Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Kogo skrywa 6 trumna? ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Temat, który budzi liczne kontrowersje i domysły. Podczas popisowego Edo Tensei Kabuto(maru) wezwał on 6 trumien. 5 z nich, to członkowie Akatsuki, zaś 6 stanowiła nieznana nam postać, która zdołała znacząco wystraszyć Uchihe Madary, na tyle by przyjął ofertę Kabuto. Jak myślicie, kogo skrywa ta trumna? Dlaczego Madara tak bardzo boi się jej zawartości? Czekam na Wasze opinie, a wkrótce dam i swoją.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim zdaniem osobą, którą skrywa 6 trumna jest brat Madary. Nie mam na to dobrego wytłumaczenia, po prostu mam takie przeczucie. Bo tak na dobrą sprawę to czyj widok mógłby tak zadziwić Madarę?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Być może jest to Rikudo Sennin, dlatego Kabuto nie może nad nim całkowicie zapanować.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Tak jak już napisałem w Quizie myślę że to któraś z tych 3 osób:

* Mędrzec 6ciu ścieżek (Na pewno by się go Madara wystraszył no i to pytanie: "skąd masz to ciało?")
* Hanzou ( W sumie to Madara się go nie powinien bać ale jakieś takie wrażenie odniosłem)
* Pierwszy Hokage ( bardzo prawdopodobne bo Madara już raz przegrał z nim, poza tym Orochimaru mógł przywołać pierwszego)

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to czas na obiecaną opinie.

Przede wszystkim, zrywam trochę ze standardowym myśleniem, gdyż uważam, że ciało znajdujące się w trumnie należy do samego Madary. Nie mówię tutaj o kwestii takiej, iż Madzia to duch, lecz o tym, iż osoba podająca się za Madare, nie jest nią w istocie. Już wyjaśniam. Istnieje wiele nieścisłości na temat tożsamości Tobiego. Używa on imienia Uchiha Madary, lecz w zasadzie nigdzie nie padają sensowne argumenty, mogące te tezę udokumentować. Z tych, mamy sytuacje, w której Kisame spotyka Tobiego, zaś ten zdejmuję maskę. Jeżeli dobrze pamiętam, nie pada tam imię Madary, lecz jest on nazwany Mizukage. Dodatkowym argumentem, który poddaje tożsamość Tobiego wątpliwości, jest wypowiedź samego Kabuto. Stwierdza on, iż Tobi jest teraz zwany Uchiha Madarą, bądź w innym tłumaczeniu (ponoć jakiegoś japonisty), że "A więc teraz podajesz się za Uchiha Madare". Wnioskuję, iż Kabuto, będący przecież jednym z najwspanialszych szpiegów oraz Orochimaru posiadający sporą wiedzę o świecie ninja i Akatsuki, dobrze znają historie Madary oraz różnego rodzaju kontrowersje z nią związane. Kabuto wzywa trumne, w której prawdopodobnie jest prawdziwe ciało Madary, mogące zszokować(nie przestraszyć) Tobiego. Za naśladowcę Madary traktuję Uchiha Shisui. Zastanówmy się. Koleś "ginie" w okresie, gdy Madara spotyka Itachiego po raz pierwszy. Losy jego śmierci nie są dokładnie wyjaśnione. Koleś wedle opowiadań Ayo, posiadał niesamowicie rozwiniętego MS-a zdolnego kontrolować umysły innych oraz poddawać ich iluzji. Myślę, że spreparowanie własnej śmierci i oszukanie członków Akatsuki i innych nie stanowiłoby dla niego większego problemu. Shisui miał ksywę Body Teleporter, co może wnioskować, że mógł teleportować siebie, bądź partie swego ciała. Znajoma technika? Oczywiście, stosuję ją obecny Madara. Dodatkowo ciekawi mnie niezwykle relacja Tobi - Danzou. Danzou jest pionkiem, lecz działania Tobiego i główny cel manipulacji Sasuke, opierał się na zabiciu Danzou wraz z odebraniem Sharingana Shisui. Dlaczego Madarze tak bardzo na nim zależało? Czy to także przypadek?

Jeżeli zaś założymy, iż Madara to true Madara, to na ciało w sarkofagu typuję Rikkudo Sannina. Mędrzec 6 ścieżek był potężnym ninja, dysponował wieloma technikami, z którymi Madara musiałby się liczyć. Ale tutaj nie chodzi o strach, lecz być może o pokaz umiejętności Kabuto. Przyzwałby on osobę, która jest uważana za boga przez uniwersum Naruto. Dodatkowo mógł także ukazać swą użyteczność. Jeżeli Madara planuję kontrole nad Juubim, to kto inny jak jego pierwotny Jinchuuriki mógłby pomóc mu go kontrolować?

Takie są moje typy, czekam na wasze dalsze wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Focus tylko jest jedno ale. Rozmowa Itachiego z Sasuke. Itachi powiedział mu że to Madara, o ile dobrze pamiętam to nawet był obrazek tego jak rozmawiał z nim bez maski. Po 2 to skąd Minato mógłby wiedzieć że pod maską jest Madara? Myślę że czuł jego energię w Tobim i później przekazał tą wiedzę Naruto.

szczecin
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
I Shisui nie miał MSa.
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
kurde, kurde. ale sie porobiło zamieszanie co do postaci Tobiego, Madary i Obito. Kto jest kto, i jeszcze kto jest w trumnie, którą pokazał Kabuto Tobiemu. Ahhh mózg mi się od tego od razu lasuje. Za dużo powiązań, ale i tak coś zawsze jest nie teges
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Jeszcze jedno - Kyubi sam powiedział jak Sasuke był w umyśle Naruto że ostatni raz "widział sharingana" (chyba tak to szło) u Madary.

szczecin
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.760
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Long time no see Focus. Zgadzam sie z ta teoria.
W zasadzie to jedyna sensowna postac jaka kishimoto mogl tam wsadzic.
Juz od pewnego czasu zastanawiam sie jak dziala koegzystencja pomiedzy madara i tobi. Wedlug mnie cialo to Toby, a przeblyski inteligecji to Madara.

Ale jest jeszcze jedna mozliwosc. Kishimoto ostatnio stara sie byc orginalny. Wiec rownie dobrze moze tam wsadzic jakas nowa postac. W zasadzie nie zdziwil bym sie.
PANDA123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 4.425
Posty: 1
Skąd: Busko Zdrój
Ok ja to widze tak są 3 wersje

1 to jest madara gdyrz niewiemy kto sie skrywa pod maską (myśle ze to obito zaraz powiem)
2 to jest mendrzec 6 scierzek
3 to jest 1 hokage choc niejestem pewien iz orochimaru juz wezwał raz pierwszego a tobi nagle wyskoczył do kabuto "skond masz to ciało"

teraz o gosciu w masce ....... prosze bez śmiechów ale ja tak uważam [ ort! ] tobi to obito bo z liter obito można [ ort! ] ułorzyć tobi nie wiem [ ort! ] jakim szczenśliwym trafem wylazł spod głaza ale to on bo to oko przez które widzi jest tym co zostało pod kamieniem a w lesie jak tobi zatrzymaywal naruto i reszte kakashi podkoniec spojrzał na niego i sie przeraził i powiedział "to niemożliwe [ ort! ]" wiec to był obito.Teraz pewnie ktoś pyta jak to on mugł myslec wtedy o mandarze haha nie bo na dachu gdy z yamato go zatrzymali kakashi powiedział ".......prawda Uchiha Madara!! " wtedy jednak jego zdziwienie było mniejsze i w pewnej chwili tak odetchną wiec w lesie myślało obito.Na dachu jego domysły o tym ze to obito zmalały gdyz tobi juz zaczą sie ukazywac i rozrabiać wiec o nim wiedział. moze myslicie ze zmyslam ale ja to tak widze odpiszcie jakby ktos miał co to tej odpowiedzi jakies inne wersie.

pozdro wszystkim
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Rozumiem, że nie czytasz mangi, tylko oglądasz anime?

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Yuuki09 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yuuki09
Wiek: 24
Dni na forum: 4.368
Posty: 8
Skąd: Z Konohy ^_^
Chyba już w mandze czy gdzieś było, że w szóstej trumnie jest...

S
P
O
I
L
E
R
!
!
!

Orochimaru.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mogę wiedzieć po jakiego szwanca mącisz ludziom w głowie, podając bzdurne informacje?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
I tak nikt by w to nie uwierzył. Tobi który sam zatrudnił Orochimaru miałby być zaskoczony ciałem jakie miał Kabuto w trumnie? Pomijając wieloletnią 'przyjaźń tych 2 panów'

szczecin
Yuuki09 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yuuki09
Wiek: 24
Dni na forum: 4.368
Posty: 8
Skąd: Z Konohy ^_^
Cóż. Nie podaję bzdurnych informacji, tylko informacje, które zasłyszałam, i które są ponoć prawdziwe.
Nie jestem ich autorem. Potwierdzić nie mogę. Za to wiem, co wiem.
EDIT: Jeżeli informacje są błędne, to bardzo przepraszam. Nie wymyślam sobie błędnych informacji, serio.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
E, to nadal nie wiadomo, kto był w tej trumnie? o_O

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi się wydaje, że Madara był w tej trumnie. Bo kogo innego mógłby się Tobi przestraszyć ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yuuki09 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yuuki09
Wiek: 24
Dni na forum: 4.368
Posty: 8
Skąd: Z Konohy ^_^
Bardzo możliwe, ponieważ według mangi Tobi to nie Madara, zresztą, cholera, za przeproszeniem, wie, kto to jest,
Jego sekret mógł się w końcu wydać... Bardzo możliwe :P
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
E ja nie rozumiem o co w ogóle halo. Przecież w mandze było wyraźnie pokazane, że w ostatniej trumnie jest prawdziwy Madara ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Kogo skrywa 6 trumna?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook