Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Goku czy Vegeta? ocena: 9,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Son Goku czy Vegeta?

Son Goku czy Vegeta?
Son Goku 57,66% 79 57,66%
Vegeta 42,34% 58 42,34%
Wszystkich głosów: 137
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Ja wolę Son Goku ponieważ ma poczucie humoru i jest silny. Jak dla mnie Vegeta mu nie dorównuje.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Mówienie, że Vegeta wyprzedzał Goku tylko w Android Sadze to głupota.
W Saiyan Sadze Vejita wyprzedzął Songa o mase energii.
We Frieza Saga byli w miare równi, ale to Goku osiągnął SSJ.
W Android Sadze lepszy był Vegeta
W Cell Sadze przeważał Goku.
W Fat Buu Saga lepszy był Vegeta, dopiero na SSJ3 lepszy był Goku.
W Buu Saga byli równi, ale jak zwykle. Goku miał SSJ3
W Baby Sadze Vegeta był o wiele silniejszy. Dopiero gdy Goku osiągnął SSJ4 zaczął być o wiele lepszy.
W Android 17 saga Vegeta był lepszy, ale SSJ4...
W Shenlong Saga byli równi.
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
ciężko tutaj wybrać bo to Son goku był głównym bohaterem i to on wygrywał i wyprzedzał wszystkich o krok , miał sympatyczny charakter i poznajemy go jako miłego chłopca a nie jak vegete faceta który pytał czy son goku jest mocny i postanowił się z nim bić a ziemię chyba potem sprzedać , zabił nappę swojego przyjaciela i niewinnych Nameczan tylko po to bo chciał stać się nieśmiertelnu i uwolnić się spod władzy tyrana , jest barbarzyńcą Son goku darował życie np biało wlosemu z armi sił specjalnych frezera a vegeta chciał go wykończyć , i jak son goku miał walczyć z kapitanem sił specjalnych to vegeta wolał uciec i go zostawić , ale Był sprytny udało mu się przemycić kule a gdy myślał że ma 7 to zrobił dzień dobroci nie zabił ani bulmy ani krilana i nawet zdarzyło mu się uratować son gohana i krilana ,,,
A Son goku nie był mściwy zły nie miał na sumieniu tyle istnień co tamten i nie pragnął zemsty , ani chwały Zdecydowanie potrafił zjednoczyć siły z wrogiem aby pokonać tyrana ,,miał wiele przyjaciół a vegeta ? może potem zaprzyjaźnił się z paczką drużyny z ale wcześniej trzymał z dwoma kolesiami co gdy okazali się słabi to wzgardził nimi.
Jednak poźniejsza jego postawa w cell saga i buu jest godna uwagi , staję się dobry i cała ta przemiana jaką przeszedł jest interesująca wraz z tym także ładnieje złość piękności szkodzi jak to się mówi
dlatego stawiałabym ich na równi bo obaj są najważniejszymi postaciami dragon balla .
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jasne że Vegeta . Przynajmniej miał charakterek i zawsze walczył o swoje. Vegeta rlz !!!

Anime na zawsze !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez FungaFuFu: 17.07.2009, 19:36
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Obu lubię równo, ale Goku jednak zrobił więcej dla świata, jest śmieszny, ma poczucie chumoru, luzak i zawsze wygrywa
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.348
Posty: 14
Skąd: Białystok
Z Songiem bardziej się zżyłem , alę kocham obydwu !
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
Wybór dla mnie prosty - oczywiście że Vegeta. I to nie w dyskusji "Kto silniejszy" - tu niestety Goku. Na początku strasznie go nie lubiłam. Z czasem (mianowicie gdzieś podczas sagii Buu) zaczęłam się głebiej nad nim zastanawiać, aż nie wiadomo kiedy(!) książę Saiyan zajął pierwsze miejsce na mojej liście ulubionych postaci.

Dlaczego właśnie on? Po pierwsze jest to jedna z postaci naprawdę wyjątkowych. Na początku czarny charakter, morderca bez skrupółów. Później okazuje się, że kryje się za tym coś jeszcze. Potem niby przechodzi na dobrą stronę, ale w ostatecznym rozrachunku nie jest w 100% pozytywnym charakterem.Vegeta jest dla mnie majstersztykiem i zdecydowanie największym dziełem Toriyamy w DB.

Dla osób, które uważają że DB to tylko bezsensowna bijatyka (owszem walki stanowią spory procent fabuły, ale dla tych co umieją czytać między wierszami albo uważnie oglądać czeka parę wątków zupełnie z nimi nie związanych) - wystarczy zobaczyć jak Vegeta się zmienia pod wpływem rodziny i przyjacioł aby na końcu odrzucić dumę i przyjąć do wiadomości że Goku jednak jest lepszy.

Co do Goku - naprawdę go lubię, ale ilu głównych bohaterów niezliczonych opowieści jest zawsze naj, nigdy nie popełnia błędów, ratuje świat, niektórzy nawet jedzą tyle co on (przypomina się pani Lina Inverse ze Slayersów) Właśnie. Dużo. A drugiego księcia Saiyan już chyba nigdzie nie spotkamy ;]

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Zdecydowanie Goku. Vegeta to dumny wojownik. Lubię obu. Ale Goku miał poczucie humoru i wyróżniał się wielką mocą. A Vegeta był słabszy od Gohana.

Z Goku można się najbardziej zżyć bo występuje we wszystkich odcinkach i od początku jest głównym bohaterem.

Ale żonę ma gorszą

Obraz
Obraz
Locke Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Locke
Wiek: 32
Dni na forum: 5.328
Posty: 21
Skąd: Jędrzejów
Moim typem jest Vegeta, dumny Sayian i idealny wojownik.
Według mnie powinien on prześcignąć Goku jeśli chodzi o Power Level... popatrzcie na te wszystkie mordercze treningi Księcia Sayian.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Stawiam na Goku, ponieważ Vegeta był zawsze zbyt pewny siebie, co często go gubiło.
lolo194
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.304
Ostrzeżenia: 2
Posty: 4
Wolę goku jest bardzo zabawny i silny.

a Vegeta zaozumiały i zapewny siebie i arogancki jest.

Jak w Saga Cell

Vegeta to tłumok
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie najlepszą postacią w Dragon Ball jest,był i będzie zawsze Vegeta a po nim dopiero Goku:P

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Misc
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.377
Posty: 2
Ja lubie obydwóch Goku ma Humor ale Vegetę w niektórych momentach też ponosi go humor Goku jest silny a Vegeta co słaby? też jest silny i najważniejsze to że Goku i Vegeta są przyjaciółmi ^^
paulina1089 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
paulina1089
Dni na forum: 5.260
Posty: 7
ja uwielbiam vegete:D songa lubie:) ale wole wvegete mial taki wredny charakter:D
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Niby wolę Goku, bo jest bardziej otwarty i przyjaźnie nastawiony do innych ale u Vegety kocham jego tajemniczość i to że nie pokazuje wszystkich uczuć
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.972
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
Zdecydowanie wybieram Son Goku . To mój ulubiony bohater, jak byłem mały nie wiem miałem chyba 6 lub 7 lat gdy oglądałem Dragon Balla , to jak widziałem Goku to mi się morda cieszyła na maxa , hehe nawet na mnie rodzina i koledzy Songo na mnie mówili,rysowałem go , zbierałem figurki itp... To był mój idol z dzieciństwa na tym się wychowałem . Son Goku The Best
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Mimo, że Son Goku zaskarbił sobie moją sympatię, mój wybór pada na mrocznego księcia Saiyan. Vegeta jest zdecydowanie moją ulubioną postacią w całym DBZ, nie jest wcale takim aniołkiem, jest w nim dużo skrajnych uczuć, takich jak gniew i nienawiść, ale też miłość. Jest też przede wszystkim dumny. Nie mógł się pogodzić z myślą, że ktoś taki, jak Kakarotto jest silniejszy od saiyańskiego księcia.W dodatku wieść o śmierci własnego syna orzyprawiła go o atak furii i mimo, że nie miał najmniejszych szans, zaatakował o wiele silniejszego od niego Seru.Wiedząc, ile zła uczynił, poświęca się dla ludzi, którym wyrządził tyle zła. A na sam koniec daje z siebie wszystko, wręcz prawie umiera po to, by raz na zawsze pokonać demonicznego Buu.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Jasne że Goku. Miał poczucie humoru, zawsze gotów się poświęcić, kochał swoją rodzinę i nie skrywał tego, ogólnie był dobry. No i uważam że był też przystojny Vegeta zawsze mnie wkurzał tym swoim zachowaniem i dlatego wole Goku.

True Saiyans fight alone
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.004
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Ciężka decyzja bo każdego z bohaterów DB lubię tak samo... a jak jeszcze między Vegetą a Goku to już wgl. mam dylemat. No ale cóż, wybrałbym jednak Goku. Raczej nic nowego o nim nie napiszę, no ale coś trzeba.
Jest zdyscyplinowanym człowiekiem, bardzo kocha swoją rodzinę, gotów się poświęcić dla każdego, był bardzo dumny i ambitny ale nie aż tak jak Vegeta.

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.944
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
Vegeta <3 Moim kobiecym okiem, to po prostu facet jak się patrzy. A Goku, to tylko miś przyjaciel. I wgl. to on jakiś głupi jest ; p

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Postać] Goku czy Vegeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook