Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Świetny rozdział. Kishimoto trzyma nieodmiennie poziom od... dawna. Umiejętnie łączy akcję i supermoce z wątkami emocjonalnymi. Pojawienie się Kisame dodało jeszcze więcej radości

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Po dzisiejszej akcji ze zrobieniem z Kisame wielkiego gówna, którego pewnie zabije Gai co jest kosmosem i wykokszeniu kompletnie Naruto, straciłem resztki szacunku do autora. Im bliżej końca tym bardziej się gubi, strach pomyśleć co będzie później. Przypuszczam że yaoi w stylu SasukexNaruto, ale miejmy nadzieję że się mylę.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.760
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Lees ja Ci mogę powiedzieć, że jeszcze czeka nas Sasuke z Eternal Sharingan. Kto wie, może Sas będzie strzelał laserem z oka tak jak Cyklop z X-men.

Ogółem dno. Choć wątek, że Kisame będzie walczył z Gai był 100% pewny od ich pierwszej walki.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kisame samobójcą... Naruto zamienia się w jakąś komedię... Co nie zmienia faktu, że pułapka Kisame podobała mi się. Po za tym Yamato i reszta dała się w to złapać jak zwykli amatorzy...

I szczerze jestem ciekaw co planuje Tobi zrobić z Rinnenganem Nagato

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shiro napisał(a):
Kisame samobójcą... Naruto zamienia się w jakąś komedię... Co nie zmienia faktu, że pułapka Kisame podobała mi się. Po za tym Yamato i reszta dała się w to złapać jak zwykli amatorzy...

I szczerze jestem ciekaw co planuje Tobi zrobić z Rinnenganem Nagato
Czy ja wiem, czy komedie? Moim zdaniem Kisame zachował się jak na prawdziwego shinobi przystało. Nie tylko zachował informacje, ale przy okazji nie dopuścił by wróg mógł ruszyć w pościg. Co do chaptera, niesamowita okładka. Pułapka Kisame bardzo mi się podobała, podobnie jak pierwsze spotkanie z Itachi'm. Jestem ciekaw walki Konan z Madarą, choć z góry jest wiadome kto ją wygra. Co do planu Tobiego, myślę, że to ma związek z odczytaniem przepowiedni Uchiha. Z tego co pamiętam, to było coś wspomniane, że musi być 1 uzytkownik z Mangekyu Sharinganem oraz 1 z Rinnenganem. Pewnie o to chodzi Tobiemu. Ostatecznie może pragnąć zagarnąć Rinne dla ciała Nagato, przywołanego z Edo Tensei.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
512.
Co myślicie o 100 tysięcznej armii klonów? W sumie skojarzyło mi się z FMA, podobny motyw, nie wiem czemu, ale w ogóle nie pasuje mi coś takiego do tej mangi, w każdym razie pewnie marnie skończą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Będzie od myślników, bo boli mnie głowa.

Nie mam nic do Madary i nigdy nie miałam - bardzo fajnie skonstruowana postać wielkiego adwersarza ze złowrogim planem podboju. Natomiast jak patrzę na Kabuto, to jestem za aborcją - no ale jego dla odmiany nigdy nie znosiłam i uważam za największe ścierwo w tej bajce.

Z napięciem obserwuję przygotowania do wojny: zjednoczona armia shinobi z młodym pokoleniem w awangardzie, pełna współpraca pięciu krajów. Mam nadzieję, że zostanie to rozegrane ciekawiej niż walka z Painem.

Natomiast co mi najbardziej robi w tym rozdziale: Gaara jako głównodowodzący sił shinobi. Ożesz... fantastyczne.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zdecydowanie ostatnie chaptery mi się podobają. Dużo akcji się dzieje, nie za dużo zbędnego gadania. I bardzo mi się podoba dwójka Ginkaku i Kinkaku. Zastanawiam się jak Darui sobie z nimi poradzi

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No to może i ja się odezwę, na bieżąco jestem ciągle z Kisielem, czas więc skomentować jego wypociny. No, ostatnio sporo się wydarzyło w świecie Shinobi. Kabuto uległ znacznemu wzmocnieniu, razem z wujkiem Madarą. Gdyby nie ta zakazana technika 2-kage, raczej zbyt wiele nie daliby rady zdziałać. Tak teraz, dzięki temu mają jednych z najlepszych, legendarnych ninja w historii .
Żal mi trochę Sasoriego - w żałosny sposób odszedł po raz drugi ... Love jutsu nie tylko nasz Naruciak potrafił. Walka między Kakasiem a Haku i Zabuzą nawet dobra była - powtorka z rozrywki. Ożywiony Asuma - ciekawe, co z tego wyniknie, starcie z Shikamaru ? Wielce prawdopodobne, gdyż pan zdechlak nie jest pod pełną kontrolą umysłową Ka buta.
Co z Sasiem - pewnie myje oczka przed walkami. Naruto - mógłby już wyjść ;p
Kinkaku i Ginkaku - trochę przereklamowani - wychodzi na to, że to tylko ciut mocniejsi przestępcy, którzy posiadają ciekawe artefakty , ale jak przeżyli w Kyuubim te 2 tygodnie to choji chyba tylko wie.
A i w końcu jakieś nieradnomowe postacie lecą, ile można było czekać.

ps. co u Nagato * *'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dresu jak zwykle hartred stara się zdjąć ze wszystkich, nawet z demoniastego... ;p Ot ciekawe rozwiązanie, że Neji jest zły. Zapewne ta technika księżyca już działa, a jeżeli jeszcze nie działa, to jestem pewny, że Tobi musiał maczać w tym palce...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ludzie, jak ja kocham tę serię! Każdy rozdział wnosi coś nowego, coś ważnego - i w ogóle jest super. Itachi mówiący Naruto, by nie popełniał błędu i nie brał odpowiedzialności za wszystko tylko na siebie. Dlaczego Ichigo nikt nigdy czegoś takiego nie powiedział? To, co Kishimoto zrobił w rozdziale 552, jest totalnym zmiażdżeniem tych wszystkich shounenów, autorów shounenów i idei, którzy kreują swoich głównych bohaterów na herosów, którzy w pojedynkę mogą - muszą - uratować świat. Padam i wielbię!

Swoją drogą, Itachi wciąż mnie zachwyca. Wydawało się, że tę postać złożono do grobu i pożegnano 150 rozdziałów temu - ale nie. Potencjał wykorzystany maksymalnie. Geniusz, geniusz, geniusz. I nawet jeśli nie mam go nawet w swoim Top 10 bohaterów, to jest niezaprzeczalnie jedną z najbardziej fascynujących i najlepiej skonstruowanych postaci tej opowieści.

"Ludzie nie zaakceptowali go dlatego, że został Hokage. Został Hokage, ponieważ go zaakceptowali."

Jak dla mnie rewelacja.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Czyta ktoś w ogóle jeszcze Naruto?

Dawno mnie tak autor nie zaskoczył jak w dzisiejszych, 559 rozdziale. Kim w końcu jest Tobi? Ma ktoś jakieś propozycje, bo chyba opcja z Madarą odpada? Albo po prostu jestem za głupi. Chociaż kurde, z tym gościem to nigdy nic nie wiadomo.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Marimo napisał(a):
Czyta ktoś w ogóle jeszcze Naruto?
Yep!

Rozwalił mnie Madarą!? Szczerze, to nie mogę się doczekać kolejnego chaptera.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ja czytam, nieodmiennie od 2008. Jeśli jednak chodzi o teorie, to jestem na Kishimoto za głupia. Na psychologii się wyznaję, ale zgadywać kto i czemu - na to się nie ważę. Może Tobi to brat Madary? A może Madara jest w dwóch wersjach? Może umarł - i nie umarł? Część umarła została użyta dla Edo Tensei, a część żyjąca biega w masce? Myślę, że byłby do tego zdolny. Koniec końców, jak wszyscy twierdzą, Madara nie ma prawa już żyć - a skoro żyje, to oznacza, że pokonał śmierć, tak czy inaczej.

Kishimoto przerasta moje oczekiwania - ale to żadna nowość.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kurcze, naprawdę dawno mnie tak Naruto nie wciągnęło. Przeszukałem masę starych rozdziałów w nadziei, że znajdę jakiś haczyk w tożsamości Tobiego. W sumie istnieje pewne prawdopodobieństwo, że owy lider Akatsuki nie jest tak naprawdę legendarnym Uchiha. Kiedy spotkał się z Kabuto ten nazywał go dosyć ironicznie, do tego najpierw skleił zdanie: "Przedstawiasz się jako Madara ostatnimi czasy, nieprawdaż?". Tak więc teraz mnie męczy kim jest naprawdę. Umiejętności ma nieprawdopodobne, do tego wydaje się, że z Sharinganem się urodził. Jakoś kompletnie odpada mi opcja z przeszczepem. Więc brat albo syn Madary? W wspomnieniach Kisame i Itachiego kiedy ta dwójka spotykała się z tym bohaterem miał on włosy jak ten, który dzisiaj pojawił się w rozdziale. Do tego nie ma opcji, żeby brat Sasuke się w czymś mylił. Był genialny, co zresztą potwierdził niedawno. Nie mógł dać się oszukać Tobiemu. Zresztą zaprogramował swojego Mangekyou Sharingana, którego oddał bratu, że na widok oczu Madary aktywuje się Amaterasu. No i się aktywowało.

W tym rozdziale z najważniejszych postaci zabrakło tylko Sasuke. Większość bohaterów została przypomniana. Takie podsumowanie aktualnej sytuacji w bitwie. Tak jakby autor szykował coś wielkiego. Na pewno będzie ciekawie. Nie mogę się doczekać.

W ogóle co się dzieje z Juugo i Suigetsu? Dawno ich nie widziałem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jak ja nie lubię Kabuto, kurde no. Wy też? Gdyby nie on, czytałoby się rewelacyjne.

Motyw z Kyuubim, który się boi Madary, fajny - można się było nawet trochę spodziewać. Kyuubi wie, że dla Madary będzie liskiem na smyczy, więc nic dziwnego, że wybiera Naruto, co do którego pewnie ma jeszcze jakąś nadzieję na okiełznanie.

Odnośnie Madary jeszcze - coraz bardziej podoba mi się idea o rozszczepieniu osobowości To taki chwytliwy ostatnio temat... I za każdym razem (wciąż) daję się zaskoczyć xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
562 - bardzo fajny rozdział. Piątka Kage we wspólnym froncie przeciw Madarze, huh... Myślę, że będzie na co popatrzeć

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zabawne, że Hashirama był w stanie pokonać Madarę w pojedynkę, a teraz przeciwko niemu staje 5 kage. No, ale i Madara się wzmocnił, skoro ma rinnegana. Na pewno będzie interesująca walka. Coś czuję, że Oonoki wyzionie ducha.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mysle, ze jak Madara/Tobi zdejmie maske, to pod spodem bedzie mial Kakashiego xD

Bardzo fajny rozdzial, dynamiczny i niepozbawiony fabuly. Szalenie podoba mi sie duet Naruto-Killerbee - Kishimoto konsekwentnie realizuje zalozenie, ze Naruto nie jest bohaterem, ktory swiat ocali w pojedynke.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Trochę Kishimoto przesadził z tym rinnenganem i sharinganem we wszystkich martwych jinchuuriki.
Nie zmienia faktu, że chapter rzeczywiście był dość dynamiczny, w którym działo się dość dużo. Zastanawia mnie kiedy Kishimoto obudzi ze śpiączki Sasuke.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook