Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
chodzi oczywiście o wiek możecie podawać po 3 osoby np.
Gotenks - wporzo opanowany, nie przeklina, stalowe nerwy itd daje (oczywiście teraz znając wiek) ok. 25 lat
Kamzo - ziom, wypas lubi dotrzymać swego - ok. 27 lat
eMate - 8 lat (chyba nie muszę uzasadnienia pisać
jeżeli kogoś uraziłem chodzi oczywiście o pierwsza 2 to sorki zapraszam do waszego wypowiadania się

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No Majin spox, wszystko gra choć nie spieszy mi się do tego wieku . Z głosem w ankiecie na razie [ ort! ] się wstrzymałem, poobserwuje sobie jeszcze wypowiedzi ludzi. A tak w ogóle [ ort! ] ciekawy pomysł ten temat. No to lecimy:

Majin_Vegeta - spox kumpel, mówi co myśli i są to zawsze trafne spostrzeżenia, nie da sobie w kasze dmuchać co bardzo cenie u ludzi - 25 - 28 lat, czyli taki co potrafi dobrze w gębe dać

Gotenks - spokojny duch, trzyma poziom jak na admina przystało aczkolwiek mógłby czasem więcej się wypowiadać, ostatnio wzioł się do roboty na forum i mam nadzieje ,że utrzyma porządek - coś koło 20 -22 lata

Łasiczka - jedyna prawdziwa fanka DB jaką szanuje (dziewczyn w tym "fachu" jest malutko). Ma u mnie wielkiego plusa za to ,że potafiła docenić kiążki ze świata Forgotten Realms. Studentka, która potrafi się wysłowić i nie boi się powiedzieć szczerze co myśli. Sądze, że prywatnie interesująca i atrakcyjna kobieta - 19 - 25 lat (czyli kwiat w pełni rozkwitu )

Scyller - moderator ,ale śmiesznie brzmi przy nim ten tytuł bo może "działać" tylko przy tematach dotyczących DB Victory. Gotenks powinien dać mu większe pole do popisu i mam nadzieje, że nie zawiódłby. Czasem napisze interesującego posta, a z drugiej strony zaskakuje też krótkim i bez większego sensu. Ogólnie spox i mógłby troche pogłębić swoją wiedze o DB - 14 - 16 lat

eMate - w 95% jego posty są krótkie i nierozwinięte. W 90% są bez sensu. Nabijacz postów i niezbyt rozgarnięty. Wydaje mi się ,że po prostu [ ort! ] trafił nie na swoją kategorie wiekową co wpływa na to ,że wypada marnie lub po prostu [ ort! ] śmiesznie na tle reszty. A jeżeli jest już zdecydowany postować to powinien użyć swoich maksymalnych możliowści intelektualnych dostępnych dziecku w jego wieku (czyli i tak wypadnie słabo) - 6 lat
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No nie powiem dobry pomysł miałeś Manjinku żeby taki temacik tu zamieścić No więc:

Gotenks - admin (jak wszyscy wiedzą) który moim zdanie troszeczke za żadko i za krótko się tu wypowiada, ale można mu to wybaczyć bo na pewno [ ort! ] ma wiele roboty przy nas;) - 19 lat i więcej.

Manjinek, którego trudno by było nie zauważyc - postać wielce barwna na tym forum i zapewne bez niego bylo by o wiele ciszej. Z charakteru przypomina mi Vegetę - czasem wredny, zarozumiały ale ogólnie da się lubić. Poza tym wygadany mówi co myśli, a to u ludzi lubię. Cenię go za wiedzę. Powiedzmy tak około 25 lat.

Kamzo - również barwna postać, która czasem lubi się czepiać, potrzebnie czy nie, nie mój interes. Poza tym dysponuje ogromną wiedzą a to (zważywaszy forum) bardzo się liczy. Poza tym dzięki niemu dowiedziałam się że w Podmroku internet mają;p Prywatnie myślę że fajny chłopak - około 22.

Megane - kochająca samochody (no przynajmniej jeden:)) dziewczyna, jedna z nielicznych tutaj. Jej wypowiedzi mi sie podobają - są sensowne i widać że wie o czym mówi - 18 lat.

Scyller - ten który mnie wiecznie wyprzedza... Czasem wypisuje tylko kilku wyrazowe posty, które mne denerwują, zaś innym razem pisze coś naprawdę sensownego - około 17 lat.

Sol omnibus lucet - słońce świeci dla wszystkich:)

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Łasiczka: 15.01.2005, 11:24
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Łasiczka - fajna babka , pewnie brunetka , dobre posty pisze, dosc aktywna na forum wiek 20 lat góra (sory moze cie urazilem , ale po twoim "charakterze" pisma widać taki młodziezowy akcent
-----zeby sie nie obrazlia----
megane- podobnie jak łasica , tylko ze mniej aktywna na forum , acz kolwiek tez barwna i tworząca forum razem z nami tez wiek ok. 20latek

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Majin vegeta - jedyne co mogę stwierdzić to to że jest zarozumiały
Kamazo - coś w stylu majina ale bez bulwersów
Gotenks - ziom nic dodać nic ująć
i wszyscy pozostali są spoko
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Wlasnie Majin pudlo Brąz to kolor moich wlosow
Majin_Vegeta => Koles ktory mowi co mysli i leje na konsekwencje. Jakies 22-23 lata
Łasiczka => Oprocz mnie chyba jedyna dziewczyna na forum . Podobaja mi sie jej punkt widzenia i przede wszystkim to ze mamy duzo ze soba wspolnego cos okolo 20-21
Reszte opisze jak blizej poznam na razie [ ort! ] nie moge tego zrobic bo na pewno bym sie pomylila.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A więc żeby było ciekawiej postanowiłem opisać kogoś jeszcze spośród forumowiczów. A więc przejdźmy dalej

Megane: no więc musze sam siebie poprawić bo Megane to druga fanka DB jaką szanuje więc są już dwie ,a nie jedna (Megane i Łasiczka). Ona równierz jest zawsze szczera. Ptrafi się odgryźć i mocno "trzymać się" swego. Wnosi dużo na to forum - ok. 21 lat

Zychu89: Kiedy się pojawił pisał dużo ,krótko , a nawet bardzo. Choć przynajmniej nie odchodził raczej od tematu. Potem przycichł, teraz przypomniał o sobie znowu dużą ilością krótkich postów. Mam nadzieje ,że weźmie to pod uwage i zacznie pisać rozwleklej gdy trzeba ,a gdy można coś skrócić lub pożartować to wtedy może krótko. - 13- 14 lat

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Myśle ze nadszedł czas uzupełnień i ciągu dalszego:

Megane - stanowczo moja bratnia dusza I tyle

eMate - jeden z najmłodszych na naszym forum, ale jak sie niedawno dowiedziałam bardzo ciekawa postać. Sportowiec zdaje sie pełną gębą, (przy okazji zyczę dalszych sukcesów. Po postach określam zę jakies 15 lat:)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kamzo - Spoko koleś, choć jak się wkurzy to zaczyna po każdym jeźdić, ale tak ogólnie jets okej. Ma sporą wiedzę o DB i wypowiada się dobrze, gdzieś tak 17 lat (po tych ostatnich bluzgach zmieniłem na 17)
Majin_Vegeta - W sumie też spoko koleś, tylko za abrdzo do każdego się rzuca, mógłby się troszeczkę uspokoić, a byłoby wszystko okej. koło 19 lat.
Łasiczka - Bardzo sympatyczna dziewczyna Lubi się pośmiać i ogólnie sporo się wypowiada na forum (przynajmniej z sensem). Jakieś 17 lat.
Megane - Także miła postać, a po postach wynika, że jest dość rozwinięa Około 20 lat
Zychu89 - No w sumie nawet spoko ziom, lubi się powygłupiać nieraz, ale ogólnie trzyma fason. Gdzieś 16 lat
Scyller - Trzyma poziom, nieraz coś palnie, lecz można z nim podyskutować. Około 16 lat.
Gotenks - Spoko ziomuś ! Tylko za dużo postós usuwa Ale po wypowiedziach widać gdzieś 17-latka
Robert_15 - Hehe, neiraz piepszy głupoty, ale ogólnie mozna wytrzymać. 14 lat
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
KAMZo-Jakis koleś nawet dobrze potrafi napisać ,ale nieraz potrafi urazić/-17lat

Zychu-ziom spoko koleś 16lat
Megane- SUUPEEERRRR osoba na tym forum barwna ciekawa i stanowcza -19lat
Majin- po rozmowie z nim na gg stwierdzam iż że go rozumiem on ma po prostu [ ort! ] gdzoeś to co onim sobie inni pomyślą i spoko to rozumiem -17lat
eMate- interesująca postać ! -18lat no może17
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Pomysł na temat po prostu genialny.

Gotenks – spokojny, opanowany, o żelaznych nerwach i równie żelaznej woli (i tak dziwne, że w takich warunkach jeszcze nie zardzewiał). Jak przystało zresztą na dobrego admina. Szkoda, że tak rzadko się wypowiada. Daję 19 lat.

Majin_Vegeta – ciekawa postać, jego agresja jest czasem denerwująca, mimo tego nie można mu zarzucić, że pisze słabe lub krótkie posty. Cenię go za... niewrażliwość na niesprzyjające otoczenie. Poza tym to spec w temacie. Daję 25 lat.

Kamzo – nie tak agresywny jak osławiony Majin, ale też potrafiący komuś dogadać. I to czasami dość ostro. Ale bardzo rzadko bez powodu. Za to go też cenię. Jak dla mnie 23 lata.

Łasiczka – baaardzo miłe dziewczę. Pisze czasami dobre posty, ale zazwyczaj wychodzą jej... lepsze. Tchnie od niej czymś w rodzaju spokoju a'la tolkienowska Galadriela, chociaż jak ją sobie wyobrażam, to bardziej pasuje Stokrotka z Dolin Sapkowskiego. To tak nawiasem, oceniam na 21 lat.

Megane – kolejne miłe dziewczę, też sympatycznie się wypowiada, i to dość podobnie, ale ze względu na brak tego charakterystycznego spokoju (ale nie brak spokoju w ogóle – co to, to nie) oceniam niżej – na 17 lat.

Scyller – jego posty są dość... różnorodne. Ale na pewno ciekawe (w jakiś 90% przypadków). Za całokształt daję mu 16 lat.

Zychu89 – jaki jest, każdy widzi. Jakoś jego postów idzie ciągle w górę, kto wie, może za kilka lat dogoni takiego np. Kamza. A tak serio to czuć od niego młodzieżowy, bardzo luźny styl, więc bez zastanowienia daję 15 lat.

eMate – podobnie jak u powyższego. Posty ciut za krótkie, ale nie mnie też to oceniać. Ważne, że można z nim pogadać. Daję 15 lat.

Robert__15 – chaotyczny neutralny, z którejkolwiek strony by na niego nie patrzeć. Niegdyś wszystkie posty pisał 'na odwal się', teraz pisze tak tylko część. Podejrzewam, że niedługo przekształci się w kogoś podobnego do dwóch powyższych. A więc 15 lat.

To chyba wszyscy, którzy wypowiadali się na tyle dużo, żeby można było ich bez większych trudności ocenić. Na koniec zaś mam do wszystkich zgromadzonych małą prośbę. Otóż chciałbym, abyście ocenili... mnie. Wiem, jestem egoistą, ale cóż mam począć, skoro tak mnie ciekawi Wasza opinia o mnie? Tym bardziej, że w temacie 'Wiek forumowiczów' się jeszcze nie wypowiadałem. Tylko proszę, piszcie (w miarę) serio.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak więc Xan idąc naprzeciw twoim wymaganiom zdecydowałem się dodać kolejną postać do mojej listy "ocenianych" . Także przejdźmy do sedna sprawy i zacznijmy w pełni profesjonalnie:
Xan - ostatnio "reaktywował" się na forum ponieważ długi czas milczał. Z wcześniejszych wypowiedzi moge powiedzieć, że był pewien okres gdy prowadził z Majinem małą wojne . Teraz sprawa jest już zapewne przebrzmiała. Pisze długie i interesujące posty za co ma u mnie już plusa bo cenię to bardzo. Szczery aż do bólu, nawet jeśli mówi o sprawach nie wpływających dobrze według niektórych na własny wizerunek (co jest według mnie kolejnym dużym plusem). Co moge więcej powiedzieć ?? Wydaje się spox kolesiem, zna się na fantasy, a takich ludzi lubię. Daje mu 20 lat.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No więc teraz moja kolej:

Xan - interesująca postać, posty pisze długie (+ nr 1), ciekawe, na temat (z reguły). Wnosi sporo do naszego szanownego forum. Jak już wyżej zauważono, szczery aż do bolu czasem (+ nr 2). Ogólnie myśle, że zrównoważony spokojny cvzłwoiek, nerwom się nie daje (+ nr 3), przynajmiej nie zbyt często. Widać, że interesuje się fantasy (+ nr 4).
Oceniam na 20 wiosen.

Stokrotka z Dolin Sapkowskiego <--- <lol>

Tak w ogóle to może ty byś się chwycił za Armagedon...?
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Xan'a najbardziej cechuje spokój ducha i długość wyrażanej opinii na dany temat. Jest pełen odwagi w tym co pisze i jak pisze. Przepełnia go wiedza o normalnym świecie ale także o fantasy z którym jest bardzo przywiązany. Dla mnie osoba z wiekiem ok. 21 lat.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
A więc niech opowieści ciąg dalszy powstanie:
Frasek - pisze z reguły krótko, ale na temat. O ile dobrze pamiętam na długi czas znikł z naszego forum, ale ostatnio pojawił się ponownie (i bardzo dobrze ), co własnie skłoniło mnie do szkrobania. Oceniam pi razy oko na 15 wiosen.
Aramoro - podobnież jak Frasek, był znikł i jest znowu. Czasem pisze nieco rozleglej czasem krótko, jednozdaniowo, ale całkiem wporządku. Nie szpanuje, ani nie spamuje. Oceniam tez na jakies 15 wiosen.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Frasek... Ostatnio faktycznie się 'reaktywował' na forum. I dobrze – jego wypowiedzi zawsze mają sens, wyczerpują temat nawet gdy są krótkie. Można z nim spokojnie pogadać, nie wpada w gniew z byle powodu. Nie jest złośliwy i nie łapie ludzi za słowo, więc nie trzeba się przy nim bez przerwy kontrolować, aby czegoś nie powiedzieć nie tak. Jako że bardzo mi przypomina moich szesnastoletnich znajomych, a także wydaje się odrobinę poważniejszy od piętnastolatków na tym forum, oceniam go na 16 lat.

Nie lubię oceniać kogoś szczerze, jeśli wiąże się to z ostrą krytyką, jednak czasem jest to konieczne i nie można się wtedy wahać. Tak jak w tym przypadku. A więc ocenianie czas zacząć.

Tara – dziewczyna bardzo (BARDZO) chaotyczna. Często zdarzało się jej pisać nie na temat, jeszcze częściej wyjątkowo krótko. Pisała post pod postem i dziwiła się, czemu później znikają. Czasem wydawało mi się, że jakaś jej wypowiedź jest po prostu niepotrzebna i napisana na siłę. Ostatnio na szczęście się poprawiła, ale do ideału wciąż jej wiele brakuje. Momentami wydaje się nie do końca dojrzała emocjonalnie. Oceniam na 10 lat...

PS Tara, jeśli ten tekst Cię zabolał i poczułaś się urażona, to przepraszam, ale taka jest moja opinia o Tobie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Tara - No coz jak Xan powiedzial, bardzo chaotyczna osoba. Nie cenilabym jej tak nisko co do wieku. Raczej na 14 - 15 lat. Bo niestety widac ze nie jest jeszcze wyrosnieta emocjonalnie. Ach ten okres dojrzewania . Na ogol spoko osoba.

Nie znam zbyt dobrze, ale mam nadzieje ze nie zmienie o niej tego ostatniego zdania pozniej.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Więc niech będzie - Tara nie znam cie w ogóle [ ort! ], mało mnie teraz na forum, ale:
1. Masz u mnie sporego minusa [podobnież jak u Xana jak widać... ] za wyskok na sesji.
2. Czatujesz nieco na forum, piszesz krótko i często chyba tylko po to żeby cokolwiek napiać. Ale luzik może to i dlatego ze jestes z tego co pisalas 2 raz na jakimkolwiek forum.
3. Mhmm na razie [ ort! ] tyle, oceniam na jakies 13 - 14 lat.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Hmm.. dawno chyba sie nie wypowiadałem.. nie pamietam nawet czy tutaj pisałem o Xanie.. ale ok.


Xan - jedyne slowo w sumie jakie moze go opisac to - !?, jak dla mnie za duzo pisze... o wiele za duzo, ogolnie jakis respekcik sie ma do niego.. ale przegina z wypracowaniami.. na wiek raczej 15 alt nie zasługuje, ogolnie ma u mnie - z !? sie na forum z religia której nie toleruje ogolnie, obojetnie czy katolik czy nie.

Tara -
Dni na forum: 10
Posty: 235

mowi samo za siebie, zachowanie typowe dla dziecka, byle jak najwiecej, co mozna zobaczyc po postach jakie napisała, zupenie nie na temat, nie mowie ze ja pisze na temat, ale nie na chama , nie robie czatów ani nic w tym stylu. Heh.. btw. predzej czy pozniej jej sie znudzi ... własciwie tak jak mi... wszystkie tematy przecheblowane na kartke papieru niemal ze.. jezeli chodzi o wiek... 14-15 lat bym jej dal

a jeszcze jest jednen'a juzerka 'niju'

Vegeta - własciwie po jej !? na GG, sciemnianiu z wiekiem itd dał bym jej nie 12 , a ... 10 lat, posty pisze jako takie, małe dziecko które szuka przyjaciol w necie.. powiem krótko, przejedzie sie .. az ja bedzie boleć

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Czas na reaktywacje ocen. Sadze ze w ciagu tej polowy roku zmienilo sie na tyle aby napisac cos wiecej o forumowiczach, albo tez kompletnie co innego.

Łasiczka - Co do niej musze napisac ze to moja pokrewna duszyczka. Czasem sie miedzy nami stwarzalo male spiecie, ale to bylo by raczej bez nich nie normalne. Ciersze sie ze ja poznalam. Zapowiada sie na kilkuletnia znajomosc Wiek: 22

Kamzo - Koles bardzo sympatyczny. Pomimo ze juz nie utrzymujemy ze soba jakiegokolwiek kontaktu, to nie zmienilam o nim zdania. Jego posty sa niekiedy przepelnione humorem, czasem jak Majin potrafi dogryzc, ale tez mieszcza sie w nich filozoficzne przemyslenia. Wiek: 22

Scyller - No coz on wlasciwie sie niewiele zmienil przez to pol roku. Czasem zaskakuje dojrzalymi wypowiedziami, albo krotkimi nawet kilkuwyrazowymi stwierdzeniami, nie potrzebnym wlasciwie nikomu. Ostatnio nawet sobie urzadzil maly flirt z Tara Wiek: 17

Xan - Jego wlasciwie jeszcze nie ocenialam, za co go bardzo przepraszam. Uwazam ze jak na swoj wiek jego posty sa nadzwyczaj dojrzale. Wazy kazde slowo, a wypowiedzi sa dlugie jak referaty . Cenie go za twarde trzymanie sie swoich pogladow i przekonan, a zwlaszcza religii. No i spodobal mi sie ten 'Nowy model Renault' Wiek: 22

eMate - On chyba przeszedl najwieksza metamorfoze z nas wszystkich. Jego posty juz nie wydaja sie dzielem malego dzieciaczka, ktorego trzeba oprowadzac za raczke. Znacznie sie poprawil, a posty sa juz na sporym poziomie. Wiek :15

Tare juz ocenialam wyzej, a reszte nie znam na tyle aby cokolwiek o nich napisac. Moze jeszcze tylko:

Vegeta - Dziewczyna troche zagubiona na tym forum. Jej posty przypominaja te z poczatku kariery eMate. Ale wierze, iz to sie poprawi. Mogla by byc jeszcze troche bardziej aktywna. Wiek: 13
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook