Forum Dragon Ball Nao

» Inoran (solo)

Strony:   1, 2, 3, 4  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
A teledysk zobaczę pewnie jutro
Myślę, że przypadnie Ci do gustu

Laru napisał(a):
Dzięki za info Kamzo
Proszę bardzo ^^! Dzisiaj mam kolejne małe info. INORAN właśnie wystartował z własnym blogiem na ameblo.
http://ameblo.jp/inoranofficial/

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Chyba INORAN zaczął jakąś kampanię, która ma pomóc mu w opanowaniu internetu xD Po starcie oficjalnego bloga, przyszedł czas na oficjalny kanał YouTube. Na który warto zajrzeć
http://www.youtube.com/user/DINOPUBLISHERS

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
INORAN - Watercolor
data wydania: 10.03.2010
link: http://hotfile.com/dl/32238676/eeaccb3/KIZC-63.rar.html (link nie mój, więc nie gwarantuję, że będzie długo działał xD)

Obraz
01. Azure
02. Calling down
03. 時化
04. サヨナラ
05. Daylight
06. Baies
07. 蒼茫
08. see you
09. tender
10. I’ll be there

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Świetne wykonanie "Daylight" z najnowszego DVD INORANA (TOUR 2010 "WATERCOLOR")! Utwór bardzo spodobał mi się już gdy słuchałem jego wersji studyjnej z albumu, ale muszę przyznać, że na żywo wyszło chyba jeszcze lepiej ^^
Swoją drogą, niesamowite jest to jak INORAN podszkolił swoje zdolności wokalne od czasów gdy zaczynał karierę solową (czyli od 1997 roku).
http://www.youtube.com/watch?v=jbLIGa5R-3Q&f ... r_embedded

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dzisiaj INORAN, najmłodszy z Lunatyków, kończy 40 lat! Życzę mu jak najwięcej sił i zdrowia, a także jeszcze wiele lat kariery muzycznej ^^
Z tej okazji, wrzucam photobook "Monophonic" wydany na początku 2008 roku.
Zawiera 74 skany plus okładkę:

Monophonic
Obraz
link: http://www.megaupload.com/?d=EO35M8B0

Pozdrawiam

PS. Pamiętam jak wspominałem, że być może LUNA SEA powróci gdy wszyscy członkowie osiągną czterdziestkę

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czterdziestka INO-chana to dobra okazja, żeby w końcu przesłuchać "Watercolor" Kocham mój zapłon i tę mnogość wolnego czasu


Kamzo napisał(a):
Swoją drogą, niesamowite jest to jak INORAN podszkolił swoje zdolności wokalne od czasów gdy zaczynał karierę solową (czyli od 1997 roku).
Też jestem w szoku. Ania wysłała mi kiedyś płytkę z dwoma koncertami INORANa, jakimś starszym z czasów "Determine" i nowy "Butterfly Effect". Normalnie niebo a ziemia! I dobrze. Ma talent i skutecznie go wydobywa


Kamzo napisał(a):
Z tej okazji, wrzucam photobook "Monophonic" wydany na początku 2008 roku.
Zawiera 74 skany plus okładkę:

Mrrrr... z chęcią obejrzę.

Dziękuję Ci ślicznie Kamzo *3*

A INORANowi życzmy 1000 lat

[ Dodano: 29.09.2010, 21:35 (po 46 sekundach) ]
Hmmmm... plik chwilowo niedostępny. Mam nadzieję, że jednak dorwę ten photobook.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Hmmmm... plik chwilowo niedostępny. Mam nadzieję, że jednak dorwę ten photobook.
Odświeżać do skutku xD Zapewniam, że działa. Sam sprawdzałem ^^

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A korzystając z tego, że jest zainteresowanie. to oczywiście sto lat dla INO-chana i mam pytanie, czy "gravity", które scoverował na jakimś koncercie, nagrał gdzieś na kimś krążku, czy tylko wykonał podczas live? Pytam, bo Ina słucham tylko kilka kawałków i nie jestem za bardzo obeznany w dyskografii.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
A korzystając z tego, że jest zainteresowanie. to oczywiście sto lat dla INO-chana i mam pytanie, czy "gravity", które scoverował na jakimś koncercie, nagrał gdzieś na kimś krążku, czy tylko wykonał podczas live? Pytam, bo Ina słucham tylko kilka kawałków i nie jestem za bardzo obeznany w dyskografii.
Niestety, "gravity" wykonywał tylko podczas koncertów. Jedyny zapis tego utworu w wykonaniu Ino jest na video "THE LAST NIGHT".

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Inoran ogłosił wydanie nowego solowego mini albumu w 2011 roku. Płyta zatytułowana będzie "Teardrop" i ukaże się 16 marca. Krążek wyjdzie w dwóch wersjach; regularnej i limitowanej zaopatrzonej w DVD i photobook.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Piękne info na sam początek tygodnia

Szczerze mówiąc bałam się, że ze względu na reaktywację Luna Sea, INORAN zaprzestanie solowej działalności. Dobrze jest wiedzieć, że tak nie zrobił.

Tylko mógłby włosy ściąć. Trochę staro wygląda xD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
bałam się, że ze względu na reaktywację Luna Sea, INORAN zaprzestanie solowej działalności.
Nie tylko Inoran.Również J i Ryuichi zapowiedzieli nowe wydawnictwa na przysły rok.Fajnie,że chłopaki godzą granie w zespole z działalnością solową.

Laru napisał(a):
Tylko mógłby włosy ściąć. Trochę staro wygląda
Mnie bardziej irytuje jego kapelusz,który nie bardzo do niego pasuje.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mrauuu!! Jak dobrze. Ino-chan czyta mi w myślach

Boże. Jeśli nikt w tej chwili nie nakarmi SUGIZO, to chyba wyślę mu paczkę żywnościową

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Boże. Jeśli nikt w tej chwili nie nakarmi SUGIZO, to chyba wyślę mu paczkę żywnościową
Przyznaję, Sugi ostatnio trochę schudł, co wcale mnie nie dziwi. Ten człowiek całkowicie poświęcił się muzyce i wielu projektom. Robi to co kocha i jak sam wiele razy wspomniał, udzielanie się na kilku "frontach" jest dla niego czymś naturalnym xD W jednym z wywiadów z tego roku, zapytano o to jak znajduje na to wszystko czas, Sugi odpowiedział, że po prostu nie śpi w nocy xD
Sam się czasem martwię o jego zdrowie, ale gdy widzę i słyszę entuzjazm w jego wypowiedziach, oraz dostrzegam, że na koncertach jest żywiołowy jak zawsze, natychmiast się uspokajam

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wydanie nowego mini-albumu Inorana trochę się przesunie w czasie. Obecnie oficjalna data to 30.03.2010. Jest już za to dostępna tracklista.

01. No Name
02. SuperTramp
03. Your Light Is Blinding
04. glow
05. Parallel Reality
06. The Hill
07. Nasty

Do tego podczas wczorajsze audycji radiowego programu Inorana (ototabi), mogliśmy usłyszeć spory fragment utworu "Parallel Reality".
http://www.youtube.com/watch?v=YvjQ42mBAR0&f ... detailpage

Pozdrawiam

PS. Wersja limitowana z DVD, będzie zawierać klip do "SuperTramp". Dziwny tytuł tak w ogóle xD

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Jej, Kamiiiilu, dzięki za aktualizacje, masakra nie mam totalnie czasu nawet na śledzenie muzycznych rzeczy...

Co nie zmienia faktu, że - yatta! czekam na 30stego

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No i znowu mam problem z zidentyfikowaniem języka, w jakim śpiewa Ino-chan

Widzę, że piękne dziewczęta ma na basie i bębnach

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
No i znowu mam problem z zidentyfikowaniem języka, w jakim śpiewa Ino-chan
Na pewno jest tam angielski ^^

Koncert Inorana zaplanowany na 13 marca nie odbędzie się (nie wiadomo jeszcze na kiedy został przeniesiony). Miał mieć miejsce w Sendai darwin, ale jak wiadomo, miasto poważnie ucierpiało w związku z falą Tsunami.
Nie wiem co będzie z resztą marcowych koncertów w ramach 2011 Live Tour 「Teardrop」. Jak widać na poniższym video, jeszcze kilka dni temu przygotowania szły pełną parą.
http://www.youtube.com/watch?v=C9FQNB1aHU0&feature=relmfu

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Inoran (solo)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook