Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Szczeniaku, czy ty masz jakieś adhd albo jakiś inny zespół?
Pober napisał(a):
nie chce [ ort! ] mi sie uzywac poprawnej polszczyzny tzn ąę ó ł
Aż tyle to od ciebie nie wymagam.
Pober napisał(a):
na koniec kiedy goku zmienil sie w kida
Z krzesła spadłem, nie wiedziałem, że głupota ma aż taki zasięg.


Pober napisał(a):
głupiec to wlasnie ty bo pierdoły wypisujesz nieudzielaj sie jak niewtemacie jestes...znowu napsiales pierdoły nieodpowiadajac gdzie niby masz te podpoziomy...jakies dowody? procz tamtego full powera co jest nikomym dowodem?
Co to znaczy nikomy? Nie dość, że nawet spacji użyć nie potrafisz, to nie potrafisz też czytać postów poprzedników. Przytaczał dowodów nie będę, bo temat został już dawno wyczerpany, ale taki niespełniony pajac jak ty potrzebuje trochę czasu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 14.01.2008, 12:39
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Joe, tu już z lekka przesadzasz Gotenks powinien naszykować Ci osta za takie słowa, ale dobra.

Dai Kaiosama: Coś Ci się chyba zakres kompetencji pomylił. Nie Ty będziesz decydować o tym, kto dostanie ostrzeżenie.
Mam nadzieję, ze wyraziłem się dostatecznie jasno.


Powracając do tematu. Pober jakie masz dowody na too, że Kid Goku był aż taki słaby? Przecież jakby był aż taki słaby nie osiągnął by poziomu SSJ4. Cytuje słowa: "Tylko wojownik o wielkiej mocyi i czystym sercu" może osiągnąć takowy poziom, masz dowód na to, że jednak Kid Goku był mocny. To tyle.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
Cytuje słowa: "Tylko wojownik o wielkiej mocyi i czystym sercu"
Vegeta az taki czysty niebyl...a zdobyl ten poziom...powiesz ze zapomoca urzadzenia bulmy...w sumie jakby mial ogon by bylo to samo...jakby tak bylo jak mowisz to jego ssj4 by wyglodal jako maly goku nie jako duzy sila normalnego doroslego goku sie bierze do jego ssj4, a gold ozaru itd etc do kida...przeciez sam mowil ze niemoze juz byc tak silny i tak dlugo na ssj3 wytrzymac bo jest slabszy i mlodszy wiec fuzja ssj3 mniej trzyma i jest slabsza...ale o tym to mozna akurat pogadac czy kid goku na pewno [ ort! ] rowny goku...a co do ciebieJoe Weider to nie wiem zamiast mnie obrazac jak jakis ork co wiedza siega dna i nie umie normalnie odpisac jak ktos ma inne zdanie tylko go wyzywa mowisz ze ja jestem glupi a moze twoj ojciec bo cie zrobil? zamiast mnie obrazac to pokaz iz madry jestes i odpowiedz mi na pytanie gdzie ty masz te pod poziomy czemu kazdy pisze o tym kto silniejszy na ssj2 nie takie zadaje pytanie...a tak na marginesie czytaj miedzy wesami ..|.. i niepisz do mnie bo nie chce [ ort! ] mi sie gadac z tak glupim czlowiekiem jak ty...i nikomy to znaczy zaden...

Dai Kaiosama: Przegiąleś.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pober: 14.01.2008, 21:24
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Otóż może i powiedział sam Goku, że jest słabszy, ale tylko trochę. Nie wiem czemu piszesz, że żeby Vegeta osiągnął poziom SSJ4 musiałby zamienić się w malca, nie nie prawda podaj mi choć jeden argument dla Twojego stwierdzenia, Bulma tworząc fale o nazwie Bultz czy jakoś tak to się piszę chciała aby Bebi Vegeta zamienił się w SSJ4 okazuje się jednak, że to Vegeta jest słabszy od Kid Goku bo nawet z Bebim nie mógł się przemienić w SSJ4.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
Joe Weider to nie wiem zamiast mnie obrazac jak jakis ork co wiedza siega dna i nie umie normalnie odpisac jak ktos ma inne zdanie tylko go wyzywa mowisz ze ja jestem glupi a moze twoj ojciec bo cie zrobil?
Aczy ja coś mówiłem o twoim ojcu? Chyba nie, więc przestań się zachowywać jak niewyżyty gówniarz z bogatego domu. A dowodów przedstawiał nie będę, bo nic do ciebie nie trafia, a i przedstawione były przez Daia i Gotenksa, ewentualnie możesz przeczytać mangę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
Nie wiem czemu piszesz, że żeby Vegeta osiągnął poziom SSJ4 musiałby zamienić się w malca, nie nie prawda podaj mi choć jeden argument dla Twojego stwierdzenia, Bulma tworząc fale o nazwie Bultz czy jakoś tak to się piszę chciała aby Bebi Vegeta zamienił się w SSJ4 okazuje się jednak, że to Vegeta jest słabszy od Kid Goku bo nawet z Bebim nie mógł się przemienić w SSJ4.
Tu sie mylisz moj kolego raz zeby byc gold ozaru trzeba miec sjj zdobyte zamieniasz sie w gold ozaru i pozniej musisz tylko odzyskac rozum...tak tlumaczylo to bulma a ze Vegeta jako ksiaze niemial z tym problemu a goku mial bo byl lou class warrior wiec on po zamianie byl dzika malpa a Vegeta tylko przez chwile byl dziki widac to juz przy walce Goku vs Vegeta po raz 1...niemowie ze Vegeta ma byc maly...o to chodzi ze goku cofajac mu czas do mlodego cofneli lekko mocy...widac to np jaka roznica byla na gold ozaru a ssj4 bo gold ozaru to byl kid goku zamieniony w malpe a w ssj4 to juz goku prawdziwa moc tak jakby byl dorosly...bo inaczej to by byl maly goku ssj4 a nie dorosly...z bebi-vegeta nie dal rady sie zmienic w ssj4 tylko dlatego ze bebi vegeta zmienil nosiciela z vegety na malpe i zaczol ja kontrolowac nie Vegete...jak widac pozniej po zniszczeniu fala jego ogona bebi niewytrzymal rozmiarow bo musial swoje komorki takze zwiekszyc dlatego pozniej musial wyskoczyc z Vegety...

Widac lepiej juz niemozemy spokojnie Joe rozmawiac jak niedocieraja ale 1 argument na razie [ ort! ] uslyszalem z tym full power...niema wiecej czy cos zle przeczytalem?

dodano:
wlasnie dlatego ja twierdze ze niema poziomow mocy...niemusisz miec zadnych wymagan skilla nawet gohan moglby byc w kazdej chwili ssj4 albo bra...tu chodzi imo o kwestia jak to zrobic...to tak jak z nauka alb ocos wiesz albo nie wiesz [ ort! ]...Vegeta niewiedzial jak sie zmienic w ssj3 a nie niemial wystarczajaco duzo mocy...skad mial wiedziec ze to trzeba zgromadzic cala sile w miesniach itd to co mowil goku...tak samo z ssj wystarczy sie rozloscic to samo z ssj2 wpasc w furie...to samo z ssj3 to co mowil goku i z ssj4 zamienic sie w gold ozaru i odzyskac rozum...a i sry Joe za ojca niepowinienem masz racje to bylo ponizej psa...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Czytając ten temacik, dochodzę do wniosku, że Hitler to jednak by był zbawcą ludzkości...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
i tu się nie zgodzę z Poberem, to jest czas treningu i wola wojownika, a nie jak twierdzisz nauka, Goku nie miał wrodzonych poziomów SSJ, jedyne co powodowało jego tak wielką moc to, treningi a la Kaito lub Genialny Żółw nie tam żadna nauka. Jednakowąż sądząc po postach uważam, że siła Bebiego i falr Bultz były za słabe. Wróćmy teraz do wątku Golden Ooozaru. Golden Oozaru jest to jest to tak jakby nowy poziom dzięki, który Goku uzyskał za pomocą księżyca. SSJ4 jest jakoby po GO jest tak jakby opanowaniem mocy GO.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
tu się nie zgodzę z Poberem, to jest czas treningu i wola wojownika, a nie jak twierdzisz nauka, Goku nie miał wrodzonych poziomów SSJ, jedyne co powodowało jego tak wielką moc to, treningi a la Kaito lub Genialny Żółw nie tam żadna nauka.
Dobra wiec skoro tak to czemu Goten i Trunks tak syzbko mieli ssj? trening to nic innego jak nauka nowe techniki, proba zrobienia czegos nowego sposobu na zdobycie wyzszego poziomu...z go sie mylisz obejrzyj sobie filmy jeszcze raz i zobacz co powiedziala bulma ona jest...woogle all tam mowi o tym narrator tez pan tez...twoje wnioski sa bezpodstawne jesli o zowia chodzi i kaito to dzienki nim byl goku przewaznie silniejszy...i ogolnie on zawsze skillowal z kims a Vegeta sam...

dodano:
Wiesz a masz jakies dowody tego co twierdzisz? bo ja mam dowod filmy gt all...mozesz podac mi jakis przyklad? ze tak jak ja mowie nie jest?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Z tego co sobie przypominam, Vegeta i Goku, podczas swojego pojedynku walczyli na równi. Ale gdy uwzględnimy wspomagającą Vegete moc, bez trudu dojdziemy do wniosku, że to jednak Goku polegający jedynie na sobie, był od niego silniejszy.

Jaką moc mam na myśli?
Moc którą oferował mu Babidi. Otóż Vegeta wspominał podczas pojedynku, dlaczego poddał się Babidiemu. Powodem była moc, którą chciał uzyskać, i dzięki której zamierzał zwyciężyć Kakarotta.
Zresztą, mówi on również, że dostrzegł, iż Kakarotto był silniejszy niż on, i zrozumiał to podczas pojedynku Goku z Yakonem. Słowa te brzmiały mniej więcej tak "I wtedy zrozumiałem, że nie zdołam cię pokonać". Logicznie więc rzecz biorąc, Akira oszczędził nam trudu odpowiedzi na to pytanie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Old Shatterhand napisał(a):
Logicznie więc rzecz biorąc, Akira oszczędził nam trudu odpowiedzi na to pytanie.
Nie do końca. Rozprawiasz o tym, co było zanim Vegeta osiągnął stadium Majin, a przecież cała rozmowa tyczy się tego, jaką mocą dysponował właśnie w takowym stadium ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Dokładnie nie na temat mowisz my to all wiemy a wrociwszy do tematu drogi Tatsumaru powiem tak obejrzyj sobie 55 odcinek dbz gt tam masz cale wyjanienie praktycznie tego ze prawda jest to co mowie a mitem to co ty i reszta uskuteczniacie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pober: 14.01.2008, 21:17
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
Nie do końca. Rozprawiasz o tym, co było zanim Vegeta osiągnął stadium Majin, a przecież cała rozmowa tyczy się tego, jaką mocą dysponował właśnie w takowym stadium ...
Focusie, rozmawiamy przecież o siłach na poziomie SSJ2, chociaż zaczynając rozmowę trzeba by nam było najpierw wiedzieć, czy Vegeta doszedł do tego stadium. Ale pomijając to, Vegeta mając moc Majin nie walczył, tak sądzę, na poziomie tradycyjnie uważany za SSJ2, co też dyskwalifikuje go, znowu wg mnie, z rywalizacji na siłę tegoż stadium.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Old Shatterhand napisał(a):
że to jednak Goku polegający jedynie na sobie, był od niego silniejszy.
Także dlatego , że jako jedyny w jedynej postaci ( bez fuzji ) potrafił osiągną cwyższy poziom, Super Saiyanina 3.

Old Shatterhand napisał(a):
Zresztą, mówi on również, że dostrzegł, iż Kakarotto był silniejszy niż on, i zrozumiał to podczas pojedynku Goku z Yakonem.
Szkoda, że nie zauważyłw Goku jego drzemiącej siły jako SSJ 3... wtedy chyba mógłby spasować przed walką z Goku..

Old Shatterhand napisał(a):
czy Vegeta doszedł do tego stadium.

Osobiśćie twierdzę, że osiągnął owe stadium, które posiadł w walce z Cellem Gohan. Kiedy zdobył siłę od Babidiego, jego moc znacznie przekroczyła poziom SSJ 2, tak więc właśnie dlatego twierdzę, że moc Vegety przed dodaniem siły od babidiego mogła osiągnąć SSJ2.

Dziwi mnie, w jaki sposób Goku osiągnął taki poziom, a nawet wyższy od Vegety, przecież Vegeta myśląc logicznie trenował w znacnzie cięższych warunkach, a jednak nie dorównywał Goku... Chociaż może tuż po walce z Cellem odpuścił treningi, no , może prowadził lżejsze.

Old Shatterhand napisał(a):
Ale pomijając to, Vegeta mając moc Majin nie walczył, tak sądzę, na poziomie tradycyjnie uważany za SSJ2,
dostał tylko dodatkowo siłę od Babidiego, osiągając przy tym poziom , o którym się mówi, jako SSJ 2 ! Ta siła od Babidiego nie zmieniła poziomu Vegety, to był tylko dodatek do tej siły..

Co do rywalizacji, nadal twierdzę, że to Goku od samego początku był przewodnikiem w owej walce , nawet po tym uderzeniu przez Vegetę Goku, kiedy wyjmuje fasolki. Goku "przechowywał" w zanadrzu moc znacznie przekraczającą wyobrażeniom Vegety. Goku upokorzył Vegetę, walcząc na niższym poziomie, jakim jest Super Saiyanin 2. Więc chyba nie trzeba więcej dodawać faktów ...
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Fakt nie uzywajac ssj3 upokozyl go o czym wspomnial przy super bubu...maijn to nie poziom to nazwa ze jest pod panowaniem kogos...tak jak dabura i bubu etc...widac bylo ze obaj przeszli na ssj2 i byli rowni mniejwiecej pod koniec Vegeta tracil juz glowe bo niemogl go przekonac iz fat bubu jest slaby...ale to nie zmienia rzeczy ze poziomy zdobywaja tak jak ja mowie a nie ze dolecisz do gornej granicy sily i ci wskakuje poziom...wiec zakonczmy ten temat...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ishido napisał(a):
Osobiśćie twierdzę, że osiągnął owe stadium, które posiadł w walce z Cellem Gohan. Kiedy zdobył siłę od Babidiego, jego moc znacznie przekroczyła poziom SSJ 2, tak więc właśnie dlatego twierdzę, że moc Vegety przed dodaniem siły od babidiego mogła osiągnąć SSJ2.
Nawet jeżeli osiągnął, to jest to tylko potwierdzenie mojej racji.
Jeżeli logicznie rozumuje, idzie to mniej więcej w ten sposób: Vegeta, nie osiągnąwszy wcześniej SSJ2, korzysta z mocy Babidiego walcząc na czymś co nazwać możemy substytutem SSJ2- Majin.
Natomiast, jeżeli wcześniej zdobył ten poziom (SSJ2), przeraził się siły Goku i próbował zdobyć wzmacniacz dla swojej siły, co znaczy, że jednak był od niego słabszy.
Nie ważne, czy uznacie moją teorię za prawdziwą, nie mam nic więcej do dodania.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
On miał juz ten poziom zdobyty fakt był slabszy od goku i cella praktycznie rzecz biorac goku mial sile cella a vegeta byl troche slabszy ale mial juz ssj2 inaczej by nie skakal do dabury...maijn to nie poziom powtarzam to okreslenie tego ze byl slave...jakos niezaskoczylo go songa ssj2 spodziewal sie tego poziomu...wiedzial ze na ssj jest slabszy od neigo to i na ssj2 dlatego sie podddal czarowi babidiego...jesli jest tak jak mowisz to by niemogl miec ssj2 bo nie potrafil by sie przemienic i mial tylko ssj i zostal pokonany raz dwa...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Poberze, znowu uważasz, że Goku miał siłę Cella, w połowie DBZ już w Buu sadzę widzimy jednak, że miał on wikszą siłę niż Cell, a jeżeli Twoje słowa są skieorwane tylko argumentem podczas Cell Game mylisz się, Goku chciał w ten sposób uratować Ziemię, a że mu się to nie udało wyzwoliło to wielką złość w Gohanie. Powrócmy jednak to Kid Goku nie uważam, że on jest słabszy, wręcz przeciwnie jest śilniejszy od dużego Goku a argumentem jest poziom SSJ4.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Sry ze tak napisze ale przemian nie ogarniasz dla ciebie niema zwiazku miedzy gold ozaru ssj ssj2 i ssj4 bo dla ciebie to sa poziomy dla mnie jedno wynika z drugiego i bez drugiego niemoze zajsc...a co do Goku zle napsialem mialem jeszcze stare dane w notatniku z silami goku przewyzszal go sila...Vegeta tez Gogan jedynie byl od niego slabszy...tak samo wiesz iz sam Cell mial przeminay takie jak saiyan? chodzi mi o ussj ssj i sjj2? ale dla ciebie to tylko aury beda... tak jak logicznie rzecz biorac golden ozaru co to jest to sila normal goku x10 bo tyle ma w ozaru i x50 bo tyle daje ssj, ssj4 mozna przyjac ze to jest ssj2 x 10 i jak tak dobrze sie zastanowisz i popatrzysz troche na liczby zrozumiesz to i inne aspekty o ktoreym bohaterowie db mowia...tak mozna w przyblizeniu jakiejs skali obliczyc ich poziomy mocy...tak samo bubu myslisz jaka mial moc pewno dajsz jakas wartosc ale musisz iwedziec ze jego energia dodala okolo 50% jego mocy pełnej czyli juz mozesz mniejswiecej sile gohana okreslic jak gohana to i innych i takim logicznym tokiem dochodze do all postaci z energia ki i wiem ktory kiedy byl lepszy a ktory gorszy dlaczego tak nie inaczej...dlatego niewierze w cos takiego ze np kid byl silniejszy to juz nonsens...mogl byc rowny...w sumie mowil goku ze nie widzi roznicy...ale tego tez nie potwierdzisz...ale mozna tak zalozyc ;p pobaw sie kiedys w kalkulacje liczb to pomaga i ulatwia tok rozumowania...cos typu ze ssj = 50x normal a reszte dopasowywujesz juz w kwestiach logiki...wiesz ile juz ma ssj i wiesz ile ma tez ssj3 bo to jest 3x ssj2 a ssj2 musisz dopasowac tak samo wiesz ile to golden ozaru i wiesz ile to ssj4 wtedy all sie tak ladnie zlewa wystarczy pomyslec i policzyc troche...
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.022
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
moim zdaniem:
1Goku SSJ2(walka z kid buu filler)
2GokuSSJ2(GT raz sie tylko zamienil jako jedyny w gt ale nie walczyl w tym poziomie
3Vegeta(walka z kid buu)
4Goku walka z majin vegeta(goku mial lekka przewage jednak wrog zaatakowal go od tylu)
5Majin Vegeta
6Gohan SSJ2 cell saga
7Gohan na turnieju 25
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook