Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony klub piłkarski

Strony:   1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a dlaczego nie mozna jednoczesnie kibicowac barcelonie i realowi? w barcelonie szanuje takich zawodnikow jak samuel eto'o, ronaldinho, puyol itd., w realu szanuje ronaldo, robinho, roberto carlos itd. wiec o ci cho? teraz oczywiscie jestem bardziej za barca, bo graja najlepszy futbol ostatnio, ale do reala tez nic nie mam. nie mieszkam w hiszpani, aby sie na maxa spinac za kim byc. co do polskich klubow : kolporter kielce i piechna na szczycie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dlatego ze sa to kluby konkurencyjne dla siebie , i ich kibice nienawidza sie na wzajem.

Czemu??

Bo barcelona to baskowie walczacy o swoj kraj a Real czyli krolewscy symbolizuje dla tamtejszych kibicow symbol zniewolenia. i nie mow mi ze to tylko sport , bo dla mieszkancow Barcelony to rowniez symbol narodowy , i jedna z niewielu okazji by skopac dupe Hiszpana. Ja wole Real

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Toś mnie rozśzmieszył. Ciekawe co zdawaleś na maturce, skoro takie bzdury piszesz, panie studencie.

Barcelona, leży w Katalonii. Tam nie ma Basków, a cała istota sprawy opiera się na tym, iż katalończycy od zawsze dążyli do autonomii. Nie do utworzenia własnego kraju. Po prostu, centralna Hiszpania to dawna Kastylia, a Barcelona, ziemie wokół niej, a także na zachód, to była Aragonia. Pod koniec XV w się zjednoczyły, ale tendencje odśrodkowe pozostają.

Baskowie, to sobie żyją na półnotnym wschodzie Hiszpanii, i prędzej mecze z udziałem Athletic Bilbao będą miały taki akcent. Bo Bilbao jest "stolicą" Basków.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
mnie jakos pilka nie ciagnie ale jak juz mam powiedziec(bo o to chodzi w tym temacie) to Manchester United
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To i ja się wpowiem na temat futbolu

Moim ulubionym zespołem jest oczywiście FC Internazionale, jego styl gry mi inponuje pod każdym względem. Jak nie patrzeć, to można powiedzieć, że to czołówka co najmniej [ ort! ] pierwsza 5.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tym razem faktycznie blazna z siebie zrobilem. Przyznaje sie. Nie zmienia to jednak faktu ze nie da sie pogodzic Realu z Barcelona.!? musze chyba odstawic spiryt na kilka dni

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
nie mieszkam w hiszpani, aby sie na maxa spinac za kim byc - prosze czytac ze zrozumieniem
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Czytam ze zrozumieniem. Takrze w polsce kibice tych dwóch [ ort! ] klubow nie darza sie sympatia. Jezeli bym mial natomiast czytac z wyrozumialoscia to bym powiedzial ze po prostu lubisz hiszpanski football , nie wglembiajac sie w jego specyfike

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Jak już odstawisz ten spirit to poczyaj troche, byś znowu za jakiś czas nie zrobił z siebie idioty.

W każdej lidze są kluby, które nie darzą się sympatią. Podobnie kibice.

Dla mnie Real od kilku lat stacza się. Nie kupuje wartościowych piłkarzy, ale gwiazdy medialne, i zarabia na reklamach. Przez to traci na znaczeniu w piłkarskim świecie. A zdanie prezesa, że jak sobie coś postanowią, to dopną swego, świadczy właśnie o takiej polityce.

Barcelona ma świetnych piłkarzy, dobrego trenera. W przeciwieństwie do Chelsea, bo ta ma jeszcze nieograniczoną kase, to w pewnym stopniu negatywnie wpływa na świat footballu. Mogą kupić każdego i za każdą cene. Niestety, ale teraz w piłce rządzi kasa, a nie sama idea grania w piłke.

Ja za granicą kibicuje Arsenalowi, Juventusowi. W Polsce do końca nie mam sprecyzowanych. Na pewno mojemu lokalnemu klubowi - Świt NDM, tyle, że pewnie niedługo upadnie.

No i oczywiscie kibicuje Polakom i polskim zespołom w pucharach europejskich. Bo ich dobra gra odbija się pozytywnie na wyniki reprezentcji.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja tam jestem tradycjonalistką i lokalną patriotką:
bodajże czwartoligowy Gryf 95 Słupsk, klub, którego lata świetności dobiegły końca chyba właśnie w 1995.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Ja kibicuje Barcelonie. Lecz franqey ma fakt to jest nienawiśc i obrażanie wzajemne siebie na łąmach prasy. Tylko prawdziwy kibic to zrozumie, a nie taki co ogląda mecze i wybiera potem najładniej grającą drużyne. Tak jest z Chelsea doszła kasa doszli i kibice, w większości byli "fani: Realu. Oni kibicują temu kto ma kasę i wygrywa. Nie liczy się historia klubu tylko taw. szpan np.
Zenon:Wiesz ja kibicuje Chelsea.
Alfons: Ale fajnie ja też im kibicuje.
Zenon: Komu kibicujesz Artur??
Artur:np. weżmy ja West Ham Londyn.
Zenon i Alfons: jaki głupek, jak możesz ich lubić są strasznie słabi<hahahahah>
Większośc z nich nie umie pisać poprawnie nazwy klubu. Tacy fani są nie warci. Tak fakt Real to już bardziej klub medialny, staczający się. Ile oni kasy ciągna w Japonii za koszulki Beckhama. Załoźe się, że nie długo kupią jakiegoś Azjate co zwiększy wpływy do kasy.

P.S. Fan jest ze sowim klubem zawsze czy wygra czy przegra.

Pozdro
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
Ulubione kluby: Bayern Monachium & FC Barcelona!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja kibicuje Barcelonie. Lecz franqey ma fakt to jest nienawiśc i obrażanie wzajemne siebie na łąmach prasy. Tylko prawdziwy kibic to zrozumie, a nie taki co ogląda mecze i wybiera potem najładniej grającą drużyne. Tak jest z Chelsea doszła kasa doszli i kibice, w większości byli "fani: Realu. Oni kibicują temu kto ma kasę i wygrywa. Nie liczy się historia klubu tylko taw. szpan np.
Zenon:Wiesz ja kibicuje Chelsea.
Alfons: Ale fajnie ja też im kibicuje.
Zenon: Komu kibicujesz Artur??
Artur:np. weżmy ja West Ham Londyn.
Zenon i Alfons: jaki głupek, jak możesz ich lubić są strasznie słabi<hahahahah>
Większośc z nich nie umie pisać poprawnie nazwy klubu. Tacy fani są nie warci. Tak fakt Real to już bardziej klub medialny, staczający się. Ile oni kasy ciągna w Japonii za koszulki Beckhama. Załoźe się, że nie długo kupią jakiegoś Azjate co zwiększy wpływy do kasy.

P.S. Fan jest ze sowim klubem zawsze czy wygra czy przegra.

jezeli to bylo do mnie to zle trafiles. bo ja np. chelsea nienawidze nie obchodzi mnie kasa, obchodza mnie pilkarze. koles moze kosztowac 10 euro i moze kosztowac 10 mln euro, nie wazne. ma dobrze grac. real ma dobrych pilkarzy, tylko nie potrafia ich dobrze wykorzystac:/

ps. zreszta u mnie w sercu najwyzej jest newcastle (ach ten shearer). sezon juz prawie stracony dla nich, ale ciagle wierze, ze wejda do pucharu uefa mam nadzieje, ze ktos zna ten zespol... od 98 moja milosc nalezy do 'srok'
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
jezeli to bylo do mnie to zle trafiles. bo ja np. chelsea nienawidze nie obchodzi mnie kasa, obchodza mnie pilkarze. koles moze kosztowac 10 euro i moze kosztowac 10 mln euro, nie wazne. ma dobrze grac. real ma dobrych pilkarzy, tylko nie potrafia ich dobrze wykorzystac:/

ps. zreszta u mnie w sercu najwyzej jest newcastle (ach ten shearer). sezon juz prawie stracony dla nich, ale ciagle wierze, ze wejda do pucharu uefa mam nadzieje, ze ktos zna ten zespol... od 98 moja milosc nalezy do 'srok'
Nie do ciebie eMate. Chodzi mi tylko, że nie da się lubić dwóch konkurencyjnych klubów, które tak się nienawidzą. Niestety Real ma mało dobrych piłkarzy(jak na Hiszpanie). Rozłoże najważniejwsze osoby w składzie.
Casilias- tego to cenie. Jest bardzo dobry, nie ma glupich parad i wpadek. Bez niego Real stracilby w tym sezonie dużo puntków.
Ronaldo-bardzo go nie lubię. Nawet wtedy gdy grał w Barcelonie. To typowy sęp, nic sam nie robi, albo dobija, albo dostaje ładne podanie.
Raul-legenda klubu, nieliczny, którego dosyc lbie z Realu, choć ma słabą forme to jakoś mobilizuje wasz klub na boisku.
Salgado-mówią, żę taki odbry, a ja tego nie widze. Może potrzebuje okularów, choć mam bardzo dobry wzrok. Głupie błędy.
Beckham-kase dla Realu zarabia, czasem zagra ładnie, czasem jak panienka. Mało przydatny zawodnik.
Robinho-talent z Brazyli. Czy ja wiem nawet dobry, zdaje mi się, że potrzebuje ogrania, ale do Ronaldihno go mi tu nie porównywać.
Zidane-też jeden z nielicznych, ma tera podwyżke formy. Przydaje się często , ale czasem też coś sknoci.

Pozdro
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
moze lekkie sprostowanie. nie mowie, ze jestem zagorzalym fanem tych dwoch klubow, nie chodze w ich szalikach itd. po prostu podoba mi sie ich pilka i lubie ja poogladac. czytam newsy z obydwu obozow, po prostu milo popatrzec jak graja, dlatego lubie te zespoly. i niewazne to dla mnie, ze sie nienawidza, bo to dobrze wiem
co do zawodnikow z realu: a roberto carlos? cicinho, cassano, helguera?;p
moim zdaniem real ma naprawde duzo dobrych zawodnikow ;] wiadomo, ze wiekszosc gra dla kasy, ale np. jak beckham - graja dobrze.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
eMate napisał(a):
moze lekkie sprostowanie. nie mowie, ze jestem zagorzalym fanem tych dwoch klubow, nie chodze w ich szalikach itd. po prostu podoba mi sie ich pilka i lubie ja poogladac. czytam newsy z obydwu obozow, po prostu milo popatrzec jak graja, dlatego lubie te zespoly. i niewazne to dla mnie, ze sie nienawidza, bo to dobrze wiem
co do zawodnikow z realu: a roberto carlos? cicinho, cassano, helguera?;p
moim zdaniem real ma naprawde duzo dobrych zawodnikow ;] wiadomo, ze wiekszosc gra dla kasy, ale np. jak beckham - graja dobrze.
Roberto Carlos się kończy, ale był z niego dobry piłkarz.
Cicinho-przyznam się, że nie widizłem go w akcj.
Cassano-rozkapryszony gwiazdor, jeszcze bardziej"poprawi" sytuacje w szatni zarozumialców.
Helguera- solidny poziom.

Pozdro
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Roberto Carlos się kończy? He he to chyba jakiś kabaret! Człowieku z tym tekstem byś wygrał maraton uśmiechu. Jest najlepszy w tym co robi i długo bedzie. A klub ktory kocham to POGOŃ SZCZECIN!!!!!
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
maku304 napisał(a):
Roberto Carlos się kończy? He he to chyba jakiś kabaret! Człowieku z tym tekstem byś wygrał maraton uśmiechu. Jest najlepszy w tym co robi i długo bedzie. A klub ktory kocham to POGOŃ SZCZECIN!!!!!
Wymienie ci dużo lepszych obrońców;Thuram, Cannavaro, Maldini, Cambpell, Kolo Toure, Terry.
Dołożył bym kilku jeszcze. Ta Pogoń jest dobra, też ją lubie, ale tera bedzie sraka z Brazilianą-jak oni przegrywają z zespołem z 2 ligi, no to co to ma być.

Pozdro
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
hmm. roberto carlos jest moim zdaniem lepszy od maldiniego i innych. moim zdaniem to najlepszy obronca wszechczasow. a te jego wolne chyba kazdy bedzie pamietal do konca zycia jest juz u kresu kariery, wiec mozna powiedziec, ze sie konczy... ale to co zrobil przez 10 lat w realu i reprezentacji jednak napawa optymizmem do jego osoby. fakt faktem - kazdy ma wlasne zdanie...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ludzie przychodzą i odchodzą.

Gwiazdy odchodzą i przychodzą nowe. Szczególnie tyczy się Brazylijczyków.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony klub piłkarski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook