Forum Dragon Ball Nao

» [RAC] Muzyka narodowa

Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Słucha ktoś takowej? Pomijając treść tekstów np. taki Honor jest bardzo epicki.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Generalnie tak, ale co leci, nazw zespołów i ich albumów jako takich nie zapamiętuję, bo nie jestem wielkim fanem tej muzyki. Ale posłuchałem takich jak Honor, Gammadion, Graveland, Grom, Battlefield, Konkwista, Twierdza, Forteca, Kataxu. Z poza kraju oczywiście Skrewdrivera poznałem.
Powiedz mi też proszę, czy Kataxu z założenie jest NSBM, gdzie NS jest podstawą, czy jednak NS mu się przypisuje. Bo to, że BM to wiadomo.

A słyszałeś album Twardzi jak stal?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
No jest to NSBM ale mnie osobiście nie zachwyca. W ogóle scena NSBM jakoś mnie nie ciągnie oprócz paru kapel (np. Infernal War, Goatmoon czy Barad Dur). Jeśli chodzi o Black Metal to wolę w czystej formie, albo z domieszką progresji (np. Furia). W tematyce narodowej dużo lepiej odnajdują się zespoły grające rocka (np. kielecki Salut, Konkwista, Honor czy nawet The Gits - ale oni bardziej grają Oi'a). Jak już zacząłem mówić o Oi'u to warto wspomnieć o Barankach Bożych, Zbeerze itp.

Jeśli chodzi o album "Twardzi jak stal" to mnie jakoś nie zachwycił. Był u mnie ostatnio kumpel i mi puszczał te kawałki.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A nie denerwuje cię to, że media i pseudoautorytety nazywają kapele i muzyków, a za nimi też i społeczeństwo, neonazistami tylko dlatego, że wyrażają dumę z białego, europejskiego czy polskiego pochodzenia?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Media mnie nie obchodzą bo je bojkotuje. Na szczęście wymyślili takie coś jak internet gdzie nikt Ci nie narzuca co masz oglądać. Tolerancja to sztuczny wymysł nowoczesnego świata. Nie można tolerować czegoś co jest niegodne z naszą naturą.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jo, ale zważ, że jesteś nielicznym, który je bojkotuje a i tak większość motłochu wybiera internetowe chłamy pokroju internetowego serwisu tvn24.pl czy jakiegoś tam obrzydliwego GW.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Masa jest masą dlatego że nie myśli, albo myśli mało. Masa będzie istnieć dopóki będzie istnieć ludzkość. Od tego powstały media aby nimi manipulować, jest to chyba logiczne. Era rządów narodowych upadła w połowie XX wieku. Teraz rządzą ludzie którym zależy na tym aby utrzymać obecny stan rzeczy. "Radykalne" ruchy są bojkotowane lub pokazywane w najgorszym świetle bo gdy dostną za dużo pozytywnej atencji mogą zagrozić władzy. Wiadomo że aby utrzymać władzę trzeba podzielić społeczeństwo. W takim wypadku jest prosta droga do tzw. systemu dwupartyjnego, czyli liczą się jedynie dwie partie. Teoretycznie można zgłosić do wyborów inne ale każdy wybiera "mniejsze zło". Ludzie nie zagłosują na partię która realnie reprezentuje ich poglądy bo "i tak nie wygra". W rezultacie mamy to co się dzieje teraz. Demokracja to absolutnie zły ustrój.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [RAC] Muzyka narodowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook