Forum Dragon Ball Nao

» [Fantasy] Zakazane królestwo / The Forbidden Kingdom (2008)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Amerykański film, w rolach głównych m.in. Jackie Chan i Jet Li.
W Polsce premiery jeszcze się nie doczekał.
Ja nie widziałem, ale czytałem przed chwilą, że występuje wątek Małpiego Króla

Może już ktoś z Was oglądał?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 13.11.2010, 22:22
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Wczoraj widziałem Zakazane królestwo, bo tak brzmi polski tytuł, i szczerzę to mam mieszane uczucia, Jackie i Jet, co prawda wypadaj nieźle w swoich rolach , duży plus to pierwsze spotkanie Jackiego I Jeta, i ich pojedynek, ale ogólnie zmarnowany potencjał, film mógł być wielki, co do fabuły, nie będę spoilerował, ale jest bardzo prosta i momentami tak kiepska że aż strach, ogólnie można obejrzeć dla Jackiego i Jeta, reszta jest co najwyżej poprawna.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obejrzałem w końcu. Z postaci najlepszy Małpi Król i jego kij, Jackie Chan OK, ale długie włosy mi nie pasowały.
Ogólnie dobry film w dobrej oprawie.
Efekty pierwsza klasa, można porównać choćby z Dragonball: Evolution, bo sceny podobne, i jest przepaść.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Widziałem kiedyś. Takie se. W zasadzie jak się nie ma co zrobić z nadmiarem czasu, to można obejrzeć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Będąc brzdącem bardzo lubiłem filmy z Jackie Chanem i Jetem Li. Film widziałem niedawno ale utwierdził mnie tylko w przekonaniu , ze tak naprawdę nie wiem czym się wtedy pasjonowałem. Owszem walki są efektowne ale "to już było" w wielu filmach z wyzej wymienionymi i żadnej świeżości nie wniosło. Jednak jeżeli któs takie filmy lubi to jak najbardziej godne polecenia. Według mnie średniak.

6/10

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fantasy] Zakazane królestwo / The Forbidden Kingdom (2008)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook