Forum Dragon Ball Nao

» Jackass

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o tym programie ? Według mnie ten program jest tak debilny, że nikt na świecie, by nie zrobił tego co oni tam ! No, ale fajnie się z nich nieraz pośmiać Jeżeli niekt tego jeszcze nie oglądał to często leci na MTV Jest to najśmieszniejszy program na Ziemi !
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ci kolesie to banda debili, coś tak durnego mogli wymyślić tylko amerykanie... Nie będe się nawet szerzej wypowiadał bo po prostu [ ort! ] szkoda słów

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
taa, boze to jest takie dobijające, ale jedno z czego mialem polewke grubą to bylo jak zjezdzali na Toy Toy'u podbitym snowboardami z gory a ogolnie to chyba z ich głupoty sie smieje... tak jak na przykladdzie powyzej

END
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
eMate napisał(a):
Według mnie ten program jest tak debilny, że nikt na świecie, by nie zrobił tego co oni tam !
Jeśli cię to zdziwiło to obejrz sobie 'Dirty Sanchez' jest 10 razy bardziej masochistyczny od Jackass'a. Jachass to przy tym lajcik .
To co oni wyprawiają w tym programie to chyba cały świat nie widział. Ten program chyba też leci na MTV ale nie jestem pewny.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ogladałam to dosć dawno niektóre ich wyczyny były bez sensu. Ale wetkniecie sobie sztucznych ogni w tyłek w środku zimy to czysta debilność! Kompanie się w krwi żadna rewelacja Film taki sobie albo to jak precinali sobie skórę między palcami rąk i nóg a kamerzysta sie pożygał Nie no to jest niesmaczne. Taki sobie był ten program. ale taką debilnosc mogę wymyślec tylko Amerykanie to prawda.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No Jackass nawet fajne ale Bam Margera i tak wymiata i jego prgram Viva la Bam ;p Tam bardziej się śmieje(chociażby z Don Vita)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 03.08.2005, 13:07
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak panowie zgadzam sie,Jackass,Dirty Sanchez,Viva la Bam,Wildboyz to 4 najlepsze i najbardziej odlotowe programy dostepne w polskich sieciach kablowych

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Bam Margera i tak wymiata i jego prgram Viva la Bam
to jest the best. lubie tego gościa jak poraz pierwszy zobaczyłem go w
filmie "grind W" (chyba tak sie to pisze).

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jackass wymiatają!!!!
Strasznie ich lubię, a w szczegulności Steve-O i Knoxville'a.
Oni mnie po prostu rozwalają.....
PS. Aha i zapomniałem jeszcze o Wee-Man Karzełek z klasą, a jak na desce wymiata....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Tak panowie zgadzam sie,Jackass,Dirty Sanchez,Viva la Bam,Wildboyz to 4 najlepsze i najbardziej odlotowe programy dostepne w polskich sieciach kablowych
mnie to też się podoba, ale tylko te śmieszne skecze, a nie te niesmaczne.
Fajny np. był gdy szli w kostiumach przeci radioaktywnych i na ulicy upuścili tajemniczą butlę. Oczywiście zaczął się z niej ulatniać tajemniczy dym, i na to jeden zaczął przez telefon na głos klnąć, wzywać wsparcie, oraz prosić aby rozpoczeli kwarantanne miasta. oczywiście wszyscy na ulicy zaczeli uciekać i była nizła panika

Emate napisa:

no i raz skakalem z 2,5 metrowej skaly w lesie
ja na codzień skaczę z 2-3 piętra, czyli 4-5 metrów. Ćwicze sport zwany le parkour, i tam to nic nadzwyczajnego . Mam film jak facet robi salto do tyłu z 10 metrowego budynku i nic mu się nie dzieje..

ogladalem horror "Kaniball : holocaust", czy jakos tak i tam zabijali na zywo zwierzeta niezly widok normalnie, ale coz, kocham horrory
Oglładałem- Film jest serio brutal na maksa. Z teg oco wiem to zwierzęta tam podobno gineły na prawdę. Facet który to stworzył miał iśc za to do ciupy, ale mu nie udowodnili. Ogólnie jestem fanem horrorów, a zwłaszcza tych z zombiakami- mam praktycznie wszystkie jakie sa dostepne w necie

jedyny minus jackasów to fakt iż wszystko jest podstawiane. Tak na prawdę(podobnie jak zresztą w viva la bam itp itd) wsyzstko jest uzgadniane, i żadko który skecz jest spontaniczny(no jedynie prawdziwe są te na ulicy)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Cozi
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 4
Skąd: WrOcEk
Yamakasi to jest le parkoure jesli oglądałeś 13 dzielnice to zobaczysz w lepszym wydaniu parkoure.... Lepsze to niz Jackass tu nikt nie jest tak poryty...acha jesli ktoś chce sie przyłączyć, spróbować swych sił...to pisać na gg...
Cozi
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 4
Skąd: WrOcEk
Variu...chciałbym zobaczysz ja ty skaczesz z 2-3 piętra...i przeslij mi filmik jak koles skacze z 10 metrów...no musze to zobaczyć
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A więc swojego filmu nie mam jak to skaczę z 2,3 piętra, gdyż po prostu nei widziałem sensu aby to robić. Ćwicze dla siebie, i tak samo nie kręce filmów z trickami które robię.

Z chęcią jednak wyśle Ci film jak facet skacze z ok. 6-7 metrów robiąc back flippa, oraz jak skacze z 10 metrów na materace. Tego gdzie skakał z tej wysokości na glebe nie mam, gdyz po prostu straciłem go po formacie.
Podaj tylko gdzie moge je zamieścić.



Yamakasi to jest le parkoure jesli oglądałeś 13 dzielnice to zobaczysz w lepszym wydaniu parkoure.... Lepsze to niz Jackass tu nikt nie jest tak poryty...acha jesli ktoś chce sie przyłączyć, spróbować swych sił...to pisać na gg...
Ciekawi mnei ten post. z jednej strony zapraszasz do spróbowania swoich sił w Free runingu, a w drugi poście już podwazasz to co robię.
Dla mnie fajnym filmem był Jump Britain, a zwłaszcza akcja w hiper markecie, gdzie trackerzy poazali ciekawe tricki(bez akrobacji)
Cozi, niestety ja mam do wrocka bardzo daleko.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Cozi
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 4
Skąd: WrOcEk
Filmiki moze zamiescic na forum parkour-a * zaloguj się, aby zobaczyć link * masz tu link...Acha jesli ktoś jest z Wrocka i chce sie przyłączyć do treningu zapraszam...Zachęcam wszystkich nawed nie zbyt wtajemniczonych
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ta mmoge zamieścić linki, a ja posiada mto na twardym, więc podaj linki do jakiegoś serwera.

Btw. własnie wróciłem z treningu z poznania Jest gdzie biegać

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Cozi
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 4
Skąd: WrOcEk
Z 3 piętra przyznaje ci racje da sie skoczyc bez szwanku... myślałem ze to nie mozliwe sam niedawno widziałem jak kolega skoczył mnie wiecej z trzeciego piętra.... a wydawało mi sie to niemożliwe...Powiedz moze z jakiego mista jestes to z kolegami moze kiedyś przyjedziemy bo szukamy nowych miejsc...nie koniecznie we Wrocławiu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
hehe ja jestem z okolic poznania więc macie kawałek u mnei niestety jest totalne zadupie i nie ma gdzie skakać, więc zazwyczaj jeżdże doi poznania jedna prawdę mówiąc bardziej mnei interesuje XMA niż LP

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
brawo dla eMate czemu mnie tam nie było....... Viva la Bam i Jaskass jest ta głupie ze az Śmieszne. Tylko amerykańska kultura mogła takie cos wymyslic
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
BTW: z nazwy "Viva La Bam" można wywnioskować, że Bam Margera jest kobietą - "la" to żeński rodzajnik w językach romańskich. VlB i JackAss są jeszcze normalne, jeśli weżmiemy do porównania WildBoyz albo Dirty Sancheza...

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ci kolesie są po prostu stuknięci. Kiedyś mój brat miał to na kompie. Bym powymieniała kilka przykładów, ale może komuś się zrobić niedobrze.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Jackass
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook