Forum Dragon Ball Nao

» Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Podoba mi sie ten wasz fan fic i szkoda ze nie chce go nikt dokończyć ......ja sam nie mam talentu do pisania

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
no to może niech ktoś coś skrobinie, nie można tego tak zostawić

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja bylem ostatni, wiec moze ty "Cos skrobniesz". Bo sam tego ff pisac nie bede

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
no ok, moge... tylko zajmie to min 2 dni

Ok, żeby nie było, to ja jednak nie pisze

do kolesia pode mną

hm...chyba tylko BIG LOL. Jak ty to subtelnie wyraziłeś.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 14.12.2005, 10:10
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ja nic nie dopisze bo na mackintoshu nie mam worda ani nawet polskich znakow , poza tym [ ort! ] nie ma to chyba przypominac pijackiej wizji. Jesli chcecie dark sayana to polaczcie Bardocka z ta pinda z jego druzyny , a dziecko bedzie urodzone dopiero w zaswiatach juz jako zombie. Minelo juz tyle lat ze muglby byc w wieku gohana a ze sayanie później [ ort! ] sie stazeja to mu jeszcze nie opadl.

jeszcze jedna sprawa - jak tronk z przyszlosci zostal przeniesiony skoro o ile pamientam ( a czasem mi sie !?... miesza ) jego maszynka zostala rozwalona. Istnieje opcja ze przeniusl sie we wczesniejsze czasy ale naprawde juz nie pamientam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Walnalem cos nowego Mam nadzieje ze nastepny mowca dokonczy moja mysl.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no kolego odwazyles sie wstawic watek brolliego, ale nie wiem czy ci to na dobre wyjdzie jak brolly juz dawno zosta pokonany,...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
heh no sadze ze ktos to rozwinie, mozna by powiedziec cos ze songo stwierdzil ze to nie broli tylko broli jr. tylko wygladaja tak samo.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
na forum już nie byłem wieki a tu z aramegedonem nic PRAWIE sie nie ruszyło taki pożądny fan fick i żeby go nie dokończyć

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
mam prośbę, jeżeli ktoś mi streści sytuację, to bardzo chętnie pociągnę to dalej....
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
mam prośbę, jeżeli ktoś mi streści sytuację, to bardzo chętnie pociągnę to dalej....
najlepiej przeczytaj a pisz co chcesz byle by było kontynuacją fabuły z fan fica
POWODZENIA

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
videl14 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
videl14
Wiek: 32
Dni na forum: 6.620
Posty: 1
Ja proponuje żeby nagle goku przeszedł na złą stronę a cała reszta musiła go powstrzymać i zabić a potem wskrzesić za pomocą nameczańskich kryształowych kul.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
napisz jakas czesc to wtedy bedzemy gadac. Bo proponowac to kazdy moze a nikt nie napisze

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Brolly, odleciał kawałek. I Wymuwil imię Vegeta,Odleciał szukać Księcia Kosmicznych Wojowników..
*****gdzieś w zaświatach*****
South Kio-Sama zastanawiał się po dla brollego jest vegeta.
-Ciekaw, Co brolly chce od vegety
- Nie wiem, ale niewruze nic dobrego
- Zaraz zaraz, spójrzcie, co jest nad głowo brollego
- To aureola, a Na czole widnieje znak M
- Musimy Spodziewać się najgorszego
- Masz racje wracajmy do treningu
Picollo Ćwicząc Wpadł na genialny pomysl,może by się połączyć z guru żeby być silniejszym.
Nagle Picollo wstał i odleciał Znalesc wodza nameczan.W tym samym czasie Narsil Rozmyślał czy brolly jest już na Ziemi,Głośno muwiac
-Musi on znaleźć vegete albo go zabije
Wszyscy Zawzięcie trenowali Do spotkania z wrogiem..
Brolly zacza szukać vegete,w myślach wymawiając może scalenie się znim nazawsze pozbędę się narsila... Morze byc ??

pulkarecordzz.phorum.pl
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
może byc jak poprawisz wszyskie ortografy, stylistyczne oraz gramatyczne. Przepusc to przez worda i zalatw sobie slownik poprawnej polszczyzny. Ale ogolnie spoko

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
to pokaz mi te bledy stylistyczne cieki jestem z polaka

pulkarecordzz.phorum.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
dobra coś napisałem. Co myślicie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mi tam się niesamowicie podoba, tylko nie przesadzajcie z Tolkienem Może coś poźniej napisze, ale w tym dziale, bo jeszcze coś schrzanie.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
No to może i ja coś machnę...???
No, to machnąłem
pozdrawiam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja Wam coś doradzę... Zakończcie tą historię bo to już niebardzo ma sens... Opowieść dawno straciła jakąś spójność! Kilka osób, nie ma co ukrywać, spartoliło sprawę, ale nie będę nikogo wskazywał palcem bo to nie ma najmniejszego sensu.
Moja propozycja: zacznijcie nowy fick. Jeżeli się znajdzie grupka chętnych, ustalcie jakąś kolejność, ewentualnie ograniczenia czasowe na napisanie pojedycznej części. Gdy w przyszłości ktoś będzie chciał dołączyć, rozważcie to między sobą (piszącymi), żeby nie było, że jakiś lol wpada i wrzuca szczęśliwy swoją kiczowatą opowiastkę.
Ewentualnie gdyby nie znaleźli się chętni zapraszam do brania udziału w sesji . Więcej informacji w "RPG Sesja On-line".

Pozdrawiam

PS. Gotenks, zrób coś z podpisem desmatrix'a...

PPS. Jeżeli coś ruszy to przyda się tu jeszcze jeden mod! Kto to będzie, to już niech Daimyo decyduje.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook