Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Postać] Kuririn ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.525
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Co do mnie Krilian był fajny a do pewnego czasu był najsilniejszym człowiekiem na ziemi ustępując tylko dla sayanów ale to byli kosmici .Ogólnie fajnie się go oglądało w DB a zwłaszcza w trakcie treningu u Genialnego Żółwia

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.532
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Krilan był ciekawą postacią, Na początku dorównywał Songowi, jednak z czasem Songo zrobił się o wiele silniejszy od niego. Krilan zawsze walczył do końca, poddawał się dopiero Gdy przeciwnik miał miażdżącą przewagę. Jest człowiekiem godnym zaufania. Ogólnie ta postać podoba mi się

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Bardzo polubiłem Kuririna. Był jedną z moich ulubionych postaci z Dragon Balla. Uwielbiałem w nim to, że jak na ziemianina był bardzo silny. Miał piękną żonę no i niezłe techniki. Zawsze starał się walczyć do końca swoich sił i nigdy się nie poddawać. A to cenię bardzo wysoko

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.596
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Krilan jest jedną z moich ulubionych postaci w Dragon Ballu. Co najbardziej mi się w nim podobało: na pewno wytrwałość i to że zawsze walczył do końca, jego humor, techniki walki, zawsze lubiłem jego tnące tarcze. Po za tym miał piękną żonę i wielu przyjaciół. Szkoda, że później zapuścił włosy, wolałem go łysego.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kuririn początkowo rywal, a potem najlepszy przyjaciel Goku.
Gdy trenowali u Żółwia Kuririn często wykorzystywał fakt, że Goku był głupi i zbyt ufny, co mi się osobiście nie podobało, potem jednak zaczęła się rodzić między nimi wielka przyjaźń, gdy Ziemie zaatakował Piccolo Daimao, a jego wysłannik zabił Kuririna, Goku za wszelką cenę chciał go pomścić, to mi się podobało.
Kurin może i był słabszy od Goku, ale jak na Ziemianina był bardzo potężny.
W DBGT trochę zdziadział
Podsumowując:
Postać jak najbardziej pozytywna, przydał się bardzo teamowi Z zwłaszcza w Dragon Ball Z
Pozdrawiam.
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.511
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Kurinin świetna postać , najlepszy przyjaciel Goku i ogólnie podoba mi się. Wiadomo, że nie ma takich możliwości jak inni, szczególnie jeśli chodzi o Saiyan, ale podziwiajmy to, że jest on człowiekiem, a jak wiemy z fabuły rasa ludzka jest bardzo słaba w walce, skoro nawet Saiyan wysyłają noworodków na tą planetę, aby ją podbić ( w tym przypadku Goku ) . Mimo, iż Kuririn jest człowiekiem, posiada wielką siłe i wspaniałe techniki, bardzo różnorodne, i generalnie skuteczne. Jedna z moich ulubionych postaci DB, oczywiście śmieszy nieustanna wzmianka, że mr. Satan, najsilniejszy na ziemi, hahah, niestety nawet Chi Chi w furii poradziła by sobie z nim, hahah ( żart ) , ale nie ma co go równać z Kuririnem. Ogółem jedna z moich ulubionych postaci DB,DBZ, oraz DBGT ( wąsy ;D ) .


Wymiata wzmianka w mandze, gdy goku i kuririn spotykają się po raz pierwszy i po zaczepce Kuririna uznającego swojego przyjaciela za słabego w walce , Goku ripostuje: - Hehe, byłeś się odlać jak włosy rozdawali ? . Hahahah ; p .
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kurririn - jedna z moich ulubionych postaci. Niby łysy kurdupel, najsłabszy poza Yamchą z teamu Z. A jednak jak na człowieka osiągnął bardzo dużo. Nie ma na świecie ludzi, którzy latają, niszczą własnymi rękami budynki, puszczają z dłoń fale energii.
Krillan był na początku postacią niezbyt dobrą. Rywal Goku, kłamał. Ale widać po jakimś czasie spodobał się on Akirze. No i zrobił go spoko kolesiem.
Zawsze był słabszy od Goku, ale na początku był siłą blisko niego.

Najbardziej podobał mi się jako postać w Sadze RR, Picolla i Cell. W Buu był trochę mało ważny, a w GT był starym, gnuśnym dziadygą.
Także uważam, że krillan był fajny ;p
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.817
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Kuririn jest postacią, która zwróciła moją szczególną uwagę podczas mojego drugiego maratonu DB (czyli teraz). O ile wszystkich pozostałych - Bulmę, Vegetę, Gohana, Piccolo - uwielbiałam już podczas pierwszego oglądania 10 lat temu (a w przypadku Vegety to nawet przed oglądaniem ), o tyle Kuririn szalenie zachwycił mnie teraz. Myślę, że razem z wyżej wymienionymi dopełnia piątki moich ulubionych bohaterów.

Dostrzegłam go jako inteligentną i rozsądnie myślącą osobę, na którą można liczyć niezależnie od okoliczności. Potrafi obserwować, analizować i wyciągać wnioski. Jest jedną z najmądrzejszych postaci w gronie głównych bohaterów i kimś, komu można zaufać. Do tego jest niesamowicie pozytywnym i optymistycznym człowiekiem, nie pozbawionym wrażliwej strony. Niepoprawny romantyk, który przez większość czasu marzy o znalezieniu miłości, podczas gdy cała reszta skupia się głównie na biciu - nie może nie budzić sympatii. Kto by pomyślał, że z zarozumiałego i przemądrzałego dzieciaka wyrośnie ktoś taki? Mam przed oczami jego przybycie na wyspę Genialnego Żółwia oraz pierwsze treningi - min, jakie wtedy strzelał, nie pobije absolutnie nikt

Jeśli chodzi o siłę, to - patrząc przez serię przekrojowo - jak dla mnie jest najsilniejszym człowiekiem. Po Saiyanach, ich potomkach i Piccolo widzę właśnie Kuririna i bardzo mnie to cieszy

Może dopiszę coś jeszcze, kiedy skończę oglądać DBZ, w tej chwili jestem w połowie i na walce z Cellem. Wiem na pewno, że moja pozytywna opinie o Kuririnie zmianie na pewno nie ulegnie

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » [Postać] Kuririn
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook