Forum Dragon Ball Nao

» Bristolska skala uformowania stolca

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Klik
Dwaj naukowcy z UK - Heaton i Lewis - opracowali skalę uformowania stolca. Rezultaty swoich badań opublikowali w Scandinavian Journal of Gastroenterology. Niestety nie mam dostępu do tego artykułu. Co sądzicie o tym naukowym przedsięwzięciu? Czy jest kamieniem milowym w badaniach nad pasażem jelitowym? Czy sami zaproponowalibyście inną skalę?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
Oczywiście, to cieszy, że naukowcy nie stoją w miejscu, lecz opracowują takie przedsięwzięcia jak uformowanie stolca. Jest to bardzo potrzebne ludziom, gdyż pewnie każdego interesuje jakiego stolca zostawia. Myślę, że powininen powstać kalendarz z imionami staolca. Przecież to część człowieka. Może ktoś jest do niego przywiązany. Popieram i życzę dalszych sukcesów w takich publikacjach.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Bristolska skala uformowania stolca
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook