Forum Dragon Ball Nao

» Co myślicie o Golden Oozaru

Strony: 1, 2, 3  
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
hej!
wlasnie, co myslicie o Golden Oozaru??
Poziom osiagneli tylko SonGoku i Vegeta.
to trudna technika do opnaowania???
podoba wam sie ta "małpa" ?
czekam na propozycje
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, jakby to rzec, mi się osobiście podoba Golden Oozaru ze względu na potężne fale uderzeniowe , strzelanie jamą ustną no i złoty ogon!

A propos, słyszałem jakieś pogłoski o Silver Oozaru, że ma byc niby w DBAF (2025 rok ??), i ma byc to stadium przejściowe pomiędzy Golden Oozaru a SSJ5. No właśnie! W SSJ5 nie da się przemienić podobno bezpośrednio z SSJ4! Należy naładować na maksa Golden Oozaru aż osiwieje!!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Golden Oozaru?? Po prostu zwykły Oozaru o innej kolorystyce i większej mocy. Prawdopodobnie każdy Saiyanin, który jest dostatecznie potężny podczas otrzymania odpowiedniej dawki fal bruitsa przechodzi tą przemiane.

Calibra napisał(a):
A propos, słyszałem jakieś pogłoski o Silver Oozaru, że ma byc niby w DBAF (2025 rok ?Smile?), i ma byc to stadium przejściowe pomiędzy Golden Oozaru a SSJ5. No właśnie! W SSJ5 nie da się przemienić podobno bezpośrednio z SSJ4! Należy naładować na maksa Golden Oozaru aż osiwieje!!! Smile
Bez komentarza... Poza tym, mam inną rade, niech Saiyanin poczeka aż się zestarzeje to będziesz miał Silver Oozaru

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Songoku SSJ3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku SSJ3
Wiek: 34
Dni na forum: 6.691
Posty: 24
Skąd: Katowice
Goku by sie nie opamietal gdyby nie Pan..widac Vegeta stal sie nim w inny sposob wiec niemial problemu...z pewnoscia jest to trudne ale zalezy dla kogo
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja tam nie lubiłam ani zwykłej małpy, ani złotej. Takie to prymitywne i dzikie mi sie wydawało.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Golden Oozaru nie przypadło mi do gustu, zwykły oozaru był fajniejszy
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Oozaru jak Oozaru. Zwykła, agrsywana mała, która chce wszystko niszczyć. Najbardziej prymitywna ze wszystich form Sayianów, i oprócz zwiększenia mocy nie ma zalet.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Golden Oozaru to złota i silniejsza forma zwykłego Oozaru. Ani zwykły, ani Golden Oozaru nie spodobały mi się za bardzo.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Autorów serii GT po prostu znowu poniosła fantazja, i na siłe chcieli wymyślić coś innowacyjnego... z tego wszystkiego jedyne co im wyszło to SSJ4, który potem i tak się zeszmacił. Mogli sobie tą małpke odpuścić...z resztą mogli sobie odpuścić całą serięGT, bo jak to obejrzałem to nie wiedziałem czy śmiać się, płakać, czy może kogoś w du.. kopnąć.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
całkowicie zgadzam się z postem wyżej

o ile forma oozaru była moim zdaniem jednym z ciekawszych pomysłów w DB, o tyle z biegiem czasu stawała się ona w DBZ coraz mniej ważna, dlatego ta nagła próba zrobienia czegoś świetnego na dobrze znanym i już oklepanym aspekcie nie mogła wypalić.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Wole zwykłą Oozaru ona przynajmniej mniej niszczy a Golden Oozaru no cóż.. patent z wyciąganiem ogonka szczypcami był dobry Ale jak dla mnie to ona marnuje swoją potęge zamiast od razu zgnieść Baby Vegete to ona niszczyła budynki Ja na jej miejscu najprościej zmiótłbym go z powierzchni ziemi jedną falą uderzeniową!!!

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
D
patent z wyciąganiem ogonka szczypcami był dobry
A dla mnie to był własnie największy bezsens całego GT. Goku i Vegita przez całą serię Z ćwiczyli jak głupi, i jakoś nic to nei dawało. Oczywiście jakiś młynek do kawy(kto to ku***a wymyślił???) i ogrone szcyzpce(że co??!!) okazały się do tego idealnymi... Boshe..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
SzpanerPL napisał(a):
Oozaru jak Oozaru.
Poieram niczym sie nie roznil oprócz [ ort! ] tego ze byl złoty i miał wielką siłe, ale poza tym to nic noweg. Moim zdaniem to był niewypał.

________________
Niech moc będzie z Wami
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
A dla mnie to był własnie największy bezsens całego GT. Goku i Vegita przez całą serię Z ćwiczyli jak głupi, i jakoś nic to nei dawało. Oczywiście jakiś młynek do kawy(kto to ku***a wymyślił???) i ogrone szcyzpce(że co??!!) okazały się do tego idealnymi... Boshe..
No, tu muszę się zgodzić, z tym młynkiem i nożycami to absurd do kwadratu. Niemniej jednak mi się osobiście bardziej podobał Golden niż zwykły. Nie narzekajcie na to stadium, gdyby go nie bylo to SSJ4 wyglądałby inaczej, prawdopodobnie byłby podobny do tych artów poziomów sayan, które rzekomo mają się pojawić w AF.

Ja na jej miejscu najprościej zmiótłbym go z powierzchni ziemi jedną falą uderzeniową!!!
E tam, jakby Goku umiał się kontrolować w tym stadium to zrobiłby to na pewno [ ort! ].

Bomba di luce!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Co nei zmienai faktu że golden dla mnei to i tak badziew.

ie narzekajcie na to stadium, gdyby go nie bylo to SSJ4 wyglądałby inaczej, prawdopodobnie byłby podobny do tych artów poziomów sayan, które rzekomo mają się pojawić w AF.
A dla mnie własnie tak wygląda.. Ten futrzak do nie Goku..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
E tam, jakby Goku umiał się kontrolować w tym stadium to zrobiłby to na pewno [ ort! ].
Wiem że by to zrobił ale Goku nie był wtedy w stanie nad nią zapanować.
Poieram niczym sie nie roznil oprócz [ ort! ] tego ze byl złoty i miał wielką siłe, ale poza tym to nic noweg. Moim zdaniem to był niewypał.
No nie wiem jak dla mnie to on był inny nad Oozaru można było jako tako zapanować (zrobi to Vegeta) a nad Golden Oozaru już nie chociaż po części udało się to Bebi Vegecie.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Mi ta małpa sie bardzo podobała bo miała fajny kolor
Dlatego tylko goku i vegeta osiagneli bo zeby ja osiagnoć trzeba zmienic sie w SSJ4

Dragon Ball to super Manga
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Średnio lubiłam wszystkie małpy w DB... To prymitywny i w ogóle [ ort! ] bez sensu... Co chciano tym osiągnąć? To że Sayanie pochodzą od małpy?
Ewenement Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.153
Posty: 25
Hidden Lord napisał(a):
Oozaru jak Oozaru. Zwykła, agrsywana mała, która chce wszystko niszczyć. Najbardziej prymitywna ze wszystich form Sayianów, i oprócz zwiększenia mocy nie ma zalet.
Tyle że w złotym całkiem nieźle wyglądał. Wolę tą formę niż zwykłego Oozaru
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Według mnie to była tylko głupia, niewyżyta małpa, która "była" tylko po to żeby rozpierniczyć wszystko co spotkała na swej drodze.
Jedynie zaciekawia mnie Vegeta, który potrafi się "opanować" będąc w tym stanie. Może nałykał się środków uspakająjących , gdy się przemieniał ^^"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co myślicie o Golden Oozaru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook