Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Dragon Ball: Advanced Adventure

Strony:   1, 2
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.332
Posty: 60
Skąd: z Konina
cytat: "witam czy wie ktoś jak z trybu "story" lub "extra" wyjść do menu głównego gry? z góry dziękuję za odpwiedź "

Jeśli grasz na emulatorze to po prostu zresetuj go "Ctrl+R". Po przejściu każdego miejsca np. "Goku's House" powinno ci się zapisywać (pisze pewnie "SAVING DO NOT OFF THE POWER..." czy coś takiego). Jeśli wtedy zresetujesz przejdziesz do głównego menu, a gdy wybierzesz story czy extra zaczniesz w miejscu, w którym skończyłeś. Jest to jedyny sposób jaki ja znam. Niestety o GameBoy'u nic ci nie powiem, bo go nie mam. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to mów.
Co do samego tematu to bardzo lubię AA podobnie jak LoG II i III i SsW przeszłam wszystkie do końca z niewielkimi lukami, jak jakieś itemki czy inne bonusy. Gry warte polecenia.
Pozdrawiam

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez sylwioszek: 28.08.2010, 9:18
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, świetna giera, nie wiem ,czy pisałem, ale *. Gra warta polecenia dla fanów przygodówek i zapierdzielania do przodu , rozwalając po kolei przeciwników. Jak do tej pory lepszej zręcznościówki DB nie widziałem na emulatora. Poziom hard przy bossach miażdży xd. Kto przejdzie cala gre bez straty zycia na hardzie,tego ucaluję w odbyt.
daniek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.997
Posty: 3
Dzięki Teraz już wiem czego mi brakuje to moze przy okazji ktoś wie gdzie znajdę 6-gwiazdkową kulę?
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.332
Posty: 60
Skąd: z Konina
Niestety nie pamiętam gdzie może ona być, ale pewną podpowiedzią może być miejsce ukrycia jej w anime w DB. Nie mówię, że będzie tam na pewno. Na swoim zapisie już ją znalazłam więc zanim tam dojdę od początku trochę czasu minie.
daniek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.997
Posty: 3
Już znalazłem jest "w dole" w siedzibie Armii Czerwonej Wstęgi trzeba w jednym miejscu skoczyć w dół daleko i spaść na taką dobudówkę - tak dla poszukiwaczy
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.025
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
No gierka niczego sobie ;]
Skąd ściągnąć jeśli można wiedzieć ?

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.256
Posty: 37
Obraz

Jak dla mnie gra idealna. Miałam ją na telefonie, przeszłam chyba w całości. Aż się rodzice ze mnie śmiali, taka duża dziewczyna a w dragonballa gra na telefonie. Ale chyba nie spotkałam lepszej gry. Razem z Budokai Tenkaichi (chyba 2) zajmuje 1 miejsce. Uwielbiam. Szkoda, że mam już inny telefon <3
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.256
Posty: 19
Grałem w to, mega pozycja tam też była opcji chyba Agry drugą postacią? Kim on była, Krillinem?
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.256
Posty: 37
Król Wszechrzeczy napisał(a):
Grałem w to, mega pozycja tam też była opcji chyba Agry drugą postacią? Kim on była, Krillinem?
Był Krillin i był chyba też Roshi, ale co do tego nie jestem pewna. Roshi albo Yamucha, albo oboje

私は日本語がすきです
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Dragon Ball: Advanced Adventure
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook