Forum Dragon Ball Nao

» Czy dziewczyny lubią Dragon Balla? ocena: 9,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To się odnosi do dziewczyn lubiących Dragon Balla?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Coz, moze i nie na temat, ale mimo wszystko bardzo glebokie i szczere przemyslenia i odczucia. W sumie miewam podobne - z ta roznica, ze zdecydowanie czesciej na temat facetow...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Galaxy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Galaxy
Wiek: 33
Dni na forum: 5.119
Posty: 11
Skąd: Kielce
Mam dokładnie takie same odczucia tylko przyjrzę się danej dziewczynie i jestem w stanie przewidzieć jej zachowanie. Ostatnimi czasy w ogóle zrodziła się taka dziwna i według mnie kompletnie beznadziejna moda wśród dziewczyn jak i chłopaków aby być modnym bogatym mieć wypasione gadżety itp. Czasami gdy zdarza mi się rozmawiać z takimi osobami mam wrażenie że są to takie manekiny które dążą tylko do jednego jak pozostałe X-takich samych osobowości. Z takich nazwijmy to subkultur wychodzą najczęściej osoby które niekiedy do końca nie potrafią się poprawnie wysłowić straszne lecz prawdziwe.
Jeden z moich znajomych powiedział mi niedawno następujące zdanie
"Statystycznie na jednego Polskiego mężczyznę przypadają 4-kobiety"
według mnie to kompletna bzdura chyba że jest się typem przedstawionym
w komentarzu kolegi. Jeśli w naszym społeczeństwie nic się nie zmieni myślę że z roku na rok będzie coraz gorzej. Dowodem na takie przypuszczenia jest chodź by najpopularniejszy polski portal społecznościowy na którym rośnie kolejne jeszcze bardziej ubogie emocjonalnie oraz umysłowo pokolenie.
Asiunia5 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.825
Posty: 1
Skąd: Opole
Cieszy mnie fakt ,że istnieją chłopacy którzy lubią dziewczyny ,które się pasjonują dragon ball . (Ja jeszcze takowego nie spotkałam . - a szkoda,wielka szkoda . )
Szkoda również że tak mało osób z mojego otoczenia lubi to wspaniałe , pełne krwawej walki o życie ziemian i rodziny anime . Jednakże cieszę się ,że choć z tymi osobami mogę się podzielić moimi odczuciami , które doznawałam , doznaje i będę doznawać gdy oglądam to anime .
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie martw się nad to. W pile też nie mam takich znajomych, ale cieszę się że jest takie forum jak to.

[ Dodano: 11.01.2011, 23:42 (po 13 minutach) ]
Shounen napisał(a):
To się odnosi do dziewczyn lubiących Dragon Balla?
Gdyby moja maniura to trawiła, a przynajmniej M&A. Byłbym w siódmym niebie.
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Gdy byłam młodsza to bardzo lubiłam Dragon balla, przeszło mi gdy trochę podrosłam i Db przestał być emitowany w tv.
Ale dwa lata temu przypadkiem włączyłam jakąś zagraniczną stację i tam leciał Dragon ball więc postanowiłam obejrzeć od początku Db w internecie.
To najlepsze anime na świecie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Brajla napisał(a):
Gdy byłam młodsza to bardzo lubiłam Dragon balla, przeszło mi gdy trochę podrosłam i Db przestał być emitowany w tv.
Ale dwa lata temu przypadkiem włączyłam jakąś zagraniczną stację i tam leciał Dragon ball więc postanowiłam obejrzeć od początku Db w internecie.
To najlepsze anime na świecie.
Tego nie da się zapomnieć. M&A ponad wszystko. Też myślałem, że zapomnę o DB, ale przeszedłem na inne mangi. Anime. I teraz w tym siedzę. Każdy coś znajdzie dla siebie w tych kreskówkach. To nie są zwykłe bajeczki.
goldmouth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
goldmouth
Wiek: 33
Dni na forum: 4.792
Posty: 5
Hehehe, o tak.... Dragon Ball to niesamowite przeżycie w każdym tego słowa znaczeniu.
Uwielbiam to anime. Gdy byłam młodsza miałam dwójkę przyjaciół. W szkole na przerwach 'bawiliśmy się" w db. Kolega był Trunksem, ja "bubu gruby" a moja kumpela "bubu chudy", tańczyłyśmy taniec scalenia a on "strzelał" w nas "kamehamą". Po dziś dzień gdy tylko się spotkamy wspominamy stare czasy, stare zabawy i wciąż aktualną miłość do Dragon Ball'a

I myślę że nie ma znaczenia czy lubi to chłopak czy dziewczyna. Dziewczyn jest mniej, bo w Db jest wiele długich scen walki, ale ja nie odmówiłabym sobie widoku tych pięknych, zielonych, zimnych spojrzeń na poziomie SSJ:D
Michał333
Wojownik
Wojownik
Michał333
Dni na forum: 4.720
Posty: 46
ja tam nie znałem żadnej dziewczyny, która by lubiła DB, może dlatego, że nie chciały się do tego przyznać? Ale to by znaczyło że nie są prawdziwymi fankami...
Ale moja siostra prawie zawsze przychodzi oglądać Dragon Balla jak ja oglądam, tylko że bardziej z nudów niż z pasji...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tutaj na forum mamy sporo dziewczyn, które lubią Dragon Balla ;D

Osobiście nie znam dziewczyn znających w miarę dobrze, a co dopiero lubiących DB, ale myślę, że są takie u mnie w mieście.

Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
ja jakoś lubie dragon ball i nie uważam że dziewczyny za tą bajką nie przepadają . moja koleżanka chociaż że tej anime nie ogląda to zawsze jak mowie o dragon ballu to zawsze mnie wypytuje o rożne rzeczy . więc ja nie uważam że każda dziewczyna tego anime nie lubi ale jakaś część na pewno . to była moja wypowiedź .

Nie pisz wszystkich wyrazów wielkimi literami.
SoheiMajin Gotenks

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGoten123: 27.04.2011, 19:52
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
SonGoten123, Dragon Balla oglądałaś na RTL7? Czy poprzez komputer?

Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
komputer i jak kiedyś leciał w Cartoon network . A co ?

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byłem ciekaw czy jesteś z pokolenia RTL7

Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Nie jak to leciało w RTL7 to ja niestety interesowałam się innym anime bo kiedyś nie przypuszczałam że dragon ball jest taki zajedwabisty .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
MalwinaWiatr Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.872
Ostrzeżenia: 1
Posty: 4
Skąd: Nibylanida
Oczywiście, że dziewczyny też lubią Dragon Balla, co prawnie nie jest ich zbyt dużo, powiedziałabym, iż dużo dużo mniej niż chłopaków, nie mniej jednak takie też są jestem jedną z nich
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
A ja wam powiem że ja kocham dragon ball . I uważam że na pewno [ ort! ] jakaś część dziewczyn to też kocha albo i lubi .
xxKassi92xx Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
xxKassi92xx
Wiek: 31
Dni na forum: 4.706
Posty: 52
Skąd: Poznań
heh, ja lubię DB od dawna już, jednak prawdą jest że nikt z moich znajomych(dziewczyn) nie interesuje się tym, a ogólnie w mieście nie szukałam,może by się jakaś znalazła
rzeczywiście DB jest o wiele baaardziej popularne wśród facetów, ale ja np poprzez YT poznałam też parę dziewczyn które lubią DB, tworzą opowiadania, filmiki etc:)
Jednak są to młodsze ode mnie dziewczyny<które poznałam> zawsze jak z kimś gadam nt Db to się jak na razie zawsze okazywało ,że jestem ta starszą ^^
Chichixx Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 3.855
Posty: 2
Hey! Widze że temat jest już trochę stary , ale co tam .Ja od dzieciństwa razem z braćmi oglądaliśmy DRagon Ball.Byłam wielką fanką.Pamietam jak bawiliśmy się z braćmi w szukanie smoczych kul , albo gdy próbowaliśmy zrobić kamehame wave.To były wspaniałe czasy.Ostatnio przeglądając internet wpadłam na forum o Db i postanowiłam przypomniec sobie ten serial.Tak mnie to wciągnęło ,ze obejrzałąm wszystkie odcinki w miesiąc ;D.dB to świetne anime i nie uważam ,ze jest ono wyłącznie dla dzieci czy chłopaków..Pozdrawiam fanów DB;)
PS.Czy ktoś wie kiedy pojawi się Dragon Ball Z The battle of Gods z anglieskim dubbingiem ?
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.025
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
We wrześniu najprawdopodobniej. Pod koniec miecha.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Czy dziewczyny lubią Dragon Balla?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook