Forum Dragon Ball Nao

» YO !Wszystkim

Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.009
Posty: 11
Cześć! Zarejestrowałem się na forum kilka dni temu. Mam na imię Grzegorz i mam 14 lat. Jestem z woj. zachodnio-pomorskiego. Dragon Ballem zacząłem się interesować z powodu znalezionego przeze mnie tomu 33 Dragon Ball "Rozpoczyna się gra Cella". Już przybliżę które w nim znajdowały się odcinki: "Silniejszy od ojca Super-Trunks", "Równowaga Super-Sił", "Cell wpada na pomysł", "Mrożąca krew w żyłach wiadomość", "Wychodzą Goku i Gohan", "Odpoczynek przed wielkim starciem"... Aż do odcinku "Czy ktoś przeszkadza w rozpoczęciu?". Pomyślałem więc że pewnie znajdę w internecie bajkę dragon ball'a i znalazłem wszystkie serie tego anime. I po obejrzeniu trochę I, II i III serii jest to ekstra bajka. Szukałem w internecie też gier iak i forum na którym mógłbym podzielić się wrażeniami po obejrzeniu wszystkich odcinków. Interesuję się informatyką tak przy okazji.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To jest anime. Baw się dobrze, a odcinki bez problemu znajdziesz. Może są nawet w dziale download. Dobrze trafiłeś, bo jest to najlepsza strona i forum o Dragon Ball w Polsce. Muszę cię zmartwić, o DB już nikt nie dyskutuje, chyba się pomysły na dyskusję wyczerpały. Czy SS wzięło się z narodowosocjalistycznych przekonań?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
używa pewnie niemieckiego komunikatora;P
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Czy SS wzięło się z narodowosocjalistycznych przekonań?
Jaki podejrzliwy...

Witaj Goku SS na Nao.Baw się dobrze,wypowiedz w paru tematach i nie zniknij po paru postach.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Ditte
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.030
Posty: 18
Witam Cię Grzegorzu na forum.
Za dużo o sobie nie opowiedziałeś, więc zapytam: jakiej muzyki słuchasz?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Ditte: 16.02.2012, 10:57
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Witam, skąd jesteś dokładnie? Oglądałeś jakieś inne anime? Ja pamiętam że DB to było me dzieciństwo, tylko że po pewnym czasie musiałam se całe anime przypomnieć, bo mało co z niego pamiętałam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm podobna historia jak moja, nawet tom/odcinek się zgadza. Jak już wspomnieli, jest to anime, a nie bajka (ludzie są tutaj wyczuleni na to). Zachodniopomorskie? A dokładnie z jakiej miejscowości? Napisz trochę o swoich zainteresowaniach, czy chcesz pobyć dłużej na forum, czy też nie. Daj info czy oglądasz coś jeszcze prócz DB, jakiej muzy słuchasz itp. itd. Wtedy ci spamerzy będą usatysfakcjonowani

Witaj na forum i baw się dobrze. Przestrzegaj regulaminu, a pewnie będziemy ze sobą żyć miło.

PS: SS pewnie oznacza Super Saiyan

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Witamy Cię w naszych szeregach .
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
PS: SS pewnie oznacza Super Saiyan
Szkoda, mogłby wzbić na jakiś poziom forumowej awangardy i dać zagwozdkę Adminowi. Nowy user, nowe posty, nowy spam czy regulamin.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.009
Posty: 11
A więc przepraszam za użycie słowa "bajka". "Czy SS wzięło się z narodowosocjalistycznych przekonań?" Otóż nie to śmieszna sprawa ale nie mogłem wpaść na nick w którym znajdowało by się Goku i SSJ np.1, 2, 3, Oczywiście nie zniknę po paru tematach niema obaw czasem może mnie maksymalnie nie być tydz. bo w pracy nad morzem jestem. Jakiej muzyki słucham? Lubię wiele piosenek lecz najbardziej przypadł mi do gustu zespół "Linkin Park" Skąd jestem dokładnie? z Cerkwicy 13 km od Gryfic i mam do morza 12 km więc często jeżdżę autobusem porostu nad wodę. Pragnę zostać tak długo na forum aż się tylko da!. Moje zainteresowania: Informatyka. To jest moje główne zainteresowanie. W każdej dziedzinie z jaką się ona wiąże.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Witaj. Masz jakieś plany na przyszłość związane z informatyką?

Goku SS napisał(a):
Pragnę zostać tak długo na forum aż się tylko da!.
No, i to jest prawidłowe podejście!
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.009
Posty: 11
Tak chcę zostać informatykiem programistą gier komputerowych lub grafikiem komputerowym albo administratorem sieci podobnie jak moja siostra. Już zaczynam pewną edukacje w tych kierunkach ale na tym poziomie dużo nie zdziałam . Aha i zapomniał w moim nick'u SS oznacza Super Saiyanin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » YO !Wszystkim
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook