Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Jak się skończy Naruto

Strony:   1, 2, 3
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To może ja coś dodam do tego tematu.

Ale tka na sam początek : Dark, obejrzyj może najpierw całe dotychczasowe "Naruto" , które wyszło, łącznie z mangą, bo wyprzedza serię anime o dosyć spory kawałek. A nie wnioskujesz , jaki ma być koniec serii , po obejrzeniu dopiero kilku pierwszych odcinków, bo to trochę zabawne jest.


Według mnie, Naruto po wielu perypetiach, w końcu okiełzna siłę Kyuubi'ego, co będzie jego największym osiągnięciem. Posiądzie największą moc , o której śniłby każdy Shinobi. Wszystkie siły Akatsuki zostaną w końcu po wielu bitwach, w których raczej zginą kolejni znani nam bohaterowie, pokonani. Zostanie sam jeden Pain ( w sześciu osobach, czy ilu tam będzie chciał ), który stoczy zażarty bój z Naruto. Może pomoże mu w tym sam Sasuke, który przejdzie na jego stronę.

Ale to tylko takie tam głupie gdybanie, co będzie, to będzie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To może i ja się wypowiem. Nie będę oryginalny jak powiem, że Akatsuki zostanie zniszczone. Pain zostanie pokonany przez Konoszan. Naruto w końcu dopnie swego i spełni swoje największe marzenie - zostanie Hokage. W międzyczasie pomści śmierć wielu swoich przyjaciół - Jiraiya, Kakashi, Tsunade, którzy według mnie zginą. Znając autora to raczej Sasuke nie zginie i jako jedyny przetrwa z "Brzasku" i razem z Sakurą postarają się odbudować klan Uchiha w wiosce Konoha. Wioska Piasku nadal będzie miała świetnie kontakty z Wioską Liścia i będą wspólnikami jak teraz. Gaara i jego rodzeństwo pozostaną bliscy paczce głównego bohatera. Uzumaki Naruto i Hyuuga Hinata stworzą piękną rodzinę a owocem ich miłości będzie super potężny wojownik z mocami Kyuubiego i Byakugana...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
clio napisał(a):
Sądzę, że obaj staną się znowu przyjaciółmi ale mimo wszystko Sasuke nie usiedzi w miejscu, stanie się wędrowcem. Opuści Konohe aby dalej się doskonalić i poznawać świat.
Nad taką opcją też się zastanawiałam i też przyjmuję ją za możliwą. Sasuke, jako samotny wilk, podróżujący swoją drogą, wciąż i wciąż odchodzący - i zawsze wracający, by przez jakiś czas znów być przy boku ważnych osób (ważnej osoby?). Nie potrafiący być zawsze obok, ale nie potrafiący też być cały czas z daleka.
O nie nie nie. Nie zapominajcie, że Sasuke odszedł z wioski po to aby zabić swojego brata i poświęcić wszystko dla tego celu. Gdyby nie to, żyłby spokojnie. Dlatego, skoro nie ma już tego celu, a gdy Naruto przemówi mu do rozumu i znów zostanie dobrą postacią i będzie walczył dla przyjaciół - po co miałby wędrować? Po kiego grzyba? Celu w tym nie ma. Sasuke zostanie w wiosce i założy szczęśliwą rodzinę, której będzie bronił - czyż nie tego będzie chciał, gdzieś tam w głębi serca? W końcu cała jego zemsta toczy się wokół jego rodzinki. A tak to by skończył jako pustelnik, nie widzę go w tej roli. Świata nigdy nie chciał poznawać, chciał tylko mocy, a tak to będzie miał okazję ją spożytkować.
Sasuke po tym jak skończy się cała sieczka i będzie spokój, przestanie działać na własną rękę i znów się zmieni. Zupełnie tak jak Vegeta na którym jest wzorowany.
Hako napisał(a):
Uzumaki Naruto i Hyuuga Hinata stworzą piękną rodzinę a owocem ich miłości będzie super potężny wojownik z mocami Kyuubiego i Byakugana...
Tak daleko nie wiadomo czy fabuła wyjdzie. raczej powiedziałbym, że ich dziecko będzie miało ogromny potencjał mocy. A moc Kyuubi'ego nie jest dziedzina, nie wiadomo nawet co się z nim stanie do tej porze, może zostać usunięty z ciała, a Naruto jako pierwszy Jinchuuriki przeżyje czy cus takiego. W każdym razie, z Kyuubi'm akcja jakaś musi być.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Son Mati napisał/a :
O nie nie nie. Nie zapominajcie, że Sasuke odszedł z wioski po to aby zabić swojego brata i poświęcić wszystko dla tego celu. Gdyby nie to, żyłby spokojnie. Dlatego, skoro nie ma już tego celu, a gdy Naruto przemówi mu do rozumu i znów zostanie dobrą postacią i będzie walczył dla przyjaciół - po co miałby wędrować? Po kiego grzyba? Celu w tym nie ma. Sasuke zostanie w wiosce i założy szczęśliwą rodzinę, której będzie bronił - czyż nie tego będzie chciał, gdzieś tam w głębi serca? W końcu cała jego zemsta toczy się wokół jego rodzinki. A tak to by skończył jako pustelnik, nie widzę go w tej roli. Świata nigdy nie chciał poznawać, chciał tylko mocy, a tak to będzie miał okazję ją spożytkować.
Sasuke po tym jak skończy się cała sieczka i będzie spokój, przestanie działać na własną rękę i znów się zmieni. Zupełnie tak jak Vegeta na którym jest wzorowany.
To, że Sasuke przejdzie na stronę Naruto, uświadomi sobie kto jest jego prawdziwym przyjacielem i takie tam, jest oczywiste. Jednak nie zatrze to pewnych zdarzeń, które mocno na niego wpłynęły. Nadal zostanie skrytym w sobie, nie ujawniającym wszystkich atutów, perfekcjonistą. Doskonale pamiętamy czas, który spędził z Orochimaru, a potem w akatsuki. Ludzie którzy go otaczali wywarli na nim niesamowite piętno, którego zatrzeć nie da się w żaden sposób. Jego charakter nie może zmienić się od tak o 180 stopni. Sasuke nie może zostać poskromiony. Poza tym jest on osobą pragnącą ciągłego rozwoju, a jaki ów rozwój może dać mu Konoha? Będzie siedział i trenował małych ninja? Nie sądzę.
Moim zdaniem będzie chciał wryć się w pamięć jako osoba niezależna, tajemnicza i pomocna tylko w największych kłopotach. Będzie chciał wzbudzać strach poprzez swoją przeszłość, co pozwoli zachować mu pewną dozę spokój. Podróż da mu mu szansę rozwoju , doskonalenia i poznania reszty świata. Stanie się dzięki temu potężniejszy i mądrzejszy. Będzie zagadkowym Shinobi o niewiarygodnej mocy, którego ludzie będą opiewali zarówno w chwale jak i strachu przez setki lat.

No ale jest to tylko moje wyobrażenie, więc nie ma sensu się sprzeczać. Zobaczymy co Kishimoto przygotuje dla tego bohatera.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No ja jeszcze mangi nie czytałem Naruto ale z tego co wyszło z odcinków to mogę napisać:

Ostatecznie Orochimaru nie zdobędzie ciała Sasuke. Sasuke stoczy morderczy bój z Itachim i przegra, natomiast Naruto pokona Itachiego bez używania mocy Kyubiego (scena będzie mniej więcej podobna do tej z DBZ jak Vegeta umierając prosił Songa o pomszczenie jego ludu i zabicie Frezzera) A więc Sasuke zginie. Jeśli chodzi o Akatsuki to wszyscy zostaną wybici ale z poważną stratą, Kakashi zginie (w walce z tym kolesiem z muszelkowatymi oczyma jego imienia chyba jeszcze nie podano, nie wiem). Tsunade zostanie zabita przez Orochimaru, który zostanie zabity przez Gaarę i Naruto. Po tej całej akcji Naruto zostanie wybrany na Hokage.

Nie bądźcie za ostrzy jak coś nie pasuje w historyjce ja ledwo co 3 dni temu serię dogoniłem (a robiłem to przez 1,5 miesiąca i wszystkie odcinki)

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóż za ostry nie będę, ale powiem, że raptem dwie rzeczy ( z czego jedna jeszcze do końca nie jest pewna) Ci się sprawdziła. Połowa osób, które wymieniłeś już nie żyje, bądź ich los potoczył się inaczej. Nie mniej każdy ma prawo do wypowiedzi, zważywszy, że nie zna całej serii.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Thorik napisał(a):
Nadal zostanie skrytym w sobie, nie ujawniającym wszystkich atutów, perfekcjonistą.
Od kiedy Sasuke był perfekcjonistą?
Thorik napisał(a):
Doskonale pamiętamy czas, który spędził z Orochimaru, a potem w akatsuki. Ludzie którzy go otaczali wywarli na nim niesamowite piętno, którego zatrzeć nie da się w żaden sposób. Jego charakter nie może zmienić się od tak o 180 stopni.
A czy ja wspomniałem, że zmieni się jego charakter? Nie napisałem nic, że po tym wszystkim Sasuke będzie się ciągle uśmiechał jak Naruto. Ale zmieni się jego stosunek i podejście do życia. To zupełnie 2 inne rzeczy.
Thorik napisał(a):
Sasuke nie może zostać poskromiony. Poza tym jest on osobą pragnącą ciągłego rozwoju, a jaki ów rozwój może dać mu Konoha? Będzie siedział i trenował małych ninja? Nie sądzę.
Sasuke właśnie NIE JEST taką postacią. To nie Vegeta co lubi walczyć. Sasuke pragnie zemsty i ujścia dla swojego gniewu i złości. Jedyny powód dla którego chce się bez przerwy rozwijać do na początku zabójstwo brata, potem Konoha, i nie wierzę, że będzie miał jakąkolwiek ochotę czy powód do gwałtownego wzrostu w siłę.
On się ustatkuje. Wciąż będzie jaki był, ale taki jak w pierwszej serii, wróci do dawnego ja - niedokładnie, ale wiadomo o co chodzi.
Thorik napisał(a):
Moim zdaniem będzie chciał wryć się w pamięć jako osoba niezależna, tajemnicza i pomocna tylko w największych kłopotach. Będzie chciał wzbudzać strach poprzez swoją przeszłość, co pozwoli zachować mu pewną dozę spokój. Podróż da mu mu szansę rozwoju , doskonalenia i poznania reszty świata. Stanie się dzięki temu potężniejszy i mądrzejszy.
Sasuke nigdy nie chciał czegoś takiego W mandze wynikło, że ma gdzieś co Madara myśli o nim (i jego antyfani?), on dalej będzie robił swoje. jak już to Kishimoto wykieruje jego wizerunek, ale on jest nieprzewidywalny.
Thorik napisał(a):
Będzie zagadkowym Shinobi o niewiarygodnej mocy, którego ludzie będą opiewali zarówno w chwale jak i strachu przez setki lat.
To już nie będzie Sasuke i wiele na postaci straciłby. Zwłaszcza, że nie jest typem do opiewania.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Damian9990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.480
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Gdyby lisi demon walczył z Naruto , t o Naruto już by nie żył!!!!
Ponieważ jinchuriki nie przeżyją gdy demon się uwolni!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Naruto bedzie Hokage ale nie nadlugo bo mu sie znudzi xD bedzie w pokoju z lisem nawet niewspomnac o reszcie... bedzie to happy end
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Ja mam trochę dokładniejszą wizję końca całej mangi i anime. A więc, Naruto będąc Szóstym Hokage złamie, i tak już mocno naruszoną pięczęć Czwartego Hokage i stanie z Kyuubim oko w oko. Będąc najsilniejszym shinobi na świecie pokona demona. Pare lat wcześniej Sasuke zmierzył się ze swoim bratem, by się w końcu zemścić, lecz po morderczej walce, przegrywa. Naruto, do którego dotarła już wieść o śmierci przyjaciela postanawia go pomścić i wyrusza na poszukiwanie ostatnich żyjących shinobi z Akatsuki - Itachiego i Peina. Żyje jeszcze Tobi, czyli Uchiha Madara, po wybiciu prawie do końca Akatsuki zaszył się gdzieś w lasach niedaleko Wioski Wodospadu, ponieważ nie mógł sobie poradzić z technikami ocalałych z rzezi Peina i Itachiego. Postanowił poddać się morderczemu treningowi i pokonać wybić dokońca swoich byłych kompanów. Ubiega go jednak Naruto, zabijając w krwawej walce Itachiego. Pein widząc niewyobrażalną siłę Naruto, ucieka na skraje Wioski Piasku i nie pokazuje się do końca mangi. Naruto umiera na skutek ran zadanych przez Madarę który po latach treningu atakuje Konohę. W tym momencie wkracza do akcjii przyszły Siódmy Hokage - Konohamaru. Pokonuje przeciwnika z zadziwiającą łatwością. Po walce zostaję ogłoszony Siódmym Hokage. Po ceremoni nadania tytułu Hokage, następuje jeszcze jeden odcinek. Coś jak w ostatnim odcinku Dragon Ball GT. Stary, siwiuteńki Hokage Konohamaru, spokojnie żądzi Konohą. A pod jego okiem trenują dzieci: Syn Naruto i Hinaty - Namikaze (imię po dziadku Czwartym Hokage), Syn Neji i Ten Ten oraz bardzo inteligentna, po tacie córeczka Temari i Shikamaru. Tworzą Team Obronny Konohy. Są bardzo uzdolnieni. O wiele bardziej niż rodzice.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Vajper
Gratuluję pomysłowości. Na którym jesteś odcinku?
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Dziękuje bardzo Miło że mnie ktoś docenił. Według mnie teksty typu Sakura i Sasuke urodzą szóstke dzieci i będą żyli długo i szczęśliwie to nonsens. Takie zakończenie jest nieciekawe i bez sensu. Zakończenie powinno być ciekawe i tajemnicze. A co najważniejsze normalne, a nie banalne. Bo to jest niebanalne anime

Jestem na odcinku 118 Mangi niestety nie czytam...

Pozdrawiam
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
No to będziesz miał sporo niespodzianek podczas oglądania.
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Właśnie dlatego nie czytam mangi. Dłużej będę się delektował Naruto i więcej ciekawych zwrotów akcji. Więcej frajdy z oglądania anime niż czytania mangi. Chociaż sam nie mam nic przeciwko i tej formie przedstawiania perypetii naszych ukochanych bohaterów
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mangi przeczytałam kilka tomów(chyba z 4), z anime jestem na bieżąco.
Więc pora bym się wypowiedziała co do anime.
Naruto pewnie zniszczy całe Akatsuki włącznie z Painem i zostanie Kolejnym Hokage. Założy pewnie rodzinę z Hinatą(lub Sakurą).
Sasuke na pewno nie przejdzie z powrotem na stronę dobra. To jest pewne na 100%. No jak z ,,Taką" planuje zaatakować Konohę,to niemożliwe, żeby powrócił jako dobry i miły. Osiągnie pewnie swoje cele.
Sakura- marzę by ona zginęła, by została zabita przez jakiegoś tam wroga. Niestety wątpię by się na to zanosiło. Ale cóż, zobaczymy... Na razie mi wygląda, że może ona będzie następczynią Tsunade i zostanie świetnym medykiem(ale i tak jej nienawidzę z wszystkich postaci).
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Arnor Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Arnor
Wiek: 32
Dni na forum: 5.173
Posty: 1
Skąd: I tak nie znajdziecie na mapie.
Biorąc pod uwagę to co się do tej pory wydarzyło w mandze moja wizja zakończenia (oby odległa) wygląda tak. Naruto stoczy pojedynek z Madarą i Sasuke. Podczas jej trwania Naruto wykorzysta tajemniczy prezent który otrzymał od Itachiego i w jakiś sposób nawróci przyjaciela. Jednak sprawy dojdą za daleko. Aby móc ochronić Naruto przed śmiercią Sasuke poświęci się i sam zginie zabijając jednocześnie Madarę. Jego ostatnim życzeniem będzie aby Naruto wyjawił wszystkim prawdę o jego bracie i przenieść jego zwłoki na cmentarz w Wiosce. I tu nagle pojawi się Sakura najlepszy medyk i jakimś cudem uzdrowi ukochanego. Naruto oczywiście zostanie Hokage bez dwóch zdań. Kakashi będzie doradzał nowemu Hokage we wszystkich sprawach i jednocześnie przejmie urocze dzieło pisania zboczonych książek. Sasuke będzie dowódcą ANBU i odbuduje swój klan (może nawet Sakura mu w tym pomoże). Hinata przestanie być taką ofermą i nieśmiałą kobietą i zostanie żoną głównego bohatera. Shikimaru oczywiście będzie z Temari a jego uczniem zostanie syn Asumy i Kurenai. Potem mała retrospekcja. Konohamaru jako kapitan drużyny opiekuje się córką Naruto i Hinaty , synem Sasuke i Sakury oraz synem Shikimaru i Temari. Ulubionym hasłem grupy będzie stwierdzenie : Ale to jest kłopotliwe. A przy okazji będą lądować się we wszelkie możliwe kłopoty. I oczywiście Naruto ciągle będzie tak samo rozwalającym narwańcem jak teraz, który stanie się legendą za życia.
Hardy-Boy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hardy-Boy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.168
Posty: 12
Skąd: Niemcy
Jak dla mnie to Naruto będzie walczył z Tobim czyli Madarą Uchiha i wygra przez co zostanie 6 Hokage Danzo już nim nie będzie bo stracił zaufanie innych Kage. Sasuke pewnie zginie w walce z Naruto po czym Naruto będzie płakał i przepraszać za to że go nie uratował (czyli nie sprowadził do wioski). Potem może będzie egzamin na Chuunina i Konohamaru będzie zdawał a Naruto będzie go obserwować.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jeśli chodzi o Sakurę i Sasuke, to cholernie ich relacje strasznie mi przypominają Bulmę i Vegetę
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jeśli chodzi o Sakurę i Sasuke, to cholernie ich relacje strasznie mi przypominają Bulmę i Vegetę
Nie wiem, z ktorej strony, ale spoko - kazdy ma prawo do wlasnych opinii Bulme i Vegete uwielbiam, naprawde. Zgodze sie nawet, ze Sasuke mocno do Vegety podobny... Ale Sakurze do Bulmy to dalej niz mnie do Japonii.

Mimo wszystko mogliby byc razem - nie jestem fanka Sakury, ale jednak potrafie ich sobie wyobrazic jako pare, i to uzasadniona. Choc z drugiej strony mam wrazenie, ze w ostatnich rozdzialach Sakura chyba juz siegnela bruku jako kobieta. Chyba coraz bardziej jestem za opcja Naruto x Sasuke Ich relacja jest jakos bardziej zyciowa i glebsza...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Red13
Ziemianin
Ziemianin
Red13
Dni na forum: 5.000
Posty: 5
moim zdaniem naruto sie zakonczy ze -II- czyli naruto zostanie hokage i dalej nie wiem xD...)XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Domysły] Jak się skończy Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook