Forum Dragon Ball Nao

» KKK

Strony: 1, 2  

Czy KKK powinien zostać zmieciony z ziemi

Czy KKK powinien zostać zmieciony z ziemi
Tak 70,97% 22 70,97%
Nie 19,35% 6 19,35%
Nie obchodzi mnie to 9,68% 3 9,68%
Wszystkich głosów: 31
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o bandzie zwanej Ku Klux Klanem?

Moim zdaniem to banda debili, która słucha jakiegoś skrajnego kretyna, któremu jakiś murzyn dokopał. Tą bande powinno się wystrzelać, albo do gardeł wlać HF, albo opalić ich tak aby wyglądali jak murzyni. I pytanie drugie.

Co waszym zdaniem by zrobili, gdyby do KKK przez przypadek wstąpił murzyn?

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Pamietam jeszcze kwestie KKK ze Spawna nawet Ogolnie mi to najbardziej zwisa, no, ale tak czy siak nie powinno byc takiego czegos
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Zabić gnojów. A co to oni lepsi czy co?? Powinno takich się przypalać na czarno.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jest to po prostu banda rasistów, których organizacja jest w sumie rzeczy legalna... Oczywiście dopóki nie popełnią przestępstwa... Ale te ich wiece itd. są jak najbardziej zgodne z prawem. A że nie współgrają z ludzką moralnością?? No cóż, na to nic nie poradzimy. Na świecie jest wiele zła, a osoby należące do KKK są jego częścią... Jeżeli nie można ich zwalczyć słowem czy prawem, to pozostaje nam na pocieszenie świadomość, że Wszyscy kiedyś odpowiedzą za swoje grzechy...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.690
Posty: 109
Skąd: Słupsk
KKK jest jednym z większych nieporozumień na świecie, ale sam rasizm powstał przecież wieeele wieków wcześniej...

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Rasizm nie powstał sam w sobie. Był już zakorzeniony w człowieku przed setkami tysięcy lat, kiedy np. spotkało się dwóch różnych pra ludzi, a jednemu z nich nie spodobały się włosy tego drugiego i dlatego uważał go za gorszego itp... Po prostu samo pojęcie "rasizm" zostało sprecyzowane nie tak dawno temu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Nie znosze ludzi którzy oceniają innych tylko po kolorze skóry, uwarzając za pod rase,gorszych czy też nie mających prawa do życia
Powinni zostac zmiecieni z powierzchni ziemi ale to sprawy nie załatwi bo niszcząc jedno zło robimy miejsce dla zaistnienia jescze większego zła taka kolej rzeczy jednak zawsze znajdą sie ludzie którzy znim będą walczyć i dlatego zło nigdy nie zwycieży hehehehe

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
SonGoku napisał(a):
Nie znosze ludzi którzy oceniają innych tylko po kolorze skóry, uwarzając za pod rase,gorszych czy też nie mających prawa do życia
To kiedy jedziemy ich zabić ????


Szanowny Kamzo napisał(a):
Rasizm nie powstał sam w sobie. Był już zakorzeniony w człowieku przed setkami tysięcy lat, kiedy np. spotkało się dwóch różnych pra ludzi, a jednemu z nich nie spodobały się włosy tego drugiego i dlatego uważał go za gorszego itp... Po prostu samo pojęcie "rasizm" zostało sprecyzowane nie tak dawno temu.

Pozdrawiam
Czy możesz powiedzieć, gdzie to pisze? Chciałbym o tym przeczytać. A jeżeli ty to wymyśliłeś, to naprawde możesz się pochwalić wyobtraźnią.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
SonGoku napisał:
Nie znosze ludzi którzy oceniają innych tylko po kolorze skóry, uwarzając za pod rase,gorszych czy też nie mających prawa do życia Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


To kiedy jedziemy ich zabić ????

Nie żeby mi się podobało to co oni robią, lecz samo stwierdzenie że chcesz ich zabić za to co oni uważają jest postawą nietoleranyjną. A nietelerancja to w pewnym sensie rasizm. Więc zwalczajmy to, jedak nie siłą, a spokojem i rozwagą.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dragon napisał(a):
Czy możesz powiedzieć, gdzie to pisze? Chciałbym o tym przeczytać. A jeżeli ty to wymyśliłeś, to naprawde możesz się pochwalić wyobtraźnią.
Wyobraźnie faktycznie mam chyba nienajgorszą A tak w ogóle, rasizm to zachowanie niemalże zwierzęce... Niechęć mająca swoje podłoże w psychice człowieka, wyeksponowana mocno przez spaczoną osobowść (często, ale nie zawsze). Dla mnie można to wziąć [ ort! ] na logike, przecież zachowania takie mogły mieć spokojnie miejsce równie dobrze dawno temu, lecz dziś są mocniej wyrażane bo i człowiek (i społeczeństwo itd. itp.) przecież się rozwinął...

Pozdrawiam

PS. A poza tym ta wypowiedź nie dotyczyła już KKK, a samego rasizmu

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Więc zwalczajmy to, jedak nie siłą, a spokojem i rozwagą.
Kiedy ktoś wyznaje takie zasady postępowania równocześnie można tak powiedzieć rezygnuje z działania żeby coś sie zmieniło w tym kierunku wiele takich przykładów było chociażby w historii naszej Ojczyzny.Spokojem i rozwagą to można ból głowy zwalczać.
Oczywiście nie popieram nierozważnego działania typu "HAJDA NA WROGA !"
lecz przemyślaną,rozważną WALKĘ (żeby ci * zaczeli sie bać iżeby strach powstrzymywał ich od rasistowskiego działania ) bo prawda jest taka że to trzeba tępić lub pogodzić się z tym że istnieje i patrzeć na to z boku.(np. kiedy twój najlepszy przyjaciel zostanie zabity za to tylko że ma inny kolor skóry lub nawet włosy za długie bo były i takie przypadki np. w sandomierzu)i co wtedy też zachowasz spokój [ ort! ] i rozwage.......... wątpie czy ktokolwiek by ją zachował

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.718
Posty: 105
poglądy, które wyznają ci ludzie, przyprawiają mnie o mdłości. żal mi ich, ale jeszcze bardziej tych osób, których swym postępowaniem mogą zranić.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wam chyba na glowa padlo . Nie widzicie tego ze macie do KkK takie samo todejscie jak oni do czarnuchow , a w dodatku jestescie duzo bardziej obludni od nich?? Czlonkowie KKK maja takie samo prawo do zycia jak wy , a to ze was * nie ma zadnego znaczenia , bo ich murzyni tez.Ja przynajmniej widze ze jestem nietolerancyjny , bo samo stwierdzenie oznacze nietolerowanie drugiej strony.
Zawsze jest ktos kto nie zgadza sie z ogolnie przyjetymi zasadami , a mimo to powinien miec prawo do zycia. Ja na przyklad nie trawie afroamerykanow za to ze nie potrafia wziac sie do roboty a ciagle nazekaja. I nie mowcie takich bzdur ze wychowuja sie w takich a nie innych warunkach , gdyz sami je tworza. Poza tym kultura hip hopowa tj ich kultura sprzyja dalszemu trwaniu takiego stanu rzeczy. Sa wśród [ ort! ] nich wyjatki tak jak nie kazdy czlonek KKK zabil czarnucha. Wy wybijajac wszystkich KKK zrobilibyscie wiec cos duzo gorszego od nich , wiec * pomyslcie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.479
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
KKK to grupa kompletnych idiotów, którzy urodzili się przez pomyłkę i którzy w dzieciństwie wypadali z kołyski...A mamusia zamiast karmić ich mleczkiem dawała im do żarcia kwasek chlorowy i denaturat..

KKK na GILOTYNĘ....

Udupić rasistów... Spałić żywcem.... Posadzić na krześle elektrycznym....Niech zginą....mordy klepane..

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ech....
Nawet nie chce mi się pisać .
KKK istnieje od kilku wieków i od kiedy istnieje, ludzie chcą go zniszczyć. Udało się im ?
No właśnie, co ja sądzę ? To co każdy normalny człowiek... Powywieszać .
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
A niech sobie będą moi bracia ;] .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Cyceron napisał(a):
A niech sobie będą moi bracia ;] .
Nie ma się czym chwalić -_-'

Każdy człowiek ma swoje wady i zalety. U KKK widzę wady, bo chcę je widzieć, ale można by [ ort! ] dostrzec tą drugą stronę medalu. Nie życzę im śmierci, bo są ludzie, którzy robią gorsze rzeczy np. gwałcą, a potem duszą 8- ltnie dziewczynki, jak to się zdarzyło za dniach u mnie w mieście. Brak litości dla takich.
Nie mówię, że organizacja spraw z KKK jest bez sensu, ale są naprawdę poważniejsze sprawy tz. wojna w Iraku i terroryzm panoszący się na ulicach.
Póki ludzie są źli, to rasizm i wywyższanie będzie istniało zawsze...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tak jak trwały rozłam religii tak i KKK będzie istniał po wieki. Każdy jest inny i każdy ma własne priorytety według, których żyje i twardo trzyma się ich.
Mimo, że KKK jest organizacją(bo tak to można nazwać) złą, tego nie da się wyplewić z człowieka. Nie będziemy chyba ich zabijać nie? o.O W końcu każdy ma prawo do życia. Sądzę jednak, że przeciwko rasizmowi i innemu anty nacjonalistycznemu zachowaniu powinno uruchomić się jakieś działania w postaci osadzania takowych w więzieniach bez wyroku sądowego itp.

Nie mniej jednak tacy ludzie są godni pożałowania i śmieszni. My ludzie 21-wieku powinniśmy wreszcie zrozumieć, że takowe zachowanie jest powrotem wstecz na łono poprzednich wieków, w których takowe zachowanie najbardziej nasilało się.

Nic na to poradzić nie możemy. Zachowań ludzkich nie da kontrolować się, tym bardziej zmienić.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
"Każdy ma prawo do życia". A jezeli ktoś to prawo złamie, znaczy ze pozbawi kogoś życia to powinien zostac skazany na najgorsza kare. Do póki ich przekonania manifestują poprzez wywieszanie jakis flag przed swoim domem, uczestniczenie w legalnych, organizowanych marsza i w inny legalny sposób to ok niech se są. Ale jak zaczynają kogoś krzywdzić to trzeba takich ukrucić jak najszybciej aby się bezkarni nie poczuli. Ja ogólnie jestem tolerancyjny ale nie lubie nietolerancyjnych ludzi:]

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Osobiście jestem przeciw takim grupom manifestującym przemoc...jednak na pewno [ ort! ] nie da się tego wyeliminować przy pomocy spokoju...niby agresja budzi agresję, ale łagodnością w tym wypadku się nie wygra.

I was buried alive...
I was born dead...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » KKK
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook