Forum Dragon Ball Nao

» Horrory

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A co myslicie o roznych horrorach.

Wymiencie swoje ulubione filmy tego gatunku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh horrory dobra sprawa jak nie przesadzone, a wiec: Alien, Blade (o ile mozna do tego zaliczyc), 13th gohst, koszmar z ulicy wiazów, czy tez stara dobra laleczka czaki

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Majin_Vegeta napisał(a):
Alien
Ale 'Alien' to raczej film science-fiction, a nie horror...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jak juz czepiasz sie szczegółów to tyl horror s-f

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Horrory to najgorsza rzecz jaką ludzie kiedykolwiek wymyślili! Żadnych nigdy więcej...!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ogladal ktos japonski horror Dark Water? Jesli tak, to jak Wam sie podobal?

Jak dla mnie moze byc.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Horrory są the best to mój ulubiony gatunek filmu, a ulubione tytuły to Noc żywych trupów i ONI
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
taaak ja tez lubie bardzo z reszta tak samo ja wiekszosc z was horrory, heh e tak to mnie kreci lubie sie bac a jeszcze bardziej lubie sie bac z kims. Nie mam wybrancow

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to ja będe oryginalny i powiem: ogólnie nie lubie horrorów (poz paroma wyjątkami). Dla mnie film musi nieść ze sobą coś więcej, jakieś głebsze przesłanie i pozostawiać po sobie ogólnie dobre wrażenie. Takie ,że często z przyjemnością wracamy do niego myślami. Horrory takie nie są. Mają głównie straszyć i silnie oddziaływać na widza w danym momencie. Heh, takie kino to rozrywka na chwile. Nie mamy po seansie żadnych refleksji itd.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
No to ja będe oryginalny i powiem: ogólnie nie lubie horrorów (poz paroma wyjątkami).
eh no lol, nie jestes oryginalny jak bys nie lubil horrów bez wyjatku to ok. ale i tak niektóre lubisz wiec doopa niczym sie nei roznisz

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A co sądzicie o 'Klątwa ju-on' i 'Klątwa ju-on 2', japońskich oczywiście?

Ja oglądałem i zauważyłem, że jest trochę zgapione z 'Ringa', ale ogólnie to jak dla mnie może być. Nie jest najlepsze, no ale...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodzi o japonskie kino, to film (horror zeby bylo smieszniej ) jaki mi przypadl do gusutu Ring (The Ring), a reszta nie jest mi bardziej znana

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Aleja z ulicy wiązów oglądałem większość części powiem jedno gdy wracałem od ziomala w nocy gdy to oglądałem to miałem styka teraz człowiek tym starszy to horrory tak niekręcą i niesą straszne

WARRIOR20
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Aleja z ulicy wiązów
ta to ciekawe, bo taki film nie istnieje, jak juz to Koszmar z Ulicy Wiązów tak zeby bylo jasne.
---------
tak w ogóle [ ort! ] pamieta ktoś dosc ciekawy film cos na styl Aliena, i chyba sie Obcy nazywal ale nie dam glowy nie pamietam, film byl o tym ze naukowcy odebrali kod genetyczny z innego swiata, i stworzyli w rezultacie wsyzla dziewczynka co bardzo szybko dorosła i wyszła z niej ... całkiem konkretna babka, która oczywiscie mordowala wszystkich... do powiekszenia populacji potrzebowala partnera (faceta) z którym mogla odbyc stosunek i złorzyc zarodniki w ofierze.... nie pamietam tytułu ale licze na was, bo bym sobie obejzal jeszcze raz, a zeby sciaganac trzeba znac tytul

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
sorrki za pomyłkę racja ten film to był Koszmar dzięki że mnie skorygowałeś. Ten film co mówisz to nazywał sie prawdopodobnie GATUNEK

WARRIOR20
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No tak WARRIOR20 ma racje. Ten film to "Gatunek". I jeszcze jedna uwaga panie WARRIOR20, po co piszesz jednozdaniowe posty, jeden pod drugim ?Następnym razem naciśnij taki mały szary prostokącik z napisem EDIT. Jeśli go nie zauważyłeś to już mówie. Jest w prawy, górnym rogu każdej twojej wypowiedzi.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
własnie Gatunek, dzieki ....eMate obcy 3 to masz pod banią

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Cóz horrory to nie moj gatunek ale Egzorcysta i Rosemary baby byly zajebiste

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.996
Posty: 23
Skąd: Kame House
jest kilka tytułów które trzymają mocno w napięciu ja polecam :

BlairWitch Project (JEDYNKA ! DWÓJKA JEST FEE )
The Ring (Wersja Angielska..Japońska tragiczna )
Laleczka Chuky ( czy jakto sie pisze ... dawno temu ogladalem .. ale trzyma w napieciu chociaz film stary )
The Thing ( kolejny stary film ale fajny )
Red Rose ( oglądałem niedawno .. fajny )
Klątwa ( nowy film .. podobny do The ring )
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dajcie spokój z horrorami, ogląda sie filmy dla przyjemnści, a nie po to zeby potem dostawać palpitacji serca na widok własnego kota...(kiedyś tak prawie ze schodów spadłam... )
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Horrory
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook