Forum Dragon Ball Nao

» Jakiej muzyki słuchasz

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No to ja sie wybije w tym towarzystwie bo przede wszystkim lubie muzyke klubowa. Jedyne z wymienionych powyzej kapel to Linkin Park ktora lubie.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja sie nie włucze po klubach, dyskotekach itd. a ludzie ten typ muzy, club, trance, i ogolnie technoooo

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
ty się może nie włóczysz ale mogą ciebie włóczyć...
Ja to właściewie wszystkiego słucham (z wyjątkami oczywiście). Włączam sobie radio i leci to co leci. Chociaż niektóre stacje strasznie często powtarzają kawałki.
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Hmm... trudno powiedzieć. Ja tam lubie wszystkiego po trochu. Troche rock'a, Hip-Hopu, Dance'u, Clubowych mixów, house'u, R&B...
Ale bezkonturencyjnie wygrywa z nimi:

Obraz

Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wybaczcie słowa biednego profana, ale ja z wyżej wymienionych lubię tylko i wyłącznie rock. Do tego z reguły dość stary. Oprócz tego kocham klasykę (nade wszystko Bach, ale moim ulubionym utworem jest 'Bolero' Ravela) wraz z operami ('Carmen'!) oraz muzykę filmową (w tym dragonballową ) i musicalową (głównie wspaniały, rockowy 'Hair', ale 'Skrzypek na dachu' też jest nie do pogardzenia (lubię żydów)), jak również poezję śpiewaną (Umer, Demarczyk, Turnau, Grechuta). Co do metalu, to go toleruję (czyli jeżeli nie jest za głośny, to może huczeć w pomieszczeniu, w którym przebywam ). Innej muzyki zazwyczaj nie trawię (podobnie jak przyciężkiego metalu, czyli np. ołowiu ). A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że moja mama lubi hip-hop, a ojciec – dance .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja głównie słucham metalu rock i gotyku ale czasem miała odmiana jak techno nie zaszkodzi. Jeśi chodzi o zespoły ja równiez ubustwiam Linkin park. niestety ta nowa płyta nagrana z Jay-Z nie podoba mi się kompletnie.Może dlatego, że nie lubię rapu. A hip - hop wprost nie cierpię!

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
JA kocham METAL lub thrash metal a zespoły to Slipknot, Drowning Pool, Godsmack, Ill-nino, Dry kill logic i wiele wiele innych. A muza najlepsza była w Cooler's revenge!! BOSKA!! tylko nie wiem jakich zespołów wiem ze pare utworów było deftones i drowning pool a rezszty nie wiem:( a moze ktos z WAS WIE??

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja słucham Metalu, Rocka i róznych odmian tego typu muzyki, chociaż nie pogardze czym innym, jeśli wpada do ucha to z chęcią wysłucham.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najlepszy jest Paweł Kukiz. Jak ktoś nie przyzna mi racji to...

To się z nim zgodze xD

Ordynarne teksty, słabe piosenki, to raczej kabaret anieżeli muzyka. Niemniej Paweł ma bardzo mocny głos co dało się zobaczyć podczas jego wizyty w Szansie na Sukces.

Co do samych piosenek to dość ciekawe są moze 2,3 - reszta to "kicha".


Mogę więc wymienić coponiektórych wykonawców
Linkin Park, Green Day, Drowning pool, Fear Factory, 3 Doors Down, Korn, Slipknot, Off Spring, 50 cent, Eminem, Iron Maiden, Metallica, Papa Roach, Nirvana, Jeden Osiem L, Black Sabath, Godsmack, Taproot.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 08.08.2006, 17:40
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja lubie Rocka uwielbiam a zespoły które lubie to The Offspring i Rhapsody
A muzyki która nie lubie to techno i hip- hop wprost nienawidze
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja slucham wszystkiego: od Metalu przez pop, rock az do klasyki ( )
Niue mam ulubionych zespołów itp. po prostu jak cos mi wpadnei w ucho (muzyka) to wtedy sciagam i slucham sobie:P

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja słucham też metal, hard rock takie zespoły jak metalica i offspring. Też Linkin Park.
dodam jeszcze Crystal method,Blindside,Eastside boyz(szczególnie [ ort! ] "Get low"
z NFSU1),może jeszcze troch innych odmian "Ciężkej" muzy.Pozdrowionka.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Powiem jedno HIP-HOP to syf A codo tematu, słucham Techniawy, popu, radia RMFFM no i oczywiście muzy z Dragon Ball, która jest thebest

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Głównie słucham gothic metal. i tzw metal bitewny Np. zespół falkenbah
no i techno
A najlepszy zespoły dla mnie to: hammerfall,manowar,rhapsody

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
ja jestem fanem muzyki i staram się słuchać wszystkiego (z wyjątkiem disco-polo i techno). Oceniam bardziej wysiłek artysty a nie treść (gdy widzę takiego 50 centa, to mi się płakać chce). Ale i tak najbardziej lubie rocka, i ewentualnie regge...
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
chyba sie będę tutaj wyłamywać...

czego ja slucham?
punk-rock i street punk[zwany potocznie Oi!] przede wszystkim. zespoly?

ANALOGS [sens mojego istnienia, moja milosc, najcudowniejszy zespol jaki istnieje:>]
akurat, anana kofana, anarchol, antiflag, azotox, blade loki, brudne dzieci sida, bulbulators, cela nr 3, ciemna strona pomidora, de łindows, dee facto, defekt muzgó, dezerter, farben lehre, femina, flatcaps, fzhut, the gits, horrorshow, hurt, indios bravos, the junkers, koniec swiata, kontenstacja, ksu, kult, leniwiec, lewy glan sida, los trabantos, masturbacja, moskwa, nagly atak spawacza, pds, podworkowi chuligani, post regiment, pussydriver, ramzes & the hooligans, sedes, skankan, smar sw, swinka halinka, upside down, ustęp babciu miejsca, weisse ubermenshen, tzn xenna, zbeer

wsrod tych zespolow znajdzie sie tez cos ze ska, alternatywnego rocka, reggae i gatunki mieszane, ale taka klasyfikacja nie jest najwazniejsza.

oczywiscie jest to lista tylko tych polskich zespolow, z zagranicznych tez troche slucham, ale o wiele mniej.

najwazniejsze w muzyce jest dla mnie przeslanie... ktorego niestety nie widze w hip hopie, czy tym bardziej technie. nie dostrzegam go takze w metelu i rocku. sama kiedys sluchalam takiej muzyki, byl czas, ze siedzialam nawet w gotyku, ale teraz odnajduje sie tylko i wylacznie w wyzej wymienionej muzyce.

a to, co najbardziej kocham, to koncerty... mam te szczescie, ze mieszkam w warszawie i srednio co dwa tygodnie chodze na koncerty. ah, pogo, strumienie napojow wysoko-procentowych, faceci bez koszulek i cięte gadki z policją....: D to trzeba po prostu przezyc: P

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
a ja ostatnio zacząłem słuchać Offspring, Limp Bizkit oraz Guano Apes...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Nieznosze Hip-Hopu a lubie rocka, metal i troche house

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.710
Posty: 7
Skąd: Krk
Hmmm - zależy od nastoju, bo w sumie słucham wszystkiego oprócz techno... np. teraz HIM, Linkin' Park, muzykę z anime (ale bardziej te rockowe utwory), Adema, Green Day... hmmm... niom i rózne pojedyncze utwory^^ /hh polski słuchałam, ale to dość dawno - teraz czasami mi się zdarzy coś z hh polskiego włączyć/
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Tak po rocznym zastanowieniu, moge rzec ze oprocz Trance i Techno ubostwiam celtyska, szkocka i klasyczna muzyke. Hm dziwne zestawienie ale ktoz nie powiedzial ze jestem dziwna...?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Jakiej muzyki słuchasz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook