Forum Dragon Ball Nao

» Legalizacja narkotyków

Strony:   1, 2, 3  

Twoje stanowisko:

Twoje stanowisko:
Legalizacja miękkich narkotyków 15,15% 5 15,15%
Legalizacja wszystkich narkotyków 36,36% 12 36,36%
Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną) 21,21% 7 21,21%
Jest dobrze, jak jest 27,27% 9 27,27%
Wszystkich głosów: 33
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie mam zamiaru się rozpisywać. Jestem przeciwny jakimkolwiek narkotykom i jeżeli o mnie chodzi to wybrałem opcję "Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną)". A dlaczego wybrałem taką opcję? Odpowiedź jest prosta jak budowa cepa, ponieważ tak zostałem wychowany.

Mimo tego doskonale rozumiem, że każdy odpowiada za swoje życie sam i sam podejmuje decyzje. Dlatego jeśli o mnie chodzi, jeżeli dana osoba chce zażywać bądź już zażywa narkotyków tudzież chce palić bądź już pali papierosy nie mam zamiaru prawić tej osobie morałów jakie to jest złe czy coś w tym rodzaju.

Jestem osobą tolerancyjną i nie mam zamiaru nikomu narzucać mego spojrzenia na daną sprawę.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Shiro napisał(a):
Jestem osobą tolerancyjną i nie mam zamiaru nikomu narzucać mego spojrzenia na daną sprawę.
A jednak gdybyś mógł, to byś narzucił im zakaz posiadania/spożywania wszystkich narkotyków
Spójne podejście, nie ma co.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
A jednak gdybyś mógł, to byś narzucił im zakaz posiadania/spożywania wszystkich narkotyków
W przypadku gdybym był osobą nietolerancyjna zapewne tak, ale jak już wspomniałem należę do osób tolerancyjnych, więc nie wiem skąd taka uwaga u ciebie...

Może się powtórzę, ale trudno. Ja z góry zakładam, że człowiek ma wolną wolę i ze swoim życiem może robić co chce. Jeżeli ktoś ma ochotę zażywać narkotyków bądź palić papierosy nie mam zamiaru jej potępiać bądź zakazywać czegokolwiek tylko dlatego, że mam inne spojrzenie na to.

Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Spójne podejście, nie ma co.
A, dziękuję.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie rozumiem.
Shiro napisał(a):
wybrałem opcję "Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną)"
Więc byś zabronił, czy nie?

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zettai Daikoku napisał(a):
Nie rozumiem.
Shiro napisał(a):
wybrałem opcję "Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną)"
Więc byś zabronił, czy nie?
Wybrałem taką opcję, ponieważ nie ma innej, która wyrażałaby mój negatywny stosunek do narkotyków i nikotyny.

Najwyraźniej nie zrozumiałem do końca tematu

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Laru napisał(a):
Życie na haju to matrix. Dlatego poczułam się trochę... nie wiem, zamieszana (?) gdy czytałam tego posta. Bo odnosiłam wrażenie, że jednak jesteś przeciw...
Tak, ale bardziej chodziło mi o motyw wolności, niż skutki zażycia narkotyku, ale rzeczywiście - nie sprecyzowałem tego.

Powiem tak:
gdybym miał zdecydować, czy narkotyki będą legalnie sprzedawane w aptekach czy specjalnych punktach, to zgodziłbym się. To co człowiek robi ze swoim życiem, to jego sprawa i nikt z osób trzecich nie ma prawa w to ingerować, chyba, że taka osoba szkodzi społeczeństwu w sposób NIELEGALNY z obowiązującym prawem (tak, bo wolność wolnością, ale prawo musi istnieć, żeby utrzymać ład, wtedy automatycznie takiej osoby niestety trzeba pozbawić wolności, a w szczególnie nieprzyjemnych przypadkach nawet życia), wtedy odpowiednie władze powinny zareagować.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ode mnie coś. Na razie krótko, potem co nieco się więcej na ten temat rozpiszę, bo dużo tutaj głupot powypisywanych : P.
Za czym jestem ? ( ankietę chrzanię ). Ogólnie za marichuaną, czyli " tym lżejszym """narkotykiem"""" ".
Nie jestem za tym, by zalealizowali mocniejsze narkotyki, bo po co ? Ile to osób zniszczyło przez nie własne życie . Jeżeli to zalegalizują, będzie można brać co popadnie ( w sumie dopalacze już są , ale mniejsza o to ) , wtedy sporo ludu z ciekawości zażyje sobie coś ultra mocnego i kaput bo pewnym czasie - oczywiście nie wszyscy, jednak na pewno sporo takich się znajdzie.
A jeżeli nie wejdzie owa ustawa w życie , to i tak ci, którzy będą posiadali nieodpartą chęć spróbowania czegoś "zajefajnego" doprą swego . A co do maryśki - lepiej jak jest nielegalna - ten urok xD . Szacunek dla niej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shiro napisał(a):
Wybrałem taką opcję, ponieważ nie ma innej, która wyrażałaby mój negatywny stosunek do narkotyków i nikotyny.
Ale pytanie nie dotyczy osobistego stosunku do dragów, tylko tego, jak powinien wyglądac ich stan prawny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Witam.
Wiem że dość kontrowersyjny temat, lecz zapytam wprost was o zdanie : jesteście za czy przeciw , co myślicie o powstałej Sytuacji we Wrocławiu. W Sumie ja jestem za, ponieważ osoby które mają 18 + lat powinny mieć pozwolone sobie zapalić od czasu do czasu ( nie mówię tu o paleniu dzień w dzień ).
Natomiast nie jestem za gdyż dzieci po 14 - 16 lat jarają blanty gdzieś na przystanku czy za szkoła chowając sie przed rodzicami czy znajomymi , z chęcią też ukarałbym dilerów którzy sami wiedząc że sprzedają Towar dla dzieci. Powinno być z tym jak z alkoholem , TYLKO że od 18+ i Tyle.

Chciałbym dodać że ten temat nie obejmuje dopalaczy i proszę nie mylić tego z tamtą sytuacja bo to 2 inne rzeczy dopałki a zielone.

Proszę o Wypowiadanie się osób dojrzałych i doświadczonych co miały z tym do czynienia czy ich Bliscy a nie dzieci co widziały marihuanę jako tapete na telefonie czy w internecie.

Temat już istnieje. Używaj wyszukiwarki.
SoheiMajin Gotenks
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Len napisał(a):
W Sumie ja jestem za, ponieważ osoby które mają 18 + lat powinny mieć pozwolone sobie zapalić od czasu do czasu ( nie mówię tu o paleniu dzień w dzień ).
Chcesz sprawdzać co ile kto pali?

Ja mam zdanie jak wcześniej:
zaostrzyć przepisy
wydrukować masę ulotek na temat narkotyków, które trafią do każdego
zmienić publiczną służbę zdrowia na prywatną
znieść opieki socjalne dla narkomanów i innych takich
znieść głupi przepis o zakazie bicia dzieci itp.
Dopiero wtedy zalegalizować wszystkie narkotyki.

Obraz
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Powinno być tak:
Kto chce niech pali , kto nie niech nie pali i kij mu do tego .
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Gangez Almighty napisał(a):
Na pewno bezpieczniej aniżeli z zalegalizowaną marihuaną.
Jakieś argumenty?

Marihuana nie pobudza, a przymula. Osoby pod jej wpływem chcą raczej miłości a nie przemocy i destrukcji.
A słyszałeś, że rozwija także duchowo. Przymula, to zależy jak jesteś wrażliwy na THC.

[ Dodano: 13.01.2011, 14:34 (po 6 minutach) ]
Nasz rząd chce jak najlepiej dla nas (faryzeusze) więc będzie starał się nie zalegalizować, natomiast będzie wspierał czarny rynek. Narkotyki są wszędzie. Drug po ang. znaczy lek. Więc wiecie. Ale nie każdy to wie. Ludzie lubią nadużywać to co dobre. Więc są tacy co są przeciw legalizacji a są za depenalizacją. Bez sensu wysyłać takiego człowieka do więzienia. A skoro marihuana ma właściwości lecznicze to tym bardziej.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
KAŻDY narkotyk powinien być w 100% legalny. NIE ISTNIEJE argument dla którego miałby legalny nie byc. Tym bardziej ze to mój organizm i ja decyduje jakie substancje chce zażywać itp
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jestem na Nie. OK, ich sprawa chce się truć-proszę bardzo, ale niech nie trują innych. Obawiam się,że jak legalne będą, to co krok narkomani, wzrośnie niebezpieczeństwo etc.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No to ja Ci podam taki argument. Narkotyki wzmagają agresje w ludziach, przez co oni zabijają innych.

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Byczusia napisał(a):
Jestem na Nie. OK, ich sprawa chce się truć-proszę bardzo, ale niech nie trują innych. Obawiam się,że jak legalne będą, to co krok narkomani, wzrośnie niebezpieczeństwo etc.
Na jakich źródłach informacji się opierasz?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie ma tak, że z reguły narkotyki, wzmagają agresję. Proszę bez paranoi. Agresja, też wzmagana jest brakiem środków do życia np. pieniędzy ale nie tylko, jednak w głównej mierze. Jeśłi chodzi o narkomanie, to wszystko zależy od ludzi, też nie ma reguły, takie gadanie itp. jest zbędne. Takie jest moje zdanie, nie zmienione. Widzę, że świat/życie polega na zarabianiu, to czemu na tym nie robić pieniędzy. W stosunku do zdrowia, pieniądze zawsze odgrywają tę pierwszą rolę. Walka z nimi kosztuje, podatników wliczają w to instytucje policji,sądy,zakłady karne i służby ścigania.

Dodano po 12 minutach
Jeśli rząd chce mnie przed tym chronić i w ogółe, to niech zacznie od biedy. Bo kończą mi się pieniądze z socjalu, a nie mam pracy. Jeśli już tak berdzo, rząd nie chce tych mniejsc pracy stwarzać, to niech mi da zasiłek do końca życia. Widzę, więcej pozytywów z legalizacji narkotyków niż negatywów. No tak Sądy stracą pracę i policja też oraz ośrodki, chociaż kto wie, ale dzięki temu ludzie będą mieli pracę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gonar napisał(a):
dzięki temu ludzie będą mieli pracę
W sensie stanie pod szkołami i rozprowadzanie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No, chociażby taka sprzedaż bezpośrednia czystego towaru. Przecież dragi mają, chyba więcej zastosmowań niż konsumpcja ????

Dodano po minucie
Amfetamina mogła by być, elementem w produkcj supli.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gdyby zalegalizowali narkotyki, to i tak byś nie miał roboty, bo powstały by drug shopy i w nich legalnie by je sprzedawano, więc upadła by sprzedaż pod szkołą itp. bo by i tak była nielegalna, dodatkowo pojawiały by się informacje ostrzegawcze na temat pochodzenia takiego towaru więcl udzie by szli do sklepu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Legalizacja narkotyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook