Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] High School of the Dead ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Obejrzałem pierwszy odc. i jestem w ciężkim szoku. Sieczka z mózgu maksymalna, ale wcale nie czuję się ostatecznie zrażony. Czekamy kolejny tydzień na kolejny epizod
Anime to opowiada o szkole zaatakowanej przez zombi. 3 uczniów ucieka przed masą swoich kolegów, którzy są zainfekowani przez inne, rządne krwi trupy. Posoka lata po ekranie od góry do dołu, zaś główny bohater roztrzaskuje czaszki szkolnym znajomym.
Warto wspomnieć, że postacie kobiece pod względem fizycznym są bardzo ładnie zrobione. Uwydatnione biusty i podwinięte spódnice to rzeczy, na które kamera stale patrzy.
Jestem pod wrażeniem wyobraźnie twórców. Jak można stworzyć coś tak ambitnego?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Oglądałem pierwszy odcinek i się nie spodziewałem że będzie mi się oglądało tak dobrze. Zachęcił mnie on żeby czekać na dalsze odcinki. Opening mi się też bardzo podobał. Przy okazji jasno daje do zrozumienia, że będziemy mieli niezłą sieczkę. Polecam !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajny horror może z tego być, jeśli utrzyma się poziom i tempo akcji z pierwszego odcinka. Mnie ten fanserwis, jak skaczące cycki, raczej przeszkadzał, a kamera pod spódnicę to już w ogóle masakra, trochę klimat psuje.
I krew trochę za bardzo tryska.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Chcę tylko zauważyć jedną rzecz. Owszem mogliście pomyśleć, że z moim angielskim jest coś nie tak, ale tytuł anime skopiowałem z Anime Calendara i patrząc po innych portalach wszędzie pisany jest razem"Highschool" więc prosiłbym o przywrócenie poprawnego tytułu.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Wiecie może kiedy będzie drugi odcinek tego anime ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byaku-Ray napisał(a):
Wiecie może kiedy będzie drugi odcinek tego anime ?
W poniedziałki są odcinki emitowane i drugi już jest w internecie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zawsze w horrorach z zombiszonami śmieszyła mnie głupota ludzi. Tu myślałem, że będzie trochę lepiej, ale moje nadzieje rozwiały się w połowie trzeciego odcinka. Fanserwis naprawdę *irytujący*.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Brawo dla twórców za wciśnięcie retrosów na pół odcinka już w czwartym.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Retro jest irytujące w każdym momencie, czy to odc. 4 czy 15. Czemu autor zakłada, że widz jest upośledzony, albo że ma Alzheimera i nie pamięta tego co oglądał? Rozumiem zabiegi takie jak retardacja, ale to udawało się Homerowi, zaś w anime jest w 99% niepotrzebne.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A tam powtórki, łącznie pewnie nawet nie trwały tyle co standardowe powtórzenie poprzednich odcinków w One Piece

Ogólnie fajny klimat ma, tylko bohaterowie za łatwo zombiaków się pozbywają.

Poza tym opening mi się podoba. Muzycznie, bo wizualnie to poziom serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Nie wiem czy z wiekiem człowiek więcej potrafi znieść, czy może gusta robią się jakieś mniej wysublimowane, ale w całej swej prostocie ta seria mi się podoba i z miłą chęcią czekam na kolejne epizody. Nutka erotyzmu, dobra grafika i fajni bohaterowie sprawiają, że oklepany temat jakim są zombie i totalna apokalipsa, można skonsumować z wielką przyjemnością.

Ps. Zakochałem się (patrz egzotyczna snajperka na początku 5 odcinka).

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Busujima lepsza, ale te ujęcie mnie zabiło negatywnie
Obraz
Panchira tu jest tak niepoważna, że łapię rofla, bo mnie nawet nie wkurza już
Podobała mi się kwestia głównego bohatera, że wystarczył jeden dzień, aby ludzie tak się zmienili. To było głębokie, mimo całej tandety, którą wytwarza to anime.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Obraz

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Każdy odcinek niesie ze sobą coś nowego, zaskakującego

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
10 odcinek najlepszy ze wszystkich, jak do tej pory.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
No i się skończyło. Ktoś mi wyjaśni, w jakim celu było EMP skierowane przeciw całemu światu?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czemu całemu światu? W ogóle jakiś sens miało atakowanie EMP czy tam atomówką czegokolwiek w takiej sytuacji?

Fajne anime, nigdy go nie zapomnę, a gdyby nie ten fanserwis, to mogłoby być nawet dobre.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Buuuuu zawiodłem się strasznie na zakończeniu.

Ostatnie minuty w porządku, fajne zakończenie .. otwarte ale ....

Nie czaję po co była ta cała akcja w tym domu/zamku. To były nudy na pudy. 11 odcinek to porażka na całego. Mam wrażenie że twórcy do 10 odcinka mieli pomysł ... a później jakby nagle na siłę chcieli zakończyć serial. I jeszcze te nieszczęsne EMP .. mogli chociaż wyjaśnić w jakim celu zostało to zrobione. A tak nie trzyma się nic kupy.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
EMP było kilka rakiet, ale tylko jedna dosięgła celu.
W każdym razie manga dalej trwa, ma w tej chwili 27 chapterów, może zrobią drugi sezon. Chętnie zobaczę więcej Saeko, jako że wpasowuje się w opis dziewczyn z anime, które mi się podobają
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Horror] High School of the Dead
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook