo grac tak sie rozpisalam.Slyszalam, ze nowa czesc GTA ma byc niby w Tokio. Czy to prawda?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na początku to ja nie moglem sie oderwać od dwójki, taka byla swietna. W 3 część nie grałem ( ciekawe, czy dobra ). Wszystkie misje przeszedlem w Vice City, na tamte czasy grafika była wysmienita !! A co do san andreas to juz za bardzo mnie nie zainteresowalo, chociaz wiekszosc misji przeszedlem
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
na pierwszym miejscu zdecydowanie, nie zaprzeczalnie SAN ANDREAS (szkoda tylko ze takie trudne , ale to jest tej czesci jedyny minus)
zanim vice city , a potem pozostale czesci (idac od konca )
jedyne co mnie wkurza w vice city to to ze Tony (postac ktora sie gra) nie jest czarna

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Seria GTA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook