Forum Dragon Ball Nao

» Czy Goku był dobrym ojcem?

Strony: 1, 2  
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.172
Posty: 15
Skąd: i po co?
Jak myślicie, Songo był dobrym ojcem, czy nie???

To tylko Ja...
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Wydaje mi sie że tak. Zawsze dbał o rodzinę i ją kochał. Często przebywał w zaświatach, ale za to potem spędzał dużo czasu z synami. Wytrenował ich na silnych wojowników. Nie pił, nie palił, problemów nigdy nie było... Goku był spoko-ojcem!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Złym na pewno [ ort! ] nie był. Raczej nie używał przemocy. Czasami tylko za mocno "klepnął" Chi-Chi, ale pozatymn ie można się do niego raczej przyczepić.
Drugą i chyba ostatnią złą rzeczą u Goku jest to , że nazbyt często go w domu nie było. A to z gdzieś ćwiczył, gdzieś z kimś walczył, albo mieszkał sobie w Zaświatach, luzak jeden.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ojcem był nawet dobrym... , gohan w ogóle [ ort! ] nie miał w nim poparcia jeśli chodzi o naukę...ale dwa razy mu się " umarło " przez co nie miał kontaktów z synami [ częstych ] . jak juz mój przedmówca powiedział

Gotenx18 napisał(a):
Raczej nie używał przemocy. Czasami tylko za mocno "klepnął" Chi-Chi, ale pozatymn ie można się do niego raczej przyczepić.
z czym się zgadzam.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Son-Goku napisał(a):
Mi się wydaje, że był dobrym ojcem!
Aha i coś jeszcze? Myślenie nie boli, ale w niektórych przypadkach zaczynam powątpiewać w słuszność tej tezy

Son Goku nie był być może przykładnym rodzicielem ale dobrym z całą pewnością. Nie zawsze mógł dbać o swoją rodzinę, często dlatego, że nie nie było go wśród żywych lub też był zajęty ratowaniem ludzkości, co jak wiadomo wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami. Pomimo tych niedogodności często starał się przebywać z rodziną i opiekować się nią, a fakt, że pojęcie miał o tym co najmniej nikłe, więc wychodziło to co wychodziło. Dobre chęci też się liczą.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dobrym pewnie, ze byl, ale moglby byc jeszcze lepszym :p

Tylko ze on to wolal sobie potrenowac, zostac pare lat w Zaswiatach, albo pozniej z Uubem na kolejne pare lat odleciec do jego wiochy
W ogole chyba nie myslal o Chi Chi, taki troche egoista w niektorych przypadkach, ale w sumie on taki byl od poczatku, wiec nie ma co narzekac ^^

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.175
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Szczerze mowiac to myslalem kilka razy o tym i mysle ze byl on dobrym ojcem
lecz nie zwracal uwagi na wyksztalcenie synow a sam nie byl za bystry
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenx18 napisał(a):
Czasami tylko za mocno "klepnął" Chi-Chi, ale pozatymn ie można się do niego raczej przyczepić.
A co ma klepanie matki do ojcostwa?

Odnośnie jego sposobów wychowania to był, jak w ogóle był trochę lekkoduchem, nie przykładał się zbytnio do wychowania. Widać to w odcinkach, za wszystko odpowiadała Chi-Chi, poganiała synów do nauki, pracy itp.
Szczerze? Gdyby nie Chi-Chi to Gohan byłby takim dzikusem jakim był Goku z dzieciństwa, z tym, że mieliby kontakt z większą ilością ludzi(przyjaciele Goku).
Goku był dobrym ojcem podczas treningów, był surowy, a zarazem wyrozumiały.
Czasami bardzo poważny, a innym razem luzacki.
Wtedy skupiał się tylko i wyłącznie na Gohanie i nie odpływał na głęboką wodę.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Był dobrym ojcem, miał ciepłe stosunki z synami. Reakcja Gohana, na TB gdy zobaczył go po 7 latach nieobecności, świadczy że mimo tego był dobrym ojcem. Ale mnie się to ie podobało, a najbardziej to, że poleciał na trening z Uubem. Ale najlepszym odzwierciedleniem jego ojcostwa jest stosunek jego synów do niego.
Nie pił, nie palił, problemów nigdy nie było
Może dlatego własnie nie chciał wracać z zaświatów. Z Chi-chi nie było mu lekko więc chciał tam odreagować.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Songo był dobrym ojcem dla Son Gohana. Songo w ogóle [ ort! ] nie kazał się uczyć Son Gohanowi. Chłopak miał luzy. ale tak naprawde Songowi zależało na rodzinie i dbał o syna żeby był potężnym wojownikiem(i udało mu się Son Gohan był potężnym wojownikiem)


Songo był fajnym ojcem.
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Hmmmmmmmmmm..............
Według mnie był dobrym ojcem, ale ciągle był poza domem albo w zaświatach Gdy Son Goten się urodził to wtedy son goku był w zaświatach
i dopiero goten poznał ojca jak miał pare lat ...
Ale jak był na ziemi to trenował synów i to było dobre

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.155
Posty: 222
Skąd: Leszno
trzeba się nad tym zastanowić .........
Goku dla son gohan'a był bardzo wymagającym ojcem. chciał go od początku uczyć na potężnego wojownika.
son gohan nigdy nie miał z nim łatwo ... jednak zarówno Gohan jak i goku kochali się wzajemnie i uważam że Goku był wspaniałym ojcem .

$$$$$$$$$$$$DRAGON BALL$$$$$$$$$$$$$$$$$$

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.928
Posty: 78
Skąd: Jarosław
On był najlepszym ojcem. Sama bym takiego chciała mieć.

Nedi
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.922
Posty: 88
Goku był dobrym ojcem, ale mógłby zdecydowanie więcej czasu spędzać z rodziną.....

^___^
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Tak jak w przypadku Vegety, moim zdaniem nie był idealnym ojcem, ani też złym. Kochał rodzinę- to pewne, ale czasami "dawał zły przykład synowi". Ale ogólnie rzecz ujmując myślę że przez to jak kochał Chi-Chi, Gotena i Gohana, jak ich bronił i się o nich troszczył, można powiedzieć że był dobrym ojcem .
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Był wspaniałym ojcem. Widać było, że bardzo kochał żonę i synów. Szczególnie jego miłość do Songokana. Dużo razy było widać,jako np. prrzytulał, brał na ręce,itp( w dzieciństwie). Mimo, iż nie było go często w domu- po prostu walczył z wrogami grożącymi Ziemi- dla wszystkich mieszkańców- i w szczególności dla rodziny,
Podsumowując- był najlepszym ojcem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.182
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Zdecydowanie był dobrym ojcem, było to widać w jego relacjach z rodziną.
Fakt, zrobił sobie wakacje w zaświatach, potem trening z Uubem i to jest ta jedna rzecz która sprawia że daję mu jednego minusa. Poza tym był spoko

True Saiyans fight alone
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.031
Posty: 11
Jak by nie patrzeć był dobrym ojcem. To dobrym tylko w istocie tego słowa. Spędzanie mnóstwo czasu poza domem nie jest jego błędem. Już tłumaczę dlaczego, otóż jak wszyscy wiecie SonGoku jest głównym bohaterem całego DragonBall'a więc gdyby nie te treningi na które poświęcał tyle czasu to nie był by wstanie pokonywać kolejnych wrogów. Z kolei tyle czasu to rzeczywiście za dużo możemy wymienić jego plusy i minusy. Ja wymienię pierwszy plus i minus a osoba pisząca kolejnego posta niech zamieści w nim co było według niego plusem i minusem.

Plus:
-Chęć dobrego wychowania synów
Minus
-Egoistyczne spędzanie za dużo czau poza domem.
konto usunięte
Nail
Nail


Jak widac nawet Goku nie jest w pełni idealny. W końcu po śmierci swojego dziadka wychowywał się sam. Co do stosunku do swojej rodziny - to ten egoizm jest jednak trochę naciągany w jego przypadku. Prędzej mozna by mowic o beztrosce. A dlaczego tak mysle? goizm wyklucza takie uczucia jak miłosc. Tych dwoch uczuc nie można ze sobą pogodzic. Ale życ bardziej beztrosko i podczas jej okazywania mozna ukradkiem myslec o swoich bliskich. Tak sądzę.
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.031
Posty: 11
Rzeczywiście nie może myć to tak naciągane. Beztroska a egoizm często spotykają się na swojej drodze. Zgadzam się z kolegą Heihachi nie powinienem był użyć w poprzednim poście słowa "egoizm" lecz "beztroska" Jednak miał też dużo innych plusów o których nie zapominajmy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Czy Goku był dobrym ojcem?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook