Forum Dragon Ball Nao

» Shichibukai

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To niezwykle silni, szanowani i znani w całym świecie One Piece, przeważnie posiadacze mocy diabelskich owoców piraci. Ich życie na oceanie jest tolerowane przez Rząd, ponieważ ten otrzymuje część z ich łupów oraz może liczyć na ich usługi.

Co sądzicie o tej grupie? Kto jest Waszym ulubionym przedstawicielem?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Najbardziej Mihawka lubię. W sumie to jako pierwszy się pojawia, od razu mi przypadł. Jak się zastanowić, to on chyba jako jedyny ma jakieś zasady (jeśli chodzi o obecnych, bo tak to jeszcze Jinbe jest w porządku). A jak się okazało, że na tamtej wyspie mieszka, to kozackie było

Poza tym Boa Hancock mnie urzekła.

Może ankietę zrób, w końcu ich tam paru na krzyż.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Bardzo interesująca grupa. Sprawiają wrażenie jakby byli ponad wszystkimi innymi piratami. Pewność siebie na pewno im służy. Do tego ta tajemniczość i siła. Obecnie stracili sporo na ważności, ale pewnie się jeszcze odrodzą. Myślę, że najsilniejszy z nich wszystkich jest Mihawk, który jest też moim ulubionym członkiem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hako napisał(a):
Myślę, że najsilniejszy z nich wszystkich jest Mihawk
Jeśli brać pod uwagę cała ósemkę, to nie byłbym taki pewien, w końcu jest tam 2 użytkowników Logii, na których miecz zasadniczo nie powinien mieć wpływu.

Właściwie skoro ich jest teraz tylko trójka, to chyba będą kolejnych szukać? Nie pamiętam, żeby coś o tym w mandze wspominano.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Buggy teraz jest na 100%
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Po ostatnich wydarzeniach stwierdzam, że powołanie Shichibukai to jest niezły fail. W zasadzie nikt z nich nie jest wobec rządu lojalny i zdradza przy pierwszej lepszej okazji. Tylko Mihawk coś sobą prezentuje, bo on nie ma chorych ambicji. A wybór Czarnobrodego to największa porażka.

Poza tym nadal jest ich za mało, bo tylko pięciu na siedmiu. Ciekawe, co u Buggy'ego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Myślę, że rząd dobrze wie, co kombinują Shichibukai

Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Z góry przyznaję, że wielkim znawcą i fanem OP nie jestem, ale wydaje mi się, że rząd zdaje sobie sprawę z braku lojalności i, to w końcu piraci, a liczą się tylko tymczasowe cele i korzyści - jak np. dostarczenie Portgasa przez Techa. Pewnie im dłużej trwa współpraca tym lepiej, ale ważniejsze jak można ich wykorzystać, bo zarobek to chyba tak raczej przy okazji. Co nie zmienia faktu, że mogą namieszać, czekam też na więcej info o Doflamingo. A ulubiony - Mihawk.

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Po 450 odcinkach...
Mihawk wydaje się honorowym i sensownym typem, lubię od początku.
Hancock początkowo budziła moją niechęć... ale szybko mi przeszło i nie wiem, czy na chwilę obecną nie jest moją ulubioną postacią kobiecą w całej serii. W każdym razie całym sercem wspieram jej romans z Luffym
Jinbei - nie wiem, czy go tutaj zaliczać - jest bardziej niż w porządku.
Kuma - na chwilę obecną wielki znak zapytania.
Reszta - mniejsze lub większe gnidy.

Jeśli chodzi o całą grupę - cóż, generalnie jestem zdania, że sama idea przestępców we współpracy z władzami jest mocno odrażająca i nie najlepiej świadczy o owych władzach. Wiadomo, że każdy szuka w tym własnego interesu, ale tutaj to już raczej powinno się przejść do dyskusji o Rządzie Światowym...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Shichibukai
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook