Forum Dragon Ball Nao

» cześć ;]

PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Więc tak nazywam się Patryk mam 16 lat kończę zawsze 21 sierpnia
Interesuję się motoryzacją i stuntem, osobiście uprawiam stunt (wyczyny na motorach) i po pokazach dla kolegów wychodzi mi bardzo dobrze, lubię też jeździć motorami po lasach mam ich aż 5 . Za dużo wymieniać jakie to motorki ;]
Jestem uczniem ZSZ w Olsztynku uczę się dobrze (najlepszy w klasie )
Moim jednym z marzeń jest kupienie suzuki gsx-r 750 K2 i wygranie zawodów stunterskich w Lyonie ;]
Pozdrawiam wszystkich
wiem że późno zrobiłem ten temat ale bardzo dawno mnie nie było, ;]

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Hej!
Fajne imię, ja też się urodziłam w sierpniu tylko, że 20
PatyV napisał(a):
lubię też jeździć motorami po lasach mam ich aż 5
Jakie to motory?

Baw się dobrze!!!
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
m.in 3 wsk 2 turystyczne i 1 do stuntu
enduro - kawasaki KMX 125
skuter - Peugeot speedfight2
tylko 1 dzień różnicy

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Niezbyt rozumiem sens zakładania tego tematu po ponad 1300 dniach stażu na forum,ale witaj z powrotem na Nao.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Wiesz jak zakładałem konto nie wiedziałem że tak długo zabawię na tym forum więc nie zakładałem tego tematu. a teraz sobie o nim przypomniałem i zamierzam pozostać na dłuższy czas gdyż była miła atmosfera jak pamiętam ;]

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No taki sens, że przez 1300 dni go nie założył. Czasem twój spamersko-wyższościowy ton połączony z bezmyślnością jest tak żałosny, że sam zastanawiam się nad załadowaniem cię w paczkę i wysłaniem do Japonii.

Musisz być albo bogaty, że twoich rodzicieli stać na te zabawki, albo lubisz tani szpan. A co w tym Lyonie się dzieje? Tak jakieś czempionaty się odbywają?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Jeśli wiesz tyle co po wizycie w dupie to się nie udzielaj nie szpanuję niczym czepiasz się każdego napotkanego forumowicza. Gdybyś ruszył trochę zadkiem i poszedł przed TV i pooglądał jakieś zawody w stuncie to byś wiedział że w Lyonie jest jedna z ważniejszych imprez tego rodzaju.
A co do motorów to sam je kupiłem za swoje pieniądze. Jedną WSK-ę sam złożyłem włącznie z silnikiem nie robię tego dla szpanu tylko dla samej satysfakcji i pasji, a zarównoz jazdy na jednośladzie ^^

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co ja mam stunt oglądać, mam ciekawsze rzeczy do oglądania i czytania niż te dotyczące motorów, więc nie wyskakuj z japą, bo wyglądasz jak szczeniak, któremu zabrano kość. I fajnie, że masz swojej kasy na 5 itemów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Witam
I nie każdy ma czas na jakiś Stunt ^^
Wystarczająco mam w mieście idiotów którzy kupią sobie * Hondy Civic 1.4 z z 90 koni może to ma , najczęściej z odzysku za 2 - 3 tysiące , dziury w tłumiku porobią i szpanują po mieście takimi !?.
A najlepsze jest to że za kierownicą kozaczek i jaki to nie szpaner , a jak spotkasz go na mieście to osrany chodzi.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Al Ed Upek napisał(a):
A co ja mam stunt oglądać, mam ciekawsze rzeczy do oglądania i czytania niż te dotyczące motorów, itemów.
no widzisz każdy lubi co innego więc nie wypowiadaj się na temat czegoś czego nie wiesz

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A czy ja coś powiedziałem o stuncie? Chyba nie, więc czytaj dokładnie swój własny temat, bo nawet własnego podwórka nie potrafisz ogarnąć. Za to ty * mi o stuncie jakbyś liczył na podjęcie dyskusji, podziw i uwielbienie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Al Ed Upek napisał(a):
A czy ja coś powiedziałem o stuncie? Chyba nie, więc czytaj dokładnie swój własny temat, bo nawet własnego podwórka nie potrafisz ogarnąć. Za to ty * mi o stuncie jakbyś liczył na podjęcie dyskusji, podziw i uwielbienie.

ja * jaki nie miły : /

ema yoch, baw się dobrze
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
O matko, co się do gościa przywalacie? Napisał parę słów o swojej pasji, a tu już jakieś ataki. Okres wszyscy macie?

Ja ze swojej strony życzę dobrej zabawy. Miłej atmosfery nie szukaj, bo ją "istota wszechwiedząca" strzelił.

Pisz i olewaj zaczepki, a będzie dobrze

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
PatyV napisał(a):
Więc tak nazywam się Patryk mam 16 lat kończę zawsze 21 sierpnia
Interesuję się motoryzacją i stuntem, osobiście uprawiam stunt (wyczyny na motorach) i po pokazach dla kolegów wychodzi mi bardzo dobrze, lubię też jeździć motorami po lasach mam ich aż 5 . Za dużo wymieniać jakie to motorki ;]
Jestem uczniem ZSZ w Olsztynku uczę się dobrze (najlepszy w klasie )
Moim jednym z marzeń jest kupienie suzuki gsx-r 750 K2 i wygranie zawodów stunterskich w Lyonie ;]
Pozdrawiam wszystkich
wiem że późno zrobiłem ten temat ale bardzo dawno mnie nie było, ;]
Witam cię młody hehehe. Myślę że będzesz brał aktywny udział w życiu tego forum. Podziwiam cię za odważne hobby (widać lubisz adrenalinę). Mam kolegę o podobnych zainteresowaniach co ty. Tyle, że on nie uprawia tego stunt co ty. Lubi jazdę ścigaczami.
Domyślam się, że pasjonujesz się M&A , a może całą kulturą jaką ma Japonia.

PS. Jak jechałem z kumplem na jego ścigaczu. Po cały się trzęsłem przez 15 minut. A sunoł do 2 setek. A jak słysze kolesiaco wyprzedza (lub jedzie) między samochodami. To normalnie śmierć w oczach.
Pozdrawiam

[ Dodano: 07.01.2011, 21:18 (po 2 minutach) ]
Nie przejmuj się Al Ed Upk-iem, to tylko niegroźny (naraźie) nacjonalista.

[ Dodano: 07.01.2011, 21:20 (po 5 minutach) ]
Len napisał(a):
Witam
I nie każdy ma czas na jakiś Stunt ^^
Wystarczająco mam w mieście idiotów którzy kupią sobie * Hondy Civic 1.4 z z 90 koni może to ma , najczęściej z odzysku za 2 - 3 tysiące , dziury w tłumiku porobią i szpanują po mieście takimi !?.
A najlepsze jest to że za kierownicą kozaczek i jaki to nie szpaner , a jak spotkasz go na mieście to osrany chodzi.
Co zazdrość przez ciebie przemawia ? Ja mam kumpla co ma ścigacza. Fakt może się popisuje. Ale podziwiam go za odwagę (w tym przypadku) której ja nie mam.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Laru napisał(a):
Ja ze swojej strony życzę dobrej zabawy. Miłej atmosfery nie szukaj, bo ją "istota wszechwiedząca" strzelił.

Pisz i olewaj zaczepki, a będzie dobrze
dzięki dobra rada na przyszłość tak trzeba robić widzę ten cały All Ed nup czy coś przypierdziela się do każdego...
niech * spojrzy sam na siebie a nie na innych pisze, frajer ^ ^
może i użyłem parę brzydkich słów ale taka prawda

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Prawda jest taka, że na forum obowiązuje Regulamin, więc nazywanie drugiej osoby frajerem jest ciut nie na miejscu.

Witam i życzę miłego pobytu na forum.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
PatyV napisał(a):
ten cały All Ed nup czy coś przypierdziela się do każdego...
Ten typ tak już ma,ale nawet on i jego pobratymcy z Kyuuri miewają czasami przebłyski i da się z nimi pogadać.Po prostu miej dystans do samego siebie i traktuj to co piszą z przymróżeniem oka,a powinno być OK.

Ja ze swojej strony witam i życzę dobrej zabawy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » cześć ;]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook