Forum Dragon Ball Nao

» Wielokrotne scalenie?

Strony: 1, 2, 3  

Czy wielokrotne scalenie powinno być możliwe?

Czy wielokrotne scalenie powinno być możliwe?
Yeah! :) 30,95% 13 30,95%
Oh no! 28,57% 12 28,57%
Naturlich (naturalnie) 4,76% 2 4,76%
Fusion it's shit! 7,14% 3 7,14%
No jasne!!!!!!!!!!!!!! 28,57% 12 28,57%
Wszystkich głosów: 42
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Oto mój kolejny temacik (sporo ich już), mam nadzieję że Was zaciekawi. Otóż, ciekawi mnie bynajmniej, czy możliwe jest kilkakrotne scalenie... O co chodzi... chodzi o to, czy np. Gogeta mógłby scalic się bezpośrednio z Getenksem? Czy to możliwe? Moc mają mniej więcej taką samą, Gogeta jestw wyższy, więc mogłoby się nie udać, ale czy jest taka możliwość w przypadku innych par?

Przykład:

Vegetto + Gotenks = Vegotenks
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
hmmm zastanwaielem sie już dawno dawno na d tym i doszedlem do wniosku że potalami chyba TAK. Dlaczego?? A więc:

Najstarszy Kaioshin jak wiadomo scalił się kiedyś z jakąś wiedźmą za pomocą potali(a raczej "przez" ).
Potale te zostały użyte ponownie do scalenia pol. Neptuna oraz jego sługi. Tak więc wywnioskować można iż były one wielokrotnego użytku. Pytanie jednak czy działały one na już scalone organizmy... tego chyba juzjednak nie jestesmy w stanie przebadać...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Możliwe , że dało by się tak zrobić, ale za pomocą kolczyków potara, bo jeśli chodzi o Fusion Dance, to chyba byłby po prostu nie skuteczny (czyt. nic by się nie wydarzyło). A za pomocą kolczyków, wydaje się to bardziej realne, ale co, gdyby fuzje się rozłączyły?? Tzn. po scaleniu kolczykami zwykła fuzja się rozpada?? Wtedy ci słabsi by po prostu przełozyli się na siłą ia 2 silniejszych stworzyłoby jedno . Wyszedłby możliwe Vegetto SSJ3 albo cos w tym stylu.
Jezeli chodzi o fuzję nameczańską, to jest ona jak najbardziej wielokrotna (patrz : Piccolo, Kami, Nail).
Ale po co w przypadku Saiyan scalać sięwielokrotnie, gdy fuzja Goku i Vegetyu jedzie wszystkich z palcem w d... ?? No chyba że zjawiłby się przeciwnik nie do pokonania to wtedy, ale jak dla mnie to nie byloby to nic fajnego

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
to ciekawe ale gogeta (vegetto) przewyzsza moca gotenksa a poziomy musza byc wyrownane , poza tym taka duza energia by nie mogla istniec przez dl. czas np. goku i vegeta (obaj ssj4) tylko na kilka minut sie scalili

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja też kiedyś myślałem czy można było wielokrotnie scalac np. podczas walki z Buu wszyscy sayianie by sie scalili i pogonili go, ale nie wiem czy mozna by było tak jak Picollo uczyl Goku, choć jak Variu już napisał to biżuteria potara raczej na 100% mozna by było się scalic.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
na ale zauwaz ze kolczyki potara tylko dla dwoch osob. jak goku mial na jednym np. lewym, a Vegeta na prawym to juz by miejsca nie bylo, chyba ze by sobie gdzies na gore ucha wsadzili A nie sadze ze kolczyk mozna byle gdzie dac

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Myślenie nie boli Najpierw scalili by się Fusion Dance, a następnie kolczykami, powinno zadziałać...

Schemat:

Goku+ Vegeta (scalenie Fusion Dance) = Gogata SSJ2
Goten+Tronk (scalenie Fusion Dance) = Gotenks SSJ3

Od razu zwiększyłem poziom powyższych fuzji, myślę że Gogeta na poziomie SSJ2 jest równie silny co Gotronk na poziomie SSJ3...

Gogeta SSJ2 + Gotenks SSJ3 (kolczyki) = Gogetenks Ultra SSJ2 ?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
hmmm zastanwaielem sie już dawno dawno na d tym i doszedlem do wniosku że potalami chyba TAK. Dlaczego?? A więc:

Najstarszy Kaioshin jak wiadomo scalił się kiedyś z jakąś wiedźmą za pomocą potali(a raczej "przez" Wink ).
Potale te zostały użyte ponownie do scalenia pol. Neptuna oraz jego sługi. Tak więc wywnioskować można iż były one wielokrotnego użytku. Pytanie jednak czy działały one na już scalone organizmy... tego chyba juzjednak nie jestesmy w stanie przebadać...
Zgadzam się z Variu- nie będę pisał tego samego


na ale zauwaz ze kolczyki potara tylko dla dwoch osob. jak goku mial na jednym np. lewym, a Vegeta na prawym to juz by miejsca nie bylo, chyba ze by sobie gdzies na gore ucha wsadzili Very Happy A nie sadze ze kolczyk mozna byle gdzie dac RazzRazzRazzRazz
Po połączeniu potalami, można je spokojnie zdjąć (Np. Ro Dai Kaioshin je zdjął, a był po scaleniu z starą wiedźmą, by wręczyć je Goku). "Połączenie" wojowników pozostaje, bez względu chyba na to czy są w uszach czy nie (Ro Dai Kaioshin - pozostał w scaleniu pomimo ich braku - dobry przykład).



Od razu zwiększyłem poziom powyższych fuzji, myślę że Gogeta na poziomie SSJ2 jest równie silny co Gotronk na poziomie SSJ3...
Według mnie nawet sporo silniejszy
Ale luzik, bo i tak podoba mi się Twoja opcja.


PoZdRaWiAm
HeJa

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
na ale zauwaz ze kolczyki potara tylko dla dwoch osob
ale oprócz kolczyków były chyba naszyjniki
PS. w tym samym momencie napisaliśmy posty lecz ty szybciej 14:59
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
hehe faktycznie, moze kolczyki sa tez na pepek

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
A może niech wszyscy się scalą na raz? Nie sądzę, aby kolejne łączenia wojowników mogłyby przynieść coś dobrego. Może nie zmieniliby się wcale pod względem siły albo zyskali pewne zdolności, tracąc inne? A może ogromna moc rozsadziłaby ich od środka?

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Rozsadziła? Całkiem możliwe, ale myślę że nie byłoby konieczne połączenie WSZYSTKICH wojowników, z pewnością wystarczyliby Goku, Vegeta, Goten i Tronk. A tak poza tym słyszałem że w DBAF ma być jakiś Mr. Evil, czyli twór połączenia wszystkich wrogów Z Teamu....

Ps: Mówiąc o AF myślę o roku 2045:)
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ojj Calibra prosze nie poruszamy już tematu AFa

Według mnei scalenie mogło by zaistnieć, ale po co? Zespsuło by to urok Dragon balla... po co trenowac skoro można scalić wszystko i wszystkich.. trochebyło by to głupie i nie wyszukane

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A czemuż by nie? Skoro tyle razy można było używać smoczych kul, to czemu i nie można wielekrotnie się scalać? (mam na myśli fusion dance, a nie kolczyki Potarda)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja dawno już tak pisałem lecz wolał bym nie oglądać tego w odcinkach. wolał bym taki jeden specjalny odcine gdzie wszyscy sie leją i by było supero!!!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
heh, dobry pomysl ale wielu fanom db by sie chyba nie spodobal, DB to nie tylko nawalanka.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Ciekawe jak by wyszło to wielokrotne scalenie, jak wszyscy wiemy aby doszło do scalenie dwóch [ ort! ] postaci, musza obydwaj posiadać równą moc. Przy scaleniu Potara nie ma takich wymagań. Posłurze sie tu jednym postem Calibra, jezeli Goku z Vegetą scala się przy pomocy Fusion dance tak jak Tronk i Goten, a potem obydwaj wojownicy( Gogeta SSj2 i Gotronk SSj3) scalą sie przy pomocy Potara, co by sie stało po upłynienciu 30 minut, czy w ogóle coś by sie stało? przecież scalenie Potara ma nieodwracalny skutket

FINAL FLASH
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
To by juz byla totalna zmula. No i co Ten Twój [ ort! ] vegetenks by wzia Li shen Longa Na 1 strzal ;] oczywiscie pod postacia ssj3 lub 4 ;] niebylo by sensu tak jak w ogóle [ ort! ] fuzje

pulkarecordzz.phorum.pl
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Mi się wydaje że taka fuzja byłaby tylko dobra bo by się szybko z wrogami można rozprawić ale tak jak azi mówi to już by nie było to , takie to już by było przesadzone jak np. rysunki Goku ssj iles tam z seri AF które można nie raz zobaczyć .
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
co by sie stało po upłynienciu 30 minut
No własnie to mnie najbardzej nurtuje, czy to by coś zmieniło, może wyszły by z tego dwie inne fuzje albo by sie wszyscy rozdielili albo wyszła by jakaś dziwaczna Himera. Skótki uboczne są naprawdę interesujące sama fuzja to pikuś.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wielokrotne scalenie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook