Forum Dragon Ball Nao

» J-music - temat ogólny

Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  

Czy lubisz japońską muzykę?

Czy lubisz japońską muzykę?
Tak 75,27% 70 75,27%
Nie 10,75% 10 10,75%
Nie mam pojęcia co to 13,98% 13 13,98%
Wszystkich głosów: 93
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Jeden plus, nawet duży, nie przysłoni kilku minusów.
Mógłbyś nadmienić? Bo jak dla mnie jednak plusy u tego pana przeważają. Wokal zdecydowanie się poprawił, muzyka dosyć dobra, teksty proste ale niegłupie....jakość fanów w tym przypadku nie odzwierciedla wartości muzyka.

Na koncert się wybieram. Postoję sobie wśród dzieciaków, podenerwuję się na ich głupotę, wypalę trzy paczki fajek w kolejce, pogniotę się, wydam całą kasę i całkiem prawdopodobnie gdzieś zasłabnę.
A potem wrócę zadowolona, bo mogłam zobaczyć fajnego muzyka na żywo.
Ot co!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
kmwss4 napisał(a):
Mógłbyś nadmienić? Bo jak dla mnie jednak plusy u tego pana przeważają.
Dobrze, że wspomniałaś, że dla Ciebie. Bo widzisz, dla mnie nie. I ot cała dyskusja skończona.
Żeby nie być gołosłownym, napiszę tylko, że nie trafia do mnie muzycznie. O reszcie nie będę się rozpisywał, bo zawsze znajdzie się jakiś obrońca, a i nie chcę by jakaś fanka (ewentualnie jakiś z kilku fanów) poczuła się urażona.

kmwss4 napisał(a):
Wokal zdecydowanie się poprawił, muzyka dosyć dobra, teksty proste ale niegłupie...
Nie przeczę. Słuchałem głównie jego wcześniejszych dokonań i na tym etapie już podziękowałem. Może kiedyś nadrobię również nowości.

kmwss4 napisał(a):
jakość fanów w tym przypadku nie odzwierciedla wartości muzyka.
Masz absolutną rację. Jednak nie zmienia to faktu, że na koncercie zjawią się głównie rozhisteryzowane nastolatki.

kmwss4 napisał(a):
Na koncert się wybieram. Postoję sobie wśród dzieciaków, podenerwuję się na ich głupotę, wypalę trzy paczki fajek w kolejce, pogniotę się, wydam całą kasę i całkiem prawdopodobnie gdzieś zasłabnę.
A potem wrócę zadowolona, bo mogłam zobaczyć fajnego muzyka na żywo.
Ot co!
A ja liczę później na jakąś mini relację. Choćby po to żeby się przekonać, czy miałem rację co do publiki xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Nie przeczę. Słuchałem głównie jego wcześniejszych dokonań i na tym etapie już podziękowałem. Może kiedyś nadrobię również nowości.
Ja też nie byłam zachwycona początkami. co nie zmienia faktu, że im dalej w las, tym lepiej. Wokal faktycznie się poprawił. Miyavi to klasyk japońskiego rocka (tego nowszego, żeby nikt się czasem nie przyczepił) i bardzo wszechstronny muzyk. Najbardziej go lubię na gitarze akustycznej. Wymiata xD


Kamzo napisał(a):
Masz absolutną rację. Jednak nie zmienia to faktu, że na koncercie zjawią się głównie rozhisteryzowane nastolatki.
Na każdym j-rockowym koncercie tak jest. To nie jest tylko domena Miva. Akurat artystów pod tym względem oceniać nie można.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Ja też nie byłam zachwycona początkami. co nie zmienia faktu, że im dalej w las, tym lepiej.
Może w końcu się skuszę. Bo w sumie nie jest też tak, że nie podobają mi się WSZYSTKIE jego utwory (z tych, które słyszałem).

Laru napisał(a):
Na każdym j-rockowym koncercie tak jest.
Zupełnie się z tym stwierdzeniem nie zgadzam. Co więcej, nie jest to tylko moje widzimisię. Jest to po prostu faktyczne odzwierciedlenie rzeczywistości. Oczywiście, sam nie jestem stałym bywalcem takich koncertów, ale czytam relacje uczestników (także te z prasy internetowej), przeglądam zdjęcia i video (często amatorskie).
Za dobry przykład niech posłuży trasa X JAPAN po Ameryce Północnej, która odbyła się na początku tej jesieni. Albo coś bliższego czasowo, jak światowa trasa LUNA SEA, która wciąż trwa. Jak wspomniałem już w innym temacie, na ich koncercie w Bochum, średnia wieku wynosiła dwadzieścia kilka lat. To byli dorośli i dojrzali fani, którzy faktycznie przyszli zobaczyć zespół i posłuchać ich muzyki.
Zdaję sobie jednak sprawę, że na większości koncertów, dominują widoki, gdzie grupy dziewcząt w wieku 14-16 lat, gniotą się pod sceną i wykrzykują ksywki muzyków, podniecając się jednocześnie jacy są kawaii (i androgeniczni), oraz mdlejąc gdy uda się któregoś macnąć. Jednak gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że takie sceny nie dotyczą wszystkich koncertów, a głównie występów młodych indiesowych grup visual kei, o których na świecie prawie nikt nie słyszał. Z drugiej strony, przytrafiło się to i Miyaviem i nawet takiemu weteranowi jak Gackt

Pozdrawiam

PS. Jeszcze kilka słów odnośnie Miyaviego. Przykład jaki tu przedstawię, świetnie obrazuje jak postrzegają go starsi fani japońskiej muzyki.
X Boards to jedno z największych zagranicznych for poświęconych X JAPAN (dwujęzyczne. Hiszpańsko-angielskie) Piszą tam głównie osoby starsze (czyt. mające ponad 20 lat), mające rozeznanie nie tylko w rocku/metalu japońskim, ale również światowym (chociaż zdarzają się i takie, które słuchają głównie zespołów powstałych po roku 2000, z kilkoma wyjątkami dla starszych grup). Na tymże forum zainstalowali taką ciekawą opcję. Ilekroć ktoś w swoim poście chce wpisać "Miyavi", automatycznie zmienia się to na "cockmongler".
Niech to będzie jeden z przykładów, jak jest postrzegany wśród wielu starszych i bardziej obeznanych fanów.
Zaznaczam też, że nikogo nie dyskryminuję za słuchanie Myva. Nie uważam również, że ktoś taki nie zna się muzyce. Po prostu wokół gościa jest więcej szumu, niż jest tego wart (pomijając jego umiejętności gry na gitarze).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Za dobry przykład niech posłuży trasa X JAPAN po Ameryce Północnej, która odbyła się na początku tej jesieni. Albo coś bliższego czasowo, jak światowa trasa LUNA SEA, która wciąż trwa. Jak wspomniałem już w innym temacie, na ich koncercie w Bochum, średnia wieku wynosiła dwadzieścia kilka lat.
Średnia wieku dwadzieścia kilka lat? A wiesz, co to średnia? To pytanie retoryczne, bo na pewno wiesz. Każdy muzyk, japoński czy nie, ma swoje małoletnie fanki.

Poza tym metryka nie jest gwarancją dojrzałości. Znam ludzi po 30 lat, którzy zachowują się jak dzieci.
Na koncertach emocje biorą górę. Jeden zaniemówi ze szczęścia, a inny będzie piszczeć i skakać.

Kamzo napisał(a):
Przykład jaki tu przedstawię, świetnie obrazuje jak postrzegają go starsi fani japońskiej muzyki.
X Boards to jedno z największych zagranicznych for poświęconych X JAPAN (dwujęzyczne. Hiszpańsko-angielskie)
No właśnie. Dotyczące głównie X-Japan. Zważ na to, że X zalicza się do grupy starszego rocka. A młodzi nie zawsze mają do tego dostęp. Ciężko jest się tez utożsamiać nastolatkom ze starymi dziadami xD

Poza tym śmiem twierdzić, że gdybyś był innej płci, to na widok SUGIZO miałbyś kisiel w gaciach i piszczałbyś równie mocno co te małolaty

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Średnia wieku dwadzieścia kilka lat? A wiesz, co to średnia? To pytanie retoryczne, bo na pewno wiesz. Każdy muzyk, japoński czy nie, ma swoje małoletnie fanki.
Średnia dwadzieścia kilka lat, bo większość to byli ludzie w wieku między 20-30 lat, a nie jestem w stanie stwierdzić czy najwięcej było tych mających 24 czy 26 (przykładowo).

Laru napisał(a):
Poza tym metryka nie jest gwarancją dojrzałości. Znam ludzi po 30 lat, którzy zachowują się jak dzieci.
Naturalnie, też takich znam. Ale ciężko by na koncercie zjawiła się tak liczna grupa takowych, prawda?

Laru napisał(a):
Na koncertach emocje biorą górę. Jeden zaniemówi ze szczęścia, a inny będzie piszczeć i skakać.
No i tu ma znaczenie dojrzałość emocjonalna. Ciężko jej wymagać od nastolatek, dlatego wiele j-rockowych koncertów wygląda tak jak wygląda.

Laru napisał(a):
No właśnie. Dotyczące głównie X-Japan. Zważ na to, że X zalicza się do grupy starszego rocka.
To prawda, ale jednocześnie nic nie stoi im na przeszkodzie by mogli ocenić Miyaviego według własnych gustów.

Laru napisał(a):
Poza tym śmiem twierdzić, że gdybyś był innej płci, to na widok SUGIZO miałbyś kisiel w gaciach i piszczałbyś równie mocno co te małolaty
Możliwe. Nie wiem tego bo mimo szczerych chęci, ciężko wczuć mi się całkowicie w rolę kobiety xD Będę jednak mówił z mojego męskiego punktu widzenia. Wśród piosenkarek są takie, które uważam za kobiety niezwykle atrakcyjne i pociągające. Jednak nie znaczy to od razu, że taka sama musi być dla mnie ich muzyka (a totalną głupotą i stratą czasu byłoby pójście na koncert takowej i wydanie kasy, tylko po to żeby popatrzeć sobie jak kręci tyłkiem). Potrafię zupełnie oddzielić te dwie sprawy. Może akurat w tej konkretnej kwestii, my mężczyźni radzimy sobie lepiej

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Laru napisał(a):
Ja też nie byłam zachwycona początkami. co nie zmienia faktu, że im dalej w las, tym lepiej.
Ja akurat uważam, że im dalej w las tym gorzej. 'Gagaku' to moja ulubiona płyta Meev'a

Laru napisał(a):
Na każdym j-rockowym koncercie tak jest.
Tu się akurat nie zgodzę. Koncert Rain zachował jaki taki poziom.

Kamzo napisał(a):
Niech to będzie jeden z przykładów, jak jest postrzegany wśród wielu starszych i bardziej obeznanych fanów.
Aha, czyli uznajesz podział na 'lepszych' i 'gorszych fanów', niby, że im fan starszy tym lepszy?
Ciekawe....zastanawiam się czy jestem jeszcze gorsza czy już lepsza.....chyba jeszcze gorsza....ale za niedługo urodziny, dopiszę sobie kolejny krzyżyk i Hyde oraz Buck-Tick będą mieli jedną 'obeznaną' fankę więcej....

Kamzo napisał(a):
Zaznaczam też, że nikogo nie dyskryminuję za słuchanie Myva.
Ale za nieukończoną 20stkę już tak?

Kamzo napisał(a):
Po prostu wokół gościa jest więcej szumu, niż jest tego wart (pomijając jego umiejętności gry na gitarze).
A czyż nie podobnie było np. z Sex Pistols?(pomijając ich brak umiejętności grania na czymkolwiek....). Show biznes to dżungla, Miyavi jest jak makak - niby małpa, ale jednak na tyle mądra żeby ukraść ci banana....
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
kmwss4 napisał(a):
Aha, czyli uznajesz podział na 'lepszych' i 'gorszych fanów', niby, że im fan starszy tym lepszy?
Ciekawe....zastanawiam się czy jestem jeszcze gorsza czy już lepsza.....chyba jeszcze gorsza....ale za niedługo urodziny, dopiszę sobie kolejny krzyżyk i Hyde oraz Buck-Tick będą mieli jedną 'obeznaną' fankę więcej....
Odpowiadając jednym słowem: nie.
Jednak większość tych fangirls (i o wiele rzadziej fanboy'e), jakie spotkałem, to były dziewczęta mające po naście lat. A to daje do myślenia.

Kamzo napisał(a):
Zaznaczam też, że nikogo nie dyskryminuję za słuchanie Myva.
kmwss4 napisał(a):
Ale za nieukończoną 20stkę już tak?
Nie skreślam nikogo z góry. Czy ma lat 13 czy 29. Sami sobie w odpowiednim czasie wystawiają jakąś ocenę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
kmwss4 napisał(a):
Koncert Rain zachował jaki taki poziom.
Tak, ale Ra:IN, X JAPAN, czy LUNA SEA są dla fana typu pokemon za nudne, i rzadko takich na ich koncertach można spotkać. Inaczej się ma z zespołami VK, przecież Kyna wam napisała co się działo na despach ;p

Najbardziej znany przypadek polskiego pokemoniarstwa dotknął nieistniejący juz zespół DIO distraught overlord, gdzie podczas koncertu (chyba z 2 lata temu) fanki czuły sie tak swobodnie, że wkładały ręce w gacie wokaliście owego bandu.

EDIT dopisze jeszcze z 3 grosze

kmwss4 napisał(a):
Aha, czyli uznajesz podział na 'lepszych' i 'gorszych fanów', niby, że im fan starszy tym lepszy?
Ja uważam, ale tylko pod względem zachowania, czy nie można przyjść na koncert, poskakac, wzruszyć się lub pospiewać razem z artystą? tylko rzucać pierogami jak planuja na laście? To są właśnie dziewczynki góra 17 lat i stąd sie przyjeło, że starsi fani są bardziej ułożeni, gdyż jak Kamzo wspomniał wyżej, że na koncertach X'a czy LUNA SEA nikt siary nie robił, nawet w necie przed wydarzeniem. Trochę z Yo czasem się nabijają ale o tym jest oddzielny temat. Trzeba umieć oddzielić radość od robienia z siebie pajaca.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
Tak, ale Ra:IN, X JAPAN, czy LUNA SEA są dla fana typu pokemon za nudne, i rzadko takich na ich koncertach można spotkać.
O ile w ogóle je znają...

Katz napisał(a):
Inaczej się ma z zespołami VK
Tia,chociaż z reguły to też jest taka tendencja do zachwytu ostrym,choć stosunkowo przeciętnym brzmieniem i bardzo barwnym imagem.O braku zrozumienia przesłania piosenek nie wspomniwszy.

Co do owych pokemonów,to problemem jest samo ich zachowanie,i fakt,że często robią wiochę na koncercie,dodatkowo psując wrażenia tych normalniejsych fanów.Wiek akurat nie ma tu nic do rzeczy.


Katz napisał(a):
Najbardziej znany przypadek polskiego pokemoniarstwa dotknął nieistniejący juz zespół DIO distraught overlord,
Tia...a potem zdaje się Denka (perkusista) na swoim blogu pisał,że mu się u nas nie podobało.


Katz napisał(a):
fanki czuły sie tak swobodnie, że wkładały ręce w gacie wokaliście owego bandu.
Biedny Mikaru...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Katz napisał(a):
starsi fani są bardziej ułożeni
G**** prawda. Byłam na AC/DC, średnia wieku wynosiła gdzieś z 35 lat i tam fangirle również się pojawiały, z tym że owe panie miały często 30-35 lat. Panowie również przyszpanowali kulturą. Klasę tych starszych i bardziej ułożonych fanów można było zaobserwować głównie po koncercie, jak totalnie nawaleni chodzili po Warszawie i śpiewali jakieś pijackie bełkotsongi.

I wydaje mi się, że nie można porównywać zachowania japońskich fanów na koncertach X'a czy Luna Sea z zachowaniami fanów na Dio. Inna mentalność, inne wychowanie i tutaj wiek nie gra roli. Ani Lunacy ani X w Polsce nie grali, więc nie wiemy jakie zachowanie zaprezentowałaby polska publiczność na ich koncercie a śmiem podejrzewać, że Sugizo i Yo musieliby JUSTUS'a, albo jakieś inne security wynająć, żeby opędzić się od fanów.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
To są właśnie dziewczynki góra 17 lat i stąd sie przyjeło, że starsi fani są bardziej ułożeni, gdyż jak Kamzo wspomniał wyżej, że na koncertach X'a czy LUNA SEA nikt siary nie robił, nawet w necie przed wydarzeniem.
Ekhem, masz jakiś problem z 17latkami?

Katz napisał(a):
Najbardziej znany przypadek polskiego pokemoniarstwa dotknął nieistniejący juz zespół DIO distraught overlord, gdzie podczas koncertu (chyba z 2 lata temu) fanki czuły sie tak swobodnie, że wkładały ręce w gacie wokaliście owego bandu.
Bzdura. Byłam na DIO w Poznaniu i nic takiego sobie nie przypominam. Ivy oberwał mikrofonem po zębach, Kei wyrąbał się na kolano o wzmacniacz, ale wkładanie rąk w gacie wokalisty było wręcz nierealne, nawet gdyby ktoś chciał to zrobić, ze względów technicznych. Większość dziewczyn zachowywała się jak idiotki, to prawda, ale trzymajmy się faktów.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mart napisał(a):
Ekhem, masz jakiś problem z 17latkami?
Jak umieją się zachować to nie.


Mart napisał(a):
Bzdura. Byłam na DIO w Poznaniu i nic takiego sobie nie przypominam. Ivy oberwał mikrofonem po zębach, Kei wyrąbał się na kolano o wzmacniacz, ale wkładanie rąk w gacie wokalisty było wręcz nierealne, nawet gdyby ktoś chciał to zrobić, ze względów technicznych. Większość dziewczyn zachowywała się jak idiotki, to prawda, ale trzymajmy się faktów.
Cytat z jednego z wywiadów z JaMe

Mikaru: W Japonii fanom nigdy nie przyjdzie do głowy, aby dotknąć mnie w części intymne. Nie sądzę, że europejscy fani zdają sobie z tego sprawę i może źle rozumieją moje gesty. Pewni europejscy fani wetknęli mi nawet ręce w spodnie i dotykali moich prywatnych miejsc, gdy wykonywałem moje sceniczne ruchy. To było bardzo krępujące i zawstydzające!
Na AMP i polskim shoucie na laście, kilka osób zgodnie stwierdziło, ze to było w polsce i chyba o ile sie nie myle ktoś się chwalił, ze to zrobił

cytat z jednego wpisu z lasta
a nie rozumiem tylko jednego, jak się mówi 3 kroki do tyłu to się idzie 3 kroki do tyłu. jak można nie rozumieć, że za duzy ścisk i zmacanie totalnie zespołu to trochę przegięcie .
Czyli sie dało dotknąc

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
kilka osób zgodnie stwierdziło, ze to było w polsce
A jaka to różnica czy w Polsce czy nie? Tak jakby w innych krajach nie było owych pokemonów...

Problemem jest samo ich nieodpowiednie zachowanie,a nie ich wiek,kraj czy zespół,który dla nich gra.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
Na AMP i polskim shoucie na laście, kilka osób zgodnie stwierdziło, ze to było w polsce i chyba o ile sie nie myle ktoś się chwalił, ze to zrobił
no to najwyraźniej byłam na innym koncercie niż tym, o którym mówisz. Dio grali w Polsce dwa razy, więc to możliwe. Na tym z 2009 roku scena była zbyt wysoko, żeby ktoś mógł wsadzić rękę w spodnie wokalisty. Chyba, że miałby nienaturalnie długie ręce.
Na tym zdjęciu to w sumie dość dobrze widać
http://img88.imageshack.us/img88/1262/dsc03081um.jpg
Katz napisał(a):
Mart napisał(a):
Ekhem, masz jakiś problem z 17latkami?

Jak umieją się zachować to nie.
No to może powiedz, że masz problem z ludźmi, którzy się źle zachowują, bo wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Niektórzy nie dorosną nigdy, a inni dorosną zbyt szybko.
Czuję się obrażona, kiedy widzę teksty w stylu "dziewczynki mające góra 17 lat". Też mam góra 17 lat, i nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób umniejszało to moją inteligencję, wiarygodność, kulturę czy dobry gust.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Też mam góra 17 lat, i nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób umniejszało to moją inteligencję, wiarygodność, kulturę czy dobry gust.
Nie wiem jak Katz,ale ja w Twoim towarzystwie spokojnie mógłbym pójść na j-rockowy koncert i nie miałbym powodu do wstydu.


Mart napisał(a):
no to najwyraźniej byłam na innym koncercie niż tym, o którym mówisz. Dio grali w Polsce dwa razy, więc to możliwe.
Wydaje mi się,że to chodzi o ten koncert na wybrzerzu (nie pamiętam miasta),co niezmienia faktu,że pewne zachowania nie powinny mieć miejsca.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mart napisał(a):
No to może powiedz, że masz problem z ludźmi, którzy się źle zachowują, bo wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Niektórzy nie dorosną nigdy, a inni dorosną zbyt szybko.Czuję się obrażona, kiedy widzę teksty w stylu "dziewczynki mające góra 17 lat". Też mam góra 17 lat, i nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób umniejszało to moją inteligencję, wiarygodność, kulturę czy dobry gust.
"BoShEE...!!!+-%" Nie sprecyzowałem dokładnie wieku, powiedziałem tylko tylko, że mają góra 17, ale mogą mieć równocześnie 14,15, czy nawet 16 . To sa jeszcze dzieciaki, które ulegają zachowaniom w/wymienionymi, czyli takimi którym nie przystoi ludziom troche starszym, jeżeli oni także im ulegaja, to tez robią z siebie pajaca ale na to już ani ja, ani wy, ani nikt inny temu nie zaradzi, po prostu tak się przyjęło, ze nastolatki sa pokemonami i juz, tak jak, to, że Jezus jak się rodził to padał śnieg. Oczywiscie, nie wszystkie są takie i znam też te młodsze, które są normalne, chociażby ciebie, chociaż znamy się tylko z tej strony, ale po twoich postach wnioskuje, że raczej się się do tej niesławnej grupy nie zaliczasz


Mart napisał(a):
Na tym z 2009 roku scena była zbyt wysoko, żeby ktoś mógł wsadzić rękę w spodnie wokalisty. Chyba, że miałby nienaturalnie długie ręce.
Na tym zdjęciu to w sumie dość dobrze widać
No a ja mówiłem o tym pierwszym ich w polsce w tej klitce (U Bazyla chyba) czyli w 2008 roku

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Katz napisał(a):
Jezus jak się rodził to padał śnieg. .
To akurat nieprawda.

Katz napisał(a):
To sa jeszcze dzieciaki, które ulegają zachowaniom w/wymienionymi, czyli takimi którym nie przystoi ludziom troche starszym
Tak, tak, dla starszych przewidziane jest inny zajęcie, jakże cudownie dojrzałe i nie pokemoniaste, tj. wstawianie zdjęć na naszą klasę. 'Urodziłam dziecko cyknę sobie fotusie podczas porodu, wstawię sobie na nk'. Po wstawieniu zdjęcia dojrzała dorosla obczaja zdjęcia innych, 'Kurcze jak ta ...... się roztyła, wygląda jak wieloryb....ale focia słit, skomentuje'. Ja już chyba wolę czytać o gwałtach na gwiazdach......przynajmniej można się pośmiać.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
kmwss4 napisał(a):
Katz napisał(a):
Jezus jak się rodził to padał śnieg. .
To akurat nieprawda.
Ależ on doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Wystarczy uważnie przeczytać co napisał.
Poza tym, myślę, że można już zakończyć ten wątek. Dawno zszedł z tematu i zamienił się na narzekania starszych (i sam w tym uczestniczyłem), na zachowanie niedojrzałych młodzików, i odwrotnie, młodzież poderwała się w obronie własnego honoru.
Myślę, że każdy wyłożył już swoje racje i czas zająć się ponownie tematem przewodnim - muzyką z Japonii

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  

Forum DB Nao » » » J-music - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook