Forum Dragon Ball Nao

» Siemka wszystkim

Adam_ssj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Adam_ssj2
Wiek: 31
Dni na forum: 5.020
Posty: 18
Skąd: Kalinowo
Cześć! Nazywam się Adam mam 18 lat. Znalazłem się na stronie po tym jak smoczekule.pl przestało istnieć, gdyż dragonball wciągnął mnie całkowicie. Nie maiłem z nim styczności kiedy to jeszcze leciał w TV. Widziałem może jeden odcinek gdy byłem u kupla z podstawówki (sam nie posiadałem satelity ). Zacząłem się nim interesować gdy byłem u kupla (już z gimnazjum) który miał masę rzeczy na kompie związanych z DB od gier po odcinki. Zainteresowałem się tym i w ten sposób jest to moją pasją do dziś . Pierwszymi jakie obejrzałem u siebie były kinówki. Wtedy już poczułem niepohamowane pragnienie obejrzenia wszystkiego co związane z tym anime. Oglądałem dość nie chronologicznie gdyż zacząłem od cell games saga aż do końca Z-ki (kumpel zgubił gdzieś resztę Zetki), następnie DB od początki do Baby Guli (tego też gdzięś zgubił) aż w końcu GT(przynajmniej tej części miał całość). Czułem niedosyt związany z niekompletnym obejrzeniem tego anime więc zacząłem ściągać na własną rękę zaczynając od dbz w remastered. Obecnie ściągam DB DVD-rip pl
a przedtem oglądałem jeszcze niektóre epizody dbz z oryginalnym dubbingiem (po obejrzeniu na początku kinówek z oryginalnym dubbingiem stwierdziłem że polska wersja jest do niczego np. Szatan serduszko zamiast Piccolo - nie będę komentował bo sami wiecie o co chodzi). W między czasie czytałem kilka tomów mangi. To tyle o tym jak poznałem DB . Teraz napiszę trochę o sobie, otóż mieszkam w Kalinowie (taka mała wiocha zabita dechami nieopodal Wyszkowa ). Chodzę do LO matematyczno - informatycznego. Mam dwóch starszych braci.
Interesuję się: sportem, sztukami walki, rysowaniem, grami komp. i anime oraz mangą .
I to by było na tyle
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Adam_ssj2 napisał(a):
Nie maiłem z nim styczności kiedy to jeszcze leciał w TV. Zacząłem się nim interesować gdy byłem u kupla
Ja oglądałem DB w TV gdy byłem mniej więcej w Twoim wieku i też za sprawą kumpla,więc coś mamy wspólnego.

Witam Cię na Nao i życzę dobrej zabawy.Zostań z nami jak najdłużej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Siemka wszystkim
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook