Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Kai (odnowione DBZ na 20-lecie DB) ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
phee no tosz to jest smiechu warte! przeciez dopiero co wyszed remastered dragonballa juz ktorys z kolei a teraz jeszcze jeden! jeden po drugim! co oni jakies zawody w szybkosci robią kto pierwszy ten lepszy? amerykańce kontra japońcy? wyścigi se urządzili? albo kto lepszy remastering zrobi? nie no parodia normalnie
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
florion napisał(a):
to brzydkie jest , przeciez ty dziewczyna jestes powinnas sie zdala trzymac od przemocy, TOSZ TO PARODIA NA CALEGO
koleś ty siebie posłuchaj, brzmisz jak stary, szowinistyczny zgred. Mam kumpelę, która kocha db nad życie i uważa, że to co Francuzi zrobili z tym anime jest karygodne. Poza tym sam jesteś bajką, DBZ jest przeznaczone dla starszych odbiorców 15+. Aha i skończ z tą "parodią" bo nudne się robi. Wracając do db kai Daisuke Gori nie żyje (aktor dubbingowy podkładał głos pod: Umigame, Tygrysa z irokezem, Enmę Daio, Colda Daio, Mistera Satana i wiele wiele innych wspaniałych postac)i. Ciekawe kogo dadzą zamiast niego pewnie jakiegoś mięczaka.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Mam pytanie. Ile jest planowanych odcinków DB kai? Czy kończy się ta seria na Sadze Freezera? Mam nadzieję że nie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Łukasz napisał(a):
Mam pytanie. Ile jest planowanych odcinków DB kai? Czy kończy się ta seria na Sadze Freezera? Mam nadzieję że nie
Od początku się mówiło, że ta seria ma mieć około 100 odcinków, i przynajmniej na razie nic nie wskazuje na to, by miała się nagle skończyć po sadze Freezy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
teraz to sie rozczarowalem! nie rozumiem po co i w jakim celu oni w ogóle [ ort! ] dali taką grafe w openingu?? naprawde nie pojmuje tego co ona ma reprezentować?? przedstawiać?? przeciez openingi zawsze prezentują grafike taką jaka jest oryginalnie w anime a Ci tu jakąś maniane normalnie odwalili!!! 12 lat czy tam ile zajęło im rysowanie na nowo tego samego???? ŚMIECHU WARTE przez 10 lat spokojnie mogli zrobić z 20 sag po 100 episodów nie no żal dla tych ludzi co "w tym siedzą" po prostu [ ort! ] żal i pogarda dla nich odemnie! hehe 10 lat i nic nie zrobić nawet dupą palcem nie kiwnąć śmiechu warte lenie zasrane japońce!!!

edit:
Łukasz odpowiedz brzmi TAK seria kończy się na sadze Freezera.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
florion napisał(a):
Łukasz odpowiedz brzmi TAK seria kończy się na sadze Freezera.
Wybacz, ale też wyczytałeś to w jakiejś gazecie?
I teraz zamiast pisać niezrozumiałe bzdury na 20 linijek, postaraj się odpowiedzieć, skąd masz pewną informację, że seria się już kończy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
Shounen napisał(a):
florion napisał(a):
Łukasz odpowiedz brzmi TAK seria kończy się na sadze Freezera.
Wybacz, ale też wyczytałeś to w jakiejś gazecie?
I teraz zamiast pisać niezrozumiałe bzdury na 20 linijek, postaraj się odpowiedzieć, skąd masz pewną informację, że seria się już kończy.
Hehe przecież wyraźnie napisane wszędzie jest, że Akira Toriyama ma zamiar zrobić na nowo całe DBZ tak jak on to sobie zawsze wyobrażał, czyli bez DOWALANIA NA SIŁE BO FANI TAK CHCĄ. A jak wiadomo stare DBZ miało się skończyć na sadze Freezer gdzie Goku umiera i zostaje uznany za legendarnego super wojownika, ale fani tak napierali, że Akira sie przełamał i dorobił jeszcze troche. DB Kai natomiast już tak nie będzie i tutaj bezwzględnie krótko zwięźle i na temat Akira w końcu [ ort! ] przedstawi swoją prawdziwą historie DBZ, bez ingeracji i napierań fanów ani kogokolwiek.
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Skoro to ma być skrócony DBZ, to dlaczego walka z Frezerem ciągnie się tak długo? o_O

Swoją drogą, to już za 2 tygodnie zobaczyć będziemy mogli przemianę Goku w SSJ:
Episode 047 - March 7, 2010
"Awaken, Legendary Warrior... Son Goku, the Super Saiyan!"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ostro, w 50 odcinków zmieścić Cell i Buu sagę? ;]

Posty przeniesione.
SoheiMajin Gotenks

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Martajn Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 4.865
Posty: 2
ja nie mam żadnego minusa bo dragon bal wszystkie serie są de best
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
No przekroczą setkę odcinków z pewnością

Fajnie gdyby ktoś później zajął się stworzeniem kontynuacji Ach pomarzyć zawsze można.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Łukasz napisał(a):
zajął się stworzeniem kontynuacji
Unfortunatelly, someone did it already....
Znaczy się kontynuację i jest to zatwierdzona przez Akirę jako oryginał. Tworzeniem owej historii zajął się mangowy odapter OVA z 2008 - Naho Ooishi. Więcej na:
http://www.daizex.com/ w newsie z 16 November 2010. Mogę podać ang konkurencję, bo polskiej nie podam gdyż życie mi miłe .

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
vegeta391 napisał(a):
Poza tym sam jesteś bajką, DBZ jest przeznaczone dla starszych odbiorców 15+
http://sjp.pwn.pl/szukaj/bajka

Dobrze, że w wyższej rozdzielce bez fillerów zrobili DBZ.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Dla mnie pasuje dbz takie jakie jest ale jeśli tworzą nowe chętnie niech jeszcze raz mnie zaskoczą.

Moje życie to Dragon Ball.
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Cóż Dragon Ball Kai to remake DBZ, który miał na celu poprawienie kreski i usunięcie fillerów i zbędnych scen.

Moim zdaniem nowa wersja DB jest bardzo ciekawa. Jedynie co mi się nie podoba to podkład muzyczny, w niektórych momentach. Kreska jest świetna, sam dubing postaci również ciekawy. Fajny głos ma Goku i Gohan. Ciekawi jak to będzie z Kid Trunksem i Gotenem ^^ By przebrnąć przez całe DBZ potrzebowałem trochę czasu. Zwłaszcza że czasami wiało nudą w Kaiu mam to zgłówki, bo są tu najważniejsze sceny, teksty i cokolwiek związanego z DB
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
NiusieK napisał(a):
Kreska jest świetna, sam dubing postaci również ciekawy. Fajny głos ma Goku i Gohan. Ciekawi jak to będzie z Kid Trunksem i Gotenem ^^
Przecież kreska to niemal to samo co stary DBZ Chyba że openingi masz na myśli xD

A seiyu (to co nazywasz dubbingiem) zasadniczo także jest to samo co w starym DBZ, a więc Goku, Gohan i Goten mówi ta sama osoba.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Kreska jest bardziej świeższa i wygląda inaczej. Po za tym całe te kolorowanie postaci również jest inne. Inne odcienie i tak bardziej klimatycznie to wygląda. Po za tym od sceny do sceny bardziej to bywa dopracowane.

Co do Seiyu to nie wiedziałem jak to określić, ale czas robi swoje, nawet gdy mówi to ta sama osoba to tonacja jest inna może bardziej chrapliwa, a może nie ciężko mi powiedzieć co dokładnie je różni, ale w moim mniemaniu jest różnica i to czuć.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
DB Kai jest na tyle spoko, że nie tzw. głupiej "paplaniny". Jakie miały miejsce w zwykłej wersji, wraz z nadętymi powiedzonkami.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
NiusieK napisał(a):
jest różnica
Ta Masoko Nozawa (Goku i jego synowie) się postarzała, Ryo Horikawa (Vegeta) mówi przez gardło (w sensie przez flegmę jakby), a Joji Yanami (narrator, Kaio, Prof Brief i wielu innych) ma coś duży katar. Tyle względem zmian w głównych postaciach. Wielu aktorów nie żyje Hirotaka Suzuoki (Ten, Narrator TB) czy Daisuke Gori (Satan, Enma Daio, Umigame) albo nie są w stanie grać jak (ci dwaj podkładający pod Urunai Babę i Mutena Roshi). Generalnie pod względem dźwiękowym Kai (dla mnie) znaczy jeszcze mniej niż pod wizualnym (wiecie o co chodzi kolorki za ostre etc.).

Gonardino napisał(a):
głupiej "paplaniny
Paplanina i "pycha" wyrażana słownie przez bohaterów była epicka. Mimo, że było to typowo telenowelowe to dawało dragonballowi tę nieprzeciętność. Teraz mamy zwykłą ...*.

Tyle do dodania...

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Plotki sprawdziły się Dragon Ball Kai odejdzie ze stacji FujiTV 27 marca z powodu narastającej oglądalności Toriko, które wygryzło Kai. DB Kai zakończy się na 98 odc. kończąc tym samym sagę Cella.

Potwierdza to Kusao Takeshim, który podkłada głos Trunksowi w swoim wywiadzie. Odpowiadając na pytanie związane z arc Buu mówi o zakończeniu serii na 98 odcinku.

Cóż smutno się robi że coś co dopiero się rozkręciło kończy się ...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball Kai (odnowione DBZ na 20-lecie DB)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook