Forum Dragon Ball Nao

» Ulubieni muzycy

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak jak wskazuje nazwa tematu. Może pochwalmy się swoimi ulubionymi artystami muzycznymi. A kogo do tego grona zaliczamy? To chyba oczywiste. Zapraszam do dyskusji.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Rozumiem, że pod pojęciem muzycy kryje się każdy, od wokalisty po basistę czy tam flecistę kończąc? Jeśli tak to, na chwilę obecną:
Wokal - Steve Perry.
Gitara i bas - panowie z Pink Floyd, bo nie wiem, kto w danym utworze grał na jakim instrumencie.
Klawisze - Janne Viljami Warman.
Perksuja - Jukka Nevalainen.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


-Steve Harris - Basista Iron Maiden, jeden z najlepszych basistów na świecie, a także (według mnie) najlepszy twórca tekstów. Większość piosenek Iron Maiden wyszło z pod jego ręki.
-Bruce Dickinson - Wokalista Iron Maiden. Jego głos jest zdecydowanie moim ulubionym, bez problemu "wspina się na górki", a kiedy trzeba potrafi zaśpiewać niżej. Do tego ma poczucie humoru i lubi bawić się z publicznością.
-Ronnie James Dio - wokalista Black Sabbath, Dio, Heaven & Hell. Jego głos był świetny, nie ważne jaki utwór wykonywał to zawsze mi się podobało. Niestety zmarł.
-Adrian Smith - jeden z najlepszych wokalistów na świecie. Jego solówki są genialne.
-Tony Iommi - gitarzysta Black Sabbath i Heaven & Hell, zdecydowanie ma czym się pochwalić, jak dla mnie jeden z lepszych gitarzystów, do tego tworzy bardzo dobre teksty.
-Nicko McBrain - świetny perkusista, jest w Iron Maiden.

Dalej znaleźli by się:
-Janick Gers
-Dave Murray
-Dave Mustaine
-Paul Di'Anno
-Blaze Bayley
-Angus, Malcom Young
-Jack Black
-Kyle Gass
-Ozzy Osbourne

Dodatkowo:
-Terry Scot Taylor - twórca soundtracku do gry Neverhood, bardzo przypadł mi do gustu.
-Hans Zimmer - jak dla mnie robi najlepszy soundtrack do filmów.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jimmy Page - prawdopodobnie najlepszy gitarzysta jakiego znam. W Led Zeppelin stwarzał wspaniałe partie gitarowe, do tego znakomite solówki. Jest współtwórcą legendarnego zespołu, który jest jednym z moich ulubionych. W owej kapeli stworzył świetny duet z Plantem, przyćmił swą grą znakomitego basistę, co świetnie słuchać w utworze Kashmir. Kilka ciekawych projektów (m.in. współpraca z Coverdalem), które jednak nie zostały odpowiednio docenione. Nic dodać nic ująć.

Angus Young - kiedyś już wspominałem, że prawdopodobnie najbardziej niedoceniany gitarzysta na świecie. Co prawda, głównym twórca riffów w zespole jest jego brat, aczkolwiek Angus jako lider, i zarazem maskotka AC/DC zdystansował brata. Świetny image, żywiołowość, umiejętności. Do tego bardzo ciekawy charakter, gość potrafił żyć według wcześniej założonych zasad, nie dawał sobą pomiatać czy dać komuś możliwość wpłynięcia na własne zdanie. Jak trzeba było to i przypieprzył.

Dio - jestem wielkim fanem jego głosu. Najbardziej doceniam za osiągnięcia razem z Rainbow. Nagrał z tym zespołem znakomite albumy, gdzie jego umiejętności wokalne wychodziły na pierwszy plan. Całkiem niezła kariera solowa. Do tego współpracował z legendarnym Black Sabbath, co mówi samo za siebie.

Na razie tylko czołową trójkę, potem dopiszę więcej.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Serj Tankian - wokalista System Of A Down + kariera solo, jak dla mnie wielki autorytet, zarówno jako muzyk, jak i działacz społeczny. Wspaniała barwa głosu; podoba mi się zarówno solo jak i w zespole. Widać, że facet ma głowę na karku i nie pozuje na super gwiazdora, tylko komponuje kawał dobrej muzyki.
Joey Jordison - genialny perkusista Slipknot, choć i w Murderdolls na gitarze prezentuje się nieźle. Co tu dużo mówić, dzięki niemu w "nawalance" Slipknot jest ład i skład.
Dave Mustaine - z Megadeath, dla mnie jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, uwielbiam jego precyzyjne solówki i niedoskonały, ale ciekawy głos. Poza tym...cóż za osobowość, po wywaleniu z Metalliki stworzył masę genialnych kawałków i nie stracił na ostrości, niepowtarzalny styl.
Matt Heafy- śledzę jego karierę od dawna i widzę jak rozwija się wraz z Trivuim. Kawał mocnego głosu i genialna gitara, cenię za pracowitość i skromność. Zajdzie pewnie jeszcze wysoko.
Marek Piekarczyk - TSA, jeden z ciekawszych głosów na polskiej scenie muzycznej, jak dla mnie TSA bez niego to nie byłby ten sam zespół.
Jack White- człowiek orkiestra, chyba by nie ma takiego przedsięwzięcia, które by mu nie wypaliło, jest świetny zarówno jako wokalista jak i gitarzysta, a poza tym wie jak robi się naprawdę różnorodną i ciekawą muzykę.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ulubieni muzycy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook