Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 192, 193, 194  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
To nie wygląda jak kosmetyki, tylko jak puszka szpachli i trochę farby, żeby biało nie było.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
mi się akurat taki makijaż jak u Brajli podoba, sama nie robie sobie takiego bo mi nie pasuje, gdyby było inaczej pewnie i bym w takim chodziła : )
aczkolwiek mój tez jest mocny tylko inna paleta barw : ), przez co wygląda na lżejszy
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
hahaha teraz to mnie rozbawiliście wiecie co to "tynk" na twarzy? chyba nie bardzo
Cyceron, zbierz rebelie, wtedy wyruszcie w moją stronę, a po drodze... uderz się w głowę i licz że echo oszczędzi ząbki, Twoja wypowiedź jest bezsensu:) aż szkoda mi ciebie:)
Ta domniemana tapeta, którą mam na twarzy to TUSZ DO RZĘS i ani grama niczego więcej. ja mam taką cerę. I mogę Ci zrobić zdjęcie mojej twarzy z boku, z góry, z przodu od dołu i jak tam jeszcze chcesz

Obraz

[ Dodano: 27.12.2010, 2:58 (po 2 minutach) ]
Drakan pysk może mieć pies, człowiek ma twarz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Na drugim zdjęciu Brajla wyglądasz korzystnej Bardzo naturalnie i muszę przyznać, że dałabym Ci więcej niże te 18 lat. No ale ja wyglądam jak dzieciak, więc wszyscy wyglądaja mi na starszych

A oczy masz identyczne jak moja znajoma O_o To samo spojrzenie...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Brajla napisał(a):
Cyceron, zbierz rebelie, wtedy wyruszcie w moją stronę, a po drodze... uderz się w głowę i licz że echo oszczędzi ząbki
Uderzyłem się, teraz mi łuk krwawi, echa nie było, zęby na miejscu. Rebelię być może zbiorę, ale pod pewnym warunkiem -[x]-, doświadczysz chłosty tysiąca pejczy.

Brajla napisał(a):
Ta domniemana tapeta, którą mam na twarzy to TUSZ DO RZĘS i ani grama niczego więcej. ja mam taką cerę
Róż na policzkach zapewne również część cery.
Jeżeli chodzi o resztę, to przepraszam, najwyraźniej na takową ocenę wpłynęła słaba jakość zdjęcia jak i światło.

Brajla napisał(a):
I mogę Ci zrobić zdjęcie mojej twarzy z boku, z góry, z przodu od dołu i jak tam jeszcze chcesz
[x] Nago.

Na drugim zdjęciu wyglądasz normalniej. Zajebiste kolczyki, tylko to spojrzenie przeraża.

Brajla napisał(a):
Drakan pysk może mieć pies, człowiek ma twarz
Oj, zazdrosna jest i tyle no.

Szkoda, że Twój temat zablokowali, jeszcze nie miałem okazji zamienić słowa, więc
Obraz
Witam na pokładzie.
Miło by było, gdybyś się częściej udzielała, nie tylko podczas świąt czy choroby.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Całkiem fajnie Brajla. Ładna z Ciebie dziewczyna, a na drugim zdjęciu wyglądasz zdecydowanie dużo korzystniej. Cyceronem się nie przejmuj, kiedyś chyba dorośnie.
Fajnie, że jednak zdecydowałaś się wrócić. A zatem witamy z powrotem na Nao.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Asia nie ma z natury nieatrakcyjnego pyska, więc na gwałt nie musi się niczym smarować, żeby wyjść z domu.
A Brajla niczym specjalnym nie zaskoczyła, wygląda jak połowa dziewczyn w jej wieku.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Droga Brajlo
Na bladych cyckach nie robią się zacieki od falowania, w czym blade cycki górują nad tymi z solarium. Sądząc to cerze Asi i Twojej, porównanie jest nie na miejscu. Choć źle z Tobą nie jest, polecam ograniczenie opalania
Z poważaniem
Franek

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ładnie Brajla i masz zajebisty pokój.

Obraz
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Al Ed Upek ważne że czuje się wyjątkowa:) i niczym się nie smaruje
franqey nie chodzę na solarium, może raz na nim w życiu byłam.
Ale, nie wiem czy wiesz:) Ale można się opalić w sposób naturalny, na słoneczku-poważnie pisze. Nie mam pomarańczowej skóry a bladozłotą.


Mateusz. dzięki to akurat salon ale fakt jest ładnie urządzony.
Al Ed Upek franqey zdjęcie specjalnie dla WAS, mojej spalonej na solarce skóry Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale nie rozciągaj forum ok, podawaj w linku.

Brajla, ładna z ciebie dziewczyna i to nawet bardzo, i tym bardziej dziwi mnie, że taka urodziwą dziewczyne w świecie tylu pokus interesuje DB i manga, jak w swoim powitalnym temacie wspomniałaś. No ale na "+" dla ciebie

Wszystko jest dla ludzi, kosmetyki tez, po to zostały wynalezione dla kobiet, aby z nich korzystano, nie przeczę ze podkreślają kobiecą urodę. Oczywiście tak jak wszystko inne trzeba je stosować z umiarem i dopasowaniem do gustu.


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hehe...im nowsze zdjęcie, tym bardziej mi się podoba. Widać co niektórzy pośpieszyli się z oceną. Wyglądasz bardzo ładnie.

Pozdrawiam

PS. Got,odblokuj jej temat powitalny.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wiem dlaczego tak na siłę starasz się to prove some point.
Zaakceptuj to, że udzielając się na forum natrafisz na krytykę. Jeżeli ci to przeszkadza to szczerze nie wiem co tu robisz. Nie myśl, że zamieszczając swoje zdjęcie wszyscy zaczną ciebie wielbić, prawić ci komplementy itd. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii.

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Shiro ja nie chce aby mnie tu wielbiono, ani każdemu się podobać nie muszę. Ale pieni mnie, gdy ktoś wypowiada się na temat w którym nie ma zielonego pojęcia, tj franqey o opalaniu, makijażu itp.
Nie musicie mnie kochać, ja Was też kochać zamiaru nie mam:) Każdy ma prawo do swojej opinii, ale ta opinia powinna być cywilizowana, chyba że niedawno wypełzliście ze swoich jaskiń, i traktujecie kobiety grubiańsko. Czyli maczugą w głowe, za włosy i do jaskini:)
http://www.kozaczek.pl/img_users/1201218183.jpg tu widać że jest tapeta, ja takowej na buzie nie nakładałam, nie mam zamiaru nakładać.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Brajla próbuję ci wytłumaczyć, że to jest forum dyskusyjne... Tu każdy ma prawo wypowiadać się na każdy temat, nawet jeśli nie ma o nim zielonego pojęcia. Nawet gdybyś nie wiem jak się starała nie zmienisz pewnych zasad obowiązujących na każdym forum. Chyba, że założysz swoje i zakażesz na nim wypowiadania się ludziom w tematach, o których nie posiadają choć cząstkowej wiedzy. Co równoznacznie zabiłoby urok forumowej dyskusji.

Brajla napisał(a):
Shiro ja nie chce aby mnie tu wielbiono, ani każdemu się podobać nie muszę. Ale pieni mnie, gdy ktoś wypowiada się na temat w którym nie ma zielonego pojęcia, tj franqey o opalaniu, makijażu itp.
Problem w tym, że z twoich postów wynika inaczej. Za każdym razem starasz się bronić siebie jakby cie to krzywdziło iż wytykają ci ich zdaniem twoje wady.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
* Was. Ładna dziewczyna, w dodatku ciekawe zainteresowania skoro tu trafiła. weźcie się

Nie, nie Jim Carrey, o zgrozo, nie. Taki jeden, kiedyś grał w "drugiej części" Wywiadu z Wampirem. chyba
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Shiro, ona broni swego, nie rozumiem Cię. Ona nie zakazuje się nam wypowiadać, tylko się broni, czego niektórzy mężczyźni nie potrafią.

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Brajla napisał(a):
Ale pieni mnie, gdy ktoś wypowiada się na temat w którym nie ma zielonego pojęcia, tj franqey o opalaniu, makijażu itp.
Uważam, że forum jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie nawet nie posiadając dostatecznej wiedzy możesz się wypowiedzieć póki to nie przekracza pewnych granic. Wybrana przeze mnie części wypowiedzi Brajli jasno pokazuje, że jej zdaniem osoba nie mająca pojęcia o opalaniu, makijażu etc. powinna siedzieć cicho(przynajmniej ja to tak odbieram).

Ale szczerze to już mi się nie chce kontunuować tej prowadzącej do nikąd dyskusji.

Co do urody Brajli to uważam, że masz ładną twarz i figurę.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Cyceron napisał(a):
To nie wygląda jak kosmetyki, tylko jak puszka szpachli i trochę farby, żeby biało nie było.
Akurat z Szpachlą mam do czynienia na co dzień i nie przypomina mi to jej ;p
prędzej Tynk ( joke )
Żartuje i pozdrawiam
Ogólnie ładnie Brajla
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Katz napisał(a):
Mhm, tylko jeszcze muszę uwierzyć, ze takiej dziewczynie DB w głowie
też się dziwie
ale serio to ładne zdjęcie ;]

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook