Forum Dragon Ball Nao

» Muzułmanie i islamizacja Europy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co do linku Franka:
Muzułmanie potrafią o swoje się bić, Europejczykom wychowanym w nowej, lepszej kulturze nie będzie się chciało nawet dać pięścią komuś w ryj. Prognoza raczej nieprzyjemna. Jak komuś takie życie jednak odpowiada, to niech nie ma potem pretensji do muzułmanów.

Dodam od siebie, jakoś 2 lata temu Kadafi powiedział, że powstrzyma imigrację muzułmanów z Afryki do Europy za jakieś niecałe 5mld euro, czyli da im tam odpowiednie warunki. Ile w tym prawdy, w sensie czy coś tam zrobi, nie wiem. Ale wiadome jest jedno: facet wie i mówi otwarcie, że bez tego Europa stanie się czarna i muzułmańska. Wie, że sama nie rozwiąże swoich problemów, zwłaszcza ten prezentujący nową cywilizację zachód. Po prostu nami gardzi. Tak samo mówi prof. Wolniewicz - Arabowie gardzą Francuzami we Francji. To także gardzą poza Europą. Mają Europę za skansen. Jak komuś to pasuje, niech ma żal tylko do siebie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 28.12.2010, 20:23
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A co na to możemy poradzić?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie opierać kultury o TVN i programy rozrywkowe na MTV.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Masz na myśli zwiększenie nacisku na starą kulturę polską/europejską? Dobrze myślę czy źle coś zrozumiałem?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem jak wg ciebie ów nacisk miałby wyglądać. Może masz na myśli jakąś rządową kampanię albo program opracowany przez MEN. Jeśli tak, to powiedziałbym nie, bo nie ma nic gorszego od jedynej słusznej prawdy.
Problemem jest demokracja, póki ona niemiłosiernie panuje to dewiacje prezenterów i gości są opium dla mas, które bezmyślnie słuchają takiego badziewia. A po nasłuchaniu się prognoz i komentarzy w wykonaniu jakichś błaznów zaczynają oglądać jakieś Jersey Shore albo lizanie Tili Tecquili po stopach. Na szczęście MTV oferuje jeszcze np. futrzastego Eda, ale co z tego.

Poprawiłem też poprzedniego posta, bo zjadłem w nim kawałek tekstu i wyglądało to głupio.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Miałem na myśli uczenie dzieci (jako rodzic) o kulturze polskiej i wychowywanie ich w patriotyczny sposób.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To trzeba było się sprecyzować. To jest oczywiście podstawa, żeby z domu nie wyszły koczkodany słuchające bezkrytycznie każdego, kogo się uważa za eksperta lub autorytet.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
I myślisz, że to wystarczy? W końcu mówimy o patriotycznym a nie nacjonalistycznym wychowaniu.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zależy od ludzi i tego jak sami rozumieją, ale jak świat uwolni się z ucisku demokracji to i wartości odżyją i nabiorą normalnego znaczenia. Bo dziś patriotyzm to często jakaś groteska.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Jak niektórzy zapewne wiedzą, na zachodzie i północy europy na ulicach często można spotkać ludzi wyznania islamskiego. Jest to wynikiem polityki zrozumienia i miłości, chęci niesienia pomocy. Wiadomo, niektórzy z waszych znajomych też pojechali za chlebem i nowymi szansami na zachód, czy też choćby (i raczej najczęściej) za atrakcyjnym socjalem.
Od jakiegoś czasu w sieci można natknąć się na materiały (zwłaszcza nagrania wideo bo są twardym i najlepszym dowodem) demonstracji siły muzułmanów, czy to pokazując swoją liczebność i blokując ulicę by odbyć modły, nie zważając na prawa i przepisy obowiązujące w państwie, do którego przybyli, czy to przejmując jawną kontrolę nad danymi terytoriami przez nich zamieszkiwanymi.
Dokąd to waszym zdaniem zmierza? Czyżby zachód jaki znamy umierał? Gdzie będzie wtedy Polska? Co się z nami stanie? Czy do nas też przyjdą muslimy i powiedzą: allah albo śmierć?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 14.03.2013, 0:01
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Cyceron napisał(a):
Gdzie będzie wtedy polska?
Tam gdzie zwykle, zdziwiona i licząca na pomoc ''przyjaciół'' oraz zapewne pisana z małej litery.

Daj z jeden link dla przykładu, bo żadnej demonstracji nie widziałam do tej pory.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Dlatego napisałam w nawiasie, bo jak zwykle Polska będzie liczyła na kogoś, a tak na prawdę nie ma na kogo. Myślę, że masowy najazd muzułmanów na razie nam nie grozi, ponieważ nie jesteśmy państwem zbyt atrakcyjnym ekonomicznie, ani się tu nie dorobisz, a nawet jak jesteś bogaty, to nie kupisz wyszukanych dóbr luksusowych, to tak na początek...
W razie co, widzę jedno rozwiązanie, wysłać tam skąd przyszli, z Gruzinami poszło Polsce dość szybko i niezbyt głośno, trzeba będzie i z nimi spróbować.

A Ty widzisz już jakieś realne zagrożenie dla naszego państwa?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W Polsce nie spodziewam się islamizacji, z powodów wyżej wymienionych przez Miyu a także tego, że w Polsce jest bezprawie, to też jakby zaczęli się panoszyć i dokazywać jak w UK, dostaliby w ryj a nawet zabito by ich, sprawa i tak rozeszłaby się po kościach a napastnicy dostaliby wyroki w zawieszeniu i to wszystko. Polska nie jest krajem postępowym i zabicie obcokrajowca tutaj nie szokuje tak, jak na zachodzie, a wręcz po cichu jest nawet dopuszczalne. Tak więc mieliby chłopaki ciężko.

Z drugiej jednak strony Islam mnie zadziwia i patrzę na niego z podziwem, że wszystko co robią robią dla Boga, dla Allaha i gdyby nie ten fanatyzm w widzianej aktualnie postaci stawiałbym go wyżej niż Chrześcijaństwo, bo kiedy polak katolik wódkę odstawił albo mięso w piątek?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Miyako napisał(a):
A Ty widzisz już jakieś realne zagrożenie dla naszego państwa?
Ja widzę. Przy naszej bezdzietności, braku armii etc. nawet nie będąc zbyt łakomym kąskiem, jesteśmy kąskiem łatwym, i nie ma takiej możliwości, żebyśmy ostali się, gdy naokoło panować będzie islam.

Co się zaś tyczy tematu - w obecnej chwili nie widzę realnej nadziei dla Europy. Już się chyba nawet pogodziłem z tym że w perspektywie 20-30 lat nic nie zostanie z tutejszej kultury, i nie spieprzam stąd chyba tylko z jakiejś perwersyjnie kronikalskiej potrzeby. I z sentymentu. Bo ciężko mówić o patriotyzmie, kiedy się uznaje coś za nie do ocalenia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Podzielam zdanie Franka. Dla mnie jest już w Europie i w Polsce pozamiatane. W Europie wiadomo: rodzina biała max na dziecko, muzułmańska średnio 6. Kto kogo rucha w dyskotekach? Angole Arabki czy Arabowie Angielki? Po prostu gardzą tymi ciotami z zachodu, odbierają im kobiety, zakładają im hidjaby i robią dzieci przy okazji żyjąc z socjalu, na który oni im pracują.
W Polsce rzecz ma się inaczej. Nie jesteśmy bogaci, ale żyjemy jednak we względnym dobrobycie. W każdym razie nie przymieramy głodem. A imigranci z Afganu, autonomii Palestyńskiej, Jemenu, Iraku nie będą wybrzydzać. Polska stoi nad demograficzną przepaścią i wkrótce będzie masa nowych miejsc pracy związana z masowym przechodzeniem na emeryturę i mniejszym z roku na rąk zaciągiem młodych. Trzeba będzie tę lukę zapełnić imigrantami. Polska ma o tyle gorzej, że jeszcze nie będąc muzułmańskim krajem zrezygnowała ze swojej tożsamości kulturowej i narodowej niemal jednogłośnie oceniając ją jako godny potępienia przypał, więc już na wstępie walka o kulturę jest przegrana, bo nawet Polska się jej nie podejmie. A roli nacjonalistów, kiboli, dresów, czy jak kto chce nazwać domniemany ruch oporu, bym nie przeceniał - to raczej przedśmiertne podrygi Polski niż realny II renesans. Umrzemy w muzułmańskim kraju. Jako że też nie widzę nadziei, nie lubię zbytnio nazywać siebie patriotą. Wolę mówić, że jestem lojalny.

Jedyna pociecha w tym taka, że muzułmanie to normalni ludzi i nie będą bawić się w podziękowania dla europejskich elit i wykształconej młodzieży, które ciężko pracują, by przygotować im grunt.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Miyako napisał(a):
A Ty widzisz już jakieś realne zagrożenie dla naszego państwa?
Widzę, oczywiście na chwilę obecną kebaby są miłe, zawsze się uśmiechają i można z nimi przyjemnie pogadać przy konstruowaniu przez nich smacznego lahmacun. Ale jest ich u nas coraz więcej, jestem pewien, że na zachodzie zaczynało się podobnie.
Skromna buda z kebabami (żółtki podobnie) im wystarcza na dorobienie się w 3 lata aut wartych po 50-100 tys., więc raczej warto im przyjeżdżać.
Oczywiście, nie postawią co 50m budy, w której będą odgrzewać gotowe produkty zakupywane u POLSKICH producentów. Więc zagrożenie nie wydaje się być realne, biorąc pod uwagę atrakcyjność możliwości życia w Polsce. Nie należy jednak zapominać o tym, że wszystko wokół zostanie przez nich przyjęte, a co to nasze tereny są napromieniowane? Oni nie będą wybrzydzać. Zachód wschód nami nie wybrzydzały, oni też nie będą.

Ja myślę o Australii.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Muzułmanie i islamizacja Europy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook